dowolna

Mieszkania w centrum Częstochowa - Oferty sprzedaży i najmu

535 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

535 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa

239 999 zł38 m² 6 266,29 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1966

Ciepła woda z sieci Ogrzewanie miejskie Powierzchnia - ok 38M: salon z balkonemsypialniałazienka z wc W mieszkaniu została wymieniona instalacja elektryczna i zamontowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Starzyńskiego

Północ,Częstochowa

283 000 zł34 m² 8 323,53 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Punkt Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie zlokalizowane przy ul. Starzyńskiego w dzielnicy Północ. Sypialnia oraz salon z aneksem kuchennym. Dwustronna ekspozycja okien na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żarecka

Raków,Częstochowa

199 000 zł37 m² 5 335,12 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Punkt Nieruchomości prezentuje na sprzedaż przestronne M-2 zlokalizowane w dzielnicy Raków przy ul. Żareckiej w bloku z 1996 r. Mieszkanie idealne do zamieszkania lub wynajmu, znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dąbrowskiej

Raków,Częstochowa

279 000 zł46 m² 6 065,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Punkt Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie zlokalizowane przy ul. Marii Dąbrowskiej w dzielnicy Raków. Dwupokojowe mieszkanie z ekspozycją okien na wschód i zachód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Częstochowa

Parkitka,Częstochowa

537 300 zł60 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Łódzka City 23 , - Bliżej centrum się nie da! Zamieszkaj tam, gdzie komfort spotyka się z nowoczesnością Łódzka City 23 , to nowoczesny budynek, które łączy idealną lokalizację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żołnierzy Niezłomnych

Tysiąclecie,Częstochowa

265 000 zł48 m² 5 520,83 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż słoneczne mieszkanie 3-pokojowe, usytuowane na parterze w ocieplonym bloku 4-piętrowym zlokalizowanym w dzielnicy Tysiąclecie. Powierzchnia użytkowa lokalu 48m2. Brak balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Wrocławska

Parkitka,Częstochowa

550 872 zł66 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Do sprzedania apartament zlokalizowany w dzielnicy Parkitka w kameralnym zespole dwóch niskich a zarazem nowoczesnych budynków " akcenty 1 " przy ul. Wrocławskiej 28. Cała inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Częstochowa

Parkitka,Częstochowa

554 576 zł63 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

 

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Parkitka,Częstochowa

442 000 zł50 m² 8 882,64 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 49,76 m , położone na 3. piętrze nowoczesnego, 5-piętrowego apartamentowca z windą. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wrzosowiak,Częstochowa

1 300 zł38 m² 34,21 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje: na wynajem słoneczne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38m zlokalizowane na ósmym piętrze w wieżowcu przy Al. Niepodległości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Niepodległości

Ostatni Grosz,Częstochowa

300 000 zł49 m² 6 122,45 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie po remoncie, dostępne od ręki, z wyposażeniem, do wprowadzenia! Atrakcyjne, dwustronne, rozkładowe, ustawne mieszkanie 2-pokojowe z balkonem, usytuowane na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lwowska

Lisiniec,Częstochowa

566 046 zł73 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro nieruchomości czestate prezentuje nową inwestycję Kameralna Lwowska, zlokalizowaną w Częstochowie, w dzielnicy Lisiniec przy ul. Lwowskiej 68. Osiedle Kameralna Lwowska składać się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa

389 999 zł50 m² 7 799,98 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Powierzchnia 50M: salon z balkonem sypialnia sypialnia kuchnia łazienka z wc Mieszkanie przeszło generalny remont: nowe instalacje elektryczne nowe podłogi wyremontowana kuchnia i łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Michałowskiego

Północ,Częstochowa

270 000 zł51 m² 5 294,12 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie na parterze zlokalizowane przy ulicy Michałowskiego, dzielnica Północ w Częstochowie. Mieszkanie dwu-pokojowe o powierzchni użytkowej ok 51m2, mieści się na parterze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zapolskiej

Tysiąclecie,Częstochowa

950 zł38 m² 25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje: na wynajem dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38m usytuowane na trzecim piętrze w czteropiętrowym bloku przy ul. Zapolskiej w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zimorowicza

Śródmieście,Częstochowa

1 300 zł34 m² 38,24 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje: na wynajem dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 34m usytuowane na czwartym piętrze w czteropiętrowym bloku przy ul. Zimorowicza,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Tysiąclecie,Częstochowa

415 000 zł57 m² 7 332,16 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Woźniakowski Nieruchomości oferuje na sprzedaż fantastyczne, rozkładowe i ustawne mieszkanie o powierzchni 56,6 m , położone na 2. piętrze w 4-piętrowym bloku z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lwowska

Lisiniec,Częstochowa

493 740 zł63 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Trzech Wieszczów,Częstochowa

279 000 zł50 m² 5 557,77 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Punkt Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie zlokalizowane przy ul. Marii Skłodowskiej-Curie w dzielnicy Trzech Wieszczów. Dwa pokoje w bliskiej odległości centrum. Blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Północ,Częstochowa

1 400 zł48 m² 29,35 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Neo Nieruchomości przedstawia Państwu ofertę mieszkania dwupokojowego w dzielnicy Północ. Mieszkanie położone jest na drugim piętrze w niskim bloku. Składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lechonia

Wrzosowiak,Częstochowa

429 000 zł64 m² 6 742,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Duży taras, własne ogrzewanie, trzy niezależne pokoje - to mieszkanie ma wszystko, czego szukasz. Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63 m , położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Jasnogórska

Śródmieście,Częstochowa

185 000 zł24 m² 7 708,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1962

Neo Nieruchomości prezentuje świetną ofertę mieszkania pod inwestycję w samym Centrum Częstochowy! Mieszkanie położone jest przy ulicy Jasnogórskiej na pierwszym piętrze w niskim bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Szymanowskiego

Śródmieście,Częstochowa

185 000 zł24 m² 7 581,97 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1963

Prezentujemy Państwu do sprzedaży, przytulne, jednopokojowe mieszkanie w ścisłym centrum przy ul. Szymanowskiego, nieopodal parku im. Staszica oraz Klasztoru Jasnogórskiego. Prezentowane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ossowskiego

Raków,Częstochowa

242 000 zł47 m² 5 177,58 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Prezentujemy Państwu do sprzedaży, przestronne M3 w Dzielnicy Raków. Mieszkanie znajduje się w niskim trzypiętrowym bloku w spokojnej, pełnej zieleni okolicy. Doskonała lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obrońców Westerplatte

Tysiąclecie,Częstochowa

1 200 zł44 m² 27,52 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przytulne mieszkanie dwupokojowe, położone na trzecim piętrze w czteropiętrowym bloku, na ul Obrońców Westerplatte. Nieruchomość składa się z salonu z wyjściem na duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Częstochowa

345 000 zł52 m² 6 634,62 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Biuro Nieruchomości Locatus pragnie zaproponować do sprzedaży mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 52m2 położone w samym centrum miasta przy ul. Piłsudskiego. Ze względu na swoją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obrońców Poczty Gdańskiej

Tysiąclecie,Częstochowa

295 000 zł46 m² 6 441,05 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Prezentujemy Państwu do sprzedaży przestronne, słoneczne M3. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze, w zadbanym czteropiętrowym bloku po termomodernizacji, w dzielnicy Tysiąclecie, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Śródmieście,Częstochowa

260 000 zł29 m² 9 002,77 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w stanie deweloperskim, znajdującego się przy ul. Katedralnej w Częstochowie. Stan deweloperski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Częstochowa

Ostatni Grosz,Częstochowa

1 000 zł34 m² 29,41 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Metropolia oferuje do wynajęcia przestronną kawalerkę 34m2 z dużym balkonem na parterze w świetnej lokalizacja! Wnętrze jest w pełni umeblowane i gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Stradom,Częstochowa

626 166 zł85 m² 7 366,66 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Brak prowizji dla kupujących! Zapraszamy Państwa do zapoznania się z inwestycją Osiedle Loretańska. Realizowana inwestycja zlokalizowana jest w Częstochowie przy ulicy Loretańskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa

293 999 zł48 m² 6 124,98 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Powierzchnia - 48M: salon kuchniasypialniałazienka z wc Czynsz - 800 zł Bardzo dobra lokalizacja: centrum miasta w pobliżu przychodnia, oraz liczne sklepy, m.in Biedronka, Paczkomat, Kawiarnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starzyńskiego

Północ,Częstochowa

220 000 zł33 m² 6 606,61 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje: na sprzedaż kawalerka o powierzchni 33,3 m , położona na 2 piętrze w czteropiętrowym bloku przy ul. Starzyńskiego w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrzosowiak,Częstochowa

299 000 zł51 m² 5 862,75 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą mieszkania na osiedlu Wrzosowiak. Najważniejsze atuty nieruchomości: doskonała lokalizacja: - mieszkanie znajduje się w cichej, spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Aleja Niepodległości

Ostatni Grosz,Częstochowa

184 000 zł34 m² 5 380,12 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1981

***** rezerwacja ***** Oferta dostępna wyłącznie w wgn! Na sprzedaż ustawne mieszkanie typu M-2 o powierzchni 34,2 m2, położone przy Alei Niepodległości, w dzielnicy Ostatni Grosz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Częstochowa

Parkitka,Częstochowa

541 749 zł62 m² 8 700 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bienia

Błeszno,Częstochowa

299 000 zł65 m² 4 600 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

***** rezerwacja ***** Mieszkanie na sprzedaż - 3 pokoje, 65mkw, z potencjałem w dzielnicy Błeszno. 3-pokojowe mieszkanie na otoczonym zielenią osiedlu Błeszno przy ul. Bienia. Mieszkanie ma 65.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Tadeusza Kościuszki

Wyczerpy-Aniołów,Częstochowa

225 000 zł36 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą addom [oferta prywatna, agencjom i pośrednikom dziękujemy, nie jesteśmy zainteresowani współpracą, prosimy nie dzwonić!] Dwupokojowe mieszkanie z duszą, idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sowińskiego

Tysiąclecie,Częstochowa

415 000 zł56 m² 7 410,71 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Punkt Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie zlokalizowane przy ul. Sowińskiego w dzielnicy Tysiąclecie. Trzy ustawne pokoje z ekspozycją okien na północ i południe.