dowolna

Mieszkania w bloku Częstochowa - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

834 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

834 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Śródmieście,Częstochowa

2 400 zł60 m² 40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia trzypokojowe kompletnie urządzone mieszkanie w centrum miasta z widokiem na plac Biegańskiego. Czynsz łączny obejmujący czynsz dla właściciela oraz opłaty na rzecz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rakowska

Błeszno,Częstochowa

349 000 zł54 m² 6 523,36 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

3-pokojowe mieszkanie na Błesznie - blisko szkoły, przedszkola i Stadionu Rakowa! Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni ok. 60 m , zlokalizowane na 2. piętrze w bloku przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lechonia

Wrzosowiak,Częstochowa

1 800 zł65 m² 27,69 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie od zaraz! Oferuję na wynajem przestronne, jasne mieszkanie o powierzchni ok. 65m , położone na 2. piętrze w 4-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście,Częstochowa

280 000 zł53 m² 5 235,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie M4, częstochowa, śródmieście, focha, sprzedaż. Oferta na wyłączność dostępna tylko W wgn! Polecam 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,48 m2 na 1 piętrze w 3-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wodzickiego

Tysiąclecie,Częstochowa

384 000 zł69 m² 5 565,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Umowa na wyłączność, oferta dostępna tylko W biurze nieruchomości "labirynt" Na sprzedaż atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem typu loggia, usytuowane na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Północ,Częstochowa

499 000 zł60 m² 8 316,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 60 m , usytuowane na 1 piętrze w 4 piętrowym bloku. Lokal typu M-4 składa się z trzech ustawnych pokoi, kuchni, łazienki, wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Poleska

Parkitka,Częstochowa

415 000 zł40 m² 10 375 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni ok 40m2 zlokalizowane przy ul. Poleskiej 21, osiedle Parkitka. Oferta dla osób, które chcą nabyć mieszkanie na firmę, przy zakupie nie płacisz podatku pcc 2%.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Częstochowa

Zawodzie,Częstochowa

267 920 zł33 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

"Złota Apartamenty" - Nowy Standard Mieszkania w Częstochowie Masz dość przepełnionych osiedli, ciasnych bloków i braku miejsca na zaparkowanie samochodu? Poznaj zupełnie nową jakość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa

239 000 zł28 m² 8 628,16 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja Na sprzedaż 2-pokojwe mieszkanie w dzielnicy Śródmieście w świetniej lokalizacji, centrum miasta! Idealna propozycja dla osób ceniących sobie nowoczesność i spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Tysiąclecie,Częstochowa

319 000 zł64 m² 4 984,38 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Biuro nieruchomości Locatus ma przyjemność zaprezentować do sprzedaży przestronne i słoneczne mieszkanie trzypokojowe w samym centrum Tysiąclecia niedaleko Promenady Niemena! atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Północ,Częstochowa

280 000 zł34 m² 8 163,27 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

blok 4 piętrowy z windą Do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie o pow. 34,3 m2, usytuowane na 3 piętrze w bloku 4-piętrowym z windą. Mieszkanie składa się z dwóch niezależnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Stare Miasto,Częstochowa

249 900 zł38 m² 6 524,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1963

Manufaktura Nieruchomości prezentuje przestronne, w pełni umeblowane mieszkanie, zlokalizowane w samym sercu miasta w dzielnicy Stare Miasto. To doskonała propozycja dla singla, pary lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Aleja Niepodległości

Ostatni Grosz,Częstochowa

193 000 zł34 m² 5 643,27 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1981

Tylko U nas! Oferta dostępna wyłącznie w wgn! Na sprzedaż ustawne mieszkanie typu M-2 o powierzchni 34,2 m2, położone przy Alei Niepodległości, w dzielnicy Ostatni Grosz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Częstochowa

Stare Miasto,Częstochowa

2 350 zł42 m² 56,37 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Punkt Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na wynajem zlokalizowane w Centrum Częstochowy na nowo wybudowanym osiedlu Neonowym. Powierzchnię mieszkania (ok. 41,69 m ).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łukasińskiego

Raków,Częstochowa

339 000 zł55 m² 6 163,64 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

To mieszkanie czeka na Ciebie! Opis: po generalnym remoncie: - wymieniona instalacja wodno-kanalizacyjna - wymieniona instalacja elektryczna - nowe podłogi w całym mieszkaniu - nowe drzwi wewnętrzne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Tysiąclecie,Częstochowa

248 000 zł38 m² 6 613,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Częstochowa, tysiąclecie, mieszkanie M3 na sprzedaż. Oferta dostępna tylko w wgn. Agencja Nieruchomości wgn oferuje do sprzedaży mieszkanie typu M3 o powierzchni 37,5 m2, położone na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrzosowiak,Częstochowa

270 000 zł47 m² 5 744,68 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Woźniakowski Nieruchomości oferuje na sprzedaż przestronne mieszkanie położone w doskonałej lokalizacji w sercu osiedla Wrzosowiak przy ul. 11 Listopada. Lokal znajduje się na II piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Zawodzie,Częstochowa

350 000 zł53 m² 6 603,77 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Manufaktura Nieruchomości prezentuje Państwu na sprzedaż komfortowe M3 położone w dzielnicy Zawodzie. Powierzchnia nieruchomości to 53m2, na którą się składa salon, otwarta kuchnia, duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Niepodległości

Ostatni Grosz,Częstochowa

1 040 zł46 m² 22,61 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia zadbane, dwupokojowe mieszkanie z balkonem przy Al. Niepodległości 15 w Częstochowie. Nieruchomość: mieszkanie ma powierzchnię 46 m i znajduje się na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Stare Miasto,Częstochowa

250 000 zł38 m² 6 544,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1966

Woźniakowski Nieruchomości oferuje na sprzedaż przestronne 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,3 m , z osobną kuchnią, balkonem i piwnicą. Nieruchomość mieści się przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chłopickiego

Tysiąclecie,Częstochowa

390 000 zł54 m² 7 262,57 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje: na sprzedaż dwustronne 2-pokojowe mieszkanie typu M3 o powierzchni 53,70m , usytuowane na III piętrze w bloku trzypiętrowym z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Małopolska

Parkitka,Częstochowa

2 500 zł41 m² 60,64 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ema Nieruchomości prezentuje luksusowe mieszkanie na wynajem. Mieszkanie usytuowane przy ulicy Małopolskiej w dzielnicy Parkitka, jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Okulickiego

Parkitka,Częstochowa

229 000 zł34 m² 6 735,29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1991

Punkt Nieruchomości prezentuje na sprzedaż przestronne M-2 zlokalizowane dzielnicy Parkitka przy ul. Okulickiego. Ekspozycja okien na zachód. Okna pcv. Powierzchnię mieszkania (34 m ) stanowią:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Północ,Częstochowa

535 000 zł81 m² 6 621,29 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Częstochowa, północ, ul. Św. Brata Alberta, nowy apartament na sprzedaż. Oferta dostępna tylko w wgn. Bardzo dobra cena! Oferujemy na sprzedaż apartament w stanie deweloperskim zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Parkitka,Częstochowa

510 182 zł65 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnych mieszkań zlokalizowanych w Częstochowie przy ul. Małopolskiej 196D. Cechy nieruchomości: powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gombrowicza

Północ,Częstochowa

310 000 zł60 m² 5 166,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Centrum Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie 60 m 2 usytuowane na czwartym piętrze w niskim bloku w dzielnicy Północ przy ulicy Gombrowicza. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Trzech Wieszczów,Częstochowa

370 000 zł46 m² 7 974,14 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Wygodne mieszkanie M3 w doskonałej propozycja! Cena: 370 000 zł Powierzchnia: 46,4 m Czynsz administracyjny: 567 zł Najważniejsze atuty mieszkania: lokalizacja: mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Tysiąclecie,Częstochowa

329 000 zł50 m² 6 646,46 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Biuro Woźniakowski Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży komfortowego mieszkania położonego w Częstochowie w dzielnicy Tysiąclecie. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Stare Miasto,Częstochowa

2 300 zł47 m² 48,64 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Punkt Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na wynajem zlokalizowane w Centrum Częstochowy na nowo wybudowanym osiedlu Neonowym. Powierzchnię mieszkania (ok. 47,29 m ).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Parkitka,Częstochowa

541 398 zł69 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnych mieszkań zlokalizowanych w Częstochowie przy ul. Małopolskiej 196D. Cechy nieruchomości:powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żarecka

Raków,Częstochowa

238 000 zł33 m² 7 212,12 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta wstrzymana - rezerwacja Do sprzedania mieszkanie M 3 o powierzchni 33 m usytuowane na 2 piętrze 4-pietrowego, kameralnego bloku w dzielnicy Raków przy ul. Żareckiej. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa

408 999 zł63 m² 6 492,05 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

Wyposażenie: - lodówka - pralka - zmywarka - piekarnik Powierzchnia 63M: - salon - sypialnia - sypialnia - kuchnia - łazienka Parking zamykany na pilota Czynsz - ok 650 zł Dobra lokalizacja: - ścisłe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Tysiąclecie,Częstochowa

329 000 zł50 m² 6 646,46 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Biuro Nieruchomości locatus prezentuje funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie położone w dzielnicy Tysiąclecie w Częstochowie. Lokal ma powierzchnię 49,5m2 i usytuowany jest na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Poleska

Parkitka,Częstochowa

2 550 zł41 m² 62 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie w nowoczesnym stylu z dużym balkonem. Nowe, zamykane osiedle w Częstochowie. Prezentuje; aleja Nieruchomości lokalizacja; częstochowa, parkitka, ul. Poleska. O mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Waszyngtona

Śródmieście,Częstochowa

199 900 zł38 m² 5 274,41 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

***** rezerwacja oferty ***** Oferta dostępna tylko w wgn! Mieszkanie w centrum miasta, z własnym parkingiem, w super cenie! Szukasz 2-pokojowego mieszkania do własnej aranżacji? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Północ,Częstochowa

1 300 zł53 m² 24,53 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Częstochowa, północ, mieszkanie M3 na wynajem. Oferujemy na wynajem mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 53 mkw zlokalizowane w dzielnicy Północ przy ul. Bacewicz. Mieszkanie znajduje się na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Parkitka,Częstochowa

406 392 zł50 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne