dowolna

Mieszkania na sprzedaż Częstochowa - Oferty „sprzedam mieszkanie”

1 027 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 027 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Makuszyńskiego

Północ,Częstochowa

629 000 zł77 m² 8 162,47 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferujemy do sprzedaży apartament o powierzchni 77,06 mkw na pierwszym piętrze w budynku dwukondygnacyjnym o podwyższonym standardzie na terenie Osiedla Kawie Wzgórza przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szymanowskiego

Częstochowa,śląskie

330 000 zł48 m² 6 875 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta dostępna tylko W nieruchomości labirynt! ciche, wysokie mieszkanie Z balkonem, po remoncie, w ścisłym centrum! Atrakcyjne, rozkładowe mieszkanie 2-pokojowe z balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wrzosowiak,Częstochowa

579 000 zł83 m² 6 995,29 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Ema Nieruchomości prezentuje na sprzedaż mieszkanie "4L/2" W super atrakcyjnej cenie Mieszkanie jest 4 pokojowe jego powierzchnia wynosi 82,77 m2, znajduje się na pierwszym piętrze w nowym dwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Raków

Raków,Częstochowa

270 000 zł59 m² 4 560,81 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Centrum Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie 59,2 m2 usytuowane na pierwszym piętrze w wieżowcu w dzielnicy Raków. W skład mieszkania wchodzą: - przestronny pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Raków

Raków,Częstochowa

439 000 zł64 m² 6 891,68 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie 4 pokojowe po generalnym remoncie. Lokalizacja : Raków Usytuowanie : parter w bloku 4 piętrowym Remont mieszkania obejmował : wymianę wszystkich instalacji - elektryczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wrzosowiak

Wrzosowiak,Częstochowa

254 000 zł38 m² 6 684,21 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Centrum Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie 38 m2 usytuowane na szóstym piętrze w wieżowcu w dzielnicy Wrzosowiak. W skład mieszkania wchodzą: - przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Ostatni Grosz

Ostatni Grosz,Częstochowa

230 000 zł44 m² 5 227,27 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Centrum Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie 44 m 2 usytuowane na czwartym piętrze w wieżowcu w dzielnicy Ostatni Grosz. W skład mieszkania wchodzą: - przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Ostatni Grosz

Ostatni Grosz,Częstochowa

254 900 zł47 m² 5 469,96 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Centrum Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie 46,6 m2 usytuowane na trzecim piętrze w czteropiętrowym bloku. W skład mieszkania wchodzą: - pokój dzienny z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wrzosowiak

Wrzosowiak,Częstochowa

339 000 zł50 m² 6 755,68 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Woźniakowski Nieruchomości prezentuje ustawne, duże 2-pokojowe mieszkanie na 2 piętrze w wieżowcu, dzielnica Wrzosowiak. Mieszkanie w pełni wyposażone. Wszystkie widoczne na zdjęciach meble.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wilsona

Częstochowa,śląskie

410 000 zł70 m² 5 846 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Duże widne mieszkanie w samym Centrum Częstochowy prezentuje Aleja Nieruchomości lokalizacja Częstochowa,ul.Wilsona,w pobliżu Alei N.M.P, MIESZKANIE Lokal 70,13m2(3 pokoje)mieści się na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wrzosowiak

Wrzosowiak,Częstochowa

279 000 zł51 m² 5 449,22 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Centrum Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie 51,2 m2 usytuowane na dziewiątym piętrze w wieżowcu w dzielnicy Wrzosowiak. W skład mieszkania wchodzą: - przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Śródmieście

Śródmieście,Częstochowa

299 000 zł40 m² 7 475 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest atrakcyjna pod względem możliwości nieruchomość , która wymaga remontu. Mieszkanie można fajnie zaaranżować wg własnych potrzeb, można skuć tynki i mieć piękne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Pokoju

Raków,Częstochowa

179 000 zł32 m² 5 516,18 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Woźniakowski Nieruchomości oferuje gotową do wprowadzenia kawalerkę położoną na 1 piętrze, w bloku 4 -piętrowym na Alei Pokoju 7. Jeżeli szukasz przytulnego mieszkania na niskim piętrze to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Stradom,Częstochowa

780 000 zł83 m² 9 410,06 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Woźniakowski Nieruchomości prezentuje do sprzedaży mieszkanie w budynku wielorodzinnym położone w dzielnicy Sabinów. Lokal składa się z: -mieszkania o powierzchni 82,89 m2 -komórki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Tysiąclecie,Częstochowa

269 000 zł38 m² 7 078,95 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 38m2 położone na trzecim piętrze w bloku czteropiętrowym w dzielnicy Tysiąclecie. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kilińskiego

Tysiąclecie,Częstochowa

279 000 zł38 m² 7 342,11 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta dostępna tylko W biurze nieruchomości "labirynt"! Słoneczne mieszkanie 2-pokojowe, usytuowane na 2. piętrze w ocieplonym bloku 4-piętrowym położonym w dzielnicy Tysiąclecie, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Częstochowa

325 000 zł47 m² 6 914,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania, które jest urządzone w nowoczesnym stylu, w którym poczujesz się jak w domu? Mieszkania, które ma w sobie "to coś"? Nie mogłeś/aś lepiej trafić! Ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Częstochowa

Stradom,Częstochowa

680 000 zł86 m² 7 869,46 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Woźniakowski Nieruchomości prezentuje do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 86,41 m2 położone w dwupiętrowym budynku zlokalizowanym w dzielnicy Sabinów. Lokal składa się z: -części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Stradom,Częstochowa

680 000 zł84 m² 8 141,76 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Woźniakowski Nieruchomości prezentuje do sprzedaży mieszkanie w budynku wielorodzinnym w dzielnicy Sabinów. Lokal nr 2 składa się z: -mieszkania o powierzchni 83,52 m2 -komórki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gwiezdna

Tysiąclecie,Częstochowa

299 000 zł51 m² 5 909,09 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 50.6 m2, 2 przestronne pokoje z kuchnią i łazienką, 2 piętro w 3 piętrowym bloku przy ul Gwiezdnej w Częstochowie. W sypialni znajduje sie zadaszona loggia idealna do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa

368 000 zł66 m² 5 609,76 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Przestronne czteropokojowe mieszkanie położone na 5 piętrze w wieżowcu w ścisłym centrum miasta. Mieszkanie kilka lat temu wyremontowane ( w tym wymieniona instalacja elektryczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Tysiąclecie,Częstochowa

193 000 zł31 m² 6 225,81 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Biuro Centrum Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie 31 m 2 usytuowane na siódmym piętrze w wieżowcu w dzielnicy Tysiąclecie. W skład mieszkania wchodzą: -przestronny pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Kiedrzyn

Kiedrzyn,Częstochowa

553 000 zł90 m² 6 144 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferuję na sprzedaż ekskluzywny apartament dwupoziomowy położony w spokojnej , pełnej zieleni ( za budynkiem las , droga nieprzelotowa) dzielnicy Kiedrzyn w Częstochowie. Apartament jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Ostatni Grosz

Ostatni Grosz,Częstochowa

188 000 zł39 m² 4 795,92 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Centrum Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie 39,2 m2 usytuowane na trzecim piętrze w wieżowcu. W skład mieszkania wchodzą: - pokój dzienny z balkonem - sypialnia - kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Raków,Częstochowa

269 000 zł59 m² 4 543,92 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Woźniakowski Nieruchomości oferuję na sprzedaż w bardzo dobrej cenie M4 położone na 1 piętrze, w wieżowcu na Rakowie. Jeżeli szukasz mieszkania do własnej aranżacji, to to mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Poleska

Parkitka,Częstochowa

714 507 zł64 m² 11 100 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Prezentujemy Państwu do sprzedaży, mieszkanie o powierzchni 64,37 m2 w budynku apartamentowym przy ul. Poleskiej na trzecim piątym. Mieszkanie będzie wykończone na najwyższym standardzie wg.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Częstochowa

Trzech Wieszczów,Częstochowa

160 000 zł20 m² 8 163,27 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Poszukujesz mieszkania, które będzie gwarantem dobrej inwestycji? Więc bardzo dobrze trafiłeś/aś! Ofertą sprzedaży jest mieszkanie do odświeżenia w jednej z dzielnic Częstochowy - na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Raków

Raków,Częstochowa

189 000 zł38 m² 4 973,68 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Woźniakowski Nieruchomości oferuję do sprzedaży duże M2 położone na parterze, dzielnica Raków. Jeżeli szukasz mieszkania do kapitalnego remontu, to jest idealna propozycja dla Ciebie. Na powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Północ

Północ,Częstochowa

269 000 zł51 m² 5 284,87 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Woźniakowski Nieruchomości oferuje w bardzo atrakcyjnej cenie do sprzedaży duże, ustawne i słoneczne M3 położone na 10 piętrze, w bloku 11 -piętrowym na Północy. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrzosowiak,Częstochowa

233 000 zł33 m² 7 009,63 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta 0% - Kupujący nie płaci prowizji, wynagrodzenie biura w całości pokrywa Sprzedający! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie 2-pokojowe W stanie deweloperskim, usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Parkitka

Parkitka,Częstochowa

382 000 zł72 m² 5 268,97 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Do sprzedaży przestronne mieszkanie trzypokojowe, położone w bloku w dzielnicy Parkitka. Mieszkanie położone jest na drugim piętrze i składa się z trzech pokoi, dużej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Tysiąclecie

Tysiąclecie,Częstochowa

235 000 zł37 m² 6 293,52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży sympatyczne mieszkanie dwupokojowe, położone w bloku w dzielnicy Tysiąclecie. Mieszkanie bardzo przytulne i ustawne z balkonem. Łazienka i kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Trzech Wieszczów

Trzech Wieszczów,Częstochowa

273 000 zł49 m² 5 571,43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Centrum Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie 49m 2 usytuowane na pierwszym piętrze w czteropiętrowym bloku w dzielnicy Trzech Wieszczów. W skład mieszkania wchodzą:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Tysiąclecie

Tysiąclecie,Częstochowa

255 000 zł52 m² 4 866,41 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Centrum Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie 52 m2 usytuowane na trzecim piętrze w wieżowcu w dzielnicy Tysiąclecie. Opis mieszkania: bardzo widne mieszkanie w którego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kingi

Podjasnogórska,Częstochowa

521 014 zł90 m² 5 800 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Nowe mieszkanie dwu poziomowe z ogródkiem. Osiedle zaciszne tarasy Prowadzi Aleja Nieruchomości Lokalizacja Częstochowa ul.Świętej Kingi dzielnica Podjasnogórska W pobliżu osiedla znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Parkitka

Parkitka,Częstochowa

261 000 zł26 m² 10 034,60 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Woźniakowski Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą apartamentu o powierzchni 26,01 m2 w nowej części dzielnicy Parkitka. Mieszkanie położone w bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zana

Częstochowa,śląskie

264 000 zł50 m² 5 269 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

3 pokoje na Zana do wprowadzenia. Prezentuje; aleja Nieruchomości lokalizacja Nieruchomość o powierzchni 50,1 m2 mieści się 1500 metrów pieszo od al. Nmp. Dużym atutem mieszkania jest doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

320 000 zł50 m² 6 400 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest atrakcyjnie położone, dwupokojowe mieszkanie w Centrum o pow. 50 mkw z dużym balkonem typu loggia. Nieruchomość składa się z dwóch jasnych, ustawnych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Tysiąclecie

Tysiąclecie,Częstochowa

349 000 zł51 m² 6 843,14 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Woźniakowski Nieruchomości prezentuje ustawne i komfortowe 2-pokojowe mieszkanie na 9 piętrze w bloku 10 piętrowym. Mieszkanie gotowe do wprowadzenia. W pełni wyposażone, z meblami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Tysiąclecie

Tysiąclecie,Częstochowa

295 000 zł44 m² 6 705 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

M3 w Centrum - Aleja Jana Pawła prowadzi Aleja Nieruchomości lokalizacja śródmieście/tysiąclecie mieszkanie Lokal składa się z 2 oddzielnych pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Tysiąclecie

Tysiąclecie,Częstochowa

255 000 zł47 m² 5 425,53 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest mieszkanie dwupokojowe o pow 47 mkw przy samej Politechnice Częstochowskiej. Mieszkanie położone jest na ósmym piętrze z widokiem na Janą Górę. Bardzo praktyczny.