dowolna

Mieszkania na sprzedaż Częstochowa - Oferty „sprzedam mieszkanie”

1 026 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 026 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Tysiąclecie,Częstochowa

195 000 zł37 m² 5 227,88 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie typu M-3 z balkonem, położone na czwartym piętrze w bloku czteropiętrowym w dzielnicy Tysiąclecie. Mieszkanie o powierzchni 37,3 m2 składające się z 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Raków,Częstochowa

175 000 zł37 m² 4 704,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1956

Manufaktura Nieruchomości prezentuje na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 37,2 m , usytuowane na wysokim parterze w zadbanym, 3-piętrowym bloku zlokalizowanym w popularnej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Raków,Częstochowa

247 000 zł48 m² 5 092,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Manufaktura Nieruchomości oferuje na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 48,50 m , usytuowane na 3. piętrze w niskim, 4-piętrowym bloku w dzielnicy Raków. Charakterystyka mieszkania: 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Podjasnogórska,Częstochowa

289 000 zł42 m² 6 905,62 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Pieknie wykończone mieszkanie w bloku niedaleko Jasnej Góry. Mieszkanie po generalnym remoncie. Mieszkanie wyposażone jest w telewizor, zmywarkę, dużą lodówkę, pralkę. Posiada dwa balkony.W.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Częstochowa

Parkitka,Częstochowa

460 000 zł41 m² 11 219,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne 2 pokoje na Parkitce - 5. piętro | Idealne dla Pary lub Inwestycyjnie. Na sprzedaż wyjątkowe, słoneczne mieszkanie o powierzchni 41,67 m , położone w nowym apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Tadeusza Kościuszki

Śródmieście,Częstochowa

389 000 zł64 m² 6 078,13 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje: na sprzedaż przestronne, klimatyczne mieszkanie o powierzchni 64 m , usytuowane w zadbanej kamienicy w świetnie skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Wrzosowiak,Częstochowa

265 000 zł36 m² 7 357,02 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2006

Cena do negocjacji! neo Nieruchomości prezentuje na sprzedaż mieszkanie w dzielnicy Wrzosowiak. Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 36m2, położone na parterze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią

Śródmieście,Częstochowa

184 999 zł25 m² 7 399,96 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1963

Manufaktura Nieruchomości prezentuje Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 25 m w Śródmieściu, położone na parterze kameralnego bloku z cegły. Lokal z dużym potencjałem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Zawodzie-Dąbie,Częstochowa

365 000 zł51 m² 7 156,86 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Manufaktura Nieruchomości oferuje na sprzedaż funkcjonalne i w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 51 m , położone na parterze w niskim bloku z 2008 roku, w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Raków,Częstochowa

383 000 zł52 m² 7 365,38 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Manufaktura Nieruchomości prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży funkcjonalnego, trzypokojowego mieszkania zlokalizowanego w dzielnicy Raków jednej z najlepiej skomunikowanych z dostępem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Elsnera

Tysiąclecie,Częstochowa

630 000 zł66 m² 9 591,96 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Przestronne, nowoczesne mieszkanie 3-pokojowe z balkonem Tysiąclecie Częstochowa Na sprzedaż komfortowe, w pełni urządzone mieszkanie o powierzchni 65,68 m , położone na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Północ,Częstochowa

289 000 zł34 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Manufaktura Nieruchomości zaprasza Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w dzielnicy Północ. Mieszkanie położone jest na pierwszym piętrze w czteropiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nałkowskiej

Tysiąclecie,Częstochowa

255 000 zł51 m² 4 961,09 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Częstochowa - Tysiąclecie, mieszkanie M3 na sprzedaż. Oferta dostępna tylko w Agencji Nieruchomości wgn. Oferujemy do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie położone na 7. piętrze wieżowca przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Tysiąclecie,Częstochowa

269 000 zł37 m² 7 270,27 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Neo Nieruchomości prezentuje 2-pokojowe mieszkanie w dzielnicy Tysiąclecie Na sprzedaż przytulne mieszkanie na parterze w niskim bloku , idealne dla pary, singla lub jako inwestycja pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią Częstochowa

Północ,Częstochowa

179 999 zł28 m² 6 428,54 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1979

Powierzchnia - 28M: salon z balkonemkuchniałazienka z wc Czynsz - 450 zł Komunikacja: tramwajautobus Dobra lokalizacja: promenada niemenalas aniołowskic.H. M1 Zapraszamy do oglądania Jesteśmy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrzosowiak,Częstochowa

279 000 zł51 m² 5 470,59 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz przytulnego mieszkania w spokojnej, zielonej okolicy? Ta oferta jest dla Ciebie! Manufaktura Nieruchomości oferuje na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 51 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Częstochowa

369 000 zł46 m² 8 021,74 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Metropolia oferuje na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 46m2 położone na 1 piętrze w bloku czteropiętrowym przy ulicy Niepodległości - 2,5km do II Alei. Mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Tysiąclecie,Częstochowa

259 000 zł37 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Manufaktura Nieruchomości prezentuje funkcjonalne i w pełni wyposażone mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 37 m , położone na 4. piętrze w niskim, czteropiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Tysiąclecie,Częstochowa

369 000 zł52 m² 7 165,05 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Manufaktura Nieruchomości oferuje na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 51,50 m , usytuowane na 1. piętrze w 4-piętrowym bloku w dzielnicy Tysiąclecie. Mieszkanie jest po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obrońców Westerplatte

Tysiąclecie,Częstochowa

250 000 zł38 m² 6 510,42 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Mieszkanie M3 na sprzedaż, częstochowa, tysiąclecie, ul. Obrońców Westerplatte. Oferta dostępna tylko W wgn. Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne dwupokojowe mieszkanie z kuchnią, łazienką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Częstochowa

379 000 zł64 m² 5 921,88 zł/m²

 

Piętro:2/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Woźniakowski Nieruchomości prezentuje na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 64 m , położone w ścisłym centrum Częstochowy Śródmieście, aleja Kościuszki. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Tysiąclecie,Częstochowa

335 000 zł51 m² 6 619,25 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży komfortowe mieszkanie dwupokojow E o powierzchni użytkowej 50,61m2 , położone na drugim piętrze w bloku trzypiętrowym, zlokalizowanym w dzielnicy Tysiąclecie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Raków,Częstochowa

239 000 zł52 m² 4 569,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Manufaktura Nieruchomości prezentuje funkcjonalne mieszkanie 52,3 m na 4. piętrze w 4-piętrowym bloku w zielonej i spokojnej części dzielnicy Raków. To mieszkanie do własnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bienia

Wrzosowiak,Częstochowa

419 000 zł65 m² 6 446,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości czestate prezentuje komfortowe 3-pokojowe mieszkanie po remoncie zlokalizowane w Częstochowie przy ul. Bienia, w dzielnicy Wrzosowiak. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Tysiąclecie,Częstochowa

419 999 zł54 m² 7 777,76 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Powierzchnia 54M: salonotwarta kuchniasypialnia z balkonemsypialniałazienka z wc Mieszkanie przeszło generalny remont w 2023 roku: ogrzewanie podłogowe w łaziencenowa kuchnianowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa

299 999 zł40 m² 7 499,98 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Powierzchnia 40M: salon z balkonemsypialniakuchniałazienka z wc Mieszkanie przeszło gruntowny remont Czynsz - 800 zł Pod blokiem zamykany parking na pilota Komunikacja: tramwajautobus Dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Wrzosowiak,Częstochowa

319 000 zł54 m² 5 907,41 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży przestronne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni użytkowej 54 m2 , położone na parterze w bloku trzypiętrowym (blok po termomodernizacji) w nowszej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa

318 999 zł52 m² 6 194,16 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Powierzchnia - 51,5M: salon z aneksem kuchennymsypialniałazienka z wc W mieszkaniu został przeprowadzony generalny remont: nowa instalacja elektrycznanowa łazienkanowa zabudowa kuchennaz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa

269 999 zł47 m² 5 744,66 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Powierzchnia - ok 47M: salon z balkonemsypialniakuchniałazienka z wc W mieszkaniu została wymieniona instalacja elektryczna Dla mieszkańców zamykany parking Czynsz - 900 zł Komunikacja: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa

228 999 zł33 m² 6 939,36 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1935

Powierzchnia - 33M: salonkuchniałazienka z wc W mieszkaniu został przeprowadzony generalny remont: nowa instalacja elektrycznanowa łazienkanowa zabudowa kuchennaz mieszkania został usunięty gaz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Częstochowa

Parkitka,Częstochowa

829 000 zł66 m² 12 466,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Ofertą sprzedaży jest nowy apartament ,nigdy nie zamieszkały! premium W każdym pomieszczeniu Apartament skład się ; - z dwóch sypialni - Salonu z aneksem kuchennym - Łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wrzosowiak,Częstochowa

375 000 zł59 m² 6 355,93 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Manufaktura Nieruchomości przedstawia ofertę sprzedaży mieszkania w dzielnicy Wrzosowiak. Mieszkanie położone na trzecim piętrze w czteropiętrowym bloku. Powierzchnia nieruchomości to 59 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nałkowskiej

Tysiąclecie,Częstochowa

287 000 zł29 m² 9 745,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży przytulnego mieszkania zlokalizowanego w Częstochowie przy ulicy Nałkowskiej 12 (dzielnica Tysiąclecie). Cechy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa

214 999 zł36 m² 5 972,19 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Powierzchnia - 36M: salon z balkonemsypialniakuchniałazienka z wc Czynsz - 500 zł Pod blokiem zamykany parking dla mieszkańców Bardzo dobra lokalizacja: centrum miastaw pobliżu przychodnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrzosowiak,Częstochowa

289 000 zł51 m² 5 666,67 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Manufaktura Nieruchomości zaprasza Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w dzielnicy Wrzosowiak. Mieszkanie położone jest na czwartym piętrze w wieżowcu. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wręczycka

Lisiniec,Częstochowa

379 000 zł44 m² 8 613,64 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest atrakcyjnie położone mieszkanie w dzielnicy Lisiniec Mieszkanie o pow 44 mkw położone na drugim piętrze w murowanym bloku przy ul wręczyckiej Zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Częstochowa

Parkitka,Częstochowa

411 480 zł46 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Łódzka City 23 , - Bliżej centrum się nie da! Zamieszkaj tam, gdzie komfort spotyka się z nowoczesnością Łódzka City 23 , to nowoczesny budynek, które łączy idealną lokalizację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa

249 999 zł38 m² 6 578,92 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Powierzchnia - ok 39M: salonsypialniakuchniałazienka z wc Pełne wyposażenie: łóżkokanapalodówkapralkapiekarnik okap Otoczenie bloku zadbane, dużo zieleni Czynsz - 650 zł Komunikacja:.