dowolna

Mieszkania pod klucz Częstochowa - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

272 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

272 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Norwida

Wyczerpy Dolne,Częstochowa

309 000 zł53 m² 5 830,19 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Mieszkanie typu M3, zlokalizowane przy ulicy Norwida, dzielnica Wyczerpy w Częstochowie. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, kuchni, przedpokoju oraz łazienki o powierzchni ok 53m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kontkiewicza

Wyczerpy Dolne,Częstochowa

305 000 zł56 m² 5 446,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie typu M3, zlokalizowane przy ulicy Kontkiewicza 13, dzielnica Wyczerpy w Częstochowie. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, kuchni, przedpokoju oraz łazienki o powierzchni ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bohaterów Katynia

Wrzosowiak,Częstochowa

1 100 zł34 m² 32,35 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mieszkanie typu kawalerka, zlokalizowane przy ulicy Bohaterów Katynia 13, dzielnica Wrzosowiak, w Częstochowie. Nieruchomość o powierzchni ok. 34m2 mieści się na 10 piętrze w wieżowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Niepodległości

Wrzosowiak,Częstochowa

245 000 zł44 m² 5 568,18 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż atrakcyjne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 44 m , położone na 9 piętrze w bloku z dwiema windami. Nieruchomość posiada pełną własność, księgę Wieczystą, nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Wrzosowiak,Częstochowa

394 000 zł75 m² 5 253,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta 0% - Kupujący nie płaci prowizji, wynagrodzenie biura w całości pokrywa Sprzedający! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu dwupoziomowe, dwustronne mieszkanie 3-pokojowe, po częściowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czartoryskiego

Tysiąclecie,Częstochowa

289 000 zł51 m² 5 666,67 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Umowa na wyłączność, dostępna tylko W biurze nieruchomości "labirynt"! Na sprzedaż słoneczne, rozkładowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 50,9m2, z balkonem, usytuowane na szóstym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zana

Trzech Wieszczów,Częstochowa

215 000 zł32 m² 6 718,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1983

Do sprzedania przytulne i zadbane mieszkanie w Dzielnicy Trzech Wieszczów. W skład mieszkania wchodzi słoneczny pokój z balkonem, oddzielną kuchnią i łazienką, 32m2 na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Stare Miasto,Częstochowa

254 000 zł48 m² 5 291,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Centrum Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie 48 m 2 usytuowane na trzecim piętrze w niskim bloku w dzielnicy Stare Miasto- centrum W skład mieszkania wchodzą:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Makuszyńskiego

Północ,Częstochowa

770 000 zł86 m² 8 981,69 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Oferujemy Państwu do sprzedaży przestronny, 4-ro pokojowy apartament na terenie zamkniętego osiedla Poema, przy ulicy Makuszyńskiego, w dzielnicy Północ. Apartament o powierzchni 85,73 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Obrońców Westerplatte

Tysiąclecie,Częstochowa

215 000 zł31 m² 6 913,18 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Do sprzedaży mieszkanie w dzielnicy Tysiąclecie przy ulicy Obrońców Westerplatte. Nieruchomość położona jest na parterze w czteropiętrowym bloku. Powierzchnia nieruchomości to 31m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Wrzosowiak,Częstochowa

394 000 zł75 m² 5 253,33 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Częstochowa

Wrzosowiak,Częstochowa

418 000 zł79 m² 5 291,14 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta 0% - Kupujący nie płaci prowizji, wynagrodzenie biura w całości pokrywa Sprzedający! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu dwupoziomowe, dwustronne mieszkanie 4-pokojowe, po częściowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pużaka

Północ,Częstochowa

399 000 zł51 m² 7 823,53 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży bardzo ciepłego i jasnego mieszkania dwupokojowego w dzielnicy Północ. Oferta prywatna Mieszkanie w bardzo dobrym stanie po niedawnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Białoszewskiego

Wyczerpy-Aniołów,Częstochowa

424 576 zł66 m² 6 400 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Biuro Nieruchomości Locatus ma przyjemność przedstawić wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania w nowoczesnej i funkcjonalnej zabudowie szeregowej w spokojnej okolicy na osiedlu Wyczerpy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gajcego

Północ,Częstochowa

389 000 zł52 m² 7 495,18 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości locatus ma przyjemność zaproponować do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie położone w dzielnicy Północ w Częstochowie. Lokal ma powierzchnię 51,9m2, usytuowany jest na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Tysiąclecie,Częstochowa

385 000 zł54 m² 7 129,63 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 54 mkw , usytuowane na drugim piętrze w bloku dzielnicy Tysiąclecie. Mieszkanie niestandardowe, wykończone wg. własnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Północ,Częstochowa

359 000 zł61 m² 5 885,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Woźniakowski Nieruchomości prezentuje w okazyjnej cenie M4 o pow. 61 m2, w dzielnicy Północ. Nieruchomość mieści się na 4 piętrze w bloku 4 -piętrowym. Mieszkanie zadbane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Wrzosowiak,Częstochowa

442 000 zł75 m² 5 929,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta 0% - Kupujący nie płaci prowizji, wynagrodzenie biura w całości pokrywa Sprzedający! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu dwupoziomowe mieszkanie 3-pokojowe po generalnym remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Aleja Pokoju

Raków,Częstochowa

1 200 zł35 m² 34 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Duża kawalerka na parterze przy Al. Pokoju z wyposażeniem. Prezentuje Aleja Nieruchomości lokalizacja Al.Pokoju, dzielnica Raków O MIESZKANIU Mieszkanie znajduje się na parterze. Przeszło.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Poleska

Częstochówka-Parkitka,Częstochowa

485 000 zł41 m² 11 829,30 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Prezentujemy Państwu do sprzedaży, mieszkanie o powierzchni 41 m2 w budynku apartamentowym przy ul. Poleskiej na czwarty piętrzę. Mieszkanie wykończone na wysokim standardzie. Meble.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Małopolska

Częstochówka-Parkitka,Częstochowa

695 000 zł78 m² 8 910,26 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Luksusowy wykończony z najwyższą starannością apartament na ulicy Małopolskiej. Budynek z piękną elewacją, wygodną windą i ciekawą aranżacją klatek schodowych Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Częstochowa

Wrzosowiak,Częstochowa

469 000 zł79 m² 5 938,96 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta 0% - Kupujący nie płaci prowizji, wynagrodzenie biura w całości pokrywa Sprzedający! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu dwupoziomowe mieszkanie 4-pokojowe po generalnym remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa

320 000 zł47 m² 6 846,38 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Nieruchomości oferuje do sprzedaży ustawne M3 położone na parterze, w bloku 3-piętrowym, dzielnica Śródmieście. 3 lokale na piętrze. Mieszkanie rozkładowe, wystawa okien na północ (kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Poleska

Parkitka,Częstochowa

2 400 zł40 m² 60,44 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia bardzo komfortowy apartament w prestiżowej dzielnicy Parkitka, w nowym bloku. Mieszkanie do wynajęcia od Lutego 2024 r. Mieszkanie znajduje się w nowoczesnym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Tysiąclecie,Częstochowa

289 000 zł40 m² 7 225 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferuję do sprzedaży ustawne mieszkanie typu M-3 o powierzchni 40 m2, usytuowane na parterze w spokojnej dzielnicy. Lokal prezentuje się w doskonałym stanie, gotowy do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa

329 000 zł45 m² 7 324 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

2 pokojowe mieszkanie w centrum prezentuje;Aleja Nieruchomości lokalizacja;Częstochowa,Centrum,ul.P.O.W OPIS NIERUCHOMOŚCI Fantastyczne dwupokojowe mieszkanie w samym centrum miasta, ul. P.O.W.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa

289 000 zł37 m² 7 896,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest atrakcyjnie położone mieszkanie o pow 36,6 mkw zlokalizowane w samym centrum Częstochowy, położone jest na trzecim piętrze w bloku czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Częstochowa

Parkitka,Częstochowa

2 500 zł60 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Z przyjemnością prezentujemy Państwu to urokliwe trzypokojowe mieszkanie, położone w jednej z najbardziej malowniczych dzielnic. Ta nieruchomość łączy w sobie komfort, funkcjonalność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bacewicz

Częstochowa,śląskie

479 000 zł62 m² 7 789 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3 pokojowe mieszkanie 61,5m2 z dostępem do windy prezentuje;Aleja Nieruchomości lokalizacja;Częstochowa,Północ jedn.B,ul.Bacewicz OPIS NIERUCHOMOŚCI Lokal 61,5m2 znajduje się na 3 piętrze 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Pokoju

Raków,Częstochowa

1 100 zł31 m² 35,48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Woźniakowski Nieruchomości prezentuje na wynajem przytulne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 31 m2, na Alei Pokoju. Nieruchomość jest na 3 piętrze w bloku 4-piętrowym. Mieszkanie posiada dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Okulickiego

Parkitka,Częstochowa

2 200 zł40 m² 55 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia od zaraz, ekskluzywne, w pełni wyposażone, dwupokojowe mieszkanie z ogromnym tarasem , w nowym apartamentowcu, w dzielnicy Parkitka, przy ulicy Okulickiego 54.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mireckiego

Raków,Częstochowa

329 000 zł58 m² 5 692,04 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferujemy do sprzedaży śliczne, zadbane niebanalne trzypokojowe mieszkanie w bloku przy ulicy Mireckiego, w stanie do zamieszkania, niewymagające nakładów remontowych. pow. 57,8m 2 4 piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Obrońców Westerplatte

Tysiąclecie,Częstochowa

193 000 zł30 m² 6 433,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1973

Posiadam na sprzedaż mieszkanie 1 pokojowe (z oddzielną kuchnią) na IV piętrze, 30m2, w świetnej lokalizacji przy ul. Obrońców Westerplatte, cicha i pożądana dzielnica Tysiąclecie. Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Michałowskiego

Północ,Częstochowa

350 000 zł46 m² 7 692,31 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Do sprzedaży mieszkanie dwupokojowe, położone na 3piętrze bloku 4piętrowego w dzielnicy Północ Częstochowy. Mieszkanie składa się z salonu z wyjściem na balkon, małego ustawnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Północ,Częstochowa

355 000 zł61 m² 5 819,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Biuro Nieruchomości locatus ma przyjemność zaproponować do sprzedaży mieszkanie trzypokojowe położone w dzielnicy Północ w Częstochowie. Lokal ma powierzchnię 61m2, usytuowany jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wierzbowa

Wrzosowiak,Częstochowa

266 000 zł48 m² 5 588,24 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 67,6 mkw przy ulicy Wierzbowej w Częstochowie. Zlokalizowane na trzecim piętrze w bloku. Nieruchomość składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lwowska

Lisiniec,Częstochowa

665 000 zł76 m² 8 750 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Ema Nieruchomości prezentuje na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni ok 76m2 na parterze z dużym tarasem. Mieszkanie jest nowe 2023r. i jest wykończone w wysokim standardzie: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Niepodległości

Ostatni Grosz,Częstochowa

325 000 zł41 m² 8 004,93 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferujemy Państwu do sprzedaży przestronne , słoneczne mieszkanie po remoncie kapitalnym przy al. Niepodległości, z pięknym widokiem na panoramę miasta. Nieruchomość świetnie skomunikowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Wrzosowiak,Częstochowa

362 000 zł65 m² 5 544,49 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta 0% - Kupujący nie płaci prowizji, wynagrodzenie biura w całości pokrywa Sprzedający! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu dwupoziomowe mieszkanie 3-pokojowe, po częściowym remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Wrzosowiak,Częstochowa

409 000 zł75 m² 5 486,99 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta 0% - Kupujący nie płaci prowizji, wynagrodzenie biura w całości pokrywa Sprzedający! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu dwupoziomowe mieszkanie 3-pokojowe W stanie deweloperskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Północ,Częstochowa

699 000 zł77 m² 9 075,56 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferujemy Państwu do sprzedaży apartament na terenie zamkniętego Osiedla "kawie Wzgórza" przy ulicy Makuszyńskiego w dzielnicy Północ. Apartament o powierzchni 77 m2, jest położony na.