dowolna

Mieszkania na sprzedaż Częstochowa - Oferty „sprzedam mieszkanie”

1 027 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 027 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, Północ

Północ,Częstochowa

115 000 zł34 m² 3 382,35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie M-2 o pow. 34 mkw w dzielnicy Północ, nieruchomość składa się z dużego pokoju, kuchni, łazienki z wc, przedpokoju. Czynsz wynosi: 350 zł/m -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Parkitka

Parkitka,Częstochowa

335 000 zł66 m² 5 075,76 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż bardzo ładne mieszkanie M-4 o pow. 66 mkw na drugim piętrze w nowym bloku z balkonem w dzielnicy Parkitka. Składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki osobno wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łódzka

Parkitka,Częstochowa

470 000 zł85 m² 5 529 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Apartament w dzielnicy Parkitka, w pełni wyposażony, gotowy do zamieszkania. Istnieje możliwość wykupienia miejsca parkingowego w garażu podziemnym w cenie 30.000pln. Zapraszamy -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Stare Miasto

Stare Miasto,Częstochowa

139 000 zł55 m² 2 527,27 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży słoneczne mieszkanie znajdujące się w dzielnicy Stare Miasto M-4 ma powierzchnię 55 m2 usytuowane jest w bloku na pierwszym piętrz, posiada balkon. Na podłogach wyłożony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Tysiąclecie

Tysiąclecie,Częstochowa

140 000 zł46 m² 3 056,77 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży słoneczne mieszkanie znajdujące się w dzielnicy Tysiąclecie. M-3 ma powierzchnię 45,8 m2 usytuowane jest w bloku na parter, posiada okno balkonowe. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wrzosowiak

Wrzosowiak,Częstochowa

295 000 zł67 m² 4 402,99 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż nowocześnie wykończone mieszkanie o wysokim standardzie o pow. 67m2 w dzielnicy Wrzosowiak Mieszkanie jest typu M-4, mieści się na 4 piętrze w bloku, posiada duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Raków

Raków,Częstochowa

209 000 zł63 m² 3 333,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż bardzo ładne mieszkanie M4 w dzielnicy Raków, o powierzchni 62,7m2. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w 4 piętrowym bloku. Zaletą mieszkania jest balkon na całej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Grabówka

Grabówka,Częstochowa

419 000 zł85 m² 4 929,41 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Do sprzedaży luksusowy apartament o powierzchni 85 m2 w dzielnicy Grabówka. Apartament położony jest na trzecim piętrze. Składa się z salonu , sypialni , gabinetu, kuchni , łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Elsnera

Parkitka,Częstochowa

335 000 zł65 m² 5 154 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie w nowym bloku w stanie deweloperskim z przynależnym miejscem parkingowym w garażu podziemnym. W budynku jest winda. Link do oferty: posiadamy Licencje fpprn.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mireckiego

Raków,Częstochowa

209 000 zł63 m² 3 333 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Przestronne, widne M4 Częstochowa Mireckiego. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki i wc. Położone jest na I piętrze czteropiętrowego bloku z 1991r. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Tysiąclecie

Tysiąclecie,Częstochowa

140 000 zł38 m² 3 723 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy Państwu mieszkanie dwupokojowe położone na IV piętrze na Tysiącleciu. Mieszkanie 37,6 m2 po remoncie, wymienione okna i piecyk gazowy. W mieszkaniu zostają meble. Okolica cicha,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kiedrzyńska

Tysiąclecie,Częstochowa

143 000 zł46 m² 3 122 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dwupokojowe położone na parterze bloku czteropiętrowego na Tysiącleciu. Mieszkanie w świetnej lokalizacji; blisko sklepy, przychodnia, żłobek, przedszkole, szkoła, basen miejski,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Częstochowa

Częstochowa,śląskie

190 000 zł72 m² 2 639 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Sprzedamy mieszkanie 4 pokojowe na iip w bloku X p. Centrum miasta okolice Filharmonii, mieszkanie do własnej aranżacji. Świetna lokalizacja sprawia, że ww ofertą mogą również zainteresować.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Raków

Raków,Częstochowa

129 000 zł43 m² 2 979,21 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Do sprzedania mieszkanie dwupokojowe w dzielnicy Ostatni Grosz o powierzchni użytkowej 43,3 m2 na parterze w bloku czteropiętrowym. Mieszkanie rozkładowe, okna pcv, kierunek południe, drzwi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Dźbów

Dźbów,Częstochowa

110 000 zł50 m² 2 213,28 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania przestronne dwupokojowe mieszkanie na drugim pietrze w bloku w dzielnicy Dźbów. Mieszkanie ma pow. 49,70 mkw Pomieszczenia: duży pokój z wyjściem na balkon oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Tysiąclecie

Tysiąclecie,Częstochowa

162 000 zł37 m² 4 378,38 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż bardzo ładne mieszkanie M-3 o pow. 36,5 mkw położone w dzielnicy Tysiąclecie. Mieszkanie położone jest na pierwszym piętrze w bloku. Składa się z dwóch pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wrzosowiak

Wrzosowiak,Częstochowa

132 000 zł34 m² 3 837,21 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie w cichej , spokojnej , zielonej dzielnicy Częstochowy na Wrzosowiaku. M-3 usytuowane jest w bloku czteropiętrowym na pierwszym piętrze , ma powierzchnię 34,4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Raków

Raków,Częstochowa

145 000 zł67 m² 2 164 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Raków - M4 blok z cegły, odnowiona klatka schodowa, nowe okna , gipsówki 2 pietro, blok po termoizolacji Super Cena - 145.000 pln LINK DO OFERTY: Posiadamy Licencje FPPRN o numerach 22457.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Częstochowa

Częstochowa,śląskie

229 000 zł62 m² 3 706 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie do sprzedania 61,8 m2 Północ. Mieszkanie położone jest na I piętrze czteropiętrowego bloku. Składa się z 3 pokoi z dużym balkonem na zachód, do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Częstochowa

Częstochowa,śląskie

128 000 zł38 m² 3 368 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy Państwu ładne dwupokojowe mieszkanie na Ostatnim Groszu. Mieszkanie mieści się na IV piętrze bloku czteropiętrowego. W mieszkaniu wymienione okna oraz drzwi, drzwi wejściowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

158 000 zł56 m² 2 821 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu 3 pokojowe mieszkanie położone na 1p/blok 4 pietrowy/ w dzielnicy 1000 Lecie. Mieszkanie słoneczne okna wschód/południe. Zapraszamy do skorzystania z ww oferty, oferujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Raków

Raków,Częstochowa

140 000 zł51 m² 2 745,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Na sprzedaż M-3 w dzielnicy Aleja Pokoju. Mieszkanie o pow. 51mkw na 3 piętrze w bloku z balkonem. Pokoje są przestronne, ustawne. Na podłodze położono parkiet, na ścianach tapety.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Częstochowa

225 000 zł62 m² 3 652,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży bardzo ładne mieszkanie znajdujące się w dzielnicy Śródmieście. M-4 ma powierzchnię 61,6 m2 usytuowane jest w bloku na drugim piętrze, posiada duży balkon. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Tysiąclecie

Tysiąclecie,Częstochowa

140 000 zł38 m² 3 723,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż bardzo ładne M-3 na Tysiącleciu. Mieszkanie o pow. 37,6 mkw na 4 piętrze w bloku z balkonem. Pokoje przestronne, ustawne, w pokojach na podłogach położono panele, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Północ

Północ,Częstochowa

250 000 zł61 m² 4 098,36 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży przestronne mieszkanie o powierzchni użytkowej 61 m2 położone na drugim piętrze w bloku czteropiętrowym w dzielnicy Północ Blok ocieplony, otynkowany. Okna na dwie strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Częstochowa

Tysiąclecie,Częstochowa

80 000 zł19 m² 4 173,19 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania przytulne mieszkanie M-1 o pow. 19,17 mkw w dzielnicy Tysiąclecie. Mieszkanie położone jest na trzecim piętrze w bloku, posiada okno balkonowe. Składa się z pokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Trzech Wieszczów

Trzech Wieszczów,Częstochowa

260 000 zł69 m² 3 779,07 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne, gustownie wykończone mieszkanie 3 pokojowe. Nieruchomość położona jest na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku. Mieszkanie składa się z :salonu, osobną kuchnią, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Parkitka

Parkitka,Częstochowa

248 000 zł52 m² 4 769,23 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż słoneczne M3 na Partkitce z balkonem. Mieszkanie położone jest na pierwszym piętrze w bloku trzy piętowym. W pokojach na ścianach gładzie gipsowe, na podłodze panele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Północ

Północ,Częstochowa

205 000 zł61 m² 3 360,66 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie M-4 na Północy o pow. 61 m2. Mieszkanie trzypokojowe na parterze w czteropiętrowym bloku.Mieszkanie bardzo zadbane z przyporządkowanym tylko do tej nieruchomości ogródkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wrzosowiak

Wrzosowiak,Częstochowa

90 000 zł35 m² 2 542,37 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie M-2 w dzielnicy Wrzosowiak z balkonem. Mieszkanie ma pow. 35,4 mkw, położone jest na trzecim piętrze w bloku. Składa się z pokoju, dużej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Grabówka

Grabówka,Częstochowa

449 000 zł85 m² 5 282,35 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

335 000 zł66 m² 5 075,76 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne, komfortowe 3 pokojowe mieszkanie w centrum miasta. Mieszkanie o pow. 66 mkw położone na 7 piętrze w wieżowcu z windą. Mieszkanie składa się z kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Błeszno

Błeszno,Częstochowa

215 000 zł52 m² 4 134,62 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży M3, o powierzchni 52m 2 w dzielnicy Błeszno. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w bloku z tarasem. Mieszkanie po remoncie,na ścianach gipsówka, okna pcv, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Raków

Raków,Częstochowa

130 000 zł39 m² 3 333,33 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania słoneczne mieszkanie dwupokojowe o pow. 39 w dzielnicy Raków. Mieszkanie znajduje się na piątym piętrze w wieżowcu z balkonem. Mieszkanie składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Parkitka

Parkitka,Częstochowa

197 000 zł64 m² 3 087,77 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie M-4 o pow. 63,8 mkw na czwartym piętrze w bloku z balkonem. Mieszkanie składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Północ

Północ,Częstochowa

220 000 zł48 m² 4 592,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż bardzo ładne mieszkanie o powierzchni 47,9 mkw. znajdujące się na Północy. Składa się z trzech ładnie urządzonych pokoi, kuchni w zabudowie oraz łazienki z wanna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Stare Miasto

Stare Miasto,Częstochowa

158 000 zł37 m² 4 241,61 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż bardzo ładne mieszkanie jednopokojowe po generalnym remoncie o pow. 37,25 mkw w dzielnicy Stare Miasto. Mieszkanie mieści się na 1 piętrze w bloku. Mieszkanie o ciekawym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Ostatni Grosz

Ostatni Grosz,Częstochowa

140 000 zł54 m² 2 592,59 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania słoneczne dwupokojowe mieszkanie na 10 pietrze w wieżowcu w dzielnicy Ostatni Grosz. Mieszkanie ma pow. 54 mkw Pomieszczenia: duży pokój z wyjściem na balkon oraz wnęką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Tysiąclecie

Tysiąclecie,Częstochowa

270 000 zł64 m² 4 218,75 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przytulne mieszkanie znajdujące się w dzielnicy Tysiąclecie. Jest to przestronne M-4 o powierzchni 64 m2 usytuowane na trzecim piętrze w bloku. Okna są wykonane z pcv, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

174 000 zł44 m² 3 954,55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż bardzo ładne 2-pokojowe mieszkanie, słoneczne i przestronne w centrum miasta. Urządzone bardzo ładnie o powierzchni 44 m2 położone na 4 piętrze w czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Tysiąclecie

Tysiąclecie,Częstochowa

158 000 zł52 m² 3 038,46 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży słoneczne mieszkanie znajdujące się w dzielnicy Tysiąclecie. M-3 ma powierzchnię 52 m2 usytuowane jest w wieżowcu na 7 piętrze, posiada balkon. Mieszkanie składa się.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij