dowolna

Mieszkania z prawem własności Częstochowa - Lista ofert

507 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

507 ogłoszeń

549 000 zł76,46 m² 7 180,22 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zakupu mieszkania typu M-4 (3 pokoje z kuchnią, łazienka) o powierzchni 76,46 m2 położonego na drugim piętrze w dwupiętrowym bloku zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

654 265 zł67,45 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro Nieruchomości Sverum oferuje do sprzedaży mieszkania w nowej kamienicy w Śródmieściu Częstochowy, przy ul. św. Jana. Zakup bezpośrednio z biura sprzedaży dewelopera Kupujący.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł47,50 m² 6 294,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 47,5 m - 3 pokoje, balkon, ul. Starzyńskiego Oferuję na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47,5 m , położone w spokojnej, cichej.

Szczegóły ogłoszenia

205 000 zł40,26 m² 5 091,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Oferuję na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,75 m . Znajduje się na 2. piętrze bloku. Mieszkanie jest umeblowane. W salonie są duże okna, co zapewnia dużo naturalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

319 000 zł50,51 m² 6 315,58 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zakupu mieszkania typu M-3 (2 pokoje, kuchnia, łazienka, przedpokój) o powierzchni 50,51 m2 położonego na trzecim piętrze w trzypiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

573 495 zł67,47 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości Sverum oferuje do sprzedaży mieszkania na nowym osiedlu w Częstochowie, przy ul. Łódzkiej. Oferta! 0% kup bez prowizji 0%! Zakup bezpośrednio z biura sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

570 000 zł75,91 m² 7 508,89 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego mieszkania, zlokalizowanego w Częstochowie przy ul. Makuszyńskiego 155. Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł75,18 m² 9 044,96 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż wyjątkowy apartament, który łączy komfort życia, funkcjonalność oraz doskonałą lokalizację -idealna propozycja dla osób poszukujących przestrzeni w spokojnym,.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł48 m² 5 604,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego w Częstochowie przy Alei Pokoju 8/20. Cechy nieruchomości: powierzchnia użytkowa ~ 48.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

573 303 zł72,57 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro Sverum Nieruchomości prezentuje najnowszą inwestycję mieszkaniową kameralna lwowska w dzielnicy Lisiniec. W ramach inwestycji będzie realizowana budowa dwunastu mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

547 000 zł68,71 m² 7 961 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie do wprowadzenia 1 piętro, nowy blok, wrzosowiak Oferuję Państwu mieszkanie 68,71 m2 położone na 1 piętrze w 3-piętrowym nowym bloku w bardzo dobrze skomunikowanej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł51,70 m² 6 092,84 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Biuro Centrum Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie 51,7 m2 usytuowane na czwartym piętrze w niskim bloku w dzielnicy Wrzosowiak przy ulicy Bohaterów Katynia. Mieszkanie: w skład,.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł76,09 m² 10 776,71 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zakupu mieszkania typu M-4 (3 pokoje z kuchnią + pralnia) o powierzchni 76,09 m2 położonego na pierwszym piętrze w trzypiętrowym bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł60 m² 4 983,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zakupu mieszkania typu M-4 (3 pokoje z kuchnią) o powierzchni 60 m położonego na czwartym piętrze w czteropiętrowym bloku zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł55,70 m² 7 989,23 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Neo Nieruchomości prezentuje na sprzedaż elegancki apartament po generalnym remoncie , położony w samym centrum Częstochowy. Mieszkanie o powierzchni 55,7 m znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

319 999 zł57 m² 5 614,02 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Manufaktura Nieruchomości prezentuje na sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie zlokalizowane w spokojnej, bardziej cenionej części dzielnicy Raków, z wygodnym dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

766 000 zł62,94 m² 12 170,32 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zakupu mieszkania typu M-4 (3pokoje z kuchnią) o powierzchni 62,94m2. Lokal położony na parterze w nowym, pięciopiętrowym bloku z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł47 m² 7 978,72 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Manufaktura Nieruchomości oferuje na sprzedaż funkcjonalne, w pełni wyremontowane mieszkanie o powierzchni 47 m , położone na 6. piętrze w budynku z windą. To doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

470 480 zł58,81 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Ema Nieruchomości prezentuje na sprzedaż apartament (zb3/3) znajdujący się na parterze w dwukondygnacyjnym budynku. Jego łączna powierzchnia to 57,76m2 + taras o powierzchni 13,13 m2. Do.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł60 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Neo Nieruchomości prezentuje na sprzedaż przestronne mieszkanie typu M-3 o powierzchni 60 m , położone na 1. piętrze w 2-piętrowej kamienicy w sercu Częstochowy - dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł28,76 m² 5 910,99 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie jednopokojowe o powierzchni 28,76 m Nieruchomość zlokalizowana jest na czwartym piętrze w czteropiętrowym bloku przy ul. Sowińskiego W skład mieszkania wchodzą: -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

491 918 zł59,99 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Ema Nieruchomości prezentuje nowe, luksusowe mieszkanie usytuowane w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Częstochowie (dzielnica Podjasnogórska). 0% Prowizji - do biura Kupujący.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł46 m² 6 739,13 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży dwupokojowego mieszkania o powierzchni 46 m 2 w dzielnicy Tysiąclecie przy ul. Kiedrzyńskiej. Nieruchomość znajduje się na pierwszym piętrze w bloku po.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

355 590 zł43,90 m² 8 100 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowoczesny, nowy apartament w dzielnicy Parkitka w Częstochowie na sprzedaż. Oferta sprzedaży przestronnego apartamentu z ogródkiem, znajdującego się na nowoczesnym i zamykanym.

Szczegóły ogłoszenia

239 500 zł49,60 m² 4 828,63 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

| do sprzedaży M-3 o powierzchni 49,6 m2, położone na parterze w bloku 4-piętrowym w dzielnicy Raków, ul. Limanowskiego. - 2 oddzielne pokoje, w jednym z nich balkon na.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł56,63 m² 2 737,07 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1902

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach posiada w swojej ofercie nieruchomość położoną w woj. Śląskim, przy ul. Orzechowskiego 13/4 w Częstochowie. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

744 807 zł85,61 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania w nowym bloku. Szukasz mieszkania w nowym bloku ,w cichej spokojnej okolicy, z dala od otaczających blokowisk. Oferta sprzedaży mieszkania trzypokojowego usytuowanego na.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł71 m² 5 619,72 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania zlokalizowanego w Częstochowie przy ulicy Wyzwolenia 4. Cechy nieruchomości: - powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

429 679 zł50,61 m² 8 490 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Neo Nieruchomości oferuje na sprzedaż nowe apartamenty w kameralnej inwestycji, zaprojektowane z myślą o komforcie i ponadczasowej estetyce. Stan deweloperski daje pełną swobodę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

411 730 zł43,34 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł28,75 m² 6 260,87 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Biuro Locatus przedstawia na sprzedaż mieszkanie jednopokojowe zlokalizowane w dzielnicy Tysiąclecie w Częstochowie. Lokal o powierzchni 28,75 m znajduje się na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł29,50 m² 6 271,19 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Biuro Centrum Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie 29,5 m 2 usytuowane na parterze w niskim bloku w dzielnicy Tysiąclecie przy ulicy Nałkowskiej. W skład mieszkania wchodzą:.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł57,50 m² 5 565,22 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania zlokalizowanego w Częstochowie przy ulicy Mireckiego 21 (dzielnica Raków). Cechy.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł56 m² 5 625 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Neo Nieruchomości prezentuje mieszkanie dwupokojowe w samym Centrum! Mieszkanie położone jest na 1. piętrze niskiego bloku i składa się z: 3 pokoi (w tym jeden przechodni) kuchni łazienki Do.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł47,20 m² 6 970,34 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

2 pokoje do zamieszkania w centrum prowadzi Aleja Nieruchomości lokalizacja Częstochowa, centrum ul Gąsiorowskiego. O mieszkaniu Mieszkanie o powierzchni 47,2 m2 mieści się na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

368 000 zł40 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży czterech atrakcyjnych mieszkań w Centrum Częstochowy przy ul. Dąbkowskiego/kopernika. Mieszkania znajdują się w nowo wyremontowanym.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł58,60 m² 7 320,82 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3 pokojowe mieszkanie na Północy.Piętro drugie. Prezentuje;Aleja Nieruchomości lokalizacja;Częstochowa,Północ, jednostka C,ul.Witosa 8 OPIS NIERUCHOMOŚCI Przestronne, odnowione mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł60 m² 5 833,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest przytulne, 2-pokojowe odświeżone mieszkanie zlokalizowane przy Al. Wolności - dzielnica Trzech Wieszczów w Częstochowie Świetna lokalizacja zapewnia dogodny dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł65 m² 6 615,38 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Do sprzedanie mieszkanie z dużym balkonem w bardzo dobrej lokalizacji, blisko do przystanku, szkoły, przedszkola, sklepów i restauracji. Do mieszkania przynależy duża piwnica (koło 9m2).

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

659 000 zł60,23 m² 10 941,39 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nie możesz tego przegapić! Marzysz o nowoczesnym, nietuzinkowym apartamencie, który zapewni Ci komfort i styl życia na najwyższym poziomie? Mamy dla Ciebie wyjątkową propozycję.