dowolna

Mieszkania w nowym bloku Częstochowa - Oferty sprzedaży lub najmu

256 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

256 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Łódzka

Parkitka,Częstochowa

2 500 zł58 m² 43,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę komfortowe i eleganckie mieszkanie w bloku na Parkitce przy ulicy Łódzkiej 140 po pow. 58 m2 blisko obi i Kauflandu. Mieszkanie znajduje się na 2 pietrze, jest dobrze naświetlone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Polna

Stradom,Częstochowa

389 000 zł62 m² 6 274,19 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Atrakcyjny apartament na parterze z ogródkiem. Cicha, spokojna okolica, blisko sklepów i komunikacji miejskiej. Lokal w kameralnym budynku 6 lokalowym, w dzielnicy Stradom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mazowiecka

Parkitka,Częstochowa

675 000 zł63 m² 10 646,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Przedstawiam Państwu propozycję zakupu mieszkania typu M-4 w apartamentowcu przy ul. Mazowieckiej. Mieszkanie o powierzchni 63,4m2 ( salon z aneksem kuchennym, 2 pokoje) znajdujące się na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Okulickiego

Kiedrzyn,Częstochowa

297 500 zł40 m² 7 406,02 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Ustawne, funkcjonalne zupełnie nowe dwupokojowe mieszkanie w nowym budynku apartamentowym przy ul. Szajnowicza-Iwanowa na parterze z dużym 60m2 ogrodem. Mieszkanie składa się z: -hall 5,57m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kilińskiego

Śródmieście,Częstochowa

370 000 zł52 m² 7 115,38 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Luksusowe mieszkanie w apartamentowcu 550m od Teatru Adama Mickiewicza, 50m od basenu w II lo i około 250m od stadionu lekkoatletycznego przy ul. Dąbrowskiego Nieruchomość była przerobiona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kilińskiego

Tysiąclecie,Częstochowa

2 500 zł56 m² 44,64 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny, wykończony z najwyższą starannością apartament obecnie przygotowany pod gabinet albo wygodną siedzibę niewielkiej firmy w prestiżowym budynku, składający się z: - poczekalni -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wyczerpy Dolne,Częstochowa

443 584 zł76 m² 5 800 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Ema Nieruchomości prezentuje na sprzedaż mieszkanie "12 A". Mieszkanie jest 3 pokojowe jego powierzchnia wynosi 76,48 m2, znajduje się na I piętrze w nowym 3 piętrowym budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Makuszyńskiego

Północ,Częstochowa

460 000 zł69 m² 6 841,42 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Brak prowizji dla kupujących! Oferujemy apartament gotowy do odbioru w lutym 2023 w stanie deweloperskim. Apartament na terenie osiedla zamkniętego i monitorowanego w Częstochowie przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Śródmieście

Śródmieście,Częstochowa

2 100 zł43 m² 48,84 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Biuro Centrum Nieruchomości prezentuje mieszkanie do wynajęcia o powierzchni 43m2 znajdujący się w Centrum Częstochowy. Usytuowany na drugim piętrze w dwupiętrowym bloku z 2019r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, Parkitka

Parkitka,Częstochowa

499 000 zł66 m² 7 517,32 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Do sprzedaży apartament czteropokojowy w dzielnicy Parkitka. Mieszkanie o powierzchni 66,38 m2 składa się z : - salonu z aneksem kuchennym wyposażonego w eleganckie meble.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Poleska

Parkitka,Częstochowa

2 600 zł48 m² 54 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowe mieszkanie z ogródkiem i garażem na osiedlu Parkitka na wynajem prezentuje; aleja Nieruchomości lokalizacja;Częstochowa,Parkitka,Ul.Poleska. O mieszkaniu Lokal na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mościckiego

Parkitka,Częstochowa

419 000 zł55 m² 7 618,18 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Możliwość kupna mieszkania z miejscem garażowym Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania położonego w dzielnicy Parkitka przy ul. Mościckiego 3-pokojowego, mieszkanie na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Parkitka

Parkitka,Częstochowa

378 000 zł48 m² 7 840,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Do sprzedania komfortowe M3 w dzielnicy Parkitka o pow. 48,21 m2. Mieszkanie położone na 1 piętrze, w 4 piętrowym apartamentowcu z windą. Nieruchomość składa się z 2 pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Wawrzynowicza

Parkitka,Częstochowa

699 000 zł114 m² 6 132 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Zapraszam do zapoznania się z ofertą atrakcyjnego dwupoziomowego mieszkania zlokalizowanego w Częstochowie przy ul. Wawrzynowicza w dzielnicy Parkitka. Mieszkanie zlokalizowane na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Okulickiego

Parkitka,Częstochowa

2 800 zł54 m² 52 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe mieszkanie z klimatyzacją-Częstochowa Parkitka prezentuje Aleja Nieruchomości lokalizacja;Częstochowa,Parkitka,ul.Okulickiego,przy Centrum handlowym O MIESZKANIU Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kontkiewicza

Wyczerpy Górne,Częstochowa

410 408 zł71 m² 5 800 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Ema Nieruchomości oferuje na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 70,76 m2. Zlokalizowane na parterze w nowym 3 piętrowym budynku z windą. Mieszkanie znajduje się na nowym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kontkiewicza

Wyczerpy Dolne,Częstochowa

443 584 zł76 m² 5 800 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Ema Nieruchomości oferuje na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie 26 A o powierzchni 76,48 m2. Zlokalizowane na III piętrze w nowym 3 piętrowym budynku z windą. Mieszkanie znajduje się na nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kontkiewicza

Wyczerpy Dolne,Częstochowa

443 584 zł76 m² 5 800 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Ema Nieruchomości oferuje na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie 13a o powierzchni 76,48 m2. Zlokalizowane na I piętrze w nowym 3 piętrowym budynku z windą. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wyczerpy Dolne,Częstochowa

443 584 zł76 m² 5 800 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Ema Nieruchomości oferuje na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 76,48 m2. Zlokalizowane w nowym 3 piętrowym budynku z windą. Mieszkanie znajduje się na nowym osiedlu Le Mans.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Matejki

Stradom,Częstochowa

400 000 zł81 m² 4 938,27 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Atrakcyjny apartament na I piętrze. Cicha, spokojna okolica, blisko sklepów i komunikacji miejskiej. Lokal w kameralnym budynku 4 lokalowym, w dzielnicy Stradom w Częstochowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wyczerpy Dolne,Częstochowa

443 584 zł76 m² 5 800 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kujawska

Parkitka,Częstochowa

1 900 zł38 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Kujawska apartamenty to nowa inwestycja na osiedlu Parkitka.To tutaj znajduje się mieszkanie,które mamy przyjemność zaprezentować:) PREZENTUJE; Aleja Nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kiedrzyńska

Tysiąclecie,Częstochowa

1 900 zł40 m² 47,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Salon połączony z sypialnią + piękna, wyposażona kuchnia i łazienka w nowym apartamentowcu. Okna aluminiowe, ogrzewanie gazowe Apartament na II piętrze w nowo wybudowanym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Małopolska

Częstochowa,śląskie

2 900 zł70 m² 41 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 pokojowy apartament +taras+miejsce postojowe na nowym osiedlu przy ul.Małopolskiej PREZENTUJE Aleja Nieruchomości LOKALIZACJA Parkitka,ul.Małopolska,nowo wybudowane osiedle zamknięte O MIESZKANIU.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Północ,Częstochowa

650 000 zł111 m² 5 866,96 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Brak prowizji biura dla kupujących! Oferujemy ostatni wolny apartament na parterze o powierzchni użytkowej 110 mkw z ogródkiem 220 mkw na terenie prywatnego, zamkniętego osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Stradom

Stradom,Częstochowa

360 000 zł64 m² 5 659 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Osiedle Trójkąty - nowe mieszkania w dzielnicy Stradom! Kupujący nie płaci podatku pcc 2% oraz w cenie mieszkania uwzględniony jest ogród i dwa miejsca parkingowe. Serdecznie zapraszam na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kujawska

Parkitka,Częstochowa

2 100 zł38 m² 55 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wyczerpy Dolne,Częstochowa

410 408 zł71 m² 5 800 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Ema Nieruchomości oferuje na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 70,76 m2. Zlokalizowane w nowym 3 piętrowym budynku z windą. Mieszkanie znajduje się na nowym osiedlu Le Mans.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kontkiewicza

Wyczerpy Dolne,Częstochowa

390 920 zł67 m² 5 800 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Ema Nieruchomości oferuje na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie 23a o powierzchni 67,40 m2. Zlokalizowane na III piętrze w nowym 3 piętrowym budynku z windą. Mieszkanie znajduje się na nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kaczmarskiego

Częstochowa,śląskie

1 150 zł38 m² 30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie na wynajem Północ prezentuje; aleja Nieruchomości lokalizacja; częstochowa, północ ul Kaczmarskiego O mieszkaniu Lokal mieszczący się na parterze,o powierzchni 37,8m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bialska

Parkitka,Częstochowa

699 000 zł71 m² 9 817,42 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż mieszkanie 71,2m2 zlokalizowane na parterze w ogrodzonym bloku z 2017r w dzielnicy Parkitka. Mieszkanie trzy pokojowe - Salon z kuchnią 30m2 - Sypialnia 11,5m2 - Sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wyczerpy Dolne,Częstochowa

395 850 zł68 m² 5 800 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Ema Nieruchomości oferuje na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 68,25 m2. Zlokalizowane na parterze w nowym 3 piętrowym budynku z windą. Mieszkanie znajduje się na nowym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Częstochowa

1 700 zł70 m² 24,29 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Woźniakowski Nieruchomości prezentuje ofertę wyjątkowego, dużego mieszkania do wynajęcia znajdującego się na 2 piętrze w kamienicy w centrum Częstochowy. Mieszkanie po odświeżeniu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Parkitka,Częstochowa

347 500 zł48 m² 7 288,17 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Prezentujemy Państwu do sprzedaży, mieszkanie o powierzchni 47,68 m2 w budynku apartamentowym przy ul. Poleskiej na piętrze czwartym na terenie inwestycji firmy Parkland. Mieszkanie w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Fiołkowa

Kiedrzyn,Częstochowa

445 000 zł60 m² 7 460,18 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Zapraszam Państwa do przedsprzedaży nowych apartamentów Kwiatowe Osiedle w Częstochowie! Projekt Kwiatowe Osiedle w dzielnicy Kiedrzyn w Częstochowe przy ul Fiołkowej 8-10 stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kingi

Podjasnogórska,Częstochowa

401 388 zł65 m² 6 200 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Nowe mieszkanie z ogródkiem. Osiedle zaciszne tarasy Prowadzi Aleja Nieruchomości Lokalizacja Częstochowa ul. Kingi dzielnica Podjasnogórska W pobliżu osiedla znajduje się : Park Lisiniec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bialska

Częstochowa,śląskie

425 000 zł50 m² 8 542,71 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mamy do zaoferowania ostatnie cztery mieszkania na os. Brzozowym (I etap) W częstochowie. Lokale na parterze I pierwszymn piętrze. Udogodnienia: videofon Przynależności: wszystkie mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Częstochowa,śląskie

622 000 zł73 m² 8 543,96 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022