dowolna

Mieszkania w centrum Częstochowa - Oferty sprzedaży i najmu

535 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

535 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, Aleja Niepodległości

Wrzosowiak,Częstochowa

179 000 zł32 m² 5 593,75 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż słoneczne mieszkanie 1-pokojowe usytuowane na 9. piętrze w ocieplonym dziesięciopiętrowym bloku, położonym w dzielnicy Wrzosowiak przy Al. Niepodległości. Powierzchnia użytkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Tysiąclecie

Tysiąclecie,Częstochowa

309 000 zł58 m² 5 291,10 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Woźniakowski Nieruchomości prezentuje duże M4 na drugim piętrze w wieżowcu 10-piętrowym zlokalizowanym w dzielnicy Tysiąclecie. Na powierzchni 58,4 m2 znajduje się: - duży, ustawny salon, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Lisiniec

Lisiniec,Częstochowa

417 780 zł63 m² 6 600 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Z przyjemnością prezentuje Państwu nowo powstające, kameralne i nowoczesne osiedle Zielone Tarasy zlokalizowane w dzielnicy Lisiniec składające się z 6 budynków dwulokalowych, czyli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Lisiniec

Lisiniec,Częstochowa

464 376 zł70 m² 6 600 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Lisiniec

Lisiniec,Częstochowa

417 780 zł63 m² 6 600 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Lisiniec

Lisiniec,Częstochowa

417 780 zł63 m² 6 600 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Spadzista

Częstochowa,śląskie

238 080 zł38 m² 6 200 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Polecamy mieszkania dwupokojowe o pow. 38,40 m na pierwszym piętrze przy ul. Spadzistej. Mieszkania w stanie deweloperskim - inwestycja w trakcie budowy - termin oddania koniec roku 2022.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Lisiniec

Lisiniec,Częstochowa

464 376 zł70 m² 6 600 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Lisiniec

Lisiniec,Częstochowa

417 780 zł63 m² 6 600 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Tysiąclecie

Tysiąclecie,Częstochowa

349 000 zł63 m² 5 539,68 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3 pokoje w świetnej lokalizacji Zadzwoń Informacje: cena: 349 000 pln Cena za m2: 5539.68 PLN Powierzchnia: 63 m2 Liczba pokoi: 3 Piętro: 2 Liczba pięter: 4 Stan nieruchomości: Do remontu Czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Raków

Raków,Częstochowa

249 000 zł38 m² 6 501,31 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38,3mkw usytuowane na drugim piętrze w niskim bloku z cegły w dzielnicy Raków. W skład mieszkania wchodzą:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bialska

Parkitka,Częstochowa

579 000 zł60 m² 9 650 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Prezentujemy Państwu do sprzedaży mieszkanie w budynku apartamentowym w Alei Brzóz, w prestiżowej, spokojnej i pełnej zieleni dzielnicy Parkitka, przy ul. Bialskiej. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Północ,Częstochowa

329 000 zł61 m² 5 393,44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Woźniakowski Nieruchomości prezentuje 3-pokojowe mieszkanie na 4 piętrze w bloku 4-piętrowym. Jeżeli szukasz spokoju i ciszy ta nieruchomość jest idealna dla Ciebie. Świetne mieszkanie dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

325 000 zł70 m² 4 642,86 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 70m2 położone na drugim piętrze w kamienicy w okolicy Katedry w Częstochowie. Mieszkanie składa się z dwóch dużych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

1 700 zł36 m² 47,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 35,5m2 położone na trzecim piętrze w bloku czteropiętrowym w Centrum Częstochowy. Mieszkanie składa się z sypialni, salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wrzosowiak

Wrzosowiak,Częstochowa

179 000 zł32 m² 5 593,75 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

 

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Parkitka,Częstochowa

489 000 zł57 m² 8 578,95 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Woźniakowski Nieruchomości prezentuje komfortowe 3-pokojowe mieszkanie na 3 piętrze w 4-pietrowym apartamentowcu z windą. Na 57 m2 mieści się: - kuchnia otwarta na salon - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

235 000 zł38 m² 6 184,21 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atrakcyjna nieruchomość w Centrum Częstochowy. Mieszkanie o pow 38 mkw składające się z salonu z balkonem, mniejszego pokoju, kuchni z meblami i agd oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Raków

Raków,Częstochowa

1 300 zł30 m² 43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Wynajmę komfortowe mieszkanie, wyposażone w meble i nowe sprzęty. Mieszkanie jest usytuowane w odnowionym i ocieplonym bloku w Częstochowie. Mieszkanie składa się z kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Ostatni Grosz

Ostatni Grosz,Częstochowa

319 000 zł57 m² 5 567,19 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność! dostępna tylko W nieruchomości labirynt! Na sprzedaż słoneczne, mieszkanie 3-pokojowe z balkonem usytuowane na 2. piętrze w ocieplonym 4-piętrowym bloku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Focha

Śródmieście,Częstochowa

333 000 zł56 m² 5 946,43 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Dwa piękne pokoje na I piętrze w cichym centrum miasta. Czysta, wyremontowana klatka schodowa. Przy bloku zamykany na pilota, wygodny parking dla mieszkańców. Budynek z cegły. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Ostatni Grosz

Ostatni Grosz,Częstochowa

305 000 zł57 m² 5 322,86 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Częstochowa

399 000 zł68 m² 5 911,11 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 69mkw usytuowane na drugim piętrze w niskim bloku w centrum Częstochowy. W skład mieszkania wchodzą: -Przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Ostatni Grosz

Ostatni Grosz,Częstochowa

305 000 zł57 m² 5 322,86 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Parkitka,Częstochowa

365 000 zł56 m² 6 517,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Woźniakowski Nieruchomości prezentuje 2-pokojowe mieszkanie na 4 piętrze w bloku w dzielnicy Parkitka. Na 56 m2 znajduje się: - salon z wyjściem na balkon ukierunkowany na zachód - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lechonia

Wrzosowiak,Częstochowa

249 000 zł51 m² 4 882,35 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję Państwu zakup mieszkania typu M3, zlokalizowanego na Wrzosowiaku przy ulicy Lechonia 27 w Częstochowie. Nieruchomość o powierzchni 51 metrów mieści się na dziesiątym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Częstochowa,śląskie

555 000 zł60 m² 9 250 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta dla wymagającego klienta! Oferuję Państwu zakup apartamentu zlokalizowanego przy ulicy Wyszyńskiego 64 w Częstochowie. Miejsce jest niezwykle unikatowe. Niewielkie, kameralne osiedle kilku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kilińskiego

Częstochowa,śląskie

329 000 zł66 m² 4 984,85 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność! dostępna tylko W nieruchomości labirynt! Na sprzedaż słoneczne, rozkładowe mieszkanie 3-pokojowe z dużym balkonem usytuowane na 10. piętrze w ocieplonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Fieldorfa-Nila

Północ,Częstochowa

350 000 zł59 m² 5 972,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Prezentujemy Państwu do sprzedaży przestronne i słoneczne M4 przy ul. Fieldorfa Nila. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze, w zadbanym bloku czteropiętrowym, w spokojnej, pełnej zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jasnogórska

Śródmieście,Częstochowa

329 000 zł66 m² 4 984,85 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

 

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kilińskiego

Częstochowa,śląskie

329 000 zł66 m² 4 984,85 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Pokoju

Raków,Częstochowa

249 000 zł49 m² 5 081,63 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję Państwu zakup mieszkania typu M3, zlokalizowanego przy Alei Pokoju 6 w dzielnicy Raków w Częstochowie. Nieruchomość o powierzchni ok 49 metrów mieści się na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jasnogórska

Śródmieście,Częstochowa

315 000 zł48 m² 6 494,85 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Myślisz o zakupie 2 pokojowego mieszkania w centrum Częstochowy Prawdopodobnie mam to czego szukałeś Centrum Częstochowy - ul. Jasnogórska 34a , garaż, zamykane osiedle Przedstawiam Tobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jasnogórska

Śródmieście,Częstochowa

270 000 zł53 m² 5 094,34 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję Państwu zakup mieszkania typu M4, zlokalizowanego przy ulicy Jasnogórskiej w ścisłym centrum Częstochowy. Nieruchomość o powierzchni 53 metrów mieści się na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Tysiąclecie

Tysiąclecie,Częstochowa

295 000 zł46 m² 6 413,04 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do zakupu mieszkanie o powierzchni 46m2, położone na trzecim piętrze w bloku czteropiętrowym w dzielnicy Tysiąclecie. Mieszkanie kilka lat temu przeszło gruntowny remont.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Raków

Raków,Częstochowa

230 000 zł45 m² 5 087,37 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Ofertą sprzedaży jest dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45,21 mkw usytuowane na trzecim piętrze w niskim bloku z cegły. W skład mieszkania wchodzą: -Przestronny pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wawrzynowicza

Parkitka,Częstochowa

1 800 zł50 m² 36 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Pożądana lokalizacja, niska zabudowa, duża dostępność miejsc parkingowych. Jeżeli szukasz mieszkania do wynajęcia na os. Parkitka, to nie możesz przejść obok tej oferty obojętnie. 2- pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Jasnogórska

Śródmieście,Częstochowa

229 000 zł32 m² 7 256,02 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta 0% - Kupujący nie płaci prowizji, wynagrodzenie biura w całości pokrywa Sprzedający! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nietuzinkowe, wysokie, klimatyczne mieszkanie po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Jasnogórska

Śródmieście,Częstochowa

222 000 zł32 m² 7 034,22 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-