dowolna

Mieszkania z księgą wieczystą Częstochowa - Oferty sprzedaży i najmu

243 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

243 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zapolskiej

Tysiąclecie,Częstochowa

262 200 zł38 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie na sprzedaż - słoneczne, na pożądanym osiedlu, z balkonem. Doskonała lokalizacja z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej oraz bliskością terenów zielonych i sklepów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bienia

Wrzosowiak,Częstochowa

339 000 zł48 m² 6 989,69 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Woźniakowski Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego, rozkładowego 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 48,5 m , idealnego dla par, singli lub jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście,Częstochowa

459 000 zł52 m² 8 826,92 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Szukasz mieszkania, które łączy komfort, nowoczesne wykończenie i doskonałą lokalizację? To idealna propozycja dla Ciebie! Woźniakowski Nieruchomości oferuję przestronne, 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Limanowskiego

Raków,Częstochowa

285 000 zł50 m² 5 700 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Atrakcyjne mieszkanie M3 na sprzedaż, częstochowa, raków, ul. Limanowskiego. Oferujemy do sprzedaży częściowo umeblowane dwupokojowe mieszkanie z kuchnią, łazienką z wc i przedpokojem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Tysiąclecie,Częstochowa

348 999 zł46 m² 7 620,07 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Powierzchnia ok 46 m2 -salon z balkonem -sypialnia -kuchnia -łazienka Mieszkanie zostało wykończone z dbałością o każdy detal i wysokiej jakości materiały: - nowe instalacje -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kosmowskiej

Północ,Częstochowa

355 000 zł46 m² 7 717,39 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomości locatus ma przyjemność zaproponować do sprzedaży słoneczne mieszkanie położone w dzielnicy Północ w Częstochowie o powierzchni 46m2, usytuowanego na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Północ,Częstochowa

369 000 zł61 m² 6 049,18 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

M-4 Północ, do zamieszkania Do sprzedania przestronne, rozkładowe mieszkanie położone na czwartym piętrze w bloku czteropiętrowym w dzielnicy Północ. Mieszkanie o powierzchni 61 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Armii Krajowej

Śródmieście,Częstochowa

375 000 zł51 m² 7 403,75 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Ema Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży uroczego dwupokojowego mieszkania o powierzchni 50,65 m , usytuowanego na 7 piętrze w wysokim, 11-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa

249 000 zł36 m² 7 014,08 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Nowoczesne mieszkanie świeżo po remoncie: -nowe instalacje elektryczne -nowe podłogi -dębowy parkiet, płytki w łazience -gipsówki na ścianach Powierzchnia 35,5M: -salon z aneksem -indukcja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Armii Krajowej

Tysiąclecie,Częstochowa

319 000 zł54 m² 5 962,62 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio jako właściciel (=bez prowizji dla biura) sprzedam mieszkanie 3 pokojowe 53,5 m2 położone w bardzo dobrej, pożądanej lokalizacji, na Tysiącleciu Al. Armii Krajowej 53, II piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Tysiąclecie,Częstochowa

330 000 zł45 m² 7 349,67 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Częstochowa, tysiąclecie, ul. Obrońców Westerplatte, mieszkanie M3 na sprzedaż. Oferta dostępna tylko W wgn. Oferujemy do sprzedaży w pełni umeblowane dwupokojowe mieszkanie z kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa

259 999 zł57 m² 4 553,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Powierzchnia 57M -salon -sypialnia -sypialnia -kuchnia -łazienka -wc Możliwość korzystania z suszarni na 5 piętrze Do mieszkania przynależy piwnica - 4,47M Dobra lokalizacja: - centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Północ,Częstochowa

215 000 zł35 m² 6 107,95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Manufaktura Nieruchomości zaprasza Państwa do zakupu mieszkania położonego w dzielnicy Północ. Powierzchnia nieruchomości to 35,2 m2 składają się na nią dwa pokoje, kuchnia oraz łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Północ,Częstochowa

369 999 zł61 m² 6 065,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Mieszkanie do wprowadzenia, z wyposażeniem Powierzchnia 61M: -Salon z balkonem -sypialnia -sypialnia -kuchnia -łazienka -wc Wyposażenie: - pralka - lodówka - piekarnik - zmywarka Czynsz ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Tysiąclecie,Częstochowa

428 999 zł64 m² 6 724,12 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Powierzchnia ok 64 m2 -salon z balkonem -sypialnia -sypialnia -kuchnia -łazienka Drzwi antywłamaniowe Okna pcv Piwnica Otoczenie bloku zadbane, dużo zieleni Dobra lokalizacja - C.H. M1, promenada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dąbrowskiego

Tysiąclecie,Częstochowa

299 000 zł54 m² 5 537,04 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Przestronne mieszkanie 2-pokojowe zlokalizowane w Częstochowie przy ul. Dąbrowskiego o powierzchni użytkowej 53,80 m2 znajdujące się na wysokim parterze w bloku. Główną zaletą tej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Drzymały

Dźbów,Częstochowa

248 000 zł48 m² 5 166,67 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie w dzielnicy Dźbów Oferujemy do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie o powierzchni około 48m2 zlokalizowane na parterze w bloku dwupiętrowym. Mieszkanie składa się z: - dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Północ,Częstochowa

359 900 zł61 m² 5 900 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Prezentujemy Państwu do sprzedaży przestronne, słoneczne M4, położone przy ul. Fieldorfa Nila. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze, w zadbanym bloku czteropiętrowym, po termomodernizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kiedrzyńska

Tysiąclecie,Częstochowa

349 000 zł46 m² 7 620,09 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie w stanie bardzo dobrym do sprzedaży z kompletnym wyposażeniem ( meble, sprzęt agd). Nie wymaga żadnego wkładu własnego. Do mieszkania przynależy komórka lokatorska 7m2

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Północ,Częstochowa

345 000 zł51 m² 6 764,71 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Sprzedam Przestronne Mieszkanie 2-Pokojowe na Północy, ul. Kukuczki - Idealne dla Ciebie! Woźniakowski Nieruchomości prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży rozkładowego, 2-pokojowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sportowa

Wrzosowiak,Częstochowa

468 000 zł69 m² 6 792,45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie do odświeżenia z możliwością zamieszkania od zaraz. Rozkład mieszkania pozwala na wiele rozwiązań w dopasowaniu ilości pokoi zamkniętych. Mieszkanie składa się z dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jasnogórska

Śródmieście,Częstochowa

353 400 zł38 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Woźniakowski Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie po generalnym remoncie w centrum miasta na ul. Jasnogórskiej , 2 piętro w bloku 4 piętrowym. Na powierzchni 38m2 znajduje się: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Tysiąclecie,Częstochowa

175 000 zł34 m² 5 147,06 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Manufaktura Nieruchomości zaprasza Państwa do zakupu mieszkania położonego na 6 piętrze w dzielnicy Tysiąclecie. Powierzchnia nieruchomości to 34m2 składa się na nią pokój z wnęką oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa

259 999 zł47 m² 5 531,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Dobra lokalizacja: - centrum miasta - okolice Cinema City - blisko tramwaj i autobus Powierzchnia ok 47M: - salon z dużym balkonem - Sypialnia - Kuchnia - Łazienka Łatwość przerobienia na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Tysiąclecie,Częstochowa

385 000 zł47 m² 8 191,49 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Manufaktura Nieruchomości zaprasza Państwa do zakupu mieszkania położonego w dzielnicy Tysiąclecie. Powierzchnia nieruchomości to 47m2 składa się na nią salon z wyjściem na duży balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Mirowska

Mirów,Częstochowa

410 000 zł59 m² 6 914 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zapraszam Państwa do zapoznania się z oferta nowoczesnych mieszkań przy ul Mirowskiej. Inwestycja składa się z 4 segmentów dwulokalowych. Każdy z nich oferuje dwa niezależne mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Parkitka,Częstochowa

606 500 zł55 m² 11 001,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Przestronne | z widokiem na zieleń | w pożądanej okolicy | kameralna inwestycja Funkcjonalny apartament z przestronnym salonem. Podwyższony standard deweloperski inwestycji zagwarantuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Szajnowicza-Iwanowa

Parkitka,Częstochowa

565 000 zł62 m² 9 112,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Biuro Woźniakowski Nieruchomości oferuje nowoczesne i funkcjonalne mieszkanie na sprzedaż, o powierzchni 61,86 m2, zlokalizowane w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Jana Pawła II

Tysiąclecie,Częstochowa

359 000 zł43 m² 8 348,84 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Sprzedam bezpośrednio 2 pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, wszystko nowe, ogrzewanie miejskie, doskonała lokalizacja w pobliżu szkoła , wyższe uczelnie, market spożywczy. Idealne miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Błeszno,Częstochowa

420 000 zł55 m² 7 636,36 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Mieszkanie nie wymaga, żadnego wkładu własnego - gotowe do zamieszkania Zapraszam do zakupu komfortowego mieszkania dwupokojowego o powierzchni około 55 m2 usytuowanego na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jasnogórska

Śródmieście,Częstochowa

358 000 zł61 m² 5 849,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Wyjątkowa oferta mieszkania w centrum Częstochowy! Nie czekaj - takie mieszkania sprzedają się bardzo szybko! Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą komfortowego i przytulnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Witosa

Północ,Częstochowa

360 000 zł51 m² 7 072,69 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 50,9 m2 Dwa oddzielne ustawne pokoje. Duża i przestronna kuchnia. W mieszkaniu 5 lat temu generalny remont - wymieniona została cała instalacja elektryczna, hydrauliczna. Mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Wyzwolenia

Północ,Częstochowa

499 999 zł71 m² 7 042,24 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Woźniakowski Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować przestronne mieszkanie M5 zlokalizowane w dzielnicy Północ, w 4-piętrowym bloku. Mieszkanie jest rozkładowe, z wystawą okien na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Tysiąclecie,Częstochowa

320 000 zł52 m² 6 153,85 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Manufaktura Nieruchomości prezentuje Państwu ofertę mieszkania dwupokojowego w dzielnicy Tysiąclecie. Mieszkanie w dobrym stanie - do zamieszkania. Okna pcv. Na podłogach płytki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Tysiąclecie,Częstochowa

269 000 zł46 m² 5 797,41 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż: mieszkanie M-3, częstochowa, ul. Wodzickiego 99 Oferujemy mieszkanie typu M-3 o powierzchni funkcjonalnej, położone na 1. piętrze w 4-piętrowym bloku w Częstochowie, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jasienicy

Raków,Częstochowa

248 000 zł46 m² 5 426,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie w ok Al. Pokoju Oferujemy do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45,7m2 zlokalizowane na drugim piętrze w bloku trzypiętrowym w dzielnicy Raków ok Al. Pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Podjasnogórska,Częstochowa

353 400 zł38 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Łódzka

Parkitka,Częstochowa

980 000 zł110 m² 8 909,09 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż wyjątkowy dwupoziomowy Apartament z fotowoltaiką w prestiżowej dzielnicy Parkitka Częstochowa. 3 pokojowy apartament o powierzchni 110,6 m2 usytuowany jest na 5 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jasnogórska

Śródmieście,Częstochowa

379 999 zł61 m² 6 209,13 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowowiejskiego

Śródmieście,Częstochowa

310 000 zł46 m² 6 724,51 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie zlokalizowane w Częstochowie w samym centrum miasta przy ul. Nowowiejskiego 4 o powierzchni użytkowej 46,1 m2 znajdujące się na 3 piętrze w bloku. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Tysiąclecie,Częstochowa

395 000 zł48 m² 8 229,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Manufaktura Nieruchomości prezentuje Państwu ofertę mieszkania dwupokojowego w dzielnicy Tysiąclecie. Mieszkanie w bardzo dobrym stanie. Wyposażone. Gotowe do zamieszkania. Okna pcv, na.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij