dowolna

Mieszkania na sprzedaż Częstochowa - Oferty „sprzedam mieszkanie”

1 026 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 026 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Północ,Częstochowa

289 999 zł51 m² 5 686,25 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Powierzchnia 51M: salon z balkonemsypialniakuchniałazienka z wc Czynsz - 700 zł Komunikacja: tramwajautobus Dobra lokalizacja: lasek Aniołowskiprzychodnia lekarskablisko C.H. M1 Zapraszamy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Tysiąclecie,Częstochowa

289 000 zł38 m² 7 605,26 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Manufaktura Nieruchomości prezentuje do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 38 m , położone na 7. piętrze w bloku w dzielnicy Tysiąclecie. Układ funkcjonalny i wygodny zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Stare Miasto,Częstochowa

260 000 zł57 m² 4 545,45 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Neo Nieruchomości prezentuje jednopokojowe mieszkanie w centrum Częstochowy Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 57,2 m , położone na 1. piętrze w bloku z cegły ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Trzech Wieszczów,Częstochowa

256 000 zł37 m² 6 918,92 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Neo Nieruchomości prezentuje na sprzedaż mieszkanie w dzielnicy Trzech Wieszczów. Na sprzedaż funkcjonalne, zadbane mieszkanie o powierzchni 37 m2, położone na parterze w 10-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Schillera

Częstochowa,śląskie

215 000 zł27 m² 7 962,96 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 27 m, położone na 2. piętrze w zadbanym bloku z windą na popularnej i dobrze skomunikowanej Jednostce B w Częstochowie. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Tysiąclecie,Częstochowa

253 999 zł39 m² 6 479,57 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Powierzchnia ok 40M: salon z balkonemsypialniakuchniałazienka Możliwość przebudowy na 3 pokoje z aneksem Czynsz - 600 zł Komunikacja: tramwajautobus Dobra lokalizacja: politechnika.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Wrzosowiak,Częstochowa

190 000 zł41 m² 4 679,80 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż przytulne 2-pokojowe mieszkanie z panoramicznym widokiem w dzielnicy Wrzosowiak w Częstochowie. Jeśli szukasz mieszkania na "dachu miasta" w doskonale skomunikowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jasnogórska

Śródmieście,Częstochowa

650 000 zł148 m² 4 394,56 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1932

Zamieszkaj w Centrum Częstochowy i poczuj magię przedwojennej elegancji! Szukasz miejsca, które łączy historyczny urok z prestiżem jednej z najlepszych lokalizacji w mieście?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Wrocławska

Parkitka,Częstochowa

550 872 zł66 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania apartament zlokalizowany w dzielnicy Parkitka w kameralnym zespole dwóch niskich a zarazem nowoczesnych budynków " akcenty 1 " przy ul. Wrocławskiej 28. Cała inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gałczyńskiego

Tysiąclecie,Częstochowa

269 000 zł38 m² 7 078,95 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Ofertą sprzedaży jest 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Gałczyńskiego - dzielnica Tysiąclecie w Częstochowie. Nieruchomość usytuowana jest na parterze w 4-piętrowym bloku po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pietrusińskiego

Raków,Częstochowa

199 000 zł37 m² 5 378,38 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przedstawiam atrakcyjne M3 zlokalizowane w zielonej części częstochowskiego Rakowa. Mieszkanie zlokalizowane na drugim piętrze czteropiętrowego bloku po niedawnej termomodernizacji. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obrońców Westerplatte

Tysiąclecie,Częstochowa

285 000 zł45 m² 6 333,33 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Biuro nieruchomości czestate prezentuje: funkcjonalne i odświeżone mieszkanie położone w Częstochowie przy ul. Westerplatte 27. To idealna propozycja dla singla lub pary, którzy szukają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Niepodległości

Ostatni Grosz,Częstochowa

239 000 zł45 m² 5 304,04 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Słoneczne, 2 pokojowe zlokalizowane w kameralnej i bardzo estetycznej okolicy Niepodległości w Częstochowie. Główne atuty doskonała lokalizacja w bliskości pełnej infrastruktury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Parkitka,Częstochowa

531 000 zł66 m² 8 096,98 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gwiezdna

Tysiąclecie,Częstochowa

439 999 zł58 m² 7 536,81 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie po generalnym remoncie na Tysiącleciu, ul. Gwiezdna Studio Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży przestronnego, świeżo wyremontowanego trzypokojowego mieszkania o powierzchni 58,38.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Wrzosowiak,Częstochowa

398 999 zł59 m² 6 762,69 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Powierzchnia 59M: salon z balkonemsypialnia sypialniakuchniałazienkawc W mieszkaniu został przeprowadzony generalny remont w 2019 roku Czynsz - 900 (co, śmieci, remontowy) Komunikacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pietrusińskiego

Raków,Częstochowa

199 000 zł38 m² 5 236,84 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Centrum Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie 38 m 2 usytuowane na drugim piętrze w niskim bloku w dzielnicy Raków przy ulicy Pietrusińskiego. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Tysiąclecie,Częstochowa

349 000 zł45 m² 7 755,56 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie - Częstochowa, ul. Armii Krajowej Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo zadbane mieszkanie o powierzchni 45 m , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lechonia

Wrzosowiak,Częstochowa

440 000 zł63 m² 6 995,23 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje: na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 62,9m usytuowane na dziewiątym piętrze w zadbanym wieżowcu przy ul. Lechonia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Raków,Częstochowa

199 000 zł38 m² 5 236,84 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Biuro Woźniakowski Nieruchomości oferuje na sprzedaż 2-pokojowe, ustawne mieszkanie o powierzchni 37,64 m , położone na drugim piętrze w czteropiętrowym bloku w dzielnicy Raków, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Tysiąclecie,Częstochowa

329 000 zł40 m² 8 123,46 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Manufaktura Nieruchomości zaprasza Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w dzielnicy Tysiąclecie. Mieszkanie położone jest na parterze w niskim, kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Tysiąclecie,Częstochowa

329 000 zł46 m² 7 183,41 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Widne 2 pokojowe mieszkanie po remoncie z wyposażeniem! prezentuje;Aleja Nieruchomości lokalizacja;Częstochowa,1000-lecie,blok przy Parku i przy aquapark opis nieruchomości Lokal 45,8m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Obrońców Westerplatte

Tysiąclecie,Częstochowa

310 000 zł46 m² 6 739,13 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Doskonale zlokalizowane dwa pokoje z dużą kuchnią i dużym balkonem + piwnica. Urządzoną sypialnią, meblami, pralką i wyposażoną kuchnią w kwadracie. Mieszkanie blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Parkitka,Częstochowa

328 999 zł42 m² 7 927,69 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Powierzchnia ok 42M: salon z balkonemsypialniałazienka z wckuchnia Mieszkanie jest w pełni umeblowane Czynsz - 350 zł Dobra lokalizacja: wiele sklepów (kaufland, biedronka)c.H. M1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Księżycowa

Tysiąclecie,Częstochowa

369 000 zł52 m² 7 137,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Prezentuje: aleja Nieruchomości lokalizacja: częstochowa,Tysiąclecie, ul.Księżycowa OPIS NIERUCHOMOŚCI: Lokal 51,7m2 mieści się na 1 piętrze 3 piętrowego bloku i składa z 2 pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Częstochowa

Północ,Częstochowa

340 000 zł50 m² 6 867,30 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Nowoczesne mieszkanie na piętrze z balkonem jasne wnętrza, spokojna okolica. Na sprzedaż mieszkanie usytuowane na piętrze w kameralnym budynku w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Częstochowa

Północ,Częstochowa

330 000 zł45 m² 7 410,73 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Nowoczesne mieszkanie z ogrodem funkcjonalny układ, spokojna okolica. Na sprzedaż mieszkanie usytuowane na parterze w kameralnym budynku w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Tysiąclecie,Częstochowa

340 000 zł51 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży dwu pokojowe mieszkanie usytuowane na 2 piętrze w wieżowcu w dzielnicy Tysiąclecie. Mieszkanie ma powierzchnię 51 m2, składa się z dwóch pokoi, kuchni, przedpokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Armii Krajowej

Tysiąclecie,Częstochowa

289 000 zł38 m² 7 605,26 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Centrum Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie 38 m 2 usytuowane na siódmym piętrze w wieżowcu w dzielnicy Tysiąclecie przy ulicy Armii Krajowej. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa

299 999 zł50 m² 5 999,98 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Powierzchnia 50M: salon z balkonem sypialnia sypialniakuchnia łazienka wc Czynsz - 750 zł Komunikacja: tramwajautobus Dobra lokalizacja: blisko uczelniablisko Jasna Góracentrum miastaw pobliżu wiele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Częstochowa

Parkitka,Częstochowa

504 687 zł58 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Łódzka City 23 , - Bliżej centrum się nie da! Zamieszkaj tam, gdzie komfort spotyka się z nowoczesnością Łódzka City 23 , to nowoczesny budynek, które łączy idealną lokalizację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Częstochowa

320 000 zł46 m² 6 881,72 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie M3 na sprzedaż, częstochowa, śródmieście, ul.Jasnogórska Oferujemy do sprzedaży częściowo umeblowane, dwupokojowe mieszkanie z otwartą kuchnią, łazienką z WC, przedpokojem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Częstochowa

Tysiąclecie,Częstochowa

205 999 zł29 m² 6 994,87 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

Powierzchnia ok 30M: salonkuchniałazienka z wc Czynsz - 450 zł Komunikacja: tramwajautobus Dobra lokalizacja: politechnika częstochowskauniwersytet Jana długoszahala poloniac. H. M1 Auqa Park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Północ,Częstochowa

349 000 zł53 m² 6 584,91 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie na osiedlu Północ o powierzchni 53 m , położone na 1. piętrze w 4 piętrowym bloku. Lokal składa się z dwóch osobnych pokoi, kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Armii Krajowej

Tysiąclecie,Częstochowa

289 000 zł38 m² 7 605,26 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 37,9 m w Częstochowie, ul. Armii Krajowej, naprzeciwko Politechniki. Lokal znajduje się na 7. piętrze w bloku z dwiema windami. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Okulickiego

Parkitka,Częstochowa

576 732 zł74 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje: na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 73.94m zlokalizowane na pierwszym piętrze Nowego budynku Apartamentowego. Osiedle okulickiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łukasińskiego

Raków,Częstochowa

295 000 zł48 m² 6 145,83 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta wstrzymana -rezerwacja Na sprzedaż oferujemy przytulne i słoneczne mieszkanie M-4 o powierzchni 48 m2 usytuowane na 3 piętrze 4-piętrowego bloku. Mieszkanie znajduje się w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czecha

Północ,Częstochowa

380 000 zł61 m² 6 229,51 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Ofertą sprzedaży jest 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Bronisława Czecha - dzielnica Północ w Częstochowie Nieruchomość znajduje się w budynku z wielkiej płyty, ocieplonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Przemysłowa

Stare Miasto,Częstochowa

295 000 zł54 m² 5 442,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1925

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje: na sprzedaż mieszkanie po generalnym remoncie w kamienicy, zlokalizowanej w dzielnicy Stare Miasto, częstochowa. Komfortowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Ostatni Grosz,Częstochowa

219 000 zł37 m² 5 983,61 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Manufaktura Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą mieszkania z dużym potencjałem aranżacyjnym, położonego na 7. piętrze w bloku z windą, w dobrze skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa

299 999 zł58 m² 5 172,40 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Powierzchnia 58M:salon z balkonemsypialniasypialniakuchniałazienka z wc Dodatkowo komórka lokatorska przypisana do mieszkania Dla mieszkańców zamykany parking pod blokiem Czynsz - 950 zł.