dowolna

Mieszkania w bloku z płyty Częstochowa - Oferty wynajmu i sprzedaży

206 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

206 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Fieldorfa-Nila

Północ,Częstochowa

329 000 zł61 m² 5 393,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Proponuję na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w Częstochowie, na osiedlu Północ, przy ulicy Gen. Fieldorfa Nila 17. Mieszkanie o powierzchni około 60 m2, wymaga remontu, jest idealne zarówno do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Wrzosowiak,Częstochowa

239 999 zł48 m² 4 948,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Powierzchnia 48,5M: - salon z balkonem - sypialnia - kuchnia - łazienka Czynsz - 560 zł Komunikacja: - tramwaj - autobus Dobra lokalizacja: - vendo Park - C. H. Jagielończycy - Basen Zapraszamy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa

228 999 zł33 m² 6 939,36 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Powierzchnia ok 33 m2: -Salon z balkonem -sypialnia -kuchnia -łazienka Wysoki Parter Otoczenie bloku zadbane, dużo zieleni Czynsz - 350zł Komunikacja: - tramwaj - autobus Dobra lokalizacja: - blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa

307 999 zł49 m² 6 285,69 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Powierzchnia 49M: salon z balkonemsypialniałazienkakuchnia Wymieniona instalacja elektryczna w kuchni Czynsz - 500zł Dobra lokalizacja: blisko Jasna górapark Staszica Korty tenisowerestauracje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Iwaszkiewicza

Północ,Częstochowa

199 000 zł33 m² 5 993,98 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie M2 - Częstochowa, północ, ul. Iwaszkiewicza Oferuję mieszkanie o powierzchni 33,2 m położone na 4. piętrze bloku z windą w spokojnej i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa

329 999 zł49 m² 6 734,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Powierzchnia 49M: salon z balkonemsypialniałazienkakuchnia Czynsz - 500zł Dobra lokalizacja: blisko Jasna góraparkkorty tenisowerestauracje Zapraszamy do oglądania Jesteśmy dostępni codziennie 8:00.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa

364 999 zł51 m² 7 185,02 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Powierzchnia ok 51M: - salon z balkonem - sypialnia - kuchnia - łazienka W mieszkaniu został przeprowadzony generalny remont: - nowe instalacje elektryczne - nowe rynki na ścianach + gipsówki -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Częstochowa

Tysiąclecie,Częstochowa

179 999 zł31 m² 5 806,42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Powierzchnia - 31M: - salon - kuchnia - łazienka Komunikacja: - tramwaj - autobus Czynsz - 600 zł Dobra lokalizacja: - blisko uczelnia - Promenada Niemena - C.H. M1 Zapraszamy do oglądania Jesteśmy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Okólna

Tysiąclecie,Częstochowa

369 000 zł63 m² 5 857,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 63mkw, położone w bloku czteropiętrowym na ul. Okólnej. Piękny rozkład mieszkania z wystawą okienną na północ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Tadeusza Kościuszki

Śródmieście,Częstochowa

325 000 zł58 m² 5 603,45 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Na sprzedaż słoneczne, bardzo ciche mieszkanie 3-pokojowe z dużym balkonem, usytuowane na drugim piętrze w ocieplonym dziesięciopiętrowym bloku z windą, położonym w ścisłym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Północ,Częstochowa

320 000 zł52 m² 6 153,85 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Manufaktura Nieruchomości zaprasza Państwa do zakupu ustawnego M3 położonego w dzielnicy Północ. Powierzchnia nieruchomości to 51,8 m2, na którą się składa przestronny salon, duża sypialnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Tysiąclecie,Częstochowa

259 999 zł38 m² 6 842,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

2 pokoje z widokiem na Jasną Górę Powierzchnia ok 38m2 -duży salon -sypialnia -kuchnia -łazienka Wymieniona instalacja elektryczna w łazience i kuchni Drzwi antywłamaniowe Okna pcv +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szczytowa

Ostatni Grosz,Częstochowa

276 000 zł52 m² 5 307,69 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferujemy Państwu do sprzedaży, przestronne, funkcjonalne, 3-y pokojowe mieszkanie, o powierzchni 52 m2, usytuowane na parterze w wieżowcu, w spokojnej, pełnej zieleni, cichej okolicy ,w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Okulickiego

Parkitka,Częstochowa

1 600 zł65 m² 24,62 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Okulickiego 21, dzielnica Parkitka w Częstochowie. Nieruchomość o powierzchni ok. 65m2 mieści się na 2 piętrze w bloku czteropiętrowym. Do dyspozycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Armii Krajowej

Tysiąclecie,Częstochowa

299 000 zł57 m² 5 264,08 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Ofertą sprzedaży jest mieszkanie składające się z trzech pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju - dzielnica Tysiąclecie, ul. Armii Krajowej w Częstochowie. Mieszkanie: - powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wodzickiego

Tysiąclecie,Częstochowa

285 000 zł47 m² 6 063,83 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Ofertą sprzedaży jest dwupokojowe mieszkanie - dzielnica Tysiąclecie, ul. Wodzickiego, w Częstochowie - możliwość wprowadzenia od zaraz! Mieszkanie: - powierzchnia: 47 m2 - 2 jasne pokoje -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Tysiąclecie,Częstochowa

299 000 zł37 m² 8 081,08 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Neo Nieruchomości przedstawia mieszkanie dwupokojowe w dzielnicy Tysiąclecie. Mieszkanie położone jest na parterze w niskim bloku. Składa się z kuchni, łazienki i dwóch pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wyczerpy-Aniołów,Częstochowa

399 000 zł65 m² 6 138,46 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Prezentujemy Państwu do sprzedaży przestronne, słoneczne M4, położone przy ul. Kontkiewicza. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze, w zadbanym bloku czteropiętrowym, w spokojnej, pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Stare Miasto,Częstochowa

314 900 zł37 m² 8 510,81 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Nowa cena! Marzysz o mieszkaniu w samym sercu Częstochowy, w otoczeniu historycznej zabudowy, a jednocześnie cenisz sobie nowoczesny komfort i wygodę ? Ta oferta jest właśnie dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Parkitka,Częstochowa

1 300 zł56 m² 23,21 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe - Częstochowa, parkitka, ul. Okulickiego Oferuję na wynajem przestronne mieszkanie o powierzchni 56 m , położone na parterze w bloku 4piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Północ,Częstochowa

347 000 zł52 m² 6 673,08 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomości Locatus ma przyjemność zaprezentować do sprzedaży przytulne mieszkanie dwupokojowe zlokalizowane w dzielnicy Północ na ul.Iwaszkiewicza o powierzchni 52m 2, mieszczące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Północ,Częstochowa

329 000 zł60 m² 5 447,02 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Neo Nieruchomości przedstawia mieszkanie trzypokojowe w dzielnicy Północ. Mieszkanie położone jest na 4 piętrze w niskim bloku. Składa się z trzech pokoi, łazienki, osobnego wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Północ,Częstochowa

299 000 zł51 m² 5 817,12 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Manufaktura Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży słonecznego mieszkania o powierzchni 51,4 m , położonego w doskonale skomunikowanej dzielnicy Północ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Witosa

Północ,Częstochowa

359 000 zł60 m² 5 943,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje: na sprzedaż ustawne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60.4m zlokalizowane w dzielnicy Północ przy ul. Witosa, usytuowane na czwartym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zana

Trzech Wieszczów,Częstochowa

219 000 zł36 m² 6 083,33 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż słoneczne, mieszkanie 1-pokojowe, usytuowane na dziewiątym piętrze w dziesięciopiętrowym bloku z windą, położonym w dzielnicy Trzech Wieszczów przy ul. Zana. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Raków,Częstochowa

279 000 zł47 m² 5 886,08 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Manufaktura Nieruchomości zaprasza Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w dzielnicy Raków. Mieszkanie położone jest na drugim piętrze w czteropiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Północ,Częstochowa

328 999 zł60 m² 5 447 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Powierzchnia - 60,4M: - salon z balkonem - sypialnia - sypialnia - kuchnia - łazienka - wc Czynsz - 780 zł Komunikacja: - tramwaj - autobus Dobra lokalizacja: - las Aniołowski - promenada Niemena -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mireckiego

Raków,Częstochowa

279 000 zł47 m² 5 936,17 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest 2 pokojowe mieszkanie (z wnęką) przy ulicy Józefa Mireckiego w Częstochowie - dzielnica Raków. Mieszkanie jest dobrze doświetlone naturalnym światłem. Wnęka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Północ,Częstochowa

324 999 zł48 m² 6 770,81 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Powierzchnia - 48M: - salon z balkonem - sypialnia - kuchnia - łazienka Czynsz - 650 zł Komunikacja: - tramwaj - autobus Dobra lokalizacja - C.H. M1 - blisko Promenada Niemena Zapraszamy do oglądania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Północ,Częstochowa

344 999 zł60 m² 5 749,98 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Powierzchnia 61M: - salon z balkonem - sypialnia - sypialnia - kuchnia - łazienka - wc Dobra lokalizacja: - lasek Aniołowski - przychodnia lekarska - blisko C.H. M1 Czynsz ok 800 zł Komunikacja: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Tadeusza Kościuszki

Śródmieście,Częstochowa

295 000 zł54 m² 5 462,96 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje: na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 54m , zlokalizowane na IV piętrze. Mieszkanie w samym sercu Częstochowy z widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Tysiąclecie,Częstochowa

329 000 zł50 m² 6 646,46 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Manufaktura Nieruchomości zaprasza Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w dzielnicy Tysiąclecie. Mieszkanie położone jest na trzecim piętrze w czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bienia

Błeszno,Częstochowa

290 000 zł61 m² 4 754,10 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Ofertą sprzedaży jest przestronne mieszkanie składające się z trzech pokoi- dzielnica Błeszno, ul. Bienia w Częstochowie. Okolica bardzo spokojna, wiele zieleni, dużo miejsc parkingowych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Tysiąclecie,Częstochowa

225 000 zł39 m² 5 739,80 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Ofertą sprzedaży jest dwupokojowe mieszkanie w dzielnicy Tysiąclecie mieszczące się na 8 piętrze w wieżowcu z piękną panoramą na miasto. Usytuowane narożnie - ekspozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Północ,Częstochowa

288 999 zł61 m² 4 737,69 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Powierzchnia 61M: - salon z balkonem - sypialnia - sypialnia - kuchnia - łazienka - wc Czynsz - 750zł Komunikacja: - tramwaj - autobus Dobra lokalizacja: - promenada Niemena - C.H. M1 - Las Aniołowski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Witosa

Północ,Częstochowa

425 000 zł50 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości dymowski zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego w Częstochowie przy ul. Wincentego Witosa 5, w dzielnicy Północ. Cechy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skłodowskiej-Curie

Trzech Wieszczów,Częstochowa

369 000 zł61 m² 6 049,18 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie typu M4, zlokalizowane przy ulicy M. Skłodowskiej-Curie 6a, dzielnica Trzech Wieszczów w Częstochowie. Nieruchomość o powierzchni 61m2, mieści się na czwartym piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Armii Krajowej

Śródmieście,Częstochowa

259 000 zł42 m² 6 166,67 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie z potencjałem w sercu Częstochowy! 2 pokoje | 42 m | al. Armii Krajowej | 11. piętro | Niebanalna lokalizacja, funkcjonalny układ, piękny widok z 11. piętra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Północ,Częstochowa

313 999 zł48 m² 6 541,65 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Powierzchnia 48M: - salon z balkonem - sypialnia - kuchnia - łazienka Czynsz ok 700 zł Komunikacja: - tramwaj - autobus Dobra lokalizacja: - blisko C.H. M1 - dużo miejsc parkingowych pod blokiem -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Niepodległości

Ostatni Grosz,Częstochowa

300 000 zł49 m² 6 153,85 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje: na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 48,75m zlokalizowane w dzielnicy Ostatni Grosz przy al. Niepodległości,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Północ,Częstochowa

285 000 zł56 m² 5 135,14 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Na sprzedaż przestronne mieszkanie M3 o powierzchni 55,5 m , zlokalizowane na 7 piętrze w wieżowcu w popularnej i dobrze skomunikowanej dzielnicy Północ , przy ul. Iwaszkiewicza.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij