dowolna

Mieszkania na sprzedaż Częstochowa - Oferty „sprzedam mieszkanie”

1 026 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 026 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

184 000 zł50 m² 3 680 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży bardzo ładne M3, o powierzchni 50m 2 w centrum miasta. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze w bloku z balkonem. Mieszkanie po remoncie,na ścianach gipsówka, okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Korczaka

Częstochowa,śląskie

129 000 zł36 m² 3 584,33 zł/m²

 

Piętro:4/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie w dobrej lokalizacji z potencjałem idealne pod inwestycje czeka na nowego właściciela. Nieruchomość położona przy ul. Korczaka w Częstochowie. Mieszkanie znajduje się na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

250 000 zł69 m² 3 613 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Polecam bardzo atrakcyjne mieszkanie w nowym bloku z lat 90- tych na Błesznie. Mieszkanie o powierzchni 69,20 m2 mieści się na III piętrze, posiada bardzo przestronny salon z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Tysiąclecie

Tysiąclecie,Częstochowa

162 000 zł38 m² 4 308,51 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży słoneczne mieszkanie znajdujące się w dzielnicy Tysiąclecie. M-3 ma powierzchnię 37,6 m2 usytuowane jest w bloku na 1 piętrze, posiada balkon. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Śródmieście

Śródmieście,Częstochowa

199 000 zł52 m² 3 826,92 zł/m²

 

Piętro:5/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Szukasz 2-pokojowego, rozkładowego mieszkania do wprowadzenia? Albo szukasz gotowej inwestycji pod wynajem? Bardzo dobrze trafiłeś. Mamy dla Ciebie idealne mieszkanie! Nieruchomość wielkości 52 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Gnaszyn Górny

Gnaszyn Górny,Częstochowa

120 000 zł52 m² 2 307,69 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne M-3 o pow. 52 mkw na parterze w bloku. Składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju. Pokoje słoneczne, przestronne. Na podłogach panele, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Częstochowa

Częstochowa,śląskie

185 000 zł57 m² 3 244,48 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Oferuję Państwu na sprzedaż przestronne dwupokojowe mieszkanie w Centrum idealne dla rodziny, osób starszych lub dla firmy z możliwością przekształcenia na lokal usługowy. Usytuowanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Częstochowa

Częstochowa,śląskie

195 000 zł51 m² 3 824 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Oferujemy Państwu umeblowane, gotowe do zamieszkania M3. Mieszkanie mieści się na I piętrze bloku dwupiętrowego na Błesznie. Mieszkanie po remoncie: wymienione podłogi- w pokojach panele,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lelewela

Śródmieście,Częstochowa

199 000 zł57 m² 3 515,90 zł/m²

 

Piętro:5/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie w centrum miasta blisko ryneczku.Lokal mieści się na 4 pietrze 4-piętrowego bloku przy ulicy Lelewela. Stan mieszkania oceniam jako dobry.na podłogach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Północ

Północ,Częstochowa

205 000 zł48 m² 4 279,75 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż bardzo ładne mieszkanie o powierzchni 47,9 mkw. znajdujące się na Północy. Składa się z trzech ładnie urządzonych pokoi, kuchni w zabudowie oraz łazienki z wanna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zana

Trzech Wieszczów,Częstochowa

135 000 zł38 m² 3 562,01 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji dla osób ceniących sobie wygodę oraz posiadanie wszelkich usług w zasięgu ręki. Nieruchomość o powierzchni 37,9 mkw. znajduje się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Gnaszyn Górny

Gnaszyn Górny,Częstochowa

120 000 zł52 m² 2 307,69 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

 

Archiwalne

Kawalerka, Raków

Raków,Częstochowa

94 000 zł27 m² 3 481,48 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż bardzo ładne M- 2 z dużym balkonem dzielnicy Raków Mieszkanie składa się z jednego pokoju, kuchni, łazienki. Ma pow. 27 mkw, mieści się na czwartym piętrze w wieżowcu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Północ

Północ,Częstochowa

143 000 zł33 m² 4 281,44 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie M-2 o pow. 33,4 mkw z dużym balkonem w dzielnicy Północ, nieruchomość składa się z dużego pokoju, kuchni, łazienki z wc, przedpokoju oraz piwnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Błeszno

Błeszno,Częstochowa

120 000 zł43 m² 2 797,20 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży słoneczne mieszkanie znajdujące się w dzielnicy Błeszno. M-3 ma powierzchnię 42,9 m2 usytuowane jest w wieżowcu na dziewiątym piętrze. Mieszkanie składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Lisiniec

Lisiniec,Częstochowa

350 000 zł52 m² 6 684,49 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie usytuowane na 1 piętrze w apartamentowcu - osiedle zamknięte, monitorowane, teren jest ogrodzony, w bardzo atrakcyjnej lokalizacji, w dzielnicy Lisiniec. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Tysiąclecie

Tysiąclecie,Częstochowa

155 000 zł52 m² 2 980,77 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży słoneczne mieszkanie znajdujące się w dzielnicy Tysiąclecie. M-3 ma powierzchnię 52 m2 usytuowane jest w wieżowcu na 7 piętrze, posiada balkon. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Raków

Raków,Częstochowa

180 000 zł64 m² 2 790,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania atrakcyjne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 64,5m2 usytuowane na parterze w ocieplonym, czteropiętrowym bloku w dzielnicy Raków. Balkon zabudowany co nam daje dodatkową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Tysiąclecie

Tysiąclecie,Częstochowa

183 000 zł48 m² 3 812,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż bardzo ładne mieszkanie trzypokojowe w dzielnicy Tysiąclecie z balkonem. Mieszkanie położone jest na czwartym piętrze w bloku czteropiętrowym. Składa się z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Tysiąclecie

Tysiąclecie,Częstochowa

151 970 zł38 m² 4 041,76 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży słoneczne mieszkanie znajdujące się w dzielnicy Tysiąclecie. M-3 ma powierzchnię 37,6 m2 usytuowane jest w bloku na trzecim piętrze, posiada balkon. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Tysiąclecie

Tysiąclecie,Częstochowa

110 000 zł30 m² 3 666,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży słoneczne mieszkanie znajdujące się w dzielnicy Tysiąclecie. M-2 ma powierzchnię 30 m2 usytuowane jest w bloku na pierwszym piętrze, posiada balkon. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Raków

Raków,Częstochowa

150 000 zł52 m² 2 884,62 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży przytulne mieszkanie znajdujące się w dzielnicy Raków. M-3 ma powierzchnię 52 m2 usytuowane jest w bloku na drugim piętrze, z balkonem. Mieszkanie składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Błeszno

Błeszno,Częstochowa

150 000 zł41 m² 3 650 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam mieszkanie w dzielnicy Błeszno. Mieszkanie o powierzchni 41,10 m2 składa się z 2 pokoi, kuchni i łazienki, położone jest na II piętrze w czteropiętrowym bloku. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dekabrystów

Tysiąclecie,Częstochowa

235 000 zł64 m² 3 683 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu 3 pokojowe mieszkanie o pow 63,8 m2 na III piętrze w bloku czteropiętrowym. Mieszkanie dwustronne, bardzo czyste i zadbane, klatka schodowa czysta. Doskonała lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

248 000 zł52 m² 4 769 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu M3 52m2 położone w dzielnicy parkitka/tysiąclecie. Mieszkanie na 1 p w 3 p bloku, czyste klatki, spokojna okolica, niski czynsz -250pln m-c. Ogrzewanie wg liczników.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Parkitka

Parkitka,Częstochowa

395 000 zł100 m² 3 950 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu dwupoziomowe mieszkanie o łącznej pow. ok 100m2. Mieszkanie mieści się na 2p (dwa wejścia z klatki pozostawiają również możliwość zaadoptowania na 2 osobne mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Trzech Wieszczów

Trzech Wieszczów,Częstochowa

229 000 zł48 m² 4 770,83 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe, nowoczesne M-3 na Trzech Wieszczów o pow. 48 mkw. Mieszkanie położone jest w bloku na 1 piętrze, posiada balkon. W skład mieszkania wchodzą 2 pokoje, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Podjasnogórska

Podjasnogórska,Częstochowa

230 000 zł50 m² 4 630,56 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż bardzo ładne mieszkanie M-3 o pow. 49,67 mkw na drugim piętrze w nowym bloku z balkonem w okolicy Jasnej Góry. Składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Błeszno

Błeszno,Częstochowa

147 000 zł46 m² 3 195,65 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży przytulne mieszkanie znajdujące się w dzielnicy Błeszno. M-3 ma powierzchnię 46 m2 usytuowane jest w wieżowcu na 9 piętrze, z balkonem. Mieszkanie składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Częstochówka-Parkitka

Częstochówka-Parkitka,Częstochowa

205 000 zł55 m² 3 727,27 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy mieszkanie - apartament w dzielnicy Parkitka. Mieszkanie po generalnym remoncie, wykończone z materiałów najwyższej jakości -płytki,panele,granit. W przedpokoju -na podłodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

285 000 zł66 m² 4 318,18 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne, komfortowe 3 pokojowe mieszkanie w centrum miasta. Mieszkanie o pow. 66 mkw położone na 7 piętrze w wieżowcu z windą. Mieszkanie składa się z kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

170 000 zł48 m² 3 541,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie M-3 w centrum miasta z balkonem. Mieszkanie ma pow. 48 mkw, położone jest na drugim piętrze w bloku. Składa się z dwóch pokoi, dużej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

149 000 zł44 m² 3 367,99 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży słoneczne mieszkanie znajdujące się w Centrum miasta. M-3 ma powierzchnię 44,24 m2 usytuowane jest w bloku na drugim piętrze. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Tysiąclecie

Tysiąclecie,Częstochowa

157 000 zł52 m² 3 019,23 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Częstochówka

Częstochówka,Częstochowa

190 000 zł56 m² 3 393 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Polecamy Państwu dwupokojowe mieszkanie na I piętrze w dzielnicy Parkitka. Mieszkanie rozkładowe z ekspozycją na północ i północny wschód. Mieszkanie do odświeżenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Ostatni Grosz

Ostatni Grosz,Częstochowa

176 000 zł57 m² 3 088 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bardzo ładne, przestronne, widne 3 pokojowe mieszkanie na I piętrze w bardzo cichej okolicy w dzielnicy Ostatni Grosz. Na podłogach płytki i panele. Mieszkanie świeżo po remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Północ

Północ,Częstochowa

225 000 zł61 m² 3 688,52 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Atrakcyjna oferta! Do sprzedaży przestronne mieszkanie o powierzchni 61 m2 mieszczące się w cichej , spokojnej , zielonej dzielnicy Częstochowy - Pólnoc. Jest to M-4 usytuowane na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Raków

Raków,Częstochowa

82 000 zł35 m² 2 342,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie M-2 o pow. 35 mkw przy Alei Pokoju, nieruchomość składa się z dużego pokoju, kuchni, łazienki z wc, przedpokoju z wnęką oraz sporej piwnicy. Czynsz wynosi:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Tysiąclecie

Tysiąclecie,Częstochowa

150 000 zł46 m² 3 232,76 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży słoneczne mieszkanie z balkonem znajdujące się w dzielnicy Tysiąclecie. M-3 ma powierzchnię 46,4 m2 usytuowane jest w bloku na trzecim piętrze. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Tysiąclecie

Tysiąclecie,Częstochowa

185 000 zł58 m² 3 162,39 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży słoneczne mieszkanie znajdujące się w dzielnicy Tysiąclecie. M-4 ma powierzchnię 58,5 m2 usytuowane jest w wieżowcu na ósmym piętrze, posiada duży balkon. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem Częstochowa

Częstochowa,śląskie

250 000 zł82 m² 3 048,78 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie znajdujące się w centrum miasta Częstochowy. M-4 ma powierzchnię 82 m2 usytuowane jest na drugim piętrze w kamienicy dwupiętrowej. Okna są wykonane.