dowolna

Mieszkania w centrum Częstochowa - Oferty sprzedaży i najmu

535 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

535 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ogrodowa

Częstochowa,śląskie

726 zł55 m² 13,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Odstąpię mieszkanie 55m2 w centrum ul. Ogrodowa na drugim piętrze.Mieszkanie składa się z salonu połączonego z kuchnią i balkonem od ulicy, Mały pokoj(sypialnia lub pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Tysiąclecie,Częstochowa

299 000 zł57 m² 5 264,08 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Manufaktura Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą mieszkania z ogromnym potencjałem aranżacyjnym, zlokalizowanego w świetnie skomunikowanej części Częstochowy, blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Wojska Polskiego

Raków,Częstochowa

220 000 zł52 m² 4 230,77 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

2 pokoje na parterze w bloku z zamykanym parkingiem, blisko Jagiellończyków prowadzi; aleja Nieruchomości lokalizacja Raków,ul.Wojska Polskiego, w pobliżu estakady, po drugiej stronie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Asnyka

Raków,Częstochowa

1 100 zł37 m² 29,73 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Biuro Centrum Nieruchomości oferuje na wynajem lokal mieszkalny 37 m 2 usytuowany na pierwszym piętrze w dzielnicy Raków przy ulicy Asnyka. W skład mieszkania wchodzą: - 2 pokoje - kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Katedralna

Stare Miasto,Częstochowa

328 900 zł53 m² 6 216,22 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje: na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,91m Mieszkanie dwustronne, usytuowane na III piętrze zabytkowej kamienicy w Ścisłym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Śródmieście,Częstochowa

229 000 zł52 m² 4 446,60 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Manufaktura Nieruchomości zaprasza Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania. Nieruchomość położona na parterze w niskim budynku. Powierzchnia to 51,5 m2 i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa

239 900 zł28 m² 8 660,65 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Lokalizacja, która się nie starzeje! Biuro Nieruchomości polma prezentuje ofertę idealną dla inwestora mieszkanie (da pokoje z aneksem kuchennym) w ścisłym centrum Częstochowy, gotowe na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lechonia

Wrzosowiak,Częstochowa

295 000 zł51 m² 5 784,31 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Punkt Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie zlokalizowane przy ul. Lechonia w dzielnicy Wrzosowiak. Dwa ustawne pokoje na parterze z dużym balkonem. Ekspozycja okien na wschód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dąbrowskiej

Raków,Częstochowa

289 000 zł45 m² 6 353,04 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 45,49 m , zlokalizowane na 3. piętrze w bloku przy ul. Dąbrowskiej w Częstochowie, dzielnica Raków. Układ mieszkania: - salon, - sypialnia, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Niepodległości

Ostatni Grosz,Częstochowa

289 000 zł49 m² 5 928,21 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje: na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 48,75m zlokalizowane w dzielnicy Ostatni Grosz przy al. Niepodległości,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Częstochowa

Ostatni Grosz,Częstochowa

1 500 zł38 m² 39,47 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Centrum Nieruchomości oferuje do wynajęcia atrakcyjne mieszkanie 38 m 2 usytuowane na piątym piętrze w wieżowcu w dzielnicy Ostatni Grosz przy Alei Niepodległości. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Najświętszej Maryi Panny

Stare Miasto,Częstochowa

299 900 zł79 m² 3 806,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje: na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie przy Alei Najświętszej Maryi Panny 1 o powierzchni 78,78m Mieszkanie usytuowane na I piętrze zabytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Najświętszej Maryi Panny

Śródmieście,Częstochowa

440 000 zł48 m² 9 140,01 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje: na sprzedaż przestronne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48,14m , zlokalizowane w samym centrum Częstochowy, przy Alei Najświętszej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z ogródkiem

Tysiąclecie,Częstochowa

202 000 zł28 m² 7 214,29 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1962

Manufaktura Nieruchomości prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania położonego w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Częstochowy Tysiąclecie. Mieszkanie o powierzchni 28.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starzyńskiego

Północ,Częstochowa

229 999 zł33 m² 6 906,88 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje: na sprzedaż kawalerka o powierzchni 33,3 m , położona na 2 piętrze w czteropiętrowym bloku przy ul. Starzyńskiego w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Armii Krajowej

Tysiąclecie,Częstochowa

289 000 zł44 m² 6 538,46 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Centrum Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie 44,2 m 2 usytuowane na piątym piętrze w wieżowcu w dzielnicy Tysiąclecie przy Al. Armii Krajowej 66. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Stare Miasto,Częstochowa

255 000 zł47 m² 5 456,88 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Manufaktura Nieruchomości zaprasza Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w dzielnicy Stare Miasto. Mieszkanie położone jest na pierwszym piętrze w trzypiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mireckiego

Raków,Częstochowa

289 000 zł47 m² 6 148,94 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie przy ul. Mireckiego 24 W częstochowie. Idealne mieszkanie dla singla, pary albo jako inwestycja pod wynajem. Oferujemy do sprzedaży mieszkanie dwupokojowe o powierzchni użytkowej 47 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Wolności

Śródmieście,Częstochowa

2 200 zł78 m² 28,21 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Jasne i przestronne mieszkanie w samym centrum Częstochowy z jednym miejscem parkingowym ( możliwość wynajmu innych miejsc postojowych). Mieszkanie jest na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Częstochowa

Parkitka,Częstochowa

1 075 000 zł206 m² 5 206,57 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:2023

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje: na sprzedaż nowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 206,47m zlokalizowany w cichej, spokojnej dzielnicy Lisiniec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Focha

Śródmieście,Częstochowa

2 000 zł52 m² 38,46 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje: na wynajem mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 52m zlokalizowane na drugim piętrze w bloku z cegły w dzielnicy Śródmieście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Częstochowa

Parkitka,Częstochowa

535 436 zł62 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Łódzka City 23 , - Bliżej centrum się nie da! Zamieszkaj tam, gdzie komfort spotyka się z nowoczesnością Łódzka City 23 , to nowoczesny budynek, które łączy idealną lokalizację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Aleja Tadeusza Kościuszki

Śródmieście,Częstochowa

439 000 zł66 m² 6 651,52 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1977

Na sprzedaż jasne mieszkanie w samym centrum Częstochowy, w wieżowcu 10-piętrowym (2. piętro z windą). Układ: salon z aneksem kuchennym + 3 sypialnie, łazienka z wanną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Piotrkowska

Stare Miasto,Częstochowa

1 500 zł46 m² 32,61 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokal znajduje się na pierwszym piętrze zadbanego, dwupiętrowego budynku po termomodernizacji, co przekłada się na niższe koszty eksploatacyjne i komfort mieszkania. W skład nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wrzosowiak,Częstochowa

1 500 zł40 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Manufaktura Nieruchomości przedstawia Państwu na wynajem M2 położone w dzielnicy Wrzosowiak. Powierzchnia nieruchomości to, aż 40m2, na którą się składa duży, ustawny pokój z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Stare Miasto,Częstochowa

309 000 zł46 m² 6 717,39 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Biuro Nieruchomości Expander z przyjemnością prezentuje ofertę sprzedaży mieszkania zlokalizowanego w samym sercu Częstochowy. ? lokalizacja: centrum Miasta ? Piętro: 1/2 ? Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Trzech Wieszczów,Częstochowa

259 000 zł46 m² 5 581,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Woźniakowski Nieruchomości oferuje do sprzedaży ustawne 2-pokojowe mieszkanie w dzielnicy Trzech Wieszczów, ul. Zana Mieszkanie o powierzchni 46,6 m2 położone na II piętrze w zadbanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Botaniczna

Wrzosowiak,Częstochowa

790 zł48 m² 16,46 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przestronne, w pełni umeblowane dwupokojowe mieszkanie z balkonem przy ul. Botaniczna 24, w dzielnicy Wrzosowiak. Nieruchomość: lokal o powierzchni 48 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrzosowiak,Częstochowa

345 000 zł51 m² 6 764,71 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Woźniakowski Nieruchomości prezentuje przestronne mieszkanie w doskonałej lokalizacji, dzielnica Wrzosowiak, ul. Lechonia! Na sprzedaż oferujemy duże, ustawne 2-pokojowe mieszkanie, które dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kilińskiego

Tysiąclecie,Częstochowa

849 000 zł83 m² 10 272,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego w Częstochowie przy ulicy Kilińskiego 72/74. Cechy nieruchomości: - powierzchnia użytkowa ~.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sowińskiego

Tysiąclecie,Częstochowa

382 000 zł46 m² 8 304,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Sprzedaż bezpośrednio od właściciela! Sprzedam mieszkanie o powierzchni 46 m2 usytuowane na trzecim piętrze eleganckiego cztero-piętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Częstochowa

Częstochowa,śląskie

254 500 zł38 m² 6 697,37 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Ciepłe, słoneczne, widne mieszkanie w centrum Częstochowy przy ul. Sobieskiego 76/78 dzielnica Trzech Wieszczów Duże mieszkanie jednopokojowe powierzchni 38 m2 , z osobną kuchnią, do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Tysiąclecie,Częstochowa

269 000 zł46 m² 5 847,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Manufaktura Nieruchomości oferuje Państwu na sprzedaż przestronne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 46 m , usytuowane na 2 piętrze w czteropiętrowym bloku w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Polskiej Organizacji Wojskowej

Śródmieście,Częstochowa

1 000 zł30 m² 33,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przytulne mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 29,7 m , zlokalizowane w samym sercu Częstochowy - przy ul. Pow, w dzielnicy Śródmieście. Mieszkanie dostępne na wynajem od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Trzech Wieszczów,Częstochowa

290 000 zł38 m² 7 631,58 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Szukasz przestronnego i jasnego mieszkania w dobrej lokalizacji ? Ta oferta jest dla Ciebie! neo Nieruchomości prezentuje M3 w cichej i spokojnej okolicy w Dzielnicy Trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Tysiąclecie,Częstochowa

2 200 zł55 m² 40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Proponuję na wynajem atrakcyjne mieszkanie po generalnym remoncie - Częstochowa, ul.Worcella 34, dzielnica Tysiąclecie. Mieszkanie o powierzchni 55 m2 znajduje się na 2 pietrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Częstochowa

1 200 zł48 m² 25 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Częstochowa, centrum, śródmieście, mieszkanie M3, na wynajem. Oferujemy na wynajem mieszkanie zlokalizowane w centrum miasta Częstochowy przy ul. Piłsudskiego. Nieruchomość o powierzchni 48.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Waszyngtona

Śródmieście,Częstochowa

1 400 zł47 m² 29,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie w samym centrum - po generalnym remoncie! - Lokalizacja: centrum miasta, cicha ulica - Powierzchnia: 47,34 m - Liczba pokoi: 2 - Parking: tak -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Małopolska

Parkitka,Częstochowa

458 000 zł42 m² 11 020,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie na Parkitce | Pierwsze piętro | Balkon z widokiem na zieleń Na sprzedaż komfortowe, nowo wykończone mieszkanie 2-pokojowe, położone na 1 piętrze nowoczesnego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Śródmieście,Częstochowa

2 500 zł53 m² 47,17 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 53m 2 zlokalizowane w dzielnicy Centrum, III Al. Nmp. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze w czteropiętrowym bloku. Czysta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa

375 000 zł51 m² 7 352,94 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Komfortowe mieszkanie 51 m - Centrum Częstochowy, III Aleja Lokalizacja: częstochowa - Śródmieście, III Aleja Powierzchnia: 51 m Liczba pokoi: 2 Piętro: 3 z 4 Czynsz: ok. 530 zł.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij