dowolna

Mieszkania umeblowane Częstochowa - Lista ofert sprzedaży i wynajmu

402 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

402 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Częstochowa

Wrzosowiak,Częstochowa

438 000 zł69 m² 6 357,04 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność - tylko W naszym biurze! duże, przytulne mieszkanie, dobrze wyposażone, w spokojnej dzielnicy wrzosowiak, idealne dla rodziny. Biuro onyx Nieruchomości oferuje do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Częstochowa

Północ,Częstochowa

395 000 zł61 m² 6 475,41 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Oferuję na sprzedaż mieszkanie M4 w bardzo dogodnej lokalizacji , w dzielnicy Północ w Częstochowie. Mieszkanie mieści się na 3 piętrze w bloku 4 piętrowym , pośród zieleni ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa

2 800 zł58 m² 48,28 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Atrakcyjne mieszkanie w samym centrum miasta wraz z miejscem w hali garażowej. Całkowicie umeblowane i wyposażone. Rozkład: kuchnia połączona z salonem, mała sypialnia wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Północ,Częstochowa

229 000 zł32 m² 7 201,26 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomości locatus ma przyjemność zaproponować do sprzedaży mieszkanie położone w dzielnicy Północ w Częstochowie. Lokal ma powierzchnię 31,8m2, usytuowany jest na parterze oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Waszyngtona

Śródmieście,Częstochowa

350 000 zł47 m² 7 393,32 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe w samym centrum miasta. Bardzo atrakcyjna lokalizacja w centrum miasta, w cichej lokalizacji. Standard: po generalnym remoncie. Duży pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Tysiąclecie,Częstochowa

328 000 zł46 m² 7 068,97 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Woźniakowski Nieruchomości prezentuje duże i ustawne dwupokojowe mieszkanie położone na 1 piętrze, w bloku 4 -piętrowym, dzielnica Tysiąclecie. Mieszkanie 3 lata temu przeszło generalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gajcego

Północ,Częstochowa

389 000 zł52 m² 7 495,18 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości locatus ma przyjemność zaproponować do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie położone w dzielnicy Północ w Częstochowie. Lokal ma powierzchnię 51,9m2, usytuowany jest na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Glogera

Trzech Wieszczów,Częstochowa

272 000 zł40 m² 6 766,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Woźniakowski Nieruchomości prezentuje do sprzedaż duże M2 położone na 1 piętrze, w bloku 4-piętrowym, na ul. Glogera, dzielnica Trzech Wieszczów. Super lokalizacja. Jest możliwość postawienia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Częstochowa

Parkitka,Częstochowa

3 900 zł60 m² 65 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjny ,nowocześnie urządzony apartament w pełni umeblowany i wyposażony w dzielnicy Parkitka na nowoczesnym osiedlu przy al. Brzozowej. Apartament ma pow 60 mkw, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Tysiąclecie,Częstochowa

185 000 zł29 m² 6 313,99 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie zostało zarezerwowane. Kawalerka w spokojnej, zielonej okolicy. Lokalizacja: ul. Kiedrzyńska 79, częstochowa Tysiąclecie Powierzchnia: 29,3 m2 Mieszkanie składa się z pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Niepodległości

Ostatni Grosz,Częstochowa

309 000 zł46 m² 6 717,39 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe z oddzielną kuchnią o pow. 46 m2 w dzielnicy Ostatni Grosz przy al. Niepodległości. W salonie wyprowadzono dodatkowe przyłącza wod/kan dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Focha

Śródmieście,Częstochowa

2 150 zł36 m² 58,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dzień dobry, od 1 lutego 2024r. do wynajęcia mamy nowoczesne mieszkanie po generalnym remoncie o powierzchni 36,5m2 przy ul. Focha (centrum miasta) z parkingiem dla mieszkańców zamykanym na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Północ,Częstochowa

359 000 zł61 m² 5 885,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Woźniakowski Nieruchomości prezentuje w okazyjnej cenie M4 o pow. 61 m2, w dzielnicy Północ. Nieruchomość mieści się na 4 piętrze w bloku 4 -piętrowym. Mieszkanie zadbane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gałczyńskiego

Tysiąclecie,Częstochowa

219 000 zł39 m² 5 615,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie z balkonem w doskonałej lokalizacji: - politechnika Częstochowska 500m - Przystanki tramwaj i autobus 300m - Przedszkole 450m - Szpital im. Rytgiera 700m - Szkoła Podstawowa 700m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Częstochowa

Tysiąclecie,Częstochowa

280 000 zł57 m² 4 912,28 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż mieszkanie w dzielnicy Tysiąclecie , w pobliżu częstochowskich uczelni. Mieszkanie mieści się na 9 piętrze w bloku 10 piętrowym , w pobliżu centrum miasta. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Raków,Częstochowa

329 000 zł50 m² 6 593,19 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Woźniakowski Nieruchomości prezentuje duże i ustawne dwupokojowe mieszkanie położone na 1 piętrze, w bloku 3 -piętrowym, dzielnica Raków. Mieszkanie zadbane, funkcjonalne. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Aleja Pokoju

Raków,Częstochowa

1 200 zł35 m² 34 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Duża kawalerka na parterze przy Al. Pokoju z wyposażeniem. Prezentuje Aleja Nieruchomości lokalizacja Al.Pokoju, dzielnica Raków O MIESZKANIU Mieszkanie znajduje się na parterze. Przeszło.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Częstochowa

Tysiąclecie,Częstochowa

339 000 zł49 m² 6 918,37 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Oferuję na sprzedaż mieszkanie składające się z 2 pokoi , w cichej części dzielnicy Tysiąclecie w Częstochowie. Mieszkanie mieści się na 2 piętrze , w bloku 4 piętrowym ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Poleska

Częstochówka-Parkitka,Częstochowa

485 000 zł41 m² 11 829,30 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Prezentujemy Państwu do sprzedaży, mieszkanie o powierzchni 41 m2 w budynku apartamentowym przy ul. Poleskiej na czwarty piętrzę. Mieszkanie wykończone na wysokim standardzie. Meble.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Polna

Stradom,Częstochowa

2 900 zł65 m² 44,62 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości locatus ma przyjemność zaproponować do wynajęcia nowe mieszkanie M-4 o wysokim standardzie, położone w dzielnicy Stradom w Częstochowie, o powierzchni 65m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Wyzwolenia

Północ,Częstochowa

1 500 zł51 m² 29,18 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości locatus ma przyjemność zaproponować mieszkanie na wynajem położone w dzielnicy Północ w Częstochowie. Lokal ma powierzchnię 51,40m2, usytuowany jest na 10 piętrze oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Małopolska

Częstochówka-Parkitka,Częstochowa

695 000 zł78 m² 8 910,26 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Luksusowy wykończony z najwyższą starannością apartament na ulicy Małopolskiej. Budynek z piękną elewacją, wygodną windą i ciekawą aranżacją klatek schodowych Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Księżycowa

Tysiąclecie,Częstochowa

1 950 zł37 m² 52,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do Wynajęcia w Dzielnicy Tysiąclecie, częstochowa Z przyjemnością prezentujemy mieszkanie do wynajęcia w dzielnicy Tysiąclecie, częstochowa, przy ulicy Księżycowej 12. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szajnowicza-Iwanowa

Tysiąclecie,Częstochowa

2 400 zł45 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie czekające na pierwszego Najemcę mieszkanie z pełnym wyposażeniem. Duży szeroki balkon, doskonała lokalizacja, dwa pokoje o powierzchni 45 m2 w budynku apartamentowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Częstochowa

249 990 zł42 m² 5 952,14 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Otako Nieruchomości zaprasza do oglądania m3 w śródmieściu z dużym potencjałem - powierzchnia : 42m2 - salon - sypialnia - kuchnia - łazienka - przedpokój - duża piwnica 9 m2 Niski czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Częstochowa

Północ,Częstochowa

1 900 zł72 m² 26,39 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne mieszkanie na pierwszym piętrze. Do wynajęcia bardzo ładne, 3-pokojowe mieszkanie położone w bloku w dzielnicy Północ. Mieszkanie składa się z trzech niezależnych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Częstochowa

Raków,Częstochowa

1 100 zł36 m² 30,56 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Woźniakowski Nieruchomości oferuje na wynajem ustawną kawalerkę po remoncie w 2020 roku, gotową do wprowadzenia, położoną na 2 piętrze w bloku 4-piętrowym, na Alei Pokoju. Nieruchomośc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łukasińskiego

Raków,Częstochowa

225 000 zł49 m² 4 591,84 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomości locatus ma przyjemność zaproponować do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie z balkonem, osobną kuchnią i łązienkąpołożone w dzielnicy Raków w Częstochowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Poleska

Parkitka,Częstochowa

599 000 zł59 m² 10 228,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Oferujemy Państwu do sprzedaży atrakcyjne, przestronne, słoneczne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 58,56 m2, w nowoczesnym budynku apartamentowym przy ul. Poleskiej, w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bohaterów Katynia

Błeszno,Częstochowa

329 000 zł43 m² 7 669 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Woźniakowski Nieruchomości prezentuje M3 o pow. 43 m2 po generalnym remoncie położone na 3 piętrze, w wieżowcu na ul. Bohaterów Katynia. Mieszkanie gotowe do wprowadzenia, bez nakładów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Starzyńskiego

Północ,Częstochowa

268 000 zł33 m² 8 048,05 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1983

Całkowicie nowe i zaaranżowane w bardzo dobrym standardzie mieszkanie w dzielnicy Północ. Główne atuty zabudowa kuchni i sprzęt agd w cenie, dbałość o detale, jakość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa

250 000 zł42 m² 5 952,38 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Nieruchomości oferuje do sprzedaży M3 położone na parterze, w bloku 4-piętrowym, dzielnica Śródmieście. Mieszkanie rozkładowe, wystawa okien na północ (kuchnia, sypialnia) i południe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jasnogórska

Śródmieście,Częstochowa

279 000 zł36 m² 7 750 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Duża Kawalerka na 1-wszym piętrze w Centrum miasta prezentuje;Aleja Nieruchomosci lokalizacja;Częstochowa,Śródmieście,ul.Jasnogórska OPIS MIESZKANIA/BIURA Lokal 36m2 mieści się na 1-wszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szajnowicza-Iwanowa

Tysiąclecie,Częstochowa

2 000 zł45 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Poleska

Parkitka,Częstochowa

2 400 zł40 m² 60,44 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia bardzo komfortowy apartament w prestiżowej dzielnicy Parkitka, w nowym bloku. Mieszkanie do wynajęcia od Lutego 2024 r. Mieszkanie znajduje się w nowoczesnym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Tysiąclecie,Częstochowa

289 000 zł40 m² 7 225 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferuję do sprzedaży ustawne mieszkanie typu M-3 o powierzchni 40 m2, usytuowane na parterze w spokojnej dzielnicy. Lokal prezentuje się w doskonałym stanie, gotowy do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Gwiezdna

Tysiąclecie,Częstochowa

193 000 zł25 m² 7 720 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie po remoncie, umeblowane, w pełni wyposażone, kameralne, świetnie zlokalizowane. Udogodnienia: ciepła woda z sieci, dwie windy, centralne ogrzewanie. Doskonała lokalizacja: pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Poleska

Parkitka,Częstochowa

520 725 zł66 m² 7 896,95 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Lokal mieszkalny położony w miejscowości Częstochowa przy ul. Poleskiej 31 nr lokalu 10 o łącznej powierzchni 70,0200 M2 dla której w IX Wydziale Ksiąg Wieczystych Sądu Rejonowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szymanowskiego

Śródmieście,Częstochowa

339 000 zł48 m² 7 027,36 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta dostępna tylko W nieruchomości labirynt Ciche, wysokie mieszkanie po remoncie, w ścisłym Centrum! Atrakcyjne, rozkładowe mieszkanie 2-pokojowe, usytuowane na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Polskiego Czerwonego Krzyża

Tysiąclecie,Częstochowa

355 000 zł53 m² 6 647,94 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Wygodne, dobrze rozplanowane mieszkanie z pięknym widokiem. Doskonała lokalizacja: centrum M1 800m, szkoła nr 31 250m2, przedszkole, 200m, tramwaj 350m, autobus miejski 250m, szpital 600m Blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Stare Miasto,Częstochowa

330 000 zł46 m² 7 173,91 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Biuro Nieruchomości Expander oferuje na sprzedaż mieszkanie w samym Centrum Miasta Częstochowy. Nieruchomość o powierzchni 46 m2, położona jest na pierwszym piętrze w dwupiętrowym.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij