dowolna

Mieszkania na sprzedaż Częstochowa - Oferty „sprzedam mieszkanie”

1 028 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 028 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

120 000 zł44 m² 2 696,63 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dwupokojowe pow. 44 mkw na trzecim piętrze w bloku cztropiętrowym. Mieszkanie dwustronne ( północ , południe) ,przeznaczone do remontu , duży balkon na stronę południową. Parking.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Starzyńskiego

Północ,Częstochowa

159 000 zł58 m² 2 722,60 zł/m²

 

Piętro:8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Trzypokojowe mieszkanie o pow. 58,40 mkw. na VIII piętrze w wieżowcu przy ulicy Starzyńskiego. Okna pcv we wszystkich pomieszczeniach, na podłogach płytki pcv, ściany w gładziach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Tysiąclecie

Tysiąclecie,Częstochowa

158 000 zł45 m² 3 511,11 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie M-3 do wprowadzenia na tysiącleciu! Przestronne mieszkanie po kapitalnym remoncie 2 pokojowe w dzielnicy tysiąclecie(okolice energetyka) o powierzchni 45 m2.Mieszkanie znajduje sie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Parkitka

Parkitka,Częstochowa

185 000 zł54 m² 3 425,93 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 52 m2 wraz z tarasem oraz piwnicą. Mieszkanie posiada łazienkę po generalnym remoncie, odświeżoną kuchnię w której został zamontowany blat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Trzech Wieszczów

Trzech Wieszczów,Częstochowa

149 000 zł48 m² 3 104,17 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie m3 2 pokoje z kuchnią + wnęka skojarzona z salonem, na zdjęciach jest tam widoczne łóżko i jedna z dwuch obszernych szaf w zabudowie. Druga szafa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Raków

Raków,Częstochowa

103 800 zł47 m² 2 208,51 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie połozone w dzielnicy Raków ( ok. ul. Tetmajera i Sieroszewskiego). 2 piętro. Przeznaczone do własnej aranżacji. Dwa rozkładowe słoneczne pokoje z malutkim balkonem.Miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Tysiąclecie

Tysiąclecie,Częstochowa

134 000 zł51 m² 2 627,45 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie z balkonem położone na czwartym pietrze, jest winda. Przed blokiem dwa parkingi, plac zabaw.Wolne od zaraz.KONTAKT Sprawdź nasze oferty na Oferta wysłana z systemu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Tysiąclecie

Tysiąclecie,Częstochowa

142 000 zł53 m² 2 679,25 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie dwupokojowe w okolicach Promenady, bardzo dobra lokalizacja, mieszkanie słoneczne i ciepłe. Mieszkanie z wnęką która może służyć jako sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Trzech Wieszczów

Trzech Wieszczów,Częstochowa

99 000 zł38 m² 2 605,26 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie własnościowe 38 m2, po remoncie generalnym .Pokój duży- 18 m2, pokój mały- 7 m2, kuchnia- 9m2 (w kwadracie),łazienka- około 3,5m2, mały balkon- kafle gress, przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Tysiąclecie

Tysiąclecie,Częstochowa

142 000 zł50 m² 2 840 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedazy 2 pokojowe mieszkanie w bloku na 1 p. w dzielnicy Tysiaclecie. Nowe okna pcv poludnie-połnoc,balkon. Ściany malowane na biało. Na podlogach parkiet i plytki. Duza kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Północ

Północ,Częstochowa

205 000 zł61 m² 3 360,66 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie położone na trzecim piętrze w czteropiętrowym bloku na osiedlu Północ jednostka "C". Okna wychodzą na zachód, mieszkanie słoneczne, widne, bardzo ładny widok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wrzosowiak

Wrzosowiak,Częstochowa

295 000 zł74 m² 3 986,49 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży trzypokojowe mieszkanie przebudowane z 4 pokojowego. Po generalnym remoncie w 2009 roku. Nowe okna - plastikowe w kolorze drewna z roletami, instalacje wodno-kanalizacyjna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Wyczerpy-Aniołów

Wyczerpy-Aniołów,Częstochowa

329 000 zł122 m² 2 696,72 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży piękne mieszkanie własnościowe, dwupoziomowe. Mieszkanie znajduje się na trzecim z trzech pięter, powierzchnia całkowita ok 122 m kw. Podłogi na dole płytki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Północ

Północ,Częstochowa

178 000 zł62 m² 2 894,31 zł/m²

 

Piętro:9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Słoneczne mieszkanie położone w wiezowcu na dziewiątym piętrze z piękna panorama na miasto. Posiada dużakwadrtowa kuchnie w zabudowe ( meble w cenie mieszkania), oraz pokje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Śródmieście

Śródmieście,Częstochowa

239 000 zł61 m² 3 918,03 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży trzypokojowe mieszkanie w Śródmieściu w Częstochowie. Forma prawna - Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu. Mieszkanie (60,6 m2+balkon+piwnica) usytuowane na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Częstochowa

Ostatni Grosz,Częstochowa

64 500 zł18 m² 3 583,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży kawalerka na 1 piętrze w odnowionej kamienicy w dzielnicy Ostatni Grosz. Nowe okna pcv z wystawą na strone południowa,balkon.Kuchnia z meblami na wymiar i sprzetem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Błeszno

Błeszno,Częstochowa

180 000 zł60 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne M-4 Błeszno Mieszkanie M-4 pow. 60 m kw , 7 piętro wieżowiec. Trzech lokatorów na piętrze , klatka czysta , zadbana. Układ okien dwustronny północ-południe , nowe okna pcv , duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Gnaszyn-Kawodrza,Częstochowa

119 000 zł46 m² 2 574,09 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 46,23m2 , położone w Gnaszynie Dolnym w bloku z cegły na parterze.Mieszkanie nie wymaga nakładów finansowych jedynie odświeżenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Nałkowskiej

Tysiąclecie,Częstochowa

81 000 zł27 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie jednopokojowe z kuchnia połozone w dzielnicy Tysiąclecia ( ok. ul. Nałkowskiej i ul. Broniewskiego .3 piętro w bloku położonym w spokojnym miejscu. Dużo zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Północ

Północ,Częstochowa

133 000 zł50 m² 2 660 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedazy dwupokojowe mieszkanie w bloku na wysokim parterze w dzielnicy Północ w okolicach Promenady.Układ okien poludnie-polnoc,nowe pcv,duzy balkon.Kuchnia duza-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Północ

Północ,Częstochowa

179 000 zł62 m² 2 887,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie typu M-4 usytuowane na trzecim piętrze w bloku czteropiętrowym w bardzo atrakcyjnym punkcie dzielnicy Północ.pobliżu nieruchomości znajduje się park wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

198 000 zł50 m² 3 960 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

!Komfortowe i praktyczne mieszkanie z systemem alarmowym powiązanym z piwnicą nie wymagające żadnych nakładów finansowych. Duża kuchnia w kwadracie. Meble kuchenne drewniane ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kwiatkowskiego

Tysiąclecie,Częstochowa

95 000 zł32 m² 3 015,87 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie jednopokojowe o pow. 31,5 mkw na 7 piętrze przy ulicy Kwiatkowskiego. Pokój duży z wnęką przedzielony przeuwaną lustrzaną ścianą. Z pokoju jest wejście do kuchni. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Parkitka

Parkitka,Częstochowa

629 000 zł100 m² 6 290 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedazy luksusowy apartament na drugim pietrze w nowych blokach na osiedlu Parkitka,z garazem.Trzy pokoje z otwarta kucnia,dwie łazienki,dwa balkony i duzy taras.Okna wychodza na strone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Północ

Północ,Częstochowa

135 000 zł51 m² 2 647,06 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dwupokojowe w Dzielnicy Północ, jedn. C o powierzchni 51m2 , położone na pierwszym piętrze w wieżowcu. Duża ustawna kuchnia, szeroki przedpokój z szafą garderobianą.W.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

179 000 zł78 m² 2 293,40 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

duże mieszkanie w kamienicy w poblizu katedry , klatka schodowa świezo po remoncie , nisi czynsz , woda nieopomiarowana zmiana 2016-01-21

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Tysiąclecie

Tysiąclecie,Częstochowa

135 000 zł38 m² 3 552,63 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie 38m2 na parterze w czteropiętrowym bloku położone w cichej i spokojnej okolicy. Doskonała komunikacja z centrum miasta. W pobliżu szkoła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Tysiąclecie

Tysiąclecie,Częstochowa

139 000 zł50 m² 2 780 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w wieżowcu na czwartym piętrze na osiedlu Tysiąclecie.Ciekawy układ pomieszczen,rozklad okien jednostronny na strone wschodnia,wymienione okna na nowe pcv.Możliwosc własnej aranzacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wrzosowiak

Wrzosowiak,Częstochowa

160 000 zł51 m² 3 137,25 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedazy dwupokojowe mieszkanie w bloku na drugim pietrze w dzielnicy Wrzosowiak.Na podłogach plytki i panele.Na scianach gipsowki i czesciowo tapeta.Łazienka w plytkach.Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Błeszno

Błeszno,Częstochowa

69 000 zł33 m² 2 090,91 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży kawalerka położona na szóstym piętrze w dzielnicy Błeszno. Składa się z 1 pokoju, przedpokoju, kuchni, łazienki połączonej z wc. Pow. Użytkowa 32,8 m². Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Północ

Północ,Częstochowa

135 000 zł51 m² 2 647,06 zł/m²

 

Piętro:1

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Tysiąclecie

Tysiąclecie,Częstochowa

143 000 zł51 m² 2 803,92 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne mieszkanie dwupokojowe w dzielnicy Tysiąclecie o powierzchni 50,9m2 położone na II piętrze w wieżowcu. Salon (ok. 18,5 m2) z dużym balkonem , pokój (ok. 12,4 m2), kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Grabówka

Grabówka,Częstochowa

629 000 zł100 m² 6 290 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie Częstochowa

Częstochowa,śląskie

370 000 zł157 m² 2 356,69 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Lokal mieszkalny w rejonie II alei nmp, położony w odrestaurowanej kilka lat temu kamie- nicy.Mieszkanie dwupoziomowe na parterze i pierwszym piętrze. Po kapitalnym remoncie. Lokal sklada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

800 000 zł87 m² 9 195,40 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kompletnie wyremontowane , atrakcyjne, trzypokojowe mieszkanie ( aneks kuchenny w salonie) położone w rejonie II i III alei nmp. zmiana 2016-01-21

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Częstochowa

Częstochowa,śląskie

110 000 zł39 m² 2 833,59 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w centrum miasta w bloku z cegły, na drugim piętrze o powierzchni 38,82m2. Pokój z dużym balkonem + kuchnia, łazienka, przedpokój. W pokoju parkiet do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

250 000 zł98 m² 2 551,02 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Doskonale zlokalizowane mieszkanie W centrum miasta W strategicznym punkcie, może byc przeznaczone na działalność, lub do zamieszkania. Rozkładowe,pomieszczenia znajdują się od podwórka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Częstochowa

Tysiąclecie,Częstochowa

82 000 zł22 m² 3 727,27 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie: jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 22m2, usytuowane na trzecim piętrze, składające się z aneksu kuchennego otwartego na pokój , dużej łazienki, balkonu i piwnicy. Okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Północ

Północ,Częstochowa

155 000 zł51 m² 3 039,22 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie w dzielnciy Północ( jednostka B) z dużą kuchnią ( zabudowa kuchni oraz szafa w przedpokoju pozostaje w cenie). Zmodernizowane. Nowa stolarka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Parkitka

Parkitka,Częstochowa

499 000 zł84 m² 5 940,48 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Jedno z najlepszych mieszkań na Parkitce.W cenie ruchomości RTV ,AGD,MEBLE. Standard ponadpodstawowy np. 2 balkony , klimatycja,ogrzewanie zwykłe i podłogowe itp.Koszty własne to ponad 600 tyś.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wrzosowiak

Wrzosowiak,Częstochowa

152 000 zł64 m² 2 375 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedazy trzypokojowe mieszkanie w nowych blokach z cegły na parterze w zamykanym bloku na osiedlu Wrzosowiak.Ciekawy układ pomieszczen z możliwościa własnej aranzacji.Rozkład.