dowolna

Mieszkania z aneksem Częstochowa - Ogłoszenia sprzedaży i najmu

401 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

401 ogłoszeń

Rynek pierwotny

586 245 zł68,97 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości Sverum oferuje do sprzedaży mieszkania na nowym osiedlu w Częstochowie, przy ul. Łódzkiej. Oferta! 0% kup bez prowizji 0%! Zakup bezpośrednio z biura sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

570 459 zł65,57 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania w nowym bloku. Szukasz mieszkania w nowym bloku ,w cichej spokojnej okolicy, z dala od otaczających blokowisk. Oferta sprzedaży mieszkania trzypokojowego usytuowanego na.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł60 m² 46,67 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne budownictwo / panorama / balkon / komórka/ parking / To mieszkanie z widokiem na bajeczne zachody słońca, a jeśli slońce bedzie Ci przeszkadzać zasuniesz rolety zewnetrzne.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł58 m² 8 017,24 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Metropolia oferuje do sprzedaży piękne, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 58m2 położone na 1 piętrze w bloku trzypiętrowym z cegły w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

459 690 zł59,70 m² 7 700 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zakupu mieszkania typu M-3 (2 pokoje z aneksem kuchennym) o powierzchni 59,70 m . Mieszkanie położone na 5 piętrze w pięciopiętrowym bloku,.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł39,68 m² 10 559,48 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Gustowne mieszkanie w doskonałej lokalizacji na zamkniętym osiedlu. Oferta sprzedaży mieszkania zlokalizowanego w dzielnicy Parkitka przy ul. Małopolskiej. Bardzo blisko środki komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

366 912 zł43,68 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnych apartamentów w inwestycji Złota Apartamenty, zlokalizowanej w Częstochowie przy ul. Złotej.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł38 m² 7 763,16 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Manufaktura Nieruchomości oferuje na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 38 m w Śródmieściu, położone na 3 piętrze. Mieszkanie świeżo po remoncie, gotowe do zamieszkania lub wynajmu od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

572 884 zł62,27 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Łódzka City 23 , - Bliżej centrum się nie da! Zamieszkaj tam, gdzie komfort spotyka się z nowoczesnością Łódzka City 23 , to nowoczesny budynek, które łączy idealną lokalizację.

Szczegóły ogłoszenia

Kawalerka Częstochowa

Częstochowa,śląskie

210 000 zł25,90 m² 8 108,11 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przytulna i funkcjonalna kawalerka położona na 1. piętrze w solidnym bloku z cegły, niedaleko Jasnej Góry. Mieszkanie jest jasne i słoneczne okna wychodzą na stronę.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł52 m² 36,54 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje: na wynajem mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 52m zlokalizowane na drugim piętrze w bloku z cegły w dzielnicy Śródmieście.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł49,60 m² 5 826,61 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przytulne mieszkanie Częstochowa, dźbów Szukasz mieszkania gotowego do zamieszkania, w spokojnej okolicy, a jednocześnie z wygodnym dostępem do wszystkiego, co potrzebne na co.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

574 480 zł71,81 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości Sverum oferuje do sprzedaży nowe mieszkania w dzielnicy Parkitka. Oferta! 0% kup bez prowizji 0%! Kupujący zwolniony z opłaty 2% podatku od czynności cywilnoprawnych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

585 510 zł67,30 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł34 m² 9 970,59 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyremontowane mieszkanie o powierzchni 34m2 w Centrum przy ulicy Zimorowicza w Częstochowie. Opis nieruchomości: - salon z otwartą kuchnią - sypialnia - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

371 600 zł50,90 m² 7 300,59 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szukasz zielonej alternatywy dla głośnej i zatłoczonej Parkitki? Tutaj znajdziesz balans, nowoczesny design i bliskość natury Płocka Residence , to kameralny apartamentowiec przy ul. Płockiej.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł55 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz gotowego do wprowadzenia się mieszkania w świetnej lokalizacji? Ta oferta zdecydowanie zasługuje na Twoją uwagę. Na sprzedaż komfortowe, w pełni wyremontowane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł30 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferuję do wynajęcia umeblowane mieszkanie o powierzchni 36 m2, znajdujące się w budynku wolnostojącym w oficynie kamienicy przy ul Tartakowej w Częstochowie. Mieszkanie po remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł38 m² 44,74 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie położone w oficynie kamienicy, na parterze w pełni umeblowane i wyposażone idealne dla pracowników Lokal składa się z dużego umeblowanego pokoju, kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł38 m² 44,74 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł30 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

798 000 zł77,80 m² 10 257,07 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zakupu mieszkania typu M-4 (3 pokoje z aneksem kuchennym) o powierzchni 77,80 m2 położonego na drugim piętrze w trzypiętrowym bloku zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

318 999 zł47,50 m² 6 715,77 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Powierzchnia - ok 48M: - salon - otwarta kuchnia - sypialnia z balkonem - łazienka z wc Pod blokiem zamykany parking dla mieszkańców Czynsz - 850 zł Komunikacja: - tramwaj - autobus Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł38,41 m² 11 455,35 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż atrakcyjne, nowe mieszkanie o powierzchni 38,41 m , zlokalizowane na II piętrze nowoczesnego apartamentowca z 2022 roku. Lokal wyposażony w windę, komórkę lokatorską na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

470 720 zł58,84 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Ema Nieruchomości prezentuje piękne i ustawne mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Małopolskiej - w dzielnicy Parkitka - jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

550 000 zł66,62 m² 8 255,78 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości Sverum oferuje do sprzedaży nowe mieszkania przy ul. Makuszyńskiego, w dzielnicy Północ. Mieszkanie na parterze, o powierzchni 66,62 m2, składa się z: - pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł45 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu 2-pokojowego apartamentu przy ul. Polskiej w Częstochowie. Apartament zlokalizowany na 1 piętrze w nowym bloku 3-piętrowym z windą na.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł27,50 m² 6 727,27 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż jednopokojowe mieszkanie ( z możliwością przerobienia na 2 pokoje), w zielonej i malowniczej dzielnicy jaką jest Północ, budynek zlokalizowany przy ul. Baczyńskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł49,60 m² 5 826,61 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł50,77 m² 8 765,02 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego mieszkania zlokalizowanego w Częstochowie, w dzielnicy Parkitka, przy ul. Mościckiego 9. Cechy.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł73,80 m² 9 200,54 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż przestronne trzypokojowe mieszkanie w dzielnicy Parkitka. Klimatyczne mieszkanie w nowoczesnym stylu na ogrodzonym, zamykanym monitorowanym terenie. Cicha spokojna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł80,60 m² 7 196,03 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Komfortowy lokal mieszkalny z balkonem o powierzchni 80,60mkw położony w kamienicy na pierwszym piętrze w ścisłym Centrum miasta. Budynek po termomodernizacji , z lokalami.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł50 m² 11 580 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Manufaktura Nieruchomości prezentuje na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,13 m , położone na nowoczesnym osiedlu Nowa Guzikarnia. Informacje podstawowe: - piętro: 4 /.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł80,60 m² 7 196,03 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł27 m² 10 555,56 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Biuro Manufaktura Nieruchomości prezentuje funkcjonalne i stylowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji w samym sercu miasta, a jednocześnie w cichej i zielonej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł73,80 m² 9 200,54 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zakupu mieszkania typu M-4 (2 sypialnie , aneks z kuchnią) o powierzchni 73,8m2. Lokal położony na drugim piętrze , czteropiętrowym bloku z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

355 914 zł43,94 m² 8 100 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje: na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 43.94 m2 zlokalizowane na pierwszym piętrze w budynku C w apartamentowcu. Osiedle park.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

551 608 zł72,58 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Ema Nieruchomości prezentuje nowe, luksusowe mieszkanie usytuowane w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Częstochowie (dzielnica Podjasnogórska). 0% Prowizji - do biura Kupujący.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

980 000 zł98,55 m² 9 944,19 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Prestiżowe mieszkanie Z ogrodem - nowe, prywatne osiedle - częstochowa, ul. Małopolska Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie, jedyna taka oferta na całym osiedlu - idealna dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

707 508 zł110,60 m² 6 397 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Biuro Nieruchomości Sverum oferuje do sprzedaży nowe mieszkania w Częstochowie przy ul. Limanowskiego, w dzielnicy Raków. Oferta! 0% kup bez prowizji 0%! Zakup bezpośrednio z biura.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł74 m² 9 175,68 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Biuro Nieruchomości czestate oferuje komfortowe mieszkanie powierzchni 74 m2 + dwa tarasy o powierzchni około 15 m2 dzielnicy Parkitka. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym,.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij