dowolna

Mieszkania umeblowane Częstochowa - Lista ofert sprzedaży i wynajmu

401 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

401 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Senatorska

Stare Miasto,Częstochowa

310 000 zł45 m² 6 888,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Woźniakowski Nieruchomości prezentuje duże i ustawne dwupokojowe mieszkanie położone na 2 piętrze, w bloku 4 -piętrowym na ul. Senatorskiej. Świetny układ mieszkania, duży pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Częstochowa

Wrzosowiak,Częstochowa

2 300 zł54 m² 42,59 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro Centrum Nieruchomości oferuje do wynajęcia apartament o powierzchni użytkowej 54m2 usytuowany na drugim piętrze w nowym bloku z windą w dzielnicy Wrzosowiak. Dodatkowo istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bialska

Parkitka,Częstochowa

999 000 zł79 m² 12 628 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Ema Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować wyjątkowe mieszkanie na sprzedaż, znajdujące się w prestiżowej dzielnicy Parkitka przy ul. Bialskiej 162 w Częstochowie. To nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mickiewicza

Trzech Wieszczów,Częstochowa

1 900 zł50 m² 37,62 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Woźniakowski Nieruchomości prezentuje na wynajem duże, przytulne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m2, na ul. Mickiewicza. Super cena 1900 pln z czynszem. Nieruchomość jest na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa

1 900 zł36 m² 52,05 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Poszukujesz mieszkania w ścisłym centrum miasta, z dostępem do pełnej infrastruktury? Ta oferta jest dla Ciebie! Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 36,5 m2, zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orkana

Wrzosowiak,Częstochowa

259 000 zł48 m² 5 418,41 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Ema Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupokojowego mieszkania o powierzchni 47,80 m , usytuowanego na 4 piętrze w niskim, 4-piętrowym bloku znajdującego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Tysiąclecie,Częstochowa

384 999 zł52 m² 7 361,36 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Powierzchnia ok 52M: -Salon z balkonem -sypialnia -sypialnia -kuchnia -łazienka Do mieszkania przynależy piwnica + komórka lokatorska (dla 3 mieszkań) Na podłogach panele i płytki Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kiedrzyńska

Tysiąclecie,Częstochowa

259 000 zł44 m² 5 886,36 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Oferuję Państwu zakup mieszkania typu M-3, zlokalizowanego przy ul. Kiedrzyńskiej 97 w Częstochowie. Nieruchomość w bardzo dobrze zlokalizowanej części miasta, piechotą 5 minut do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa

337 000 zł36 m² 9 232,88 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Poszukujesz mieszkania po generalnym remoncie w samym centrum miasta? Ta oferta jest dla Ciebie! Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 36,5 m2, zlokalizowane przy al. Kościuszki w Częstochowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Śródmieście,Częstochowa

1 300 zł38 m² 34,67 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie o pow. 37,5 m2, usytuowane na pierwszym piętrze w wieżowcu przy ul. Czartoryskiego. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, oddzielnej kuchni, przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Rozmarynowa

Lisiniec,Częstochowa

3 950 zł70 m² 56,43 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowiutki dom szeregowy lisiniec 3 pokje 2 łazienki ogród, 2xparking strych Oferuję do wynajęcia nowy nowoczesny I konfortowy dom szeregowy o pow. ok 70m2 plus strych, zlokalizowany na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa

1 200 zł38 m² 31,58 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajecia mieszkanie o pow 38 mkw na parterze w zadbanej kamienicy. Nowa łazienla z kabina prysznicowa , aneks kuchenny , jadalnia , salonik cena 1200 zł plus 300zł ogrzewanie (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bełchatowska

Lisiniec,Częstochowa

505 000 zł89 m² 5 674,16 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Uwaga, nietypowa oferta: duże mieszkanie 88,7m2 plus 30m2 (!) piwnica plus murowany garaż*. Dla wymagającej przestrzeni rodziny, która szuka mieszkania i dodatkowej przestrzeni gospodarczej /.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Armii Krajowej

Tysiąclecie,Częstochowa

236 000 zł32 m² 7 492,06 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Słoneczne mieszkanie 2 pokojowe, zlokalizowane w jednej z najpopularniejszych częstochowskich dzielnic jaką jest Tysiąclecie. Główne atuty jak nowe, po generalnym remoncie, balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Niepodległości

Wrzosowiak,Częstochowa

355 000 zł48 m² 7 319,59 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Ema Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego trzypokojowego mieszkania o powierzchni 48,5 m , usytuowanego na parterze w 4-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zapolskiej

Tysiąclecie,Częstochowa

310 000 zł46 m² 6 768,56 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie z bardzo dobrą lokalizacją.Cicha i bezpieczna okolica. Blisko szkoła, przedszkole, basen, promenada. Do Politechniki 15mnut piechotą. Przystanek autobusowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kopernika

Trzech Wieszczów,Częstochowa

567 000 zł80 m² 7 087,50 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Wyjątkowe, piękne i komfortowe 80-metrowe 3-pokojowe mieszkanie w centrum Częstochowy na ulicy Mikołaja Kopernika. Świeże, czyste i gotowe do zamieszkania od zaraz bez absolutnie żadnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Polskiego Czerwonego Krzyża

Tysiąclecie,Częstochowa

1 800 zł47 m² 38,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta dostępna tylko W biurze nieruchomości "labirynt" Atrakcyjne mieszkanie 2-pokojowe z balkonem usytuowane na trzecim piętrze w ocieplonym bloku 4-piętrowym, położonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Częstochowa

Tysiąclecie,Częstochowa

1 200 zł51 m² 23,53 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia przytulne mieszkanie dwupokojowe, położone na parterze w 10 piętrowym bloku. Mieszkanie składa się z dwóch niezależnych pokoi, dużej kuchni, łazienki oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Wyczerpy-Aniołów,Częstochowa

380 000 zł64 m² 5 984,25 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Woźniakowski Nieruchomości prezentuje duże, ustawne i rozkładowe M4 na Wyczerpach, dostępne od zaraz. Nieruchomość jest na 1 piętrze, co jest ogromnym atutem. Świetna lokalizacja. Ta oferta jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Wrzosowiak,Częstochowa

365 000 zł59 m² 6 186,44 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Teraz nowa, niższa cena! Biuro onyx Nieruchomości, w ofercie na wyłączność , prezentuje na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w dzielnicy Błeszno. Doskonała lokalizacja , w pobliżu liczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Stare Miasto,Częstochowa

250 000 zł500 m² 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Zapraszam do zakupu lokalu mieszkalnego z przynależnym strychem w kamienicy w dzielnicy Stary Rynek Częstochowa - odrębne prawo własności Kawalerka po generalnym remoncie natomiast strych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sowińskiego

Tysiąclecie,Częstochowa

398 000 zł57 m² 6 982,46 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność - dostępna tylko W biurze nieruchomości "labirynt" Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie 3-pokojowe z 2 balkonami, usytuowane na 1. piętrze w ocieplonym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Częstochowa

Północ,Częstochowa

225 000 zł34 m² 6 617,65 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Powierzchnia ok 34 m2: -Salon z wyjściem na duży balkon -kuchnia -łazienka Bardzo dobra lokalizacja - blisko tramwaj i autobus - wiele sklepów i punktów gastronomicznych - blisko ch M1 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Północ,Częstochowa

434 999 zł60 m² 7 249,98 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Gotowe M4 z dużym balkonem na Północy Powierzchnia ok 60 M -salon z balkonem -sypialnia -sypialnia -łazienka ( wanna + prysznic ) -kuchnia ( indukcja, zmywarka, piekarnik, lodówka ).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Wrzosowiak,Częstochowa

294 999 zł41 m² 7 151,49 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie jest po generalnym remoncie Powierzchnia ok 41 M -salon + balkon francuski -aneks kuchenny -sypialnia -sypialnia -łazienka -przedpokój Drzwi antywłamaniowe Na podłogach panele oraz płytki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Częstochowa

Tysiąclecie,Częstochowa

1 700 zł57 m² 29,82 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Housestate oferuje na wynajem 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57 m , położone blisko centrum Częstochowy. Mieszkanie jest idealne dla studentów, ze względu na bliskość Politechniki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Częstochowa

Częstochówka-Parkitka,Częstochowa

2 100 zł40 m² 52,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Poszukujesz mieszkania w centrum Częstochowy, a w dodatku z klimatyzacją? Ta oferta jest dla Ciebie! Na wynajem M2 o powierzchni około 40m2, zlokalizowana przy ul. Św. Jana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Częstochowa

Wrzosowiak,Częstochowa

249 988 zł43 m² 5 813,84 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Otako Nieruchomości zaprasza do oglądania M3 z balkonem Powierzchnia 43 m2 -salon z wyjściem na balkon -sypialnia -kuchnia -łazienka Mieszkanie zadbane - gotowe do zamieszkania Drzwi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Częstochowa

Wrzosowiak,Częstochowa

2 300 zł54 m² 42,59 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kwiatkowskiego

Tysiąclecie,Częstochowa

1 300 zł52 m² 25 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

M3 do wynajecia, na osiedlu Tysiąclecia. 52 m2, czwarte piętro, w bloku z windą. Dwa pokoje, oddzielna kuchnia, duży balkon. Mieszkanie jest częściowo umeblowane i posiada sprzęty agd:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bohaterów Katynia

Błeszno,Częstochowa

1 500 zł42 m² 36 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 przytulne pokoje z widokiem na panoramę Częstochowy prezentuje Aleja Nieruchomości lokalizacja;Częstochowa,Błeszno,Ul.Bohaterów Katynia NIERUCHOMOŚĆ Mieszkanie o powierzchni 42m2 jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Niepodległości

Ostatni Grosz,Częstochowa

285 000 zł45 m² 6 312,29 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferta dostępna tylko w biurze nieruchomości czestate! Szukasz mieszkania z łatwym dostępem do pełnej infrastruktury? Jeśli tak - ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mieszkanie zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sportowa

Wrzosowiak,Częstochowa

1 100 zł35 m² 31,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie typu M2 o metrażu 35m2 duży pokój z osobną kuchnią oraz dużym balkonem mieszczącym się w bloku przy ul Sportowej. Do dyspozycji duża piwnica oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Tysiąclecie,Częstochowa

390 000 zł63 m² 6 220,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Otako Nieruchomości zaprasza do oglądania Dużego M4 z balkonem przy Promenadzie Powierzchnia ok 63 M -salon z balkonem -sypialnia -sypialnia -łazienka -ubikacja -przedpokój Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Tysiąclecie,Częstochowa

298 000 zł52 m² 5 687,02 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży przytulne mieszkanie dwupokojowe, położone w wieżowcu przy Promenadzie. Mieszkanie bardzo przestronne i ładnie naświetlone z fajnym klimatem Układ: duży pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jasnogórska

Śródmieście,Częstochowa

269 000 zł38 m² 7 078,95 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność dostępna tylko W biurze nieruchomości "labirynt"! Słoneczne mieszkanie 2-pokojowe z balkonem, usytuowane na 2. piętrze w ocieplonym bloku 4-piętrowym położonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament

Tysiąclecie,Częstochowa

310 000 zł31 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży niewielkiego apartamentu na pograniczu 2-ch dzielnic Parkitki i Tysiąclecia przy ul Szajnowicza. Apartament mimo niewielkiego metrażu bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Częstochowa

Zawodzie-Dąbie,Częstochowa

95 000 zł53 m² 1 790,43 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1938

Do sprzedaży mieszkanie z własną księgą wieczystą w parterowym budynku ze strychem. Struktura lokalu: - pokój - 24,8 m2 - kuchnia - 10,01 m2 - łazienka - 3,87 m2 - przedpokój - 4,36 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Kwiatkowskiego

Tysiąclecie,Częstochowa

249 000 zł30 m² 8 258,71 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Nowoczesne mieszkanie typu studio na Tysiąclecie Oferta sprzedaży mieszkania typu Studio o powierzchni 30,15 m2 w dzielnicy Tysiąclecie. Mieszkanie po kapitalnym remoncie. Wymienione instalacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Botaniczna

Wrzosowiak,Częstochowa

209 000 zł33 m² 6 333,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie typu kawalerka, zlokalizowane przy ulicy Botanicznej 24, dzielnica Wrzosowiak w Częstochowie. Mieszkanie składa się z dużego pokoju, kuchni, przedpokoju oraz łazienki.