dowolna

Mieszkania w bloku z płyty Częstochowa - Oferty wynajmu i sprzedaży

206 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

206 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nałkowskiej

Tysiąclecie,Częstochowa

350 000 zł48 m² 7 291,67 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie sprzedaży mieszkania

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bardowskiego

Ostatni Grosz,Częstochowa

270 000 zł46 m² 5 882,35 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Ofertą sprzedaży jest 2-pokojowe mieszkanie po remoncie zlokalizowane przy ulicy Bardowskiego - dzielnica Ostatni Grosz w Częstochowie. Nieruchomość znajduje się na 1 piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zana

Trzech Wieszczów,Częstochowa

250 000 zł42 m² 5 952,38 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie M3 na sprzedaż, częstochowa, trzech Wieszczów, ul. Zana. Oferta dostępna tylko W wgn. Oferujemy do sprzedaży częściowo umeblowane dwupokojowe mieszkanie z kuchnią, łazienką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mireckiego

Raków,Częstochowa

2 000 zł64 m² 31,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Green House Nieruchomości przedstawia do wynajęcia komfortowe przestronne i funkcjonalne mieszkanie typu M5 o powierzchni nieco ponad 60 m , położone na 3. piętrze niskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lechonia

Wrzosowiak,Częstochowa

439 000 zł63 m² 6 979,33 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Punkt Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie zlokalizowane przy ul. Lechonia w dzielnicy Wrzosowiak na 9. piętrze. Funkcjonalny układ - trzy rozkładowe, ustawne pokoje. Dwustronna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Niepodległości

Ostatni Grosz,Częstochowa

235 000 zł46 m² 5 108,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Punkt Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Wrzosowiak. Dwa przestronne pokoje. Duży salon z wyjściem na balkon. Powierzchnię mieszkania (46 m ).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sportowa

Wrzosowiak,Częstochowa

345 000 zł59 m² 5 847,46 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Punkt Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Wrzosowiak. Trzy pokoje z balkonem do własnej aranżacji. Ekspozycja okien na wschód i zachód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zana

Trzech Wieszczów,Częstochowa

256 000 zł37 m² 6 918,92 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Ofertą sprzedaży jest 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Zana - dzielnica Trzech Wieszczów w Częstochowie. Nieruchomość znajduje się na parterze w wieżowcu z 1978 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Armii Krajowej

Tysiąclecie,Częstochowa

294 000 zł39 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Punkt Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie zlokalizowane na drugim piętrze przy al. Armii Krajowej w dzielnicy Tysiąclecie. Dwa niezależne pokoje z balkonem, gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa

325 000 zł58 m² 5 603,45 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Na sprzedaż słoneczne, bardzo ciche mieszkanie 3-pokojowe z dużym balkonem, usytuowane na drugim piętrze w ocieplonym dziesięciopiętrowym bloku z windą, położonym w ścisłym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żarecka

Raków,Częstochowa

309 000 zł56 m² 5 517,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Punkt Nieruchomości prezentuje na sprzedaż przestronne mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Raków. Funkcjonalny układ - kuchnia otwarta na salon i dwa pokoje. Powierzchnię mieszkania (56.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wrzosowiak,Częstochowa

389 000 zł59 m² 6 593,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Woźniakowski Nieruchomości oferuje na sprzedaż atrakcyjne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59 m , położone na ul. Sportowej w dzielnicy Wrzosowiak w Częstochowie. Bardzo dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Baczyńskiego

Północ,Częstochowa

185 000 zł28 m² 6 727,27 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Punkt Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie zlokalizowane przy ul. Baczyńskiego w dzielnicy Północ. Jeden pokój z dużym balkonem w zielonej okolicy. Ekspozycja okien na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bialska

Parkitka,Częstochowa

219 000 zł36 m² 6 083,33 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż słoneczne, mieszkanie 1-pokojowe, usytuowane na dziewiątym piętrze w dziesięciopiętrowym bloku z windą, położonym w dzielnicy Trzech Wieszczów przy ul. Zana. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zana

Trzech Wieszczów,Częstochowa

219 000 zł36 m² 6 083,33 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Okulickiego

Parkitka,Częstochowa

499 000 zł75 m² 6 626,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Punkt Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Parkitka. Trzy przestronne pokoje z dużą kuchnią, dwupoziomowe. Powierzchnię mieszkania (75,3 m ).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Niepodległości

Wrzosowiak,Częstochowa

209 000 zł40 m² 5 196,42 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Punkt Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie zlokalizowane przy Al. Niepodległości w dzielnicy Wrzosowiak. Dwa ustawne pokoje z ekspozycją okien na zachód i północ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Ostatni Grosz,Częstochowa

225 000 zł40 m² 5 696,20 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Manufaktura Nieruchomości zaprasza Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w dzielnicy Ostatni Grosz. Mieszkanie położone jest na ósmym piętrze w wieżowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Tysiąclecie,Częstochowa

257 000 zł45 m² 5 711,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Biuro Nieruchomości Locatus pragnie przedstawić do sprzedaży mieszkanie w dzielnicy Tysiąclecie przy ulicy Kiedrzyńskiej! - Dwa ustawne pokoje -pierwsze piętro w bloku czteropiętrowym -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstańców Śląskich

Ostatni Grosz,Częstochowa

225 000 zł40 m² 5 625 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Punkt Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie zlokalizowane przy ul. Powstańców Śląskich w dzielnicy Ostatni Grosz. Dwa pokoje z ekspozycją okien na północny wschód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łukasińskiego

Raków,Częstochowa

270 000 zł38 m² 7 105,26 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Punkt Nieruchomości prezentuje na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Raków. Mieszkanie jasne, zadbane, po generalnym remoncie. Powierzchnię mieszkania (38 m ) stanowią: salon, pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Okulickiego

Parkitka,Częstochowa

2 100 zł56 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje: na wynajem dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 56m usytuowane na drugim piętrze w czteropiętrowym bloku przy ul. Okulickiego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wrzosowiak,Częstochowa

375 000 zł59 m² 6 355,93 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Neo Nieruchomości prezentuje 3-pokojowe mieszkanie w dzielnicy Wrzosowiak Na sprzedaż przestronne i jasne mieszkanie o powierzchni 59 m , położone na 3. piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wierzbowa

Wrzosowiak,Częstochowa

289 000 zł51 m² 5 666,67 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Punkt Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie zlokalizowane przy ul. Wierzbowej w dzielnicy Wrzosowiak na 4. piętrze. Funkcjonalny układ - dwa rozkładowe, ustawne pokoje. Ekspozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Witosa

Północ,Częstochowa

455 000 zł59 m² 7 764,51 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Oferuję Mieszkanie 3 pokojowe na sprzedaż,przy ul Witosa ,dzielnica Północ. Mieszkanie znajduje się w cichej i spokojnej okolicy,w sąsiedztwie wielu sklepów. Bardzo ciepłe mieszkanie.Małe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Błeszno,Częstochowa

229 000 zł33 m² 6 939,39 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

Neo Nieruchomości prezentuje mieszkanie po generalnym remoncie w spokojnej części Dzielnicy Błeszno! Mieszkanie o powierzchni 33 m usytuowane jest na 1. piętrze w wieżowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa

299 900 zł58 m² 5 161,79 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Neo Nieruchomości prezentuje mieszkanie w centrum Częstochowy Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 58,10 m z balkonem , przynależną piwnicą, schowkiem oraz suszarnią na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa

189 999 zł33 m² 5 757,55 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Powierzchnia - 33M: salon kuchniasypialniałazienka z wc Czynsz -500 zł Bardzo dobra lokalizacja: centrum miasta w pobliżu przychodnia, oraz liczne sklepy, m.in Biedronka, Paczkomat, Kawiarnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Wrzosowiak,Częstochowa

269 000 zł51 m² 5 253,91 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Punkt Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Wrzosowiak. Dwa pokoje z wnęką - idealna do zamieszkania i do najmu. Ekspozycja okien na zachód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Wrzosowiak,Częstochowa

309 999 zł41 m² 7 635,44 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Powierzchnia ok 41M: salon z balkonemsypialniakuchnia robiona na wymiarłazienka z wc W mieszkaniu została wymieniona instalacja elektryczna i gazowa w 2021 roku Czynsz - 750 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Raków,Częstochowa

175 000 zł32 m² 5 401,23 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Manufaktura Nieruchomości zaprasza Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w dzielnicy Raków. Mieszkanie położone na pierwszym piętrze w wieżowcu z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Tysiąclecie,Częstochowa

229 000 zł41 m² 5 585,37 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Manufaktura Nieruchomości prezentuje Państwu na sprzedaż M3 położone w dzielnicy Tysiąclecie. Powierzchnia nieruchomości to 41m2, na którą się składa salon z wyjściem na balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sieroszewskiego

Raków,Częstochowa

205 000 zł38 m² 5 466,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Punkt Nieruchomości prezentuje na sprzedaż przestronne mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Raków. Funkcjonalny układ - dwa rozkładowe, ustawne pokoje. Ekspozycja okien na zachód i wschód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Michałowskiego

Północ,Częstochowa

240 000 zł45 m² 5 286,34 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Dzielnica Północ ul Michałowskiego -mieszkanie dwupokojowe 45.50mkw , położone na czwartym piętrze w bloku czteropiętrowym bez windy. Blok z nową elewacją zewnętrzną. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa

299 000 zł56 m² 5 339,29 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Punkt Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Śródmieście. Trzy ustawne pokoje z ekspozycją okien na północ i wschód. Powierzchnię mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Tysiąclecie,Częstochowa

375 000 zł46 m² 8 152,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Punkt Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie zlokalizowane przy ul. Okólnej w dzielnicy Tysiąclecie. Dwa ustawne pokoje po generalnym remoncie wraz z wymianą instalacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Częstochowa

379 000 zł46 m² 8 239,13 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Metropolia przedstawia na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 46m2, położone na 1 piętrze w bloku czteropiętrowym blisko centrum Częstochowy przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wybickiego

Tysiąclecie,Częstochowa

430 000 zł69 m² 6 210,28 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje: na sprzedaż mieszkanie M4 o powierzchni 69,24m zlokalizowane w dzielnicy Tysiąclecie przy ul. Wybickiego, usytuowane na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lechonia

Wrzosowiak,Częstochowa

440 000 zł74 m² 5 929,92 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Częstochowa ul. Lechonia, duże mieszkanie M4 na sprzedaż. Oferujemy do sprzedaży duże, rozkładowe mieszkanie typu M-4 o powierzchni 74,20 m2, położone na 3 piętrze 4-piętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bohaterów Katynia

Wrzosowiak,Częstochowa

229 000 zł33 m² 6 981,71 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Ofertą sprzedaży jest 1-pokojowe mieszkanie gotowe do wykończenia, zlokalizowane przy ul. Bohaterów Katynia - dzielnica Wrzosowiak w Częstochowie. Mieszkanie spółdzielczo własnościowe. Lokal po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zamenhofa

Raków,Częstochowa

168 000 zł32 m² 5 185,19 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Ofertą sprzedaży jest 2-pokojowe mieszkanie, zlokalizowane przy ul. Zamenhofa - dzielnica Raków w Częstochowie. Nieruchomość znajduje się na 1 piętrze w wieżowcu ocieplonym styropianem.