dowolna

Mieszkania w bloku Częstochowa - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

834 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

834 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Tysiąclecie,Częstochowa

319 000 zł64 m² 4 984,38 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Manufaktura Nieruchomości prezentuje na sprzedaż jasne i przestronne mieszkanie o powierzchni 64 m , usytuowane na 8. piętrze w 10-piętrowym wieżowcu z windą, w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Północ,Częstochowa

248 000 zł34 m² 7 272,73 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Neo Nieruchomości przedstawia Państwu bardzo jasną i przestronną kawalerkę po remoncie w dzielnicy Północ. Ta oferta zainteresuje zarówno osoby prywatne, jak również inwestorów!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa

399 999 zł63 m² 6 349,19 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Mieszkanie w centrum miasta bez pośredników a tym samym dodatkowych kosztów.Mieszkanie usytuowane na 3 piętrze w 3 piętrowym bloku.W skład mieszkania wchodzi salon dwie sypialnie kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Pokoju

Raków,Częstochowa

249 000 zł49 m² 5 081,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Umowa na wyłączność, oferta dostępna tylko W biurze nieruchomości "labirynt" Atrakcyjne, słoneczne, wysokie, ciche mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 48,53m2, z niedużym balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa

239 999 zł44 m² 5 454,52 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Powierzchnia 44M: - salon z balkonem - sypialnia - kuchnia - łazienka Okna pcv Czynsz - 550 zł Dobra lokalizacja: - 5 minut do Alei nmp - wiele sklepów: biedronka, action - blisko uczelnia - Club.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa

1 400 zł36 m² 39 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wynajem M3 w Śródmieściu lokalizacja Nieruchomość o powierzchni 35,6 m kw mieści się 500 metrów od al. Nmp. Dużym atutem mieszkania jest doskonała lokalizacja, gdyż znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Michałowskiego

Północ,Częstochowa

1 400 zł52 m² 27 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajem! Piękne 2 pokojowe mieszkanie na osiedlu północ jedn.B przy ul.Michałowskiego.Piętro 1. Lokal dostępny do zamieszkania od 15 sierpnia 2025r! prezentuje;Aleja Nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią

Północ,Częstochowa

215 000 zł28 m² 7 818,18 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Manufaktura Nieruchomości prezentuje Państwu ofertę przestronnej kawalerki w dzielnicy Północ. Mieszkanie do remontu. Okna wymienione - pcv - wychodzące na wschód. Usytuowane na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście,Częstochowa

280 000 zł47 m² 5 957,45 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Neo Nieruchomości prezentuje mieszkanie trzypokojowe w Centrum. Mieszkanie położone jest na trzecim piętrze w niskim bloku. Składa się z trzech pokoi (w tym jeden z balkonem), kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Północ,Częstochowa

310 000 zł60 m² 5 166,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Manufaktura Nieruchomości przedstawia Państwu na sprzedaż M4 położone w dzielnicy Północ. Powierzchnia nieruchomości to 60 m2, na którą się składa przestronny salon, dwie ustawne sypialnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gombrowicza

Północ,Częstochowa

310 000 zł60 m² 5 166,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Biuro Nieruchomości locatus ma przyjemność zaproponować do sprzedaży słoneczne mieszkanie położone w dzielnicy Północ w Częstochowie o powierzchni 60m2 usytuowanego na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Armii Krajowej

Tysiąclecie,Częstochowa

389 000 zł55 m² 7 073 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

2 pokojowe mieszkanie z wnęką po generalnym remoncie. Prezentuje: aleja Nieruchomości lokalizacja: częstochowa, al. Armii Krajowej lokal: mieszkanie o powierzchni 55 m2 mieści się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Północ,Częstochowa

310 000 zł59 m² 5 218,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą odświeżonego mieszkania na osiedlu Północ. Wszystkie ściany zostały wyrównane i pomalowane. Najważniejsze atuty nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Północ,Częstochowa

346 500 zł50 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Manufaktura Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży przytulnego i funkcjonalnego mieszkania o powierzchni ok. 49,5 m , zlokalizowanego na 2. piętrze w niskim, zadbanym bloku po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Tysiąclecie,Częstochowa

199 000 zł29 m² 6 885,81 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1967

Manufaktura Nieruchomości prezentuje przytulne, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 28,9 m , zlokalizowane w świetnie skomunikowanej części miasta. To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Lelewela

Częstochowa,śląskie

1 500 zł28 m² 53,57 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dostępne od "od ręki", już dziś zapraszamy na prezentację! Atrakcyjne mieszkanie jednopokojowe z bardzo dużym balkonem typu loggia, usytuowane na dziesiątym piętrze w ocieplonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Północ,Częstochowa

248 000 zł34 m² 7 272,73 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Manufaktura Nieruchomości z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowo zadbanej kawalerki zlokalizowanej w jednej z najbardziej pożądanych i doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sosabowskiego

Północ,Częstochowa

357 000 zł64 m² 5 604 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3 pokojowe mieszkanie na północy w doskonałej lokalizacji! prezentuje;Aleja Nieruchomości lokalizacja;Częstochowa,północ jedn.C,ul.Sosabowskiego(punktowiec w pobliżu polo marketu) OPIS.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Poleska

Częstochówka-Parkitka,Częstochowa

2 200 zł40 m² 55,39 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą wynajmu komfortowego, nowocześnie wykończonego mieszkania zlokalizowanego w Częstochowie przy ul. Poleskiej 25/98. Cechy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nałkowskiej

Tysiąclecie,Częstochowa

1 400 zł39 m² 36 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

2 pokojowe mieszkanie z wyposażeniem.Częstochowa-Tysiąclecie PROWADZI;Aleja Nieruchomości LOKALIZACJA;Częstochowa,Tysiąclecie,Nałkowskiej 7, blok usytuowany w pobliżu ulicy Dekabrystów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa

2 300 zł46 m² 49,81 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem atrakcyjne mieszkanie 2-pokojowe z balkonem, o powierzchni użytkowej 46,18 m2, usytuowane na 2. piętrze w 3-piętrowym bloku, położonym w ścisłym centrum Częstochowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bohaterów Katynia

Wrzosowiak,Częstochowa

166 000 zł32 m² 5 107,69 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

W ogłoszeniu zawarte są rzeczywiste zdjęcia mieszkania oraz wizualizacje. Mieszkanie sprzedawane jest w stanie do remontu i własnej aranżacji. Mieszkanie 1 pokojowe z osobną kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Częstochowa

Tysiąclecie,Częstochowa

299 000 zł39 m² 7 667 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie gotowe inwestycyjne z najemcą. 2 pokojowe mieszkanie z aktualną umową najmu, wyposażone w meble i sprzęty. Możliwość przejęcia z najemcą. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście,Częstochowa

1 800 zł51 m² 35,29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości locatus proponuje na wynajem mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 51m2 położone w dzielnicy Śródmieście w Częstochowie. Lokal mieści się na 3 piętrze niskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Częstochowa

Częstochowa,śląskie

1 050 zł42 m² 25 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m przy ul. Sosnowej. Mieszkanie położone na 1. piętrze czteropiętrowego budynku po termomodernizacji, przytulne, ciepłe, jasne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Północ,Częstochowa

280 000 zł35 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1979

Neo Nieruchomości prezentuje jasne i przestronne mieszkanie w dzielnicy Północ Mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze w 4 piętrowym bloku z domofonem Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kukuczki

Północ,Częstochowa

346 500 zł50 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Sprzedam mieszkanie własnościowe o powierzchni 49,5 m2 z dużym balkonem + piwnica , na 2 piętrze w bloku 4 -piętrowym przy ul.Kukuczki 18 - dzielnica Północ. Do zamieszkania od razu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Parkitka,Częstochowa

748 000 zł88 m² 8 495,17 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w stanie deweloperskim, znajdującego się przy ul. Poleskiej w Częstochowie. Cechy nieruchomości: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Tysiąclecie,Częstochowa

289 000 zł46 m² 6 282,61 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Metropolia oferuje do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 46m2 położone na 1 piętrze w bloku czteropiętrowym w dzielnicy Tysiąclecie. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Tysiąclecie,Częstochowa

319 000 zł51 m² 6 254,90 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 51m2 położone na ósmym piętrze w wieżowcu w dzielnicy Tysiąclecie. Mieszkanie składa się z dwóch niezależnych pokoi, dużej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Północ,Częstochowa

359 999 zł62 m² 5 806,44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Powierzchnia ok 62m - sypialnia z balkonem - salon - sypialnia - kuchnia - łazienka Dobra lokalizacja: - blisko las Aniołowski i promenada Niemena - tramwaj i autobus - C.H. M1 Zapraszamy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Tysiąclecie,Częstochowa

269 000 zł29 m² 9 275,86 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży kawalerkę o powierzchni 29m2 położoną na czwartym piętrze w wieżowcu z windą przy ulicy Gwiezdnej. Mieszkanie przeszło gruntowny remont, podczas którego zostały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Stare Miasto,Częstochowa

1 600 zł56 m² 28,57 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Manufaktura Nieruchomości prezentuje Państwu na wynajem przestronne M3 położone w dzielnicy Stare Miasto. Powierzchnia Nieruchomości to 56m2, na którą się składa duży, ustawny salon, sypialnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Częstochowa

Tysiąclecie,Częstochowa

245 000 zł46 m² 5 349 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

M3 na Tysiącleciu prowadzi Aleja Nieruchomości lokalizacja Tysiąclecie mieszkanie Lokal składa się z 2 oddzielnych pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki z wc, przedpokoju. Z dużego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wrzosowiak,Częstochowa

229 000 zł32 m² 7 046,15 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Neo Nieruchomości przedstawia wyremontowaną kawalerkę w dzielnicy Wrzosowiak. Mieszkanie położone jest na trzecim piętrze w wieżowcu. Przeprowadzono w nim remont generalny, który.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Romera

Tysiąclecie,Częstochowa

335 000 zł52 m² 6 393,13 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Częstochowa, tysiąclecie, mieszkanie na sprzedaż, M3. Oferujemy na sprzedaż bardzo ładne dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Tysiąclecie przy ul. Romera. Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa

329 000 zł48 m² 6 854,17 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Metropolia oferuje do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 48m2 położone na drugim piętrze w bloku czteropiętrowym w centrum Częstochowy. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mościckiego

Częstochówka,Częstochowa

625 000 zł66 m² 9 512,94 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Biuro nieruchomości findsquare ma przyjemność zaprezentować ofertę przestronnego mieszkania o powierzchni 65,7 m , zlokalizowanego na Brylantowym Osiedlu przy ul. Mościckiego 13.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Tadeusza Kościuszki

Śródmieście,Częstochowa

350 000 zł50 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Do sprzedaży mieszkanie M-4 w ścisłym centrum Częstochowy znajdujące się na I piętrze w wieżowcu 10 piętrowym z windą. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Ossowskiego

Raków,Częstochowa

110 000 zł20 m² 5 392,16 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Ema Nieruchomości przedstawia mieszkanie do remontu w Częstochowie - Raków, ul. Ossowskiego 20 W przypadku tej oferty Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 20,4 m , usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Częstochowa

Wrzosowiak,Częstochowa

229 000 zł32 m² 7 046 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do kupna kompaktowe mieszkanie po generalnym remoncie. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się na 3 piętrze, posiada windę, jest przytulne i po remoncie. Cechy mieszkania: mieszkanie jest w bardzo.