dowolna

Mieszkania z własnością spółdzielczą Częstochowa - Sprzedaż i wynajem

273 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

273 ogłoszenia

370 000 zł63 m² 5 873,02 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie na sprzedaż mieszkanie typu M-4 (3 pokoje z kuchnią) o powierzchni 63 m2. Mieszkanie położone na 3 piętrze w bloku czteropiętrowym,.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł45 m² 7 533,33 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Standard Nieruchomości oferuje do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie po generalnym remoncie w dzielnicy Tysiąclecie przy ulicy Armii Krajowej 66. Mieszkanie położone na 10 piętrze. Nad.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł50 m² 4 780 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okazja- biuro Standard Nieruchomości oferuje do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie w dzielnicy Północ. Mieszkanie położone na czwartym piętrze w bloku czteropiętrowym. Okna pcv od strony.

Szczegóły ogłoszenia

288 999 zł62,44 m² 4 628,43 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Powierzchnia - ok 63M: - salon z balkonem - sypialnia - kuchnia - łazienka z wc Dla mieszkańców zamykany parking pod blokiem Czynsz - 1000 zł Dobra lokalizacja: - centrum miasta - blisko Aleje.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

257 999 zł46,40 m² 5 560,32 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Możliwość przerobienia na 3 pokoje z aneksem kuchennym Powierzchnia ok 47M: - salon z balkonem - sypialnia - kuchnia - łazienka z wc Czynsz 750 zł Dobra lokalizacja: - 5 minut do centrum -.

Szczegóły ogłoszenia

169 999 zł28,75 m² 5 913,01 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Powierzchnia - ok 29M:- salon z balkonem - kuchnia - łazienka z wc Czynsz - 500 zł Dobra lokalizacja: - 10 minut do Alei nmp - blisko uczelnia - Club Fitness - Endorfina i Planet Fitness -.

Szczegóły ogłoszenia

449 999 zł82,70 m² 5 441,34 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Powierzchnia - ok 83M: - salon - sypialnia z balkonem - sypialnia - sypialnia z balkonem (zabudowany) - kuchnia - łazienka - wc Do mieszkania przynależy duża piwnica - ponad 4 metry Rozkład na 3.

Szczegóły ogłoszenia

308 999 zł47,50 m² 6 505,24 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

W mieszkaniu została wymieniona instalacja elektryczna Powierzchnia - ok 48M: - salon - otwarta kuchnia - sypialnia z balkonem - łazienka z wc Pod blokiem zamykany parking dla mieszkańców Czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

376 000 zł48,50 m² 7 752,58 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Neo Nieruchomości oferuje na sprzedaż mieszkanie M-3 o powierzchni 48,5 m , położone na 2 piętrze w bloku czteropiętrowym w dzielnicy Raków. Lokal składa się z: dwóch pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł24,80 m² 9 274,19 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Woźniakowski Nieruchomości prezentuje nowoczesną i w pełni wyremontowaną kawalerkę o powierzchni 24,8 m , położoną przy ul. Gwiezdnej w Częstochowie. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł23 m² 8 652,17 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie po remoncie, dostępne od ręki! Atrakcyjne mieszkanie 1-pokojowe, usytuowane na parterze w ocieplonym bloku dziesięciopiętrowym położonym w dzielnicy Tysiąclecie, zaledwie 400.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł45,80 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zakupu mieszkania typu M-3 (2 pokoje z kuchnią) o powierzchni 45,8m2 położonego na czwartym piętrze w czteropiętrowym bloku zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł61,70 m² 7 455,43 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zakupu mieszkania typu M-4 (3 pokoje z kuchnią) o powierzchni 61,70 m2 położonego na parterze w czteropiętrowym bloku zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł26,50 m² 6 754,72 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zakupu mieszkania typu M-2 (1 pokój z kuchnią) o powierzchni 26,5 m2 położonego na parterze w pięciopiętrowym bloku zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł74,20 m² 5 929,92 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Częstochowa ul. Lechonia, duże mieszkanie M4 na sprzedaż. Oferujemy do sprzedaży duże, rozkładowe mieszkanie typu M-4 o powierzchni 74,20 m2, położone na 3 piętrze 4-piętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł38 m² 8 157,89 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż bezpośrednio od właściciela jasne, słoneczne mieszkanie 38 m2 (2 pokoje z kuchnią) w samym centrum Częstochowy przy ul. Jasnogórskiej 38, vis a vis Teatru im. Adama.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł74 m² 5 256,76 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości ep prezentuje wyjątkowe czterpokojowe mieszkanie z funkcjonalnym układem i dużym potencjałem. Mieszkanie zlokalizowane jest na Wyczerpach - przy ul. Norwida. Dostępny duży.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł63,80 m² 5 877,74 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży przestronne mieszkanie usytuowane na 3 piętrze w bloku 10-piętrowym w dzielnicy Tysiąclecie. Mieszkanie ma powierzchnię 63,8 m2, składa się z trzech pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł44,70 m² 5 346,76 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 44,7 m , położone na 10 piętrze w wieżowcu po termomodernizacji w dzielnicy Tysiąclecie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł61 m² 7 524,59 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferuję na sprzedaż przestronne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 61 m . Znajduje się na pierwszym piętrze w bloku czteropiętrowym w Częstochowie w dzielnicy Północ.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł47 m² 8 276,60 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie typu M3, zlokalizowane przy ulicy Armii Krajowej, dzielnica Tysiaclecie, w Czestochowie. Mieszkanie dwu pokojowe o powierzchni ok. 47m2 mieści się na szóstym pietrze w waiezowcu,.

Szczegóły ogłoszenia

237 000 zł48,43 m² 4 893,66 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 48,43 m , położonego na 1 piętrze w czteropiętrowym bloku po.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł47 m² 8 276,60 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Ofertą sprzedaży jest atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy al. Armii Krajowej - dzielnica Tysiąclecie w Częstochowie. Mieszkanie : powierzchnia 47 m 2 sypialnie, salon.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł68 m² 5 588,24 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 68 m - 3 pokoje, balkon - Częstochowa, tysiąclecie- 2. piętro Na sprzedaż przestronne i zadbane mieszkanie o powierzchni 68 m , położone na 2. piętrze w wieżowcu.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł39,20 m² 6 862,24 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z potencjałem, blisko uczelni - 39,2 m , położone na drugim piętrze w wieżowcu po termomodernizacji. Świetna lokalizacja dzielnica Tysiąclecie. Blisko.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł24,80 m² 8 870,97 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Manufaktura Nieruchomości zaprasza Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w dzielnicy Tysiąclecie. Mieszkanie położone na piątym piętrze w wieżowcu z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł85,70 m² 8 623 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Przestronne 4-pokojowe mieszkanie z balkonem i zieloną strefą relaksu | Parkitka, częstochowa Na sprzedaż wyjątkowo funkcjonalne, jasne i komfortowe mieszkanie położone w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

229 999 zł31 m² 7 419,32 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1979

Powierzchnia 31M: - salon z balkonem - kuchnia - łazienka z wc Czynsz - 550 zł Komunikacja: - tramwaj - autobus Dobra lokalizacja: - promenada Niemena - C.H. M1 - dużo zieleni - mnóstwo.

Szczegóły ogłoszenia

434 000 zł63,50 m² 6 834,65 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Biuro Nieruchomości Locatus pragnie przedstawić do sprzedaży mieszkanie w dzielnicy Północ! Atuty : - 3 ustawne pokoje - fantastyczna kuchnia - mieszkanie dwustronne -ekspozycja okien pn.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł53 m² 5 641,51 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Szukasz mieszkania z duszą. Klimatyczne mieszkanie dwupokojowe do wprowadzenia zlokalizowane w dzielnicy Parkitka przy ul. Bialska. Cicha spokojna okolica w otoczeniu zieleni , miejscem na.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł60,90 m² 7 389,16 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Częstochowa, północ, umeblowane 3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż. Oferta dostępna tylko w wgn. Agencja Nieruchomości wgn oferuje do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,9 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł59,50 m² 6 386,55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Północ Częstochowa - Biuro Nieruchomości prezentuje: na sprzedaż przestronne mieszkanie M4 o powierzchni 59,5m zlokalizowane w dzielnicy Raków przy ul. Łukasińskiego, usytuowane na 4.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł68 m² 6 029,41 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż bezpośrednio od właściciela jasne, słoneczne mieszkanie 68 m2 (3 pokoje z kuchnią, możliwość wydzielenia kolejnego 4 pokoju) w samym centrum Częstochowy przy ul. Jasnogórskiej.

Szczegóły ogłoszenia

287 000 zł29,45 m² 9 745,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży przytulnego mieszkania zlokalizowanego w Częstochowie przy ulicy Nałkowskiej 12 (dzielnica Tysiąclecie). Cechy.

Szczegóły ogłoszenia

306 000 zł52 m² 5 884,62 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Ofertą sprzedaży jest 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Krasińskiego - dzielnica Trzech Wieszczów w Częstochowie. Nieruchomość znajduje się na wysokim parterze w bloku. Wokół.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł59,90 m² 5 659,43 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości czestate prezentuje 3-pokojowe mieszkanie z balkonem, położone w Częstochowie przy ul. Lelewela, w dzielnicy Śródmieście. Nieruchomość znajduje się na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

249 999 zł34,50 m² 7 246,35 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

Powierzchnia ok. 35M: - salon z balkonem - kuchnia - łazienka z wc Czynsz - 400 zł Komunikacja: - tramwaj - autobus Dobra lokalizacja: - blisko promenada Niemena - C.H. M1 - las Aniołowski.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł37 m² 9 594,59 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w dzielnicy Tysiąclecie po generalnym remoncie. Mieszkanie zlokalizowane przy ul. Sułkowskiego. W bliskiej odległości, komunikacja miejska autobusy.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł59 m² 6 762,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Green House Nieruchomości oferuje na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 59 m , położone na 3 piętrze w niskim, czteropiętrowym bloku po termomodernizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł37,20 m² 7 768,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na Oferuje na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 37,2 m2 w dzielnicy Stare Miasto przy ulicy Piłsudskiego. Mieszkanie jest po remoncie, gotowe do wprowadzenia. Opis nieruchomości: - salon -.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł53,70 m² 5 940,41 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2- pokojowe mieszkanie - Wrzosowiak! Oferuję na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 53,7 m , położone na 2 piętrze w czteropiętrowym bloku po.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij