dowolna

Mieszkania z prawem własności Częstochowa - Lista ofert

504 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

504 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Błeszno

Błeszno,Częstochowa

252 900 zł48 m² 5 214,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Centrum Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie 48,5m2 usytuowane na trzecim piętrze w czteropiętrowym bloku w dzielnicy Błeszno. W skład mieszkania wchodzą: - przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bialska

Parkitka,Częstochowa

533 000 zł52 m² 10 250 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie z tarasem w cichej, zielonej części Parkitki dla osób ceniących spokój i wygodę Duży salon połączony z otwartą kuchnią, funkcjonalna sypialnia przy łazience,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Trzech Wieszczów

Trzech Wieszczów,Częstochowa

235 000 zł42 m² 5 595,24 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Centrum Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie 42 m 2 usytuowane na parterze w niskim bloku w dzielnicy Trzech Wieszczów. W skład mieszkania wchodzą: -pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wrzosowiak

Wrzosowiak,Częstochowa

309 000 zł48 m² 6 437,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Centrum Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie 48 m 2 usytuowane na czwartym piętrze w niskim bloku w dzielnicy Wrzosowiak. W skład mieszkania wchodzą: - przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Obrońców Poczty Gdańskiej

Częstochowa,śląskie

299 900 zł63 m² 4 752 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

3 pokojowe mieszkanie na 1000-leciu prezentuje Aleja Nieruchomości lokalizacja Częstochowa,1000-lecie,ul.Obrońców Poczty Gdańskiej MIESZKANIE Lokal stanowiący odrębną własność o metrażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Północ

Północ,Częstochowa

289 000 zł52 m² 5 558 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Ciche dwa pokoje na Pólnocy prezentuje Aleja Nieruchomości lokalizacja Częstochowa,osiedle Północ, jednostka B. Lokalizacja bardzo komfortowa pod względem dostępu do punktów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Parkitka

Parkitka,Częstochowa

304 000 zł38 m² 8 049 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferuję na sprzedaż mieszkanie w stanie deweloperskim na osiedlu Parkitka ( Nowa Częstochowa ). Mieszkanie mieści się w niskim apartamentowcu z roku 2022 , na drugim piętrze. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stryjeńskiej

Trzech Wieszczów,Częstochowa

251 000 zł52 m² 4 826,92 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Mieszkanie na trzecim piętrze w bloku z cegły 50m od III Al. N.M.P. w bardzo atrakcyjnej okolicy Częstochowy Lokal składa się z dwóch pokoi, dużej kuchni z oknem ,łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Stare Miasto,Częstochowa

270 000 zł46 m² 5 869,57 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Biuro Nieruchomości Expander oferuje na sprzedaż mieszkanie w samym Centrum Miasta Częstochowy. Nieruchomość o powierzchni 46 m2, położona jest na pierwszym piętrze w dwupiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mazowiecka

Parkitka,Częstochowa

449 000 zł50 m² 8 980 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania na sprzedaż w dzielnicy Parkitka - Mieszkanie o powierzchni około 50m2 - Salon z aneksem kuchennym, pokój , garderoba, łazienka -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Północ,Częstochowa

359 000 zł51 m² 7 039,22 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Piękne 2-pokoje na I piętrze - Północ dzielnica B Powierzchnia 51,4 m2. Nieruchomość świeżo po remoncie, świetny rozkład, ładny widok i wszędzie blisko. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Parkitka,Częstochowa

1 950 zł42 m² 46,16 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Woźniakowski Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować piękne mieszkanie położone na drugim piętrze w trzypiętrowym nowo powstałym apartamentowcu, w dzielnicy Parkitka, przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Częstochowa

309 000 zł49 m² 6 363,26 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Centrum Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie 48,56m 2 usytuowane na czwartym piętrze w czteropiętrowym bloku (nad mieszkaniem znajduje się poddasze) w samym centrum Częstochowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wrzosowiak,Częstochowa

275 000 zł54 m² 5 055,15 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Ema Nieruchomośći Przedstawia Państwu urokliwe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 51 m2, które znajduje się w dzielnicy Wrzosowiak w Częstochowie. Położone na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Częstochowa

Częstochowa,śląskie

199 900 zł38 m² 5 194 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Duży, ustawny pokój z kuchnią na Alei Pokoju prezentuje Aleja Nieruchomości lokalizacja Mieszkanie o powierzchni 38,49m2, zlokalizowane na 4 piętrze w 4 piętrowym bloku przy Alei.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Północ,Częstochowa

550 000 zł74 m² 7 441,48 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Brak prowizji dla kupujących! Lokalizacja: częstochowa, ulica Makuszyńskiego, osiedle Kawie Wzgórza. Oferujemy apartament w stanie deweloperskim o powierzchni 73,91 mkw. Do apartamentu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Parkitka

Parkitka,Częstochowa

537 000 zł53 m² 10 132,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Woźniakowski Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować nowoczesne mieszkanie, położone na 1 piętrze, w 3-piętrowym bloku z windą, w dzielnicy Parkitka. Na powierzchni 53 metrów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Trzech Wieszczów,Częstochowa

2 000 zł50 m² 40,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia mieszkanie zlokalizowane w Częstochowie, przy ul. Słowackiego 12 mieszkania 27 na trzecim piętrze trzypiętrowego bloku wraz z przynależną piwnicą o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Północ

Północ,Częstochowa

229 000 zł35 m² 6 505,68 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Biuro Centrum Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie 35,2 m2 usytuowane na czwartym piętrze w czteropiętrowym bloku w dzielnicy Północ. W skład mieszkania wchodzą: -przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Makuszyńskiego

Północ,Częstochowa

629 000 zł77 m² 8 162,47 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferujemy do sprzedaży apartament o powierzchni 77,06 mkw na pierwszym piętrze w budynku dwukondygnacyjnym o podwyższonym standardzie na terenie Osiedla Kawie Wzgórza przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szymanowskiego

Częstochowa,śląskie

330 000 zł48 m² 6 875 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta dostępna tylko W nieruchomości labirynt! ciche, wysokie mieszkanie Z balkonem, po remoncie, w ścisłym centrum! Atrakcyjne, rozkładowe mieszkanie 2-pokojowe z balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wrzosowiak,Częstochowa

579 000 zł83 m² 6 995,29 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Ema Nieruchomości prezentuje na sprzedaż mieszkanie "4L/2" W super atrakcyjnej cenie Mieszkanie jest 4 pokojowe jego powierzchnia wynosi 82,77 m2, znajduje się na pierwszym piętrze w nowym dwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Raków

Raków,Częstochowa

270 000 zł59 m² 4 560,81 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Centrum Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie 59,2 m2 usytuowane na pierwszym piętrze w wieżowcu w dzielnicy Raków. W skład mieszkania wchodzą: - przestronny pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Ostatni Grosz

Ostatni Grosz,Częstochowa

230 000 zł44 m² 5 227,27 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Centrum Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie 44 m 2 usytuowane na czwartym piętrze w wieżowcu w dzielnicy Ostatni Grosz. W skład mieszkania wchodzą: - przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Ostatni Grosz

Ostatni Grosz,Częstochowa

254 900 zł47 m² 5 469,96 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Centrum Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie 46,6 m2 usytuowane na trzecim piętrze w czteropiętrowym bloku. W skład mieszkania wchodzą: - pokój dzienny z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wrzosowiak

Wrzosowiak,Częstochowa

339 000 zł50 m² 6 755,68 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Woźniakowski Nieruchomości prezentuje ustawne, duże 2-pokojowe mieszkanie na 2 piętrze w wieżowcu, dzielnica Wrzosowiak. Mieszkanie w pełni wyposażone. Wszystkie widoczne na zdjęciach meble.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wilsona

Częstochowa,śląskie

410 000 zł70 m² 5 846 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Duże widne mieszkanie w samym Centrum Częstochowy prezentuje Aleja Nieruchomości lokalizacja Częstochowa,ul.Wilsona,w pobliżu Alei N.M.P, MIESZKANIE Lokal 70,13m2(3 pokoje)mieści się na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wrzosowiak

Wrzosowiak,Częstochowa

279 000 zł51 m² 5 449,22 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Centrum Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie 51,2 m2 usytuowane na dziewiątym piętrze w wieżowcu w dzielnicy Wrzosowiak. W skład mieszkania wchodzą: - przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Pokoju

Raków,Częstochowa

179 000 zł32 m² 5 516,18 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Woźniakowski Nieruchomości oferuje gotową do wprowadzenia kawalerkę położoną na 1 piętrze, w bloku 4 -piętrowym na Alei Pokoju 7. Jeżeli szukasz przytulnego mieszkania na niskim piętrze to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Stradom,Częstochowa

780 000 zł83 m² 9 410,06 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Woźniakowski Nieruchomości prezentuje do sprzedaży mieszkanie w budynku wielorodzinnym położone w dzielnicy Sabinów. Lokal składa się z: -mieszkania o powierzchni 82,89 m2 -komórki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Częstochowa

325 000 zł47 m² 6 914,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania, które jest urządzone w nowoczesnym stylu, w którym poczujesz się jak w domu? Mieszkania, które ma w sobie "to coś"? Nie mogłeś/aś lepiej trafić! Ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gwiezdna

Tysiąclecie,Częstochowa

299 000 zł51 m² 5 909,09 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 50.6 m2, 2 przestronne pokoje z kuchnią i łazienką, 2 piętro w 3 piętrowym bloku przy ul Gwiezdnej w Częstochowie. W sypialni znajduje sie zadaszona loggia idealna do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa

368 000 zł66 m² 5 609,76 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Przestronne czteropokojowe mieszkanie położone na 5 piętrze w wieżowcu w ścisłym centrum miasta. Mieszkanie kilka lat temu wyremontowane ( w tym wymieniona instalacja elektryczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Tysiąclecie,Częstochowa

193 000 zł31 m² 6 225,81 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Biuro Centrum Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie 31 m 2 usytuowane na siódmym piętrze w wieżowcu w dzielnicy Tysiąclecie. W skład mieszkania wchodzą: -przestronny pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Kiedrzyn

Kiedrzyn,Częstochowa

553 000 zł90 m² 6 144 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferuję na sprzedaż ekskluzywny apartament dwupoziomowy położony w spokojnej , pełnej zieleni ( za budynkiem las , droga nieprzelotowa) dzielnicy Kiedrzyn w Częstochowie. Apartament jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Ostatni Grosz

Ostatni Grosz,Częstochowa

188 000 zł39 m² 4 795,92 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Centrum Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie 39,2 m2 usytuowane na trzecim piętrze w wieżowcu. W skład mieszkania wchodzą: - pokój dzienny z balkonem - sypialnia - kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Poleska

Parkitka,Częstochowa

714 507 zł64 m² 11 100 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Prezentujemy Państwu do sprzedaży, mieszkanie o powierzchni 64,37 m2 w budynku apartamentowym przy ul. Poleskiej na trzecim piątym. Mieszkanie będzie wykończone na najwyższym standardzie wg.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrzosowiak,Częstochowa

233 000 zł33 m² 7 009,63 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta 0% - Kupujący nie płaci prowizji, wynagrodzenie biura w całości pokrywa Sprzedający! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie 2-pokojowe W stanie deweloperskim, usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Parkitka

Parkitka,Częstochowa

382 000 zł72 m² 5 268,97 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Do sprzedaży przestronne mieszkanie trzypokojowe, położone w bloku w dzielnicy Parkitka. Mieszkanie położone jest na drugim piętrze i składa się z trzech pokoi, dużej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Parkitka

Parkitka,Częstochowa

261 000 zł26 m² 10 034,60 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Woźniakowski Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą apartamentu o powierzchni 26,01 m2 w nowej części dzielnicy Parkitka. Mieszkanie położone w bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zana

Częstochowa,śląskie

264 000 zł50 m² 5 269 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

3 pokoje na Zana do wprowadzenia. Prezentuje; aleja Nieruchomości lokalizacja Nieruchomość o powierzchni 50,1 m2 mieści się 1500 metrów pieszo od al. Nmp. Dużym atutem mieszkania jest doskonała.