dowolna

Mieszkania w bloku Częstochowa - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

832 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

832 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa

248 999 zł38 m² 6 501,28 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1966

Powierzchnia - ok 38M: - salon z balkonem - sypialnia - łazienka W mieszkaniu została wymieniona instalacja elektryczna i zamontowana klimatyzacja Wyposażenie: - płyta indykcyjna - lodówka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Pokoju

Raków,Częstochowa

175 000 zł34 m² 5 102,04 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje: na sprzedaż kawalerka o powierzchni 34,3 m , położona na 2 piętrze w czteropiętrowym bloku w Częstochowie, przy Alei Pokoju 13.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Raków,Częstochowa

189 000 zł35 m² 5 366,27 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Częstochowa, raków - Aleja Wojska Polskiego, mieszkanie na sprzedaż. Oferujemy na sprzedaż lub zamianę mieszkanie zlokalizowane przy al. Wojska Polskiego w Częstochowie. Mieszkanie bardzo ciepłe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Parkitka,Częstochowa

599 000 zł52 m² 11 608,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Manufaktura Nieruchomości zaprasza Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego mieszkania, położonego w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Częstochowy- parkitka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Tysiąclecie,Częstochowa

299 000 zł57 m² 5 264,08 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Manufaktura Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą mieszkania z ogromnym potencjałem aranżacyjnym, zlokalizowanego w świetnie skomunikowanej części Częstochowy, blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mościckiego

Parkitka,Częstochowa

369 512 zł41 m² 9 050 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje: na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 40.83 zlokalizowane na pierwszym piętrze Nowego budynku Apartamentowego. Osiedle Nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Wojska Polskiego

Raków,Częstochowa

220 000 zł52 m² 4 230,77 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

2 pokoje na parterze w bloku z zamykanym parkingiem, blisko Jagiellończyków prowadzi; aleja Nieruchomości lokalizacja Raków,ul.Wojska Polskiego, w pobliżu estakady, po drugiej stronie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Asnyka

Raków,Częstochowa

1 100 zł37 m² 29,73 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Biuro Centrum Nieruchomości oferuje na wynajem lokal mieszkalny 37 m 2 usytuowany na pierwszym piętrze w dzielnicy Raków przy ulicy Asnyka. W skład mieszkania wchodzą: - 2 pokoje - kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Północ,Częstochowa

347 000 zł44 m² 7 886,36 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 44 m2 po generalnym remoncie, ostatni Grosz Oferuję Państwu mieszkanie 44 m2 po generalnym remoncie położone na parterze w bloku 4 piętrowym w dzielnicy Ostatni Grosz. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa

1 600 zł39 m² 41,03 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjne, rozkładowe mieszkanie 2-pokojowe z balkonem, usytuowane na trzecim piętrze w ocieplonym bloku czteropiętrowym, położonym w dzielnicy Trzech Wieszczów, przy ul. Słowackiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Tysiąclecie,Częstochowa

209 000 zł30 m² 6 932,01 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Manufaktura Nieruchomości zaprasza Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w dzielnicy Tysiąclecie. Mieszkanie położone jest na czwartym piętrze w wieżowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żarecka

Raków,Częstochowa

238 000 zł33 m² 7 212,12 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie M 3 o powierzchni 33 m usytuowane na 2 piętrze 4-pietrowego, kameralnego bloku w dzielnicy Raków przy ul. Żareckiej. Budynek z 1996 roku (mieszkanie ładne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kopernika

Śródmieście,Częstochowa

2 200 zł45 m² 48,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta dostępna tylko W biurze nieruchomości "labirynt" Atrakcyjne, przestronne mieszkanie 2-pokojowe z balkonem, usytuowane na 3. piętrze w ocieplonym bloku czteropiętrowym położonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa

239 900 zł28 m² 8 660,65 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Lokalizacja, która się nie starzeje! Biuro Nieruchomości polma prezentuje ofertę idealną dla inwestora mieszkanie (da pokoje z aneksem kuchennym) w ścisłym centrum Częstochowy, gotowe na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lechonia

Wrzosowiak,Częstochowa

295 000 zł51 m² 5 784,31 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Punkt Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie zlokalizowane przy ul. Lechonia w dzielnicy Wrzosowiak. Dwa ustawne pokoje na parterze z dużym balkonem. Ekspozycja okien na wschód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dąbrowskiej

Raków,Częstochowa

289 000 zł45 m² 6 353,04 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 45,49 m , zlokalizowane na 3. piętrze w bloku przy ul. Dąbrowskiej w Częstochowie, dzielnica Raków. Układ mieszkania: - salon, - sypialnia, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Tysiąclecie,Częstochowa

305 000 zł52 m² 5 820,61 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

***** rezerwacja oferty ***** Częstochowa, tysiąclecie, mieszkanie na sprzedaż, M3. Bardzo ładne mieszkanie, gotowe do wprowadzenia! Oferujemy na sprzedaż bardzo ładne dwupokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Niepodległości

Ostatni Grosz,Częstochowa

289 000 zł49 m² 5 928,21 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje: na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 48,75m zlokalizowane w dzielnicy Ostatni Grosz przy al. Niepodległości,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mazowiecka

Parkitka,Częstochowa

469 000 zł61 m² 7 726,52 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje: na sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie o powierzchni 60,7m , położone na wysokim parterze w 2 piętrowym bloku, w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Częstochowa

Ostatni Grosz,Częstochowa

1 500 zł38 m² 39,47 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Centrum Nieruchomości oferuje do wynajęcia atrakcyjne mieszkanie 38 m 2 usytuowane na piątym piętrze w wieżowcu w dzielnicy Ostatni Grosz przy Alei Niepodległości. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Trzech Wieszczów,Częstochowa

289 000 zł46 m² 6 228,45 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Dwupokojowe mieszkanie, pierwsze piętro, dostępne od zaraz! Do sprzedaży mieszkanie typu M-3 w dzielnicy Trzech Wieszczów przy ulicy Słowackiego, idealne do zamieszkania lub na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Tysiąclecie,Częstochowa

259 999 zł37 m² 7 027 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie znajduje się blisko uczelni Powierzchnia ok 37M: - salon z balkonem - Sypialnia - Kuchnia - Łazienka Wyposażenie mieszkania - pralka - lodówka - piekarnik - lóżko Dobra komunikacja: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Parkitka,Częstochowa

320 000 zł55 m² 5 818,18 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie o pow.55 m2 położone na 3 piętrze w bloku przy ul. Szajnowicza - Iwanowa. Mieszkanie przestronne o dobrym standardzie, składające się z salonu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Częstochowa

308 000 zł50 m² 6 197,18 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Manufaktura Nieruchomości prezentuje przestronne mieszkanie o powierzchni 49,7 m , położone na parterze czteropiętrowego bloku w sercu Śródmieścia. To idealna propozycja zarówno dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Pokoju

Raków,Częstochowa

178 000 zł34 m² 5 189,50 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Najświętszej Maryi Panny

Śródmieście,Częstochowa

440 000 zł48 m² 9 140,01 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje: na sprzedaż przestronne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48,14m , zlokalizowane w samym centrum Częstochowy, przy Alei Najświętszej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z ogródkiem

Tysiąclecie,Częstochowa

202 000 zł28 m² 7 214,29 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1962

Manufaktura Nieruchomości prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania położonego w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Częstochowy Tysiąclecie. Mieszkanie o powierzchni 28.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starzyńskiego

Północ,Częstochowa

229 999 zł33 m² 6 906,88 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje: na sprzedaż kawalerka o powierzchni 33,3 m , położona na 2 piętrze w czteropiętrowym bloku przy ul. Starzyńskiego w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Armii Krajowej

Tysiąclecie,Częstochowa

289 000 zł44 m² 6 538,46 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Centrum Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie 44,2 m 2 usytuowane na piątym piętrze w wieżowcu w dzielnicy Tysiąclecie przy Al. Armii Krajowej 66. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Iwaszkiewicza

Północ,Częstochowa

330 000 zł52 m² 6 346,15 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje: na sprzedaż dwustronne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 52m zlokalizowane na pierwszym piętrze w bloku czteropiętrowym przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Stare Miasto,Częstochowa

255 000 zł47 m² 5 456,88 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Manufaktura Nieruchomości zaprasza Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w dzielnicy Stare Miasto. Mieszkanie położone jest na pierwszym piętrze w trzypiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Iwaszkiewicza

Północ,Częstochowa

199 000 zł33 m² 5 993,98 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1988

Na sprzedaż mieszkanie M2 - Częstochowa, północ, ul. Iwaszkiewicza (z Księgą wieczystą) Oferuję mieszkanie o powierzchni 33,2 m położone na 4. piętrze bloku z windą w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mireckiego

Raków,Częstochowa

289 000 zł47 m² 6 148,94 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie przy ul. Mireckiego 24 W częstochowie. Idealne mieszkanie dla singla, pary albo jako inwestycja pod wynajem. Oferujemy do sprzedaży mieszkanie dwupokojowe o powierzchni użytkowej 47 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Armii Krajowej

Tysiąclecie,Częstochowa

1 600 zł50 m² 32 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta dostępna tylko W biurze nieruchomości "labirynt" Przestronne mieszkanie 2-pokojowe z balkonem, usytuowane na 1. piętrze w ocieplonym bloku czteropiętrowym położonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowowiejskiego

Śródmieście,Częstochowa

299 900 zł48 m² 6 300,42 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje: na sprzedaż dwustronne 2-pokojowe mieszkanie typu M3 o powierzchni 47,60m , usytuowane na III piętrze w bloku trzypiętrowym z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Focha

Śródmieście,Częstochowa

2 000 zł52 m² 38,46 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje: na wynajem mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 52m zlokalizowane na drugim piętrze w bloku z cegły w dzielnicy Śródmieście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Błeszno,Częstochowa

339 000 zł67 m² 5 059,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Neo Nieruchomości prezentuje duże, przestronne mieszkanie o powierzchni 67 m2 w Dzielnicy Błeszno. Mieszkanie składa się z 3 widnych pokoi, dużej kuchni, łazienki, toalety oraz balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Aleja Tadeusza Kościuszki

Śródmieście,Częstochowa

439 000 zł66 m² 6 651,52 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1977

Na sprzedaż jasne mieszkanie w samym centrum Częstochowy, w wieżowcu 10-piętrowym (2. piętro z windą). Układ: salon z aneksem kuchennym + 3 sypialnie, łazienka z wanną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Piotrkowska

Stare Miasto,Częstochowa

1 500 zł46 m² 32,61 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokal znajduje się na pierwszym piętrze zadbanego, dwupiętrowego budynku po termomodernizacji, co przekłada się na niższe koszty eksploatacyjne i komfort mieszkania. W skład nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nałkowskiej

Tysiąclecie,Częstochowa

387 500 zł46 m² 8 423,91 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Bezpośrednio od właściciela bez prowizji! Sprzedam mieszkanie o powierzchni 46 m znajdujące się na 2. piętrze czteropiętrowego bloku. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wrzosowiak,Częstochowa

1 500 zł40 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Manufaktura Nieruchomości przedstawia Państwu na wynajem M2 położone w dzielnicy Wrzosowiak. Powierzchnia nieruchomości to, aż 40m2, na którą się składa duży, ustawny pokój z wyjściem.