dowolna

Mieszkania z prawem własności Częstochowa - Lista ofert

508 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

508 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gwiezdna

Tysiąclecie,Częstochowa

439 999 zł58 m² 7 536,81 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie po generalnym remoncie na Tysiącleciu, ul. Gwiezdna Studio Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży przestronnego, świeżo wyremontowanego trzypokojowego mieszkania o powierzchni 58,38.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pietrusińskiego

Raków,Częstochowa

199 000 zł38 m² 5 236,84 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Centrum Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie 38 m 2 usytuowane na drugim piętrze w niskim bloku w dzielnicy Raków przy ulicy Pietrusińskiego. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lechonia

Wrzosowiak,Częstochowa

440 000 zł63 m² 6 995,23 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje: na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 62,9m usytuowane na dziewiątym piętrze w zadbanym wieżowcu przy ul. Lechonia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Tysiąclecie,Częstochowa

329 000 zł40 m² 8 123,46 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Manufaktura Nieruchomości zaprasza Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w dzielnicy Tysiąclecie. Mieszkanie położone jest na parterze w niskim, kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Tysiąclecie,Częstochowa

329 000 zł46 m² 7 183,41 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Widne 2 pokojowe mieszkanie po remoncie z wyposażeniem! prezentuje;Aleja Nieruchomości lokalizacja;Częstochowa,1000-lecie,blok przy Parku i przy aquapark opis nieruchomości Lokal 45,8m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Obrońców Westerplatte

Tysiąclecie,Częstochowa

310 000 zł46 m² 6 739,13 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Doskonale zlokalizowane dwa pokoje z dużą kuchnią i dużym balkonem + piwnica. Urządzoną sypialnią, meblami, pralką i wyposażoną kuchnią w kwadracie. Mieszkanie blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Częstochowa

320 000 zł46 m² 6 881,72 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie M3 na sprzedaż, częstochowa, śródmieście, ul.Jasnogórska Oferujemy do sprzedaży częściowo umeblowane, dwupokojowe mieszkanie z otwartą kuchnią, łazienką z WC, przedpokojem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Północ,Częstochowa

349 000 zł53 m² 6 584,91 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie na osiedlu Północ o powierzchni 53 m , położone na 1. piętrze w 4 piętrowym bloku. Lokal składa się z dwóch osobnych pokoi, kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Przemysłowa

Stare Miasto,Częstochowa

295 000 zł54 m² 5 442,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1925

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje: na sprzedaż mieszkanie po generalnym remoncie w kamienicy, zlokalizowanej w dzielnicy Stare Miasto, częstochowa. Komfortowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Ostatni Grosz,Częstochowa

219 000 zł37 m² 5 983,61 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Manufaktura Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą mieszkania z dużym potencjałem aranżacyjnym, położonego na 7. piętrze w bloku z windą, w dobrze skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Parkitka,Częstochowa

949 000 zł118 m² 8 073,85 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje: na sprzedaż wyjątkowy dwupoziomowy Apartament z fotowoltaiką w prestiżowej dzielnicy Parkitka Częstochowa. 3 lub 4 pokojowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Lisiniec,Częstochowa

575 000 zł73 m² 7 921,20 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnych apartamentów zlokalizowanych na Osiedlu Lunaris w Częstochowie przy ulicy Legnickiej 106a. Cechy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Parkitka,Częstochowa

587 951 zł65 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Manufaktura Nieruchomości prezentuje wyjątkowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 64,61 m , zlokalizowane na 3. piętrze eleganckiego, nowego budynku z windą. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Częstochowa

Raków,Częstochowa

219 000 zł37 m² 5 918,92 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 37m2, zlokalizowane w spokojnej i dobrze skomunikowanej dzielnicy Raków. Układ mieszkania: 2 pokoje, kuchnia, łazienka z wc, przedpokój. Dodatki:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kilińskiego

Śródmieście,Częstochowa

540 000 zł72 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta 0% - Kupujący nie płaci prowizji, wynagrodzenie biura w całości pokrywa Sprzedający! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nietuzinkowe, klimatyczne, wysokie, ciche, bezczynszowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Waszyngtona

Śródmieście,Częstochowa

1 790 000 zł202 m² 8 861,39 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Jedyny taki apartament W częstochowie! oferta dla wymagającego klienta! Przepiękny, luksusowy apartament w stylu włoskim, z balkonem, usytuowany na trzecim piętrze prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Szymanowskiego

Śródmieście,Częstochowa

184 999 zł24 m² 7 581,93 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1963

Punkt Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie zlokalizowane przy ul. Szymanowskiego w dzielnicy Śródmieście - w samym centrum Częstochowy. Kawalerka w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Parkitka,Częstochowa

479 000 zł42 m² 11 464,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz nowoczesnego mieszkania w prestiżowej lokalizacji w Częstochowie? ema Nieruchomości ma coś wyjątkowego dla Ciebie! Prezentujemy gotowe do wprowadzenia mieszkanie w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Wyzwolenia

Północ,Częstochowa

398 999 zł72 m² 5 511,04 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1986

Kupujący nie pokrywa żadnej prowizji! Na sprzedaż 4-pokojwe mieszkanie w dzielnicy Północ w świetniej lokalizacji. W pobliżu znajdują się w niedużej odległości: - m1/obi -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Tysiąclecie,Częstochowa

206 000 zł30 m² 6 866,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

,Manufaktura Nieruchomości prezentuje mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 30 m , położone na 2. piętrze niskiego bloku w doskonale skomunikowanej dzielnicy Tysiąclecie. Na funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Focha

Śródmieście,Częstochowa

239 000 zł52 m² 4 640,78 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Częstochowa, ul. Focha - lokal mieszkalny na parterze bez schodów, w kamienicy w centrum miasta. Agencja nieruchomości wgn oferuje do sprzedaży lokal mieszkalny usytuowany w Centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mościckiego

Parkitka,Częstochowa

414 691 zł49 m² 8 503 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje: na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 48.77 zlokalizowane na pierwszym piętrze Nowego budynku Apartamentowego. Osiedle Nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Kwiatkowskiego

Tysiąclecie,Częstochowa

234 000 zł30 m² 7 761,19 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Punkt Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Tysiąclecie przy ul. Kwiatkowskiego. Pokój z aneksem kuchennym i garderobą. Mieszkanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dąbkowskiego

Częstochowa,śląskie

349 000 zł48 m² 7 317 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przytulne 2-pokojowe mieszkanie w sercu Częstochowy prezentuje;Aleja Nieruchomości lokalizacja;Częstochowa,Śródmieście,ul.Dąbkowskiego OPIS NIERUCHOMOŚCI Na sprzedaż oferujemy ustawne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Lisiniec,Częstochowa

565 000 zł73 m² 7 783,44 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Idzikowskiego

Zawodzie,Częstochowa

365 000 zł51 m² 7 162,48 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Ofertą sprzedaży jest 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Idzikowskiego - dzielnica Zawodzie w Częstochowie. Nieruchomość znajduje się w budynku z 2008r, ocieplonym styropianem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Raków,Częstochowa

240 000 zł50 m² 4 800 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Biuro Nieruchomości locatus tym razem proponuje do sprzedaży przestronne mieszkanie położone w dzielnicy Raków w Częstochowie o powierzchni 50m2 usytuowanego na parterze bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Równoległa

Ostatni Grosz,Częstochowa

239 000 zł46 m² 5 195,65 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m , zlokalizowane na 10. piętrze w wieżowcu przy ul. Równoległej w Częstochowie. Układ pomieszczeń: - pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Małopolska

Parkitka,Częstochowa

365 000 zł43 m² 8 427,61 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie, o powierzchni 43,31m., na trzecim piętrze w bloku trzypiętrowym, z GARAŻEM w hali garażowej ( plus 40 000zł ) Mieszkanie NOWE, w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Witosa

Północ,Częstochowa

290 000 zł51 m² 5 686,27 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości Locatus przedstawia na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie - Częstochowa, północ. Na sprzedaż przestronne i słoneczne mieszkanie o powierzchni 51 m , położone na 8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bialska

Parkitka,Częstochowa

359 000 zł55 m² 6 515,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Punkt Nieruchomości prezentuje na sprzedaż przestronne M-3 zlokalizowane dzielnicy Parkitka przy ul. Bialskiej. Ekspozycja okien na zachód. Powierzchnię mieszkania (55,1 m ) stanowią: salon.

Szczegóły ogłoszenia