dowolna

Mieszkania na sprzedaż Częstochowa - Oferty „sprzedam mieszkanie”

1 028 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 028 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Ostatni Grosz

Ostatni Grosz,Częstochowa

119 000 zł38 m² 3 131,58 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania M-3 o powierzchni 38m². Pokój duży 16,30m², pokój mały 6,30m², kuchnia 7,80m², przedpokój 4,10m², łazienka 3,40m². Mieszkanie usytuowane jest na szóstym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Północ

Północ,Częstochowa

259 000 zł74 m² 3 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie czteropokojowe położone na III piętrze w bloku czteropiętrowym na Północy jednostka D, mieszkanie o powierzchni użytkowej 73,4 m2, do zamieszkania bez żadnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Tysiąclecie

Tysiąclecie,Częstochowa

105 000 zł39 m² 2 692,31 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie mieszczące się w dzielnicy Tysiąclecie bardzo blisko Politechniki Częstochowskiej i ajd. Mieszkanie dwupokojowe 37m2 wieżowiec. Piękne widoki na 10piętrze (2 windy).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Tysiąclecie

Tysiąclecie,Częstochowa

163 000 zł58 m² 2 810,34 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie trzypokojowe z oddzielną kuchnią i balkonem w bloku czteropiętrowym położone na pierwszym piętrze. D o mieszkania przynależy piwnica z oknem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Garibaldiego

Śródmieście,Częstochowa

117 500 zł47 m² 2 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Jasne,słoneczne M-3 mieszkanie 47 m* na 2 piętrze w bloku w Cz-wie w Śródmieściu na ul.Garibaldiego. Lokal własnościowo-spółdzielczy z k.w. C.O. w cenie czynszu(392.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Raków

Raków,Częstochowa

79 000 zł37 m² 2 135,14 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mamy do zaoferowania do sprzedaży mieszkanie znajdujące się w dzielnicy Raków. M-2 ma powierzchnię 37 m2 usytuowane jest na pierwszym piętrze w bloku trzypiętrowym. Okna są wykonane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orlik-Rückemanna

Zawodzie-Dąbie,Częstochowa

175 000 zł62 m² 2 822,58 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ustawne i zadbane mieszkanie trzypokojowe, 62m2 w bloku na trzecim piętrze w dzielnicy Zawodzie (ul. Ruckemanna ). W mieszkaniu znajdują się meble, sprzęt agd, na podłogach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gombrowicza

Północ,Częstochowa

180 000 zł59 m² 3 030,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Trzypokojowe mieszkanie o pow. 59,4 m2 położone na trzecim piętrze w bloku 4-piętrowym w dzielnicy Północ przy ul. Gombrowicza. Mieszkanie zadbane, funkcjonalny rozkład pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Raków

Raków,Częstochowa

185 000 zł74 m² 2 493,26 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Ładne i wyjątkowo funkcjonalne czteropokojowe mieszkanie położone w bloku w dzielnicy Raków Zachód. Obszerny pokój dzienny z dużym balkonem oraz wygodne pozostałe pokoje (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

130 000 zł41 m² 3 170,73 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie do wykończenia w ścisłym centrum Częstochowy z widokiem na Plac Biegańskiego i Aleje. Na boku budynku wspaniały mural. Nowe okna , instalacje oraz drzwi. Ściany gipsowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Tysiąclecie

Tysiąclecie,Częstochowa

178 000 zł60 m² 2 966,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 60 m2, położone na czwartym piętrze w bloku czteropiętrowym,oddzielnie łazienka i wc,mieszkanie bardzo jasne,okna wychodzą na trzy strony,balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Błeszno

Błeszno,Częstochowa

219 000 zł65 m² 3 369,23 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie własnościowe w wieżowcu z windą po kapitalnym remoncie przeprowadzonym 2 lata temu, w dzielnicy Błeszno. Z okien piękny widok, z jednej strony na panoramę miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Ostatni Grosz

Ostatni Grosz,Częstochowa

82 000 zł37 m² 2 240,44 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przytulne i funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe (36,6m2) na ósmym piętrze w ocieplonym wieżowcu w dzielnicy Ostatni Grosz. Klatka schodowa odnowiona, na piętrze jest zamykany korytwarz dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lechonia

Wrzosowiak,Częstochowa

178 000 zł70 m² 2 542,86 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Przestronne i widne mieszkanie trzypokojowe na piątym piętrze w wieżowcu. Lokal znajduje się w spokojnej i cichej dzielnicy Wrzosowiak ( ul. Lechonia ). Mieszkanie rozkładowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Parkitka

Parkitka,Częstochowa

215 000 zł43 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż nowo powstały apartament o powierzchni 43 m kw. w dzielnicy Parkitka. w wolnostojącym trzykondygnacyjnym budynku wraz z systemem podziemnych garaży i solidnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

130 000 zł41 m² 3 170,73 zł/m²

 

Piętro:3

 

 

Archiwalne

Mieszkanie, Raków

Raków,Częstochowa

185 000 zł74 m² 2 493,26 zł/m²

 

Piętro:4

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Tysiąclecie

Tysiąclecie,Częstochowa

180 000 zł57 m² 3 174,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie trzypokojowe, z kuchnią i łazienką. Ładny rozkład, ustawne, nowe okna pcv, tynki gipsowe, we wszystkich pokojach parkiet. Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze, przynależna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sosnowa

Raków,Częstochowa

109 000 zł48 m² 2 247,42 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedania mieszkanie dwupokojowe - 48,5m, 2 piętro, zadbane, do wprowadzenia się. Pokój dzienny z balkonem od strony południowej, gipsówki, panele w pokojach, przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Błeszno

Błeszno,Częstochowa

110 000 zł37 m² 2 972,97 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 37 mkw. na Błesznie. Mieszkanie to składa się z dwóch pokoi i mieści się na parterze w trzypiętrowym bloku. Pokoje ładne, duże przestronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kwiatkowskiego

Tysiąclecie,Częstochowa

95 000 zł32 m² 3 015,87 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie jednopokojowe o pow. 31,5 mkw na 7 piętrze przy ulicy Kwiatkowskiego. Pokój duży z wnęką przedzielony przeuwaną lustrzaną ścianą. Z pokoju jest wejście do kuchni. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Parkitka

Parkitka,Częstochowa

190 216 zł37 m² 5 200 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż nowo powstały apartament z solidnym ogrodzeniem wokół całego terenu. Niska zabudowa domków jednorodzinnych gwarantuje kameralny charakter osiedla. Nowoczesna, zgodna z aktualnymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Aleja Armii Krajowej

Tysiąclecie,Częstochowa

85 000 zł30 m² 2 833,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Jednopokojowe mieszkanie o pow. 30 m2 położone na III piętrze w bloku czteropiętrowym na Tysiącleciu przy ul. AK. Mieszkanie w standardzie podstawowym. W kuchni i łazience na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Gwiezdna

Tysiąclecie,Częstochowa

70 000 zł24 m² 2 857,14 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Jednopokojowe mieszkanie o pow. 24,5 m2 położone na I piętrze w bloku dziesięciopiętrowym w dzielnicy Tysiąclecie przy ul. Gwiezdnej. Mieszkanie do remontu. Blok ocieplony, odnowiona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Botaniczna

Wrzosowiak,Częstochowa

135 000 zł57 m² 2 368,42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przytulne i funkcjonalne mieszkanie trzypokojowe (57m2) w dzielnicy Wrzosowiak (ul. Botaniczna ). Lokal znajduje się na czwartym piętrze w bloku czteropiętrowym. Mieszkanie rozkładowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wierzbowa

Wrzosowiak,Częstochowa

240 000 zł62 m² 3 870,97 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zadbane, przestronne i słoneczne 3-pokojowe mieszkanie w dzielnicy Wrzosowiak ( okolice ulicy Wierzbowej ). Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w czteropiętrowym bloku. Blok po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Północ

Północ,Częstochowa

410 000 zł156 m² 2 636,66 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży MDM-północ lokal mieszkalny wraz Z pomieszczeniami przynależnymi położonymi W kondygnacji piwnic: garażem I piwnicą gospodarczą oraz położonym W kondygnacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Północ

Północ,Częstochowa

130 000 zł48 m² 2 719,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atrakcyjna oferta! Do sprzedaży mieszkanie M-3 znajdujące się w dzielnicy Północ. Mieszkanie ma powierzchnię 47,8 m2 usytuowane jest na czwartym piętrze w bloku czteropiętrowym. Pokoje są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kosmiczna

Tysiąclecie,Częstochowa

100 000 zł40 m² 2 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Duża i funkcjonalna kawalerka z balkonem ( 40,5m2 ) na Tysiącleciu, ul.Kosmiczna. Do mieszkania przypisana spora piwnica. Mieszkanie jest na drugim piętrze, klatka z domofonem, blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

178 000 zł49 m² 3 617,89 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Doskonale zlokalizowane mieszkanie w centrum Częstochowy.Mieszkanie po generalnym remoncie,wszystkie instalacje nowe.Na ścianach gipsówki ,nowa glazura,stolarka wew. i zew.Oba pokoje duże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Tysiąclecie

Tysiąclecie,Częstochowa

102 000 zł30 m² 3 400 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Tysiąclecie miezkanie 1-pokojowe na sprzedaż Mieszkanie w wieżowcu na 2 piętrze.Zmodernizowane. Okolic. Promenady. Podłogi panelowe. Płytki w łazience(2005r). Szafa w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piotrkowska

Śródmieście,Częstochowa

185 000 zł68 m² 2 720,59 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Komfortowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 68 m 2 położone na wysokim parterze w bloku przy ul. Piotrkowskiej w Śródmieściu. Mieszkanie po remoncie. Wymienione okna (wystawa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Glogera

Częstochowa,śląskie

165 000 zł52 m² 3 147,05 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedazy mieszkanie w Centrum miasta, cicha i spokojna okolica, mieszkanie po kapitalnym remoncie, w pokojach na podłodze panele, gipsy na ścianach, łazienka w nowych płytkach,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Raków

Raków,Częstochowa

114 000 zł49 m² 2 331,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Do sprzedaży bardzo ładne mieszkanie znajdujące się w dzielnicy Raków. M-4 ma powierzchnię 48,9 m2 usytuowane jest w bloku czteropiętrowym na czwartym piętrze. Mieszkanie nie posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Obrońców Poczty Gdańskiej

Tysiąclecie,Częstochowa

84 000 zł30 m² 2 800 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie znajduje się na wygodnym parterze. Blisko sklepy, przychodnia, szpital. Kuchnia z oknem, duży, ustawny pokój z balkonem. Bardzo niski czynsz, w tym 2 m3 wody.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orkana

Wrzosowiak,Częstochowa

145 000 zł48 m² 3 020,83 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Funkcjonalne i nowoczesne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 48 m2, zlokalizowane na trzecim piętrze w bloku czteropiętrowym z roku 1993, przy ulicy Orkana - dzielnica Wrzosowiak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Raków

Raków,Częstochowa

185 000 zł74 m² 2 493,26 zł/m²

 

Piętro:4

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Raków

Raków,Częstochowa

90 000 zł38 m² 2 390,44 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie znajdujące się w dzielnicy Raków. M-3 ma powierzchnię 37,65 m2 usytuowane jest w bloku czteropiętrowym na drugim piętrze. Pokoje są duże , słoneczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Częstochowa

310 000 zł80 m² 3 875 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż bardzo ładne mieszkanie M-4 o pow. 80 mkw na czwartym piętrze w wieżowcu z balkonem w dzielnicy Śródmieście. Składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zamenhofa

Raków,Częstochowa

160 000 zł59 m² 2 711,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie M-4, w dzielnicy Raków, usytuowane na trzecim piętrze w bloku czteropiętrowym. Mieszkanie dwustronne, środkowe, z balkonem i piwnicą , okna pcv. Słoneczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kontkiewicza

Częstochowa,śląskie

110 000 zł35 m² 3 142,86 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Widne i przestronne mieszkanie jednopokojowe na ul. Kontkiewicza, 35,2 m2. Lokal znajduje się na parterze w bloku czteropiętrowym w dzielnicy Wyczerpy. Kuchnia ustawna w kwadracie,.