dowolna

Mieszkania z ogrzewaniem gazowym Częstochowa - Lista ogłoszeń

313 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

313 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Stare Miasto,Częstochowa

1 000 zł48 m² 20,83 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje: do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 48m zlokalizowane w dzielnicy Stare Miasto w II Alei Najświętszej Maryi Panny. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kukuczki

Północ,Częstochowa

1 400 zł52 m² 39 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2pokojowe ,52m z oddzielną dużą i widną kuchnią ,umeblowane. Parking i przystanek autobusowy pod blokiem. Obok lasek Aniołowski i promenada .Cena najmu 1400+660zł czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Częstochowa

Raków,Częstochowa

168 000 zł34 m² 4 941,18 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 1-pokojowe usytuowane na trzecim piętrze w ocieplonym 4-piętrowym bloku z cegły położonym w dzielnicy Raków w rejonie Alei Pokoju. Mieszkanie ciche, wysokie -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa

1 600 zł42 m² 38,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości oferuje do wynajęcia w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 42 m , położone na 1. piętrze zadbanej kamienicy w samym sercu miasta. Lokal znajduje się przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Armii Krajowej

Śródmieście,Częstochowa

329 000 zł51 m² 6 501,98 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie typu M-3 zlokalizowane przy Alei Armii Krajowej w centrum miasta w Częstochowie. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, przedpokoju oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lechonia

Częstochowa,śląskie

1 500 zł61 m² 24,59 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Wyjątkowe Mieszkanie 3-Pokojowe na 11 Piętrze prezentuje;Aleja Nieruchomości lokalizacja;Częstochowa,ulica Lechonia 33, zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu oryginalnego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lechonia

Wrzosowiak,Częstochowa

1 600 zł62 m² 25,60 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Duże 3 pokojowe mieszkanie na wynajem w dzielnicy Wrzosowiak. Prezentuje;Aleja Nieruchomości lokalizacja;Częstochowa,Wrzosowiak,ul.Lechonia 33 OPIS NIERUCHOMOŚCI Lokal 62,5m2 mieści się na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 5-pokojowy, ul. Boya-Żeleńskiego

Trzech Wieszczów,Częstochowa

6 000 zł185 m² 32,43 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Apartament o wysokim standardzie, zlokalizowany przy ulicy Boya Żeleńskiego w Częstochowie. Nieruchomość o powierzchni ok. 185m2 mieści się na drugim piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kilińskiego

Śródmieście,Częstochowa

249 000 zł247 m² 1 008,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:1936

Na sprzedaż wysokie poddasze o powierzchni 247m2 mieszczące się w kamienicy usytuowanej w ścisłym centrum Częstochowy przy ul. Kilińskiego. Lokal z ogromnym potencjałem, doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nałkowskiej

Częstochowa,śląskie

1 400 zł46 m² 30,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

2 pokojowe mieszkanie na 1000-leciu prezentuje Aleja Nieruchomości lokalizacja Częstochowa,1000-lecie,ul.Nałkowskiej MIESZKANIE Lokal mieści się na 3 piętrze 4 piętrowego bloku i składa z 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Armii Krajowej

Tysiąclecie,Częstochowa

1 500 zł32 m² 47,62 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz dobrze skomunikowanego mieszkania do wynajęcia? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam do zaoferowania dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w Częstochowie przy ulicy Armii Krajowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Tysiąclecie,Częstochowa

1 000 zł53 m² 18,87 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

***** rezerwacja oferty ***** Częstochowa, tysiąclecie ul. Pck, mieszkanie 3-pokojowe na wynajem, dobre dla pracowników. Agencja Nieruchomości wgn oferuje do wynajmu M4 o pow. 53 m2, położone na 8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Częstochowa,śląskie

449 000 zł95 m² 4 726,32 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Dwupoziomowe, komfortowe mieszkanie z dużym tarasem i balkonem. Lokal nr 6 - Powierzchnia użytkowa: 63,9 m - Powierzchnia całkowita: 93,9m , po podłodze: 104 m - Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Tysiąclecie,Częstochowa

179 000 zł28 m² 6 280,70 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1967

Manufaktura Nieruchomości prezentuje mieszkanie o powierzchni 28,5 m , położone na 2. piętrze w wieżowcu z windą w dzielnicy Tysiąclecie. To idealna propozycja zarówno dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Częstochowa

Lisiniec,Częstochowa

2 500 zł48 m² 52,08 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia apartament o powierzchni 48m2 położony w nowym apartamentowcu usytuowanym na strzeżonym i ekskluzywnym osiedlu w okolicy Jasnej Góry. Apartament dwupoziomowy wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Pokoju

Raków,Częstochowa

1 200 zł32 m² 38,03 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przytulne dwupokojowe mieszkanie, znajdujące się blisko centrum handlowego "jagiellończycy " oraz przystanków komunikacji publicznej. Dokładana lokalizacja : Al. Pokoju 1 Dwupokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Małopolska

Parkitka,Częstochowa

2 400 zł56 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje: na wynajem komfortowy apartament o powierzchni 56 m2 przy ul. Małopolskiej w dzielnicy Parkitka Mieszkanie wykończone materiałami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Tysiąclecie,Częstochowa

1 200 zł51 m² 23,53 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia M3 - 51 m , ul. Kwiatkowskiego, częstochowa Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 51 m , położone na 2. piętrze wieżowca przy ul. Kwiatkowskiego w Częstochowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Północ,Częstochowa

440 000 zł62 m² 7 096,77 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Atrakcyjne, dwustronne, ciche mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 61.6m2, usytuowane na drugim piętrze w bloku 3-piętrowym po termomodernizacji, położonym w dzielnicy Północ przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sportowa

Wrzosowiak,Częstochowa

399 000 zł59 m² 6 762,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Częstochowa, wrzosowiak, M4 na sprzedaz. Oferujemy do zakupu ładne 3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 52 mkw zlokalizowane w dzielnicy Wrzosowiak przy ul. Sportowej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Loretańska

Podjasnogórska,Częstochowa

2 200 zł40 m² 55 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dzień dobry! Do wynajęcia nowe mieszkanie 40 m2 w nowym bloku. Ulica Loretańska. Dzielnica Podjasnogórska. - salon z balkonem i kuchnią. Ok 26m2. - pokój: 14m2. W pokoju są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Podjasnogórska,Częstochowa

2 000 zł82 m² 24,39 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje: na wynajem 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 82m zlokalizowane na wysokim parterze kamienicy w Częstochowie przy ul. Kordeckiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Wrocławska

Parkitka,Częstochowa

550 872 zł66 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Do sprzedania apartament zlokalizowany w dzielnicy Parkitka w kameralnym zespole dwóch niskich a zarazem nowoczesnych budynków " akcenty 1 " przy ul. Wrocławskiej 28. Cała inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mazowiecka

Parkitka,Częstochowa

469 000 zł61 m² 7 726,52 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje: na sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie o powierzchni 60,7m , położone na wysokim parterze w 2 piętrowym bloku, w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Pokoju

Raków,Częstochowa

175 000 zł34 m² 5 102,04 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje: na sprzedaż kawalerka o powierzchni 34,3 m , położona na 2 piętrze w czteropiętrowym bloku w Częstochowie, przy Alei Pokoju 13.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wrzosowiak,Częstochowa

1 300 zł38 m² 34,21 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje: na wynajem słoneczne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38m zlokalizowane na ósmym piętrze w wieżowcu przy Al. Niepodległości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lwowska

Lisiniec,Częstochowa

566 046 zł73 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro nieruchomości czestate prezentuje nową inwestycję Kameralna Lwowska, zlokalizowaną w Częstochowie, w dzielnicy Lisiniec przy ul. Lwowskiej 68. Osiedle Kameralna Lwowska składać się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Michałowskiego

Północ,Częstochowa

270 000 zł51 m² 5 294,12 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie na parterze zlokalizowane przy ulicy Michałowskiego, dzielnica Północ w Częstochowie. Mieszkanie dwu-pokojowe o powierzchni użytkowej ok 51m2, mieści się na parterze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zapolskiej

Tysiąclecie,Częstochowa

950 zł38 m² 25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje: na wynajem dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38m usytuowane na trzecim piętrze w czteropiętrowym bloku przy ul. Zapolskiej w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zimorowicza

Śródmieście,Częstochowa

1 300 zł34 m² 38,24 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje: na wynajem dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 34m usytuowane na czwartym piętrze w czteropiętrowym bloku przy ul. Zimorowicza,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lwowska

Lisiniec,Częstochowa

493 740 zł63 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lechonia

Wrzosowiak,Częstochowa

429 000 zł64 m² 6 742,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Duży taras, własne ogrzewanie, trzy niezależne pokoje - to mieszkanie ma wszystko, czego szukasz. Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63 m , położone na parterze.