dowolna

Mieszkania w spokojnej dzielnicy Częstochowa - Sprzedaż i wynajem

195 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

195 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nałkowskiej

Częstochowa,śląskie

1 400 zł46 m² 30,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

2 pokojowe mieszkanie na 1000-leciu prezentuje Aleja Nieruchomości lokalizacja Częstochowa,1000-lecie,ul.Nałkowskiej MIESZKANIE Lokal mieści się na 3 piętrze 4 piętrowego bloku i składa z 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Północ,Częstochowa

439 000 zł61 m² 7 196,72 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Neo Nieruchomości oferuje mieszkanie na sprzedaż w dzielnicy Północ. Mieszkanie położone jest na drugim piętrze w niskim bloku. Składa się z dwóch pokoi (jeden z balkonem).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kosmowskiej

Północ,Częstochowa

314 000 zł51 m² 6 144,81 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest komfortowe, dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w zielonej i spokojnej dzielnicy Północ, przy ul. Ireny Kosmowskiej w Częstochowie. Gotowe do zamieszkania od zaraz!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Częstochowa,śląskie

449 000 zł95 m² 4 726,32 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Dwupoziomowe, komfortowe mieszkanie z dużym tarasem i balkonem. Lokal nr 6 - Powierzchnia użytkowa: 63,9 m - Powierzchnia całkowita: 93,9m , po podłodze: 104 m - Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Wrzosowiak,Częstochowa

439 000 zł73 m² 5 980,93 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie usytuowane na 4 piętrze w bloku w dzielnicy Wrzosowiak. Mieszkanie ma powierzchnię 72,4 m2, składa się z dużej kuchni z jadalnią, trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrzosowiak,Częstochowa

242 000 zł41 m² 5 888,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Neo Nieruchomości prezentuje mieszkanie dwupokojowe w dzielnicy Wrzosowiak. Mieszkanie położone jest na 4. piętrze w niskim bloku. Składa się z kuchni, łazienki, sypialni oraz dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Tysiąclecie,Częstochowa

415 000 zł57 m² 7 332,16 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Woźniakowski Nieruchomości oferuje na sprzedaż fantastyczne, rozkładowe i ustawne mieszkanie o powierzchni 56,6 m , położone na 2. piętrze w 4-piętrowym bloku z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Jasnogórska

Śródmieście,Częstochowa

185 000 zł24 m² 7 708,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1962

Neo Nieruchomości prezentuje świetną ofertę mieszkania pod inwestycję w samym Centrum Częstochowy! Mieszkanie położone jest przy ulicy Jasnogórskiej na pierwszym piętrze w niskim bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrzosowiak,Częstochowa

299 000 zł51 m² 5 862,75 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą mieszkania na osiedlu Wrzosowiak. Najważniejsze atuty nieruchomości: doskonała lokalizacja: - mieszkanie znajduje się w cichej, spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Częstochowa

Północ,Częstochowa

1 200 zł31 m² 38,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ofertą biura jest atrakcyjnie położone mieszkanie składające się z salonu z aneksem kuchennym oraz malutkiej wygospodarowanej sypialni w dzielnicy Północ przy samym M1 przy ul.Schilera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Sowińskiego

Tysiąclecie,Częstochowa

1 350 zł20 m² 67,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Locatus proponuje do wynajęcia kawalerkę na Tysiącleciu na ulicy Sowińskiego. Mieszkanie zlokalizowane na 4 piętrze w bloku czterokondygnacyjnym. Częściowo umeblowane ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Trzech Wieszczów,Częstochowa

185 000 zł31 m² 5 967,74 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Neo Nieruchomości prezentuje ofertę mieszkania typu kawalerka na osiedlu Trzech Wieszczów. Mieszkanie położone jest na pierwszym piętrze w niskim bloku. Posiada okna pcv z wystawą na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Północ,Częstochowa

800 zł34 m² 23,19 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Woźniakowski Nieruchomości oferuje do wynajęcia w bardzo dobrej cenie M3 o powierzchni 34,5 m , usytuowane na 2. piętrze w bloku 4-piętrowym. Idealne dla singla lub pary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa

2 500 zł85 m² 29,41 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Ofertą biura jest bardzo atrakcyjnie położone trzy pokojowe mieszkanie ( dwie sypialnie ,salon z aneksem kuchennym )z łazienka z wc o pow około 65 mkw oraz kawalerka z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Częstochowa

Parkitka,Częstochowa

361 620 zł43 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji 0% Nowoczesna architektura Ceny mieszkań od 8200zł 8400zł/m2 W ofercie dostępne mieszkania o powierzchni od 43,05m2 84,51m2, - każde mieszkanie posiada balkon lub ogródek,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Tysiąclecie,Częstochowa

295 000 zł38 m² 7 763,16 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Neo Nieruchomości oferuje na sprzedaż nowoczesne mieszkanie o powierzchni 38 m2 położone w dzielnicy Tysiąclecie. To idealna propozycja dla osób szukających mieszkania w bardzo dobrej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Północ,Częstochowa

710 000 zł82 m² 8 658,54 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Biuro Nieruchomości Metropolia oferuje Państwu do sprzedaży duże dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 81,6m2 położone w bloku z 1996r. w dzielnicy Północ. Mieszkanie zostało.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Częstochowa

279 000 zł53 m² 5 304,18 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie w Centrum Przestrzeń i Doskonała Lokalizacja! Na sprzedaż przytulne mieszkanie w centrum miasta, idealne dla osób ceniących wygodę i bliskość najważniejszych punktów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Parkitka,Częstochowa

399 000 zł56 m² 7 125 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Manufaktura Nieruchomości prezentuje: marzysz o przestronnym mieszkaniu w zielonej i spokojnej dzielnicy? To 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56 m łączy wygodę, praktyczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sosabowskiego

Północ,Częstochowa

295 000 zł51 m² 5 818,54 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dwupokojowe 50,7 m2 czyste i zadbane zlokalizowane w dzielnicy Północ przy ul. Sosabowskiego. Cicha, spokojna okolica w bliskości Promenady Niemena, lasu Aniołowskiego, place.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja 11 Listopada

Wrzosowiak,Częstochowa

440 000 zł61 m² 7 213,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Ofertą sprzedaży jest atrakcyjne mieszkanie składające się z 3 niezależnych pokoi - dzielnica Wrzosowiak, al. 11 Listopada w Częstochowie! Nieruchomość o układzie rozkładowym oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kosmowskiej

Północ,Częstochowa

320 000 zł46 m² 7 032,97 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2 pokojowe mieszkanie z wyposażeniem na 1 pietrze.Północ. Do zamieszkania! prezentuje;Aleja Nieruchomości lokalizacja;Częstochowa,Północ jedn.C,ul.Kosmowskiej OPIS NIERUCHOMOŚCI Lokal 45,5m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Północ,Częstochowa

289 999 zł52 m² 5 576,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Manufaktura Nieruchomości prezentuje: to nie jest mieszkanie do zamieszkania od zaraz. To mieszkanie do stworzenia od nowa. Dla tych, którzy wolą kreować niż kopiować. Dla tych, którzy zamiast.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Błeszno,Częstochowa

1 500 zł59 m² 25,34 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Woźniakowski Nieruchomości oferuje do wynajęcia duże mieszkanie M4 o powierzchni 59,2 m , usytuowane na 8. piętrze w bloku 10-piętrowym. Nieruchomość położona w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Kuncewiczowej

Raków,Częstochowa

1 200 zł22 m² 54,55 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Przytulna kawalerka na Rakowie prezentuje Aleja Nieruchomości lokalizacja Częstochowa,Raków,ul.Kuncewiczowej O MIESZKANIU Lokal składa się z pokoju,kuchni,łazienki z wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Trzech Wieszczów,Częstochowa

185 000 zł31 m² 5 967,74 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Manufaktura Nieruchomości zaprasza Państwa do zakupu nieruchomości położonej na 1 piętrze z 4 w dzielnicy Trzech Wieszczów. Jeśli marzysz o wnętrzu zaprojektowanym według własnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Gnaszyn-Kawodrza,Częstochowa

129 000 zł37 m² 3 477,09 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż: przestronna kawalerka z ogródkiem w Częstochowie, ul. Spółdzielczości 7 Oferuję na sprzedaż dużą kawalerkę o powierzchni 36,1 m , położoną na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Raków,Częstochowa

309 000 zł39 m² 7 963,92 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 38,8 m2, położone na 2. piętrze wieżowca Układ pomieszczeń: przestronny salon (nieumeblowany) z wyjściem na duży balkon od strony zachodniej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Racławicka

Śródmieście,Częstochowa

1 100 zł39 m² 28,21 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dostępne od listopada. Łazienka po generalnym remoncie. Możliwość wymiany mebli w pokoju. Mieszkanie usytuowane jest w spokojnym miejscu. Idealnie dla jednej osoby lub pary. Proszę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Północ,Częstochowa

1 400 zł52 m² 27 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem wyjątkowe, przestronne mieszkanie w sercu osiedla Północ prezentuje;Aleja Nieruchomości lokalizacja;Częstochowa,północ A,ul.Wyzwolenia 8 Szukasz mieszkania, które zachwyca już od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bór

Ostatni Grosz,Częstochowa

330 000 zł36 m² 9 156,49 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie zlokalizowane w nowym, II-kondygnacyjnym budynku, oddanym w 2024 roku, w dzielnicy Ostatni Grosz, tuż przy linii tramwajowej. Mieszkanie na I piętrze, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Częstochowa

2 900 zł80 m² 36,25 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Centrum wyjątkowa oferta! Do wynajęcia atrakcyjne, dwupoziomowe mieszkanie o pow. ok. 80 m2, idealne dla singla, pary lub rodziny z dzieckiem. Na pierwszym poziomie znajduje się przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Klonowa

Częstochowa,śląskie

3 500 zł71 m² 49 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 3 pokoje 71m2 z tarasem Wierzchowisko prezentuje; aleja Nieruchomości lokalizacja; wierzchowisko, ul.Klonowa O MIESZKANIU Lokal mieszczący się na parterze,o powierzchni 71 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Parkitka,Częstochowa

2 700 zł55 m² 49,09 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować na wynajem komfortowe mieszkanie zlokalizowane w Częstochowie ,na "osiedlu Poleska" przy ulicy Poleskiej 76b, dzielnica Parkitka. Nieruchomość o powierzchni 55m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Częstochowa

380 000 zł48 m² 7 916,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferuję na sprzedaż przestronne mieszkanie w samym centrum miasta, w solidnym budynku z cegły z ogrodzonym parkingiem dla mieszkańców. Pięć lat temu przeprowadzono generalny remont,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Częstochowa

Północ,Częstochowa

1 800 zł68 m² 26,47 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne 3-pokojowe mieszkanie położone w wieżowcu na piątym piętrze w dzielnicy Północ. Mieszkanie składa się z trzech niezależnych pokoi, kuchni, przedpokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Raków,Częstochowa

219 000 zł46 m² 4 813,19 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Biuro Nieruchomości akces oferuje mieszkanie na sprzedaż - Częstochowa, raków, ul. Łukasińskiego Cena: 219 000 zł Powierzchnia: 45,5 m ; Piętro: 1 z 4 ; blok z cegły 2 niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Aleja Armii Krajowej

Tysiąclecie,Częstochowa

220 000 zł34 m² 6 482,03 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Lokal 1 pokojowy gotowy do zamieszkania prowadzi ;aleja Nieruchomości lokalizacja;Częstochowa,Tysiąclecie,ul.Armii Krajowej 66 OPIS NIERUCHOMOŚCI Lokal stanowiący odrębną nieruchomość mieści się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Tysiąclecie,Częstochowa

1 600 zł47 m² 34,04 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Częstochowa, kiedrzyńska, mieszkanie M3 na wynajem. Oferujemy na wynajem bardzo ładne, widne i ciepłe mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Tysiąclecie przy ulicy Kiedrzyńskiej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jasnogórska

Śródmieście,Częstochowa

1 100 zł30 m² 36,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie 30m w bardz dobrej lokalizacji w Częstochowie Śródmieście ul.Jasnogorska 57 cicho,mieszkanie od podwórka, ,umeblowane, piwnica,podwórko. balkon,Koszt wynajmu, wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Kilińskiego

Śródmieście,Częstochowa

820 000 zł82 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Oferujemy do sprzedaży przestronny lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej 82,70m , dostosowany pod biuro, położony na pierwszym piętrze w nowoczesnym bloku z windą, zlokalizowanym przy.