dowolna

Mieszkania umeblowane Częstochowa - Lista ofert sprzedaży i wynajmu

401 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

401 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Botaniczna

Wrzosowiak,Częstochowa

209 000 zł33 m² 6 333,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie typu kawalerka, zlokalizowane przy ulicy Botanicznej 24, dzielnica Wrzosowiak w Częstochowie. Mieszkanie składa się z dużego pokoju, kuchni, przedpokoju oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Częstochowa

Raków,Częstochowa

184 999 zł39 m² 4 743,56 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Powierzchnia ok 39 m2 -salon z wyjściem na balkon -sypialnia -kuchnia -łazienka Okna pcv Piwnica Otoczenie bloku zadbane, dużo zieleni, sklepów Mieszkanie do renontu Idealne pod wynajem czy dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Norwida

Wyczerpy-Aniołów,Częstochowa

335 000 zł51 m² 6 594,49 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Biuro Nieruchomości polma oferuje na sprzedaż piękne mieszkanie M3 położone w cichej i zielonej dzielnicy Wyczerpy w Częstochowie. To idealne miejsce dla rodzin oraz osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Raków,Częstochowa

179 990 zł32 m² 5 713,97 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Otako Nieruchomości zaprasza do oglądania 2 pokojowego mieszkania na Rakowie Powierzchnia ok 31 m2 Salon, pokój, kuchnia , łazienka Niski czynsz : 400zł Na podłogach płytki oraz linoleum Drzwi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kwiatkowskiego

Tysiąclecie,Częstochowa

315 000 zł51 m² 6 140,35 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Biuro Nieruchomości locatus ma przyjemność zaproponować do sprzedaży mieszkanie położone w dzielnicy Tysiąclecie w Częstochowie. Lokal ma powierzchnię 51,3m2, usytuowany jest na 8 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Częstochowa

Tysiąclecie,Częstochowa

2 000 zł46 m² 43,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta dostępna tylko W biurze nieruchomości "labirynt" Atrakcyjne mieszkanie 2-pokojowe z balkonem usytuowane na trzecim piętrze w ocieplonym bloku 4-piętrowym, położonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nałkowskiej

Tysiąclecie,Częstochowa

1 900 zł57 m² 33,51 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę ładne mieszkanie 57m2, 3 pokoje, łazienka kuchnia i przedpokój. Umeblowane i wyposażone w 2x tv, zmywarka, kuchenka, lodówka. Mieszkanie dwustronne (północ- południe).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Księżycowa

Tysiąclecie,Częstochowa

990 zł31 m² 31,94 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *przytulna kawalerka przy ul. Księżycowej *powierzchnia 31 m2 *7 piętro *ogrzewanie centralne *pełne wyposażenie i umeblowanie *w pobliżu Politechnika Częstochowskam, akademia Jana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kilińskiego

Śródmieście,Częstochowa

2 000 zł62 m² 32,26 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Umowa na wyłączność, oferta dostępna tylko W biurze nieruchomości "labirynt" urokliwe mieszkanie Z klimatem! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nietuzinkowe, wysokie, klimatyczne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nadrzeczna

Śródmieście,Częstochowa

259 000 zł43 m² 5 981,52 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Woźniakowski Nieruchomości oferuje do sprzedaży w okazyjnej cenie M4 na ul. Nadrzecznej, dzielnica Śródmieście. Wchodząc do mieszkania mamy wrażenie dużo większego metrażu niż jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pużaka

Północ,Częstochowa

398 000 zł56 m² 7 119,86 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Marzysz o mieszkaniu, do którego możesz się wprowadzić od razu, bez dodatkowych nakładów finansowych? To miejsce jest dla Ciebie! Przestronne M3 o powierzchni 55,9 m położone na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Częstochowa

Tysiąclecie,Częstochowa

2 000 zł47 m² 42,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kilińskiego

Śródmieście,Częstochowa

549 000 zł62 m² 8 854,84 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Tysiąclecie,Częstochowa

1 900 zł57 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie trzypokojowe po remoncie usytuowane na pierwszym piętrze , w czteropietrowym budynku mieszkalnym. Przed blokiem duży parking. Mieszkanie stanowią trzy oddzielne pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Tysiąclecie,Częstochowa

285 000 zł52 m² 5 480,77 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie z balkonem blisko uczelni Powierzchnia ok 52 m2 -salon z wyjściem na balkon -wnęka ( możliwość przerobienia na sypialnię lub garderobę ) -sypialnia -kuchnia -łazienka Czynsz: ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fieldorfa-Nila

Północ,Częstochowa

268 000 zł35 m² 7 657 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2 pokoje na małym metrażu. Po remoncie 5 lat temu! prezentuje Aleja Nieruchomości lokalizacja Mieszkanie mieści się przy ul.Fieldorfa Nila w blok u czteropiętrowym na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Norwida

Wyczerpy Dolne,Częstochowa

2 200 zł55 m² 40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości locatus ma przyjemność zaproponować do wynajęcia mieszkanie położone w dzielnicy Wyczerpy w Częstochowie. Lokal ma powierzchnię 55 m2, usytuowany jest na parterze oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Waszyngtona

Śródmieście,Częstochowa

4 000 zł157 m² 25,48 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości greathouse prezentuje przepiękny apartament w sercu Częstochowy na wynajem! Całe 157m2 przestrzeni wykończone w wysokim standardzie! Zapraszamy serdecznie na prezentację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Raków,Częstochowa

185 000 zł39 m² 4 743,59 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Biuro Nieruchomości locatus ma przyjemność zaproponować do sprzedaży mieszkanie położone w dzielnicy Raków w Częstochowie. Lokal ma powierzchnię 39m2, wraz z piwnicą 43,64m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Trzech Wieszczów,Częstochowa

2 500 zł42 m² 60 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Ema Nieruchomości ma zaszczyt przedstawić Państwu wyjątkową ofertę - urokliwe mieszkanie na wynajem, z pełnym wyposażeniem o powierzchni około 41 m , położone w dzielnicy Trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa

1 790 000 zł202 m² 8 861,39 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Jedyny taki apartament W częstochowie! oferta dla wymagającego klienta! Przepiękny, luksusowy apartament w stylu włoskim, z balkonem, usytuowany na trzecim piętrze prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Pokoju

Raków,Częstochowa

339 000 zł48 m² 7 047,82 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomości locatus ma przyjemność zaproponować do sprzedaży mieszkanie położone w dzielnicy Raków w Częstochowie. Lokal ma powierzchnię 48,10m2, usytuowany jest na 1 piętrze oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zana

Trzech Wieszczów,Częstochowa

330 000 zł47 m² 6 976,74 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Biuro Nieruchomości locatus ma przyjemność zaproponować do sprzedaży przytulne mieszkanie położone w dzielnicy Trzech Wieszczów w Częstochowie o powierzchni 47,3m2, usytuowanego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa

189 999 zł28 m² 6 785,68 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Otako Nieruchomości zaprasza do oglądania M2 w śródmieściu na parterze w 4 piętrowym bloku Powierzchnia ok 28m2 -salon -kuchnia -łazienka Drzwi antywłamaniowe Na podłogach panel oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Zawodzie,Częstochowa

439 999 zł60 m² 7 321,11 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Otako Nieruchomości zaprasza do oglądania dużego M4 w cichej okolicy Mieszkanie jest gotowe do wprowadzenia Powierzchnia ok 60 M -salon z dużym balkonem -sypialnia + duża szafa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Spółdzielczości

Gnaszyn Dolny,Częstochowa

368 000 zł52 m² 7 009,52 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości greathouse przedstawia na sprzedaż mieszkanie w Częstochowie w dzielnicy Gnaszyn Dolny usytuowane na wysokim parterze w jednopiętrowym bloku o powierzchni 52,5m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gombrowicza

Północ,Częstochowa

342 000 zł48 m² 7 154,81 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomości locatus ma przyjemność zaproponować do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie z balkonem położone w dzielnicy Północ w Częstochowie. Lokal ma powierzchnię 47,8m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa

280 500 zł47 m² 5 968,09 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Otako Nieruchomości zaprasza do oglądania M3 z potencjałem w centrum W mieszkaniu znajdują się tylko ścianki działowe co stwarza ogromne możliwości Możliwość połączenia małego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Iwaszkiewicza

Północ,Częstochowa

1 600 zł52 m² 30,77 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Woźniakowski Nieruchomości prezentuje na wynajem duże, rozkładowe M3 na 2 piętrze w bloku 4 piętrowym na Północy. Nieruchomość po remoncie, w całości odmalowana, położone nowe kafle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa

205 000 zł28 m² 7 454,55 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Otako Nieruchomości zaprasza do oglądania M2 w śródmieściu blisko rzeki Powierzchnia ok 28m2 -salon -kuchnia -łazienka -przedpokój Drzwi antywłamaniowe Na podłogach panel oraz płytki Okna pcv.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wodzickiego

Tysiąclecie,Częstochowa

1 800 zł40 m² 44,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta nie jest skierowana do biur nieruchomości. Wynajme mieszkanie znajdujące sie w Częstochowie przy ul. Wodzickiego 1 (przy Biedronce i Komendzie Miejskiej Policji), mieszkanie dostępne od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łukasińskiego

Raków,Częstochowa

214 900 zł46 m² 4 661,61 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Drodzy Państwo. Okazyjne cenowo 2 pokoje. 46,1 m2 Parter z czterech. Przestronne okno balkonowe z ładnym widokiem Mieszkanie do remontu Ogrzewanie zapewnione z sieci miejskiej.Woda nowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Częstochowa

Raków,Częstochowa

10 000 zł48 m² 208,33 zł/m²

 

Piętro:8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ooooooo

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mireckiego

Raków,Częstochowa

349 000 zł57 m² 6 112,08 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Woźniakowski Nieruchomości prezentuje ładne, rozkładowe M4 na Rakowie, przy ul. Mireckiego. Nieruchomość jest na 2 piętrze, w bloku 10 piętrowym. Ogromnym atutem jest lokalizacja. Blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Poleska

Parkitka,Częstochowa

449 000 zł41 m² 10 951 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie w nowoczesnym stylu z dużym balkonem. Nowe, zamykane osiedle w Częstochowie. Prezentuje; aleja Nieruchomości lokalizacja; częstochowa, parkitka, ul. Poleska. O mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mickiewicza

Trzech Wieszczów,Częstochowa

315 000 zł38 m² 8 289,47 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Woźniakowski Nieruchomości oferuje do sprzedaży piękne, nowoczesne M3 na ul. Mickiewicza. Na powierzchni 38 m2 jest: - duży pokój z wyjściem na balkon - sypialnia - kuchnia - łazienka z wc -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dąbrowskiego

Śródmieście,Częstochowa

359 000 zł39 m² 9 205 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie po generalnym remoncie na parterze w bloku czteropiętrowym w centrum Częstochowy. Lokal o powierzchni 39 m2 składa się z pokoju z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bacewicz

Północ,Częstochowa

224 000 zł33 m² 6 726,73 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1982

Dostępne od zaraz! Cena do negocjacji! M2 - w bardzo zielonej, przepięknie zagospodarowanej dzielnicy Północ, bardzo dobrze skomunikowanej z centrum miasta - tramwaje, autobusy (5 linii). Przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Tysiąclecie,Częstochowa

329 000 zł38 m² 8 657,89 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe po remoncie generalnym do wprowadzenia od zaraz. Położenie: na parterze w bloku 4 piętrowym. Mieszkanie przeszło generalny remont. Zakres prac objął.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Tysiąclecie,Częstochowa

389 000 zł46 m² 8 456,52 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe po remoncie generalnym do wprowadzenia od zaraz. Położenie: 3 piętro w bloku 4 piętrowym. Mieszkanie przeszło generalny remont. Zakres prac objął m.in.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Mościckiego

Parkitka,Częstochowa

1 950 zł44 m² 44,32 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz mieszkania na Parkitce z dostępem do pełnej infrastruktury? Ta oferta jest dla Ciebie! Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 44 m2, zlokalizowane przy ul. Mościckiego.