dowolna

Mieszkania z aneksem Częstochowa - Ogłoszenia sprzedaży i najmu

401 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

401 ogłoszeń

Rynek pierwotny

649 000 zł93 m² 6 978,49 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Duży apartament blisko centrum Częstochowy gotowy do wykończenia i zamieszkania Szukasz nowoczesnego, przestronnego apartamentu w Częstochowie, ale nie chcesz czekać kilku lat na zakończenie.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł81 m² 7 160,49 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Komfortowy apartament częstochowa Al. N.M.P Idealny: - do zamieszkania - pod wynajem - na kancelarię, biuro - gabinety lekarski, kosmetyczny itp Lokal o powierzchni ok. 81m2 znajduje się na 1.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł117,54 m² 8 073,85 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje: na sprzedaż wyjątkowy dwupoziomowy Apartament z fotowoltaiką w prestiżowej dzielnicy Parkitka Częstochowa. 3 lub 4 pokojowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł37 m² 8 783,78 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości My Home zaprasza do zapoznania się z wyjątkową ofertą komfortowego mieszkania położonego na Tysiącleciu przy ul. Broniewskiego. Lokalizacja zapewnia doskonały dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

471 600 zł59,70 m² 7 899,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szukasz zielonej alternatywy dla głośnej i zatłoczonej Parkitki? Odkryj Płocka Residence , kameralna i nowoczesna inwestycja z 2026 roku, składającą się z zaledwie 8 apartamentów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

690 700 zł86,88 m² 7 950,05 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Kancelaria Nieruchomości Kubacki & Broniszewski prezentuje na sprzedaż dwupoziomowy apartament zlokalizowany na Kwiatowym Osiedlu. Kwiatowe Osiedle to prestiżowa lokalizacja w dzielnicy Kiedrzyn,.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł110 m² 8 636,36 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu bardzo atrakcyjne, dwupoziomowe mieszkanie, położone w prestiżowej dzielnicy "parkitka" Nieruchomość znajduje się na piątym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł50 m² 48 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wschód słońca oglądany przy kawie na tarasie.Wynajmując ten lokal każdy poranek może wyglądać w ten sposób:) PREZENTUJE;Aleja Nieruchomości LOKALIZACJA;Częstochowa,ul.Małopolska 159,osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł60,90 m² 7 389,16 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Częstochowa, północ, umeblowane 3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż. Oferta dostępna tylko w wgn. Agencja Nieruchomości wgn oferuje do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,9 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

396 891 zł40,09 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Biuro Nieruchomości Sverum oferuje do sprzedaży mieszkania w nowej kamienicy w Śródmieściu Częstochowy, przy ul. św. Jana. Zakup bezpośrednio z biura sprzedaży dewelopera Kupujący.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł63,40 m² 6 861,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Oferuje apartament o powierzchni 63,4 m na pierwszym piętrze w kamienicy po termomodernizacji. Mieszkanie trzypokojowe, salon z aneksem kuchennym, sypialnia z oddzielna dużą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

455 097 zł52,31 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Ema Nieruchomości prezentuje nowy, luksusowy apartament przy ulicy Łódzkiej, usytuowany w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Częstochowie-dzielnica Parkitka. 0% Prowizji - do.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł69,53 m² 8 845,10 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zakupu mieszkania typu M-4 (3 pokoje z kuchnią) o powierzchni 69,53m. Mieszkanie położone na pierwszym piętrze w jednopiętrowym, wielorodzinnym.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł79,30 m² 6 670,87 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Manufaktura Nieruchomości oferuje na sprzedaż funkcjonalne i gotowe do wprowadzenia mieszkanie o powierzchni 79,3 m , położone w niskim, zadbanym bloku po termomodernizacji, dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł39 m² 7 564,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie do wprowadzenia , super również jako inwestycja pod najem. Szukasz klimatycznego mieszkania do wprowadzenia ,a może pod najem bez nakładów finansowych. Mieszkanie po generalnym remoncie ,.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł86 m² 46,51 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości My Home prezentuje ofertę wynajmu energooszczędnego przestronnego apartamentu, położonego w dzielnicy Parkitka, przy ul. Zakopiańskiej - na nowoczesnym, zamkniętym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

548 274 zł63,02 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Łódzka City 23 , - Bliżej centrum się nie da! Zamieszkaj tam, gdzie komfort spotyka się z nowoczesnością Łódzka City 23 , to nowoczesny budynek, które łączy idealną lokalizację.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł95,50 m² 8 324,61 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Gustowne dwu poziomowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji na zamkniętym osiedlu. Oferta sprzedaży mieszkania zlokalizowanego w dzielnicy Parkitka przy ul. Poleskiej 74 D. Bardzo blisko środki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

594 993 zł68,39 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

875 000 zł85 m² 10 294,12 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Biuro Standard Nieruchomości oferuje do sprzedaży wraz z całym wyposażeniem komfortowe mieszkanie w apartamentowcu w dzielnicy Parkitka. Mieszkanie położone na 4, ostatnim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł70,01 m² 49,99 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro Sverum Nieruchomości poleca do wynajęcia mieszkanie typu M-4 (salon z aneksem kuchennym oraz dwa oddzielne pokoje) o powierzchni 70,01 m2 położone na 3 piętrze w bloku 3 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

960 000 zł102 m² 9 411,76 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2021

Ludzie od nieruchomości oferują na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie nad rzeką Wartą, zlokalizowane na zamkniętym osiedlu przy ulicy Złotej w Częstochowie. Mieszkanie na kameralnym, zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

550 000 zł68 m² 8 088,24 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego mieszkania, zlokalizowanego w Częstochowie przy ul. Makuszyńskiego 155. Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł35 m² 45,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Locatus pragnie przedstawić do wynajęcia mieszkanie w dzielnicy Północ przy ulicy Starzyńskiego. Atuty : - To przepiękne , eleganckie mieszkanie po kapitalnym remoncie! -.

Szczegóły ogłoszenia

175 999 zł26 m² 6 769,19 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż atrakcyjne, wysokie mieszkanie 1-pokojowe, usytuowane na pierwszym piętrze 2-piętrowej, bardzo zadbanej kamienicy położonej w dzielnicy Trzech Wieszczów. Świetnie skomunikowane, 1.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł48 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Poszukujesz mieszkania na Parkitce z dostępem do pełnej infrastruktury? Ta oferta jest dla Ciebie! Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 48 m2, zlokalizowane przy ul. Mościckiego.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł75,69 m² 6 989,03 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Częstochowa, północ, makuszyńskiego, apartament na sprzedaż. Oferujemy na sprzedaż apartament w stanie deweloperskim o powierzchni 75,69 m2 usytuowany na 1 piętrze 1-piętrowego budynku na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

488 928 zł55,56 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Ema Nieruchomości prezentuje nowe, luksusowe mieszkanie usytuowane przy ulicy Zakopiańskiej, w spokojnej części dzielnicy Parkitka, jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

466 252 zł56,86 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnych apartamentów w inwestycji Złota Apartamenty, zlokalizowanej w Częstochowie przy ul. Złotej.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł37 m² 9 594,59 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w dzielnicy Tysiąclecie po generalnym remoncie. Mieszkanie zlokalizowane przy ul. Sułkowskiego. W bliskiej odległości, komunikacja miejska autobusy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

419 000 zł50,66 m² 8 270,83 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży apartamentu zlokalizowanego w Częstochowie przy ulicy Kawodrzańskiej (dzielnica Stradom). Inwestycja: sosnowe.

Szczegóły ogłoszenia

305 000 zł47 m² 6 489,36 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Do oferty trafia mieszkanie o powierzchni 47 m , usytuowane na 2. piętrze w budynku przy ul. Dąbrowskiego 50 w Częstochowie. Lokal jest nieumeblowany, dzięki czemu możesz urządzić.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

692 000 zł89,88 m² 7 699,15 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zakupu apartamentu typu M-4 (3 pokoje z aneksem kuchennym) o powierzchni 89,88 m2 położonego na pierwszym piętrze w dwupiętrowym bloku zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł47 m² 8 489,36 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Poszukujesz mieszkania w dzielnicy Parkitka. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 47,5 m ,z ogródkiem zlokalizowane w spokojnej i zielonej dzielnicy Parkitka ul Mościckiego.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 zł47 m² 39,36 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 47 m2 położone na wysokim parterze w jednopiętrowym budynku mieszkalnym. Powierzchnię mieszkania stanowi: salon (sofa, stolik,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

569 448 zł64,71 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

392 100 zł47,70 m² 8 220,13 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem ul. Mościckiego, częstochowa Prowadzi: aleja Nieruchomości Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo zadbane mieszkanie o powierzchni 47 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

414 691 zł48,77 m² 8 503 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje: na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 48.77 zlokalizowane na trzecim piętrze Nowego budynku Apartamentowego. Osiedle Nowa Częstochowa.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 zł28 m² 35,71 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości My Home zaprasza do zapoznania się z wyjątkową ofertą komfortowego mieszkania położonego na popularnym osiedlu Północ przy ul. Gombrowicza. Lokalizacja zapewnia doskonały.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

494 952 zł60,36 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje: na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 60.36 m2 zlokalizowane na pierwszym piętrze w budynku C w apartamentowcu. Osiedle park.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł40 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia umeblowane mieszkanie w Częstochowie - 40 m , położone na 5 piętrze w budynku z windą, na nowoczesnym osiedlu z 2024 roku. Jasne, zadbane i gotowe do.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij