dowolna

Mieszkania na sprzedaż Częstochowa - Oferty „sprzedam mieszkanie”

1 028 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 028 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Tysiąclecie

Tysiąclecie,Częstochowa

157 000 zł45 m² 3 512,30 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa oferta Mieszkanie dwupokojowe o pow. 44,7 mkw. w wieżowcu na 1 pietrze w dzielnicy Tysiąclecie Mieszkanie w 2011 roku przeszło gruntowny remont łącznie z wymianą instalacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Tysiąclecie

Tysiąclecie,Częstochowa

102 000 zł30 m² 3 400 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Tysiąclecie miezkanie 1-pokojowe na sprzedaż Mieszkanie w wieżowcu na 2 piętrze.Zmodernizowane. Okolic. Promenady. Podłogi panelowe. Płytki w łazience(2005r). Szafa w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

145 000 zł63 m² 2 287,07 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie trzypokojowe pow.63,4 mkw na drugim piętrze w bloku trzypiętrowym. Blok z cegły , ocieplony z nową elewacją , klatka odnowiona , przed blokiem duży plac zabaw. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

115 000 zł44 m² 2 613,64 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dwupokojowe przeznaczone do remontu. Znakomita lokalizacja. Prawie centrum a jednocześnie spokojna okolica. Okna były wymieniane kilka lat temu, są w dobrym stanie. zmiana 2015-12-11

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Północ

Północ,Częstochowa

410 000 zł156 m² 2 636,66 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży MDM-północ lokal mieszkalny wraz Z pomieszczeniami przynależnymi położonymi W kondygnacji piwnic: garażem I piwnicą gospodarczą oraz położonym W kondygnacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Tysiąclecie

Tysiąclecie,Częstochowa

102 000 zł30 m² 3 400 zł/m²

 

Piętro:2

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

115 000 zł44 m² 2 613,64 zł/m²

 

Piętro:2

 

 

Archiwalne

Mieszkanie, Północ

Północ,Częstochowa

89 500 zł36 m² 2 486,11 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przestronne M2 36m2, jednostronne z dużym balkonem , wystawa okien na wschód. Mieszkanie w standardzie podstawowym na podłogach lenteks na ścianach tapety.Wymieniona stolarka wew. i zew.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

119 000 zł35 m² 3 361,58 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nieduże , nowocześnie wykończone mieszkanie w zadbanym bloku na trzecim piętrze z dogodną komunikacją .Mieszkanie powstało po przebudowie z pokoju z kuchnią. Mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Północ

Północ,Częstochowa

197 000 zł71 m² 2 774,65 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży przytulne mieszkanie, położone na 2 piętrze wieżowca w dzielnicy Północ. Mieszkanie składa się z ładnie nasłonecznionej kuchni, salonu z wyjściem na duży balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

125 000 zł46 m² 2 710,32 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży sympatyczne mieszkanie położone w bloku w dzielnicy centrum w pobliżu dworca pkp. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki oraz przedpokoju. Pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Oławska

Grabówka,Częstochowa

199 000 zł57 m² 3 491,23 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie położone w nowym bloku przy ul. Oławskiej. Salon połączony z kuchnią,sypialnia z szafą , łazienka z kabiną prysznicową,przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dąbrowskiego

Częstochowa,śląskie

174 000 zł50 m² 3 480 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie położone w atrakcyjnej części dzielnicy centrum, blisko ul Dąbrowskiego. Dwa osobne pokoje, kuchnia z oknem, łazienka z wanną. Duży balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Północ

Północ,Częstochowa

410 000 zł156 m² 2 636,66 zł/m²

 

Piętro:parter

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Raków

Raków,Częstochowa

140 000 zł62 m² 2 240 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 61,5 mkw położone na wysokim parterze. Pokoje duże ustawne, na podłogach parkiet , na ścianach tapety. Kuchnia widna bez zabudowy z płytkami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wrzosowiak

Wrzosowiak,Częstochowa

88 000 zł33 m² 2 666,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania M-2 na trzecim piętrze w bloku w dzielnicy Wrzosowiak. Mieszkanko przytulne z bardzo ustawnym pokojem w prostokącie, na podłodze wykładzina dywanowa, ściany pomalowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

110 000 zł57 m² 1 929,82 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania fajne mieszkanko 57 mkw na parterze w kamienicy. Mieszkanie wyremontowane. Pokój mniejszy przejściowy. W obu pokojach na ścianach gips, panele na podłogach. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Północ

Północ,Częstochowa

90 000 zł36 m² 2 500 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w dzielnicy Północ jednopokojowe o powierzchni 36m2 , położone na trzecim piętrze w bloku czteropiętrowym. Mieszkanie czyste i zadbane w standardzie podstawowym. Okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Gnaszyn-Kawodrza,Częstochowa

85 000 zł52 m² 1 644,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie położone w bloku w dzielnicy Gnaszyn. Przestronny salon, sypialnia z balkonem i miejscem na szafę, duża kuchnia, łazienka z wc, holl.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Ostatni Grosz

Ostatni Grosz,Częstochowa

128 000 zł53 m² 2 415,09 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Do sprzedania trzypokojowe mieszkanie na ósmym piętrze w dzielnicy Ostatni Grosz. Powierzchnia 53mkw. W dużym pokoju ściany malowane, na podłodze lentex. Małe pokoje malowane oraz tapeta, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Częstochowa

Częstochowa,śląskie

97 000 zł35 m² 2 755,68 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania sympatyczne mieszkanie jednopokojowe, położone w czteropiętrowym bloku w dzielnicy Wyczerpy. Mieszkanie bardzo przytulne i ustawne. Duży pokój ładnie naświetlony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

176 000 zł50 m² 3 534,14 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie usytuowane w centrum ,obecnie remontowana droga dojazdowa do nieruchomości.Mieszkanie o ładnym rozkładzie wymaga odnowienia. zmiana 2015-12-01

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Raków

Raków,Częstochowa

210 000 zł69 m² 3 043,48 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Do sprzedania piękne czteropokojowe mieszkanie, położone w czteropiętrowym bloku przy ul Sportowej. Mieszkanie po generalnym remoncie- na ścianach gipsówki, na podłogach panele i kafle,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mireckiego

Raków,Częstochowa

119 000 zł48 m² 2 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Słoneczne, dwupokojowe mieszkanie, na czwartym piętrze, czteropiętrowego bloku, w dzielnicy Raków. Powierzchnia 47,6m2, duży pokój ustawny, z głęboką wnęką, którą można zaadoptować.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Raków

Raków,Częstochowa

178 000 zł70 m² 2 542,86 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie typu M-4 w dzielnicy Raków-Zachód na piątym piętrze w wieżowcu. Mieszkanie rozkładowe. W pokojach na podłogach gumolit, ściany malowane. W kuchni na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

159 000 zł56 m² 2 839,29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Do sprzedania mieszkanie typu M-4 o powierzchni 56 mkw na trzecim piętrze w bloku. Pokoje ustawne, na podłogach ładny parkiet, ściany malowane. Kuchnia widna i ustawna w prostokącie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Raków

Raków,Częstochowa

107 000 zł36 m² 2 931,51 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży sympatyczne mieszkanie jednopokojowe, położone w czteropiętrowym bloku dzielnicy Raków. Mieszkanie po częściowym remoncie, na podłogach panele i kafle, na ścianach gipsówki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

125 000 zł42 m² 2 976,19 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m2 , położone w ścisłym centrum miasta na przeciwko Cinema City. Dwa ustawne pokoje. W salonie balkon od strony podwórka. Duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Tysiąclecie

Tysiąclecie,Częstochowa

140 000 zł43 m² 3 286,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży sympatyczne mieszkanie dwupokojowe, położone w czteropiętrowym bloku w dzielnicy Tysiąclecie. Mieszkanie składa się z salonu z małym balkonem, sypialni z dużą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Raków

Raków,Częstochowa

167 000 zł67 m² 2 497,76 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania bardzo ładne, duże mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 66,86mkw w bloku w dzielnicy Raków. Pokoje jasne, ustawne. Na podłogach panele, ściany malowane, podwieszane sufity,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

129 000 zł45 m² 2 862,21 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży sympatyczne mieszkanie dwupokojowe położone w ścisłym centrum miasta. Mieszkanie dwustronnie rozkładowe z nasłonecznieniem północ, południe. Duża, jasna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Północ

Północ,Częstochowa

175 000 zł63 m² 2 791,07 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Do sprzedaży trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 62,7 m2 zlokalizowane w czteropiętrowym bloku w pobliżu Promenady. Mieszkanie częściowo umeblowane, przestronne, o ciekawym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

199 000 zł61 m² 3 246,33 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Niekonwencjonalne mieszkanie po kapitalnym remoncie w kamienicy, w ścisłym centrum, w w spokojnym miejscu. Obiekt po remoncie, nowe klatki schodowe, nowe instalacje elektryczne, wodne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Raków

Raków,Częstochowa

69 000 zł44 m² 1 550,56 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwu pokojowe mieszkanie na drugim piętrze w budynku dwu piętrowym. Kuchnia otwrta na pokój. Budynek docieplony. W pobliżu park, przedszkole, szkoła. Własciciel rozważy każdą propozycje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

185 000 zł59 m² 3 130,29 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Świetnie połozone mieszkanie W ścisłym centrum,lecz w spokojnym miejscu.Przy bloku wystarczająca ilość miejsc parkingowych,w pobliżu tereny spacerowe. Mieszkanie po kapitalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Częstochowa

Raków,Częstochowa

57 000 zł22 m² 2 634,01 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Atrakcyjna kawalerka Raków cena. 57 tys Kawalerka pow. 21,46 m kw. 1 piętro w bloku z cegły. Blok ocieplony , otynkowany , domofon , 3 lokatorów na piętrze. Nowe drzwi wejściowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Północ

Północ,Częstochowa

199 000 zł73 m² 2 726,03 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży znakomicie zlokalizowane duże czteropokojowe mieszkanie mieszczące się na czwartym piętrze bloku czteropiętrowego położonego w bardzo cichej i spokojnej części osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Częstochowa

Częstochowa,śląskie

175 000 zł66 m² 2 651,52 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

M-5 centrum cena. 175 tys Mieszkanie czteropokojowe w Centrum ul. Kościuszki , pow. 66 m kw,7 piętro wieżowiec. Układ okien wschód-zachód , duży balkon na całej szerokości pokoju. Osobno wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Północ

Północ,Częstochowa

89 500 zł36 m² 2 486,11 zł/m²

 

Piętro:3

 

 

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Trzech Wieszczów

Trzech Wieszczów,Częstochowa

295 000 zł102 m² 2 892,16 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie dwupoziomowe, położone w bloku dzielnicy Trzech Wieszczów. Na dole przytulny salon, duża kuchnia za zabudową kuchenną, łazienka w nowej glazurze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Częstochowa

495 000 zł110 m² 4 500 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Komfortowe, wygodne mieszkanie W dobrej lokalizacji, w stosunkowo nowym obiekcie. Przestronne, o powierzchi 110 m., rozkładowe, z trzema balkonami i GARAŻEM z wjazdem.