dowolna

Mieszkania z ogrzewaniem gazowym Częstochowa - Lista ogłoszeń

313 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

313 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Północ,Częstochowa

450 000 zł61 m² 7 389,16 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Częstochowa, północ, umeblowane 3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż. Oferta dostępna tylko w wgn. Agencja Nieruchomości wgn oferuje do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,9 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Małopolska

Parkitka,Częstochowa

2 650 zł56 m² 47,32 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje Na wynajem komfortowy apartament o powierzchni 56 m2 przy ul. Małopolskiej w dzielnicy Parkitka Mieszkanie wykończone materiałami najwyższej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Zamenhofa

Raków,Częstochowa

165 000 zł25 m² 6 600 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie typu kawalerka, zlokalizowane przy ulicy Zamenhofa 15, dzielnica Raków w Częstochowie. Nieruchomość położona na parterze w bloku 4-piętrowym, wybudowanym z cegły, blok po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Tysiąclecie,Częstochowa

2 200 zł55 m² 40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Proponuję na wynajem atrakcyjne mieszkanie po generalnym remoncie - Częstochowa, ul.Worcella 34, dzielnica Tysiąclecie. Mieszkanie o powierzchni 55 m2 znajduje się na 2 pietrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Częstochowa

1 200 zł48 m² 25 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Częstochowa, centrum, śródmieście, mieszkanie M3, na wynajem. Oferujemy na wynajem mieszkanie zlokalizowane w centrum miasta Częstochowy przy ul. Piłsudskiego. Nieruchomość o powierzchni 48.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piotrkowska

Stare Miasto,Częstochowa

195 000 zł37 m² 5 270,27 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie 2-pokojowe, zlokalizowane przy ulicy Piotrkowskiej 21b, dzielnica Stare Miasto w Częstochowie. Mieszkanie składa się z dużego pokoju, sypialni, kuchni, przedpokoju oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Dźbów,Częstochowa

3 000 zł85 m² 35,29 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Neo Nieruchomości prezentuje na wynajem nowoczesne mieszkanie w dzielnicy Dźbów. Mieszkanie usytuowane na 1 piętrze w wyremontowanym 3 piętrowym budynku. Apartament 3 pokojowy: - duży salon -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Częstochowa

Podjasnogórska,Częstochowa

1 950 zł45 m² 43,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja - oferta wstrzymana Do wynajęcia słoneczne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m2 zlokalizowane w dzielnicy Podjasnogórskiej. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lechonia

Wrzosowiak,Częstochowa

380 000 zł59 m² 6 440,68 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

M - 4 parter 59 mkw, 3 pokoje , osobne wc , łazienka , osobna ustawna kuchnia , przedpokój ,L, , duży balkon zadaszony , okna pcv , piwnica z oknem pcv , ogródek przed balkonem - zdjęcia. Rynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa

2 900 zł82 m² 35,37 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 82m2 zlokalizowane w Śródmieściu przy ul. Sobieskiego. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze w apartamentowcu. Mieszkanie dwupoziomowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa

219 999 zł38 m² 5 789,45 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Powierzchnia - 38M: - salon - wycyklinowany parkiet - garderoba - kuchnia na wymiar - łazienka po generalnym remoncie W mieszkaniu została wymieniona instalacja elektryczna oraz usunięty gaz Nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Romera

Tysiąclecie,Częstochowa

1 500 zł54 m² 28 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

2 pokojowe mieszkanie z wnęką.Pierwsze piętro.1000-lecie PREZENTUJE;Aleja Nieruchomości LOKALIZACJA;Częstochowa,1000-lecie,ul.Romera OPIS NIERUCHOMOŚCI Lokal 54m2 składa się z 2 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Częstochowa

410 000 zł64 m² 6 406,25 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w kamienicy, położone w samym centrum miasta. Lokal przeszedł gruntowny remont, dzięki czemu jest gotowy do zamieszkania od zaraz bez dodatkowych nakładów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jana

Częstochowa,śląskie

2 500 zł65 m² 38,46 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker nieaktualne - podpisana umowa 3 pokoje ul. Św Jana Park Jasnogórski taras M4 Odkryj szansę zamieszkania w ścisłym centrum kulturalnym Częstochowy. Ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wopistów

Dźbów,Częstochowa

225 000 zł38 m² 5 874,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Biuro ema Nieruchomości oferuje na sprzedaż zadbane mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 38 m z dodatkową piwnicą 5 m , zlokalizowane w spokojnej dzielnicy Dźbów przy ul. Wopistów -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Tysiąclecie,Częstochowa

1 600 zł56 m² 28,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w dzielnicy Tysiaclecie ul Okólna położone w bloku na czwartym piętrze w poblizu Biedronka, szkoła, przedszkole, uczelnie. Dobra komunikacja autobusowa. Blisko do Centrum. Cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Makuszyńskiego

Północ,Częstochowa

3 200 zł58 m² 55,17 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu do wynajęcia apartament na terenie nowego, zamkniętego Osiedla Kawie Wzgórza przy ulicy Makuszyńskiego w dzielnicy Północ. Apartament o powierzchni 58 m2, jest położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa

389 999 zł65 m² 5 999,98 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

W mieszkaniu została wymieniona instalacja elektryczna Przynależne 1 miejsce parkingowe pod blokiem 2 piwnice: - 16 M2 - 2 M2 Powierzchnia 65M: - salon z balkonem - otwarta kuchnia - sypialnia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Focha

Śródmieście,Częstochowa

1 150 zł25 m² 45,71 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie znajduje się na parterze w 4 piętrowym bloku zlokalizowanym przy ulicy Focha. W doskonałej lokalizacji blisko sklepów, punktów usługowych, szkół, uczelni, komunikacji miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Częstochowa

Parkitka,Częstochowa

2 500 zł75 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Manufaktura Nieruchomości prezentuje Państwu na wynajem komfortowy apartament położony w dzielnicy Parkitka. Powierzchnia nieruchomości to 75m2, na którą się składa : kuchnia otwarta na salon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa

1 100 zł34 m² 32,42 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Rezerwacja do 26.09.25 Do wynajęcia M2 Częstochowa ul. Krakowska 1100 zł Do wynajęcia lokal mieszkalny do własnej aranżacji, bez balkonu położony w bloku mieszkalnym trzypiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Lisiniec,Częstochowa

1 500 zł52 m² 29,01 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia sympatyczne mieszkanie w kameralnym bloku na Lisińcu Duży salon połączony z umeblowaną kuchnią Przestronna łazienka z wanną Szafa w przedpokoju Balkon z fajnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Częstochowa

Raków,Częstochowa

1 500 zł40 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuje do wynajmu M-3 O powierzchni 40 m2. Mieszkanie zadbane, umeblowane. Dwa osobne pokoje plus duża kuchnia. W przedpokoju duża szafa. Łazienka w płytkach. Mieszkanie przytulne, pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kiedrzyńska

Tysiąclecie,Częstochowa

229 000 zł40 m² 5 654,32 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie typu kawalerka, zlokalizowane przy ulicy Kiedrzyńskiej 67, dzielnica Tysiąclecie w Częstochowie. Nieruchomość położona na parterze w bloku 3-piętrowym, w którym oprócz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szymanowskiego

Śródmieście,Częstochowa

1 300 zł49 m² 26,53 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta dostępna tylko w wgn Agencja Nieruchomości Częstochowa! Do wynajęcia przytulne, w pełni wyposażone mieszkanie położone przy ul. Szymanowskiego. Lokal o powierzchni 49 m2, składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Kilińskiego

Tysiąclecie,Częstochowa

1 400 zł20 m² 70 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Biuro Nieruchomości dymowski. z przyjemnością prezentuje ofertę wynajmu pokoju dwuosobowego w prywatnym domu studenckim położonym w Częstochowie przy ul. Kilińskiego, tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Północ,Częstochowa

270 000 zł33 m² 8 132,53 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego mieszkania zlokalizowanego w Częstochowie, w dzielnicy Północ, przy ul. Iwaszkiewicza 8. Cechy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kosmiczna

Tysiąclecie,Częstochowa

299 000 zł52 m² 5 750 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie na parterze zlokalizowane przy ulicy Kosmicznej, dzielnica Tysiąclecie w Częstochowie. Mieszkanie typu M3 o powierzchni użytkowej ok 52m2, mieści się na parterze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Częstochowa

Wrzosowiak,Częstochowa

445 000 zł69 m² 6 449,28 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Biuro Centrum Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie 69 m 2 usytuowane na drugim piętrze w niskim bloku w dzielnicy Wrzosowiak przy ulicy Sportowej. W skład mieszkania wchodzą:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Częstochowa

Parkitka,Częstochowa

4 000 zł86 m² 46,51 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Metropolia oferuje do wynajęcia nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z ogródkiem w prestiżowej dzielnicy Częstochowy na parkitce. Lokal o powierzchni 86m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Słowackiego

Śródmieście,Częstochowa

1 600 zł39 m² 41,03 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjne, rozkładowe mieszkanie 2-pokojowe z balkonem, usytuowane na trzecim piętrze w ocieplonym bloku czteropiętrowym, położonym w dzielnicy Trzech Wieszczów, przy ul. Słowackiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mościckiego

Częstochówka,Częstochowa

590 000 zł66 m² 8 980,21 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Biuro nieruchomości findsquare ma przyjemność zaprezentować ofertę przestronnego mieszkania o powierzchni 65,7 m , zlokalizowanego na Brylantowym Osiedlu przy ul. Mościckiego 13.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Częstochowa

Parkitka,Częstochowa

4 000 zł86 m² 46,51 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Metropolia oferuje do wynajmu komfortowe, eleganckie mieszkanie z dużym tarasem położone na 1 piętrze nowoczesnego apartamentowca w jednaj z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szczytowa

Ostatni Grosz,Częstochowa

276 000 zł52 m² 5 307,69 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferujemy Państwu do sprzedaży, przestronne, funkcjonalne, 3-y pokojowe mieszkanie, o powierzchni 52 m2, usytuowane na parterze w wieżowcu, w spokojnej, pełnej zieleni, cichej okolicy ,w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Hoene-Wrońskiego

Trzech Wieszczów,Częstochowa

320 000 zł97 m² 3 309,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1930

Częstochowa, trzech Wieszczów, 3 mieszkania na sprzedaż. Oferujemy do sprzedaży trzy mieszkania położone w Częstochowie przy ul. Hoene-Wrońskiego w dzielnicy Trzech Wieszczów: - lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Okulickiego

Parkitka,Częstochowa

1 600 zł65 m² 24,62 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Okulickiego 21, dzielnica Parkitka w Częstochowie. Nieruchomość o powierzchni ok. 65m2 mieści się na 2 piętrze w bloku czteropiętrowym. Do dyspozycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wrzosowiak,Częstochowa

1 430 zł60 m² 23,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

***** rezerwacja ***** Częstochowa, wrzosowiak, mieszkanie M4 na wynajem. Oferujemy na wynajem bardzo ładne mieszkanie świeżo po generalnym remoncie zlokalizowane w Częstochowie przy ul. Jesiennej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wodzickiego

Tysiąclecie,Częstochowa

285 000 zł47 m² 6 063,83 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Ofertą sprzedaży jest dwupokojowe mieszkanie - dzielnica Tysiąclecie, ul. Wodzickiego, w Częstochowie - możliwość wprowadzenia od zaraz! Mieszkanie: - powierzchnia: 47 m2 - 2 jasne pokoje -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Łukasińskiego

Raków,Częstochowa

1 200 zł35 m² 34,29 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie na ul. Łukasińskiego, pokój z kuchnią położony na 2 piętrze w bloku. Mieszkanie umeblowane, czyste. Cena1200 zł plus czynsz 300zł plus media: prąd, gaz, woda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Północ,Częstochowa

1 800 zł33 m² 54,05 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka do wynajęcia - Częstochowa, północ, ul. Bacewicz - gotowa do zamieszkania! Szukasz przytulnego mieszkania w spokojnej i dobrze skomunikowanej dzielnicy? Ta zadbana kawalerka na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Najświętszej Maryi Panny

Śródmieście,Częstochowa

2 500 zł65 m² 38,46 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker nieaktualne, podpisana umowa M4 trzy pokoje dwa balkony centrum Al. Nmp 75 Odkryj szansę zamieszkania w ścisłym centrum kulturalnym Częstochowy. AL. Nmp.