dowolna

Mieszkania z centralnym ogrzewaniem Częstochowa - Lista ofert

537 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

537 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Botaniczna

Wrzosowiak,Częstochowa

309 000 zł48 m² 6 437,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Biuro nieruchomości czestate poleca mieszkanie typu M3, zlokalizowane przy ulicy Botanicznej 28, dzielnica Wrzosowiak w Częstochowie. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, kuchni, przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Katedralna

Stare Miasto,Częstochowa

339 000 zł49 m² 6 918,37 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-pokojowe z aneksem kuchennym o powierzchni ok 49m2 zlokalizowane w wyremontowanej kamienicy na rogu ulic Piłsudskiego i Katedralnej, rejon Stare Miasto w Częstochowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Katedralna

Stare Miasto,Częstochowa

306 000 zł42 m² 7 285,71 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni ok 42m2 zlokalizowane w wyremontowanej kamienicy na rogu ulic Piłsudskiego i Katedralnej, rejon Stare Miasto w Częstochowie. Niski czynsz (252zł) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sempołowskiej

Raków,Częstochowa

169 000 zł37 m² 4 567,57 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie typu kawalerka, zlokalizowane przy ulicy Sempołowskiej 1, dzielnica Raków w Częstochowie. Nieruchomość położona na 3 piętrze w bloku 3-piętrowym + strych, wybudowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Raków,Częstochowa

250 000 zł50 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Atrakcyjne mieszkanie M3 na sprzedaż, częstochowa, raków, ul. Limanowskiego. Oferujemy do sprzedaży częściowo umeblowane dwupokojowe mieszkanie z kuchnią, łazienką z wc i przedpokojem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kiedrzyńska

Tysiąclecie,Częstochowa

1 400 zł46 m² 30,43 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie na wynajem przy aquapark Częstochowa prezentuje;Aleja Nieruchomości lokalizacja;Częstochowa,Tysiąclecie,ul.Kiedrzyńska 73,przy aquapark OPIS NIERUCHOMOŚCI Lokal 2 pokojowy o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Wrzosowiak,Częstochowa

209 999 zł43 m² 4 883,70 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Powierzchnia ok 43 m2: salon sypialnia z balkonem kuchnia łazienka z wc 2 windy dostępne dla mieszkańców Blok jest dostosowany do osób niepełnosprawnych Czynsz - 300zł (co, śmieci,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa

219 999 zł38 m² 5 744,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1966

Powierzchnia - ok 38M: salon z balkonemsypialniałazienka z wc W mieszkaniu została wymieniona instalacja elektryczna i zamontowana klimatyzacja Wyposażenie: płyta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Armii Krajowej

Śródmieście,Częstochowa

329 000 zł51 m² 6 501,98 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie typu M-3 zlokalizowane przy Alei Armii Krajowej w centrum miasta w Częstochowie. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, przedpokoju oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zimorowicza

Śródmieście,Częstochowa

1 300 zł34 m² 38,24 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje: na wynajem dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 34m usytuowane na czwartym piętrze w czteropiętrowym bloku przy ul. Zimorowicza,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Ostatni Grosz,Częstochowa

218 999 zł37 m² 5 983,58 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Powierzchnia 36,6M: - salon - sypialnia z balkonem - kuchnia - łazienka Czynsz - 450 zł Komunikacja: - tramwaj - autobus Dobra lokalizacja: - vendo Park - C. H. Jagielończycy - Basen Zapraszamy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Tysiąclecie,Częstochowa

289 000 zł45 m² 6 436,53 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Manufaktura Nieruchomości prezentuje Państwu funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 44,90 m , położone na 1. piętrze w dzielnicy Tysiąclecie. Mieszkanie składa się z: 2 pokoi kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Zawodzie-Dąbie,Częstochowa

365 000 zł51 m² 7 156,86 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Neo Nieruchomości prezentuje funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie położone w zielonej i dobrze skomunikowanej dzielnicy Zawodzie-Dąbie. Lokal o powierzchni 51 m usytuowany jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Broniewskiego

Tysiąclecie,Częstochowa

258 000 zł38 m² 6 870,84 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Nowoczesne mieszkanie M3, częstochowa, tysiąclecie, broniewskiego, sprzedaż. Oferta dostępna tylko W wgn. Polecam do sprzedaży gotowe do zamieszkania 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Okulickiego

Parkitka,Częstochowa

515 000 zł60 m² 8 633,70 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje: na Sprzedaż słoneczny apartament o powierzchni 59,65 m zlokalizowany na szóstym piętrze nowego bloku z windą w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Północ,Częstochowa

1 200 zł36 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Manufaktura Nieruchomości zaprasza Państwa do zapoznania się z ofertą wynajmu przytulnego i funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 36 m , zlokalizowanego w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bienia

Wrzosowiak,Częstochowa

1 500 zł51 m² 29,53 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje: na wynajem dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 50,8m zlokalizowane w dzielnicy Wrzosowiak przy ul. Bienia, usytuowane na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Okulickiego

Parkitka,Częstochowa

2 100 zł40 m² 52,50 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje: na wynajem urządzone M3 w nowoczesnym stylu o powierzchni 40m z garderobą. Apartament znajduje się na ulicy Okulickiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Błeszno,Częstochowa

269 000 zł51 m² 5 253,91 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest atrakcyjne mieszkanie położone na 7 piętrze w wieżowcu z dwiema windami w dzielnicy Błeszno Mieszkanie składa się z : - Salonu z dużą wnęką , która.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Częstochowa

275 000 zł40 m² 6 875 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Biuro Nieruchomości Locatus pragnie zaproponować do sprzedaży mieszkanie w samym centrum Częstochowy przy ul.Śląskiej Mieszkanie : - 40m2 - 3 piętro w bloku - blok z cegły - niski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nałkowskiej

Tysiąclecie,Częstochowa

380 000 zł46 m² 8 260,87 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Bezpośrednio od właściciela bez prowizji! Sprzedam mieszkanie o powierzchni 46 m znajdujące się na 2. piętrze czteropiętrowego bloku. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Częstochowa

Trzech Wieszczów,Częstochowa

184 999 zł26 m² 7 115,35 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż atrakcyjne, wysokie mieszkanie 1-pokojowe, usytuowane na pierwszym piętrze 2-piętrowej, bardzo zadbanej kamienicy położonej w dzielnicy Trzech Wieszczów. Świetnie skomunikowane, 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słowackiego

Trzech Wieszczów,Częstochowa

259 000 zł47 m² 5 475,69 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Dwupokojowe mieszkanie z wnęką w budynku z dwiema windami, zlokalizowane w pełnej zieleni i bliskiej centrum dzielnicy Trzech Wieszczów. Główne atuty lokalizacja, bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Tysiąclecie,Częstochowa

389 000 zł52 m² 7 553,40 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie po generalnym remoncie na Tysiącleciu, ul. P.C.K. Studio Nieruchomości prezentuję ofertę sprzedaży bardzo ładnego dwupokojowego mieszkania w Częstochowie po generalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kosmowskiej

Północ,Częstochowa

489 000 zł65 m² 7 523,08 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Wyjątkowe mieszkanie na sprzedaż Osiedle Północ, częstochowa prezentuje;Aleja Nieruchomości lokalizacja;Częstochowa,Północ jedn.C,ul.Kosmowskiej Jeśli szukasz mieszkania, które łączy przestrzeń,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa

1 200 zł68 m² 17,65 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Manufaktura Nieruchomości prezentuje Państwu przestronne, 4-pokojowe mieszkanie na wynajem o powierzchni 68 m , położone w samym sercu miasta idealne dla osób, które chcą mieć wszystko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łódzka

Parkitka,Częstochowa

445 000 zł52 m² 8 476,19 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Ofertą sprzedaży jest 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w nowej inwestycji przy ul. Łódzkiej - dzielnica Parkitka w Częstochowie. Nieruchomość mieści się na 2 piętrze z zachodnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Tysiąclecie,Częstochowa

329 000 zł42 m² 7 927,71 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Neo Nieruchomości prezentuje na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Tysiąclecie. Lokal znajduje się na parterze, dwupiętrowego budynku. Jego powierzchnia wynosi 41,5 m2 i obejmuje: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Tysiąclecie,Częstochowa

253 999 zł46 m² 5 521,72 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Powierzchnia 46M: salon z balkonem sypialnia kuchnia łazienka z wc Czynsz - 700 zł Dobra lokalizacja: - 10 minut do Alei nmp - blisko uczelnia - Club Fitness - Endorfina i Planet Fitness -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa

259 999 zł37 m² 7 027 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Powierzchnia 37M: salon sypialnia z balkonemkuchniałazienka z wc Czynsz - 500 zł Dobra lokalizacja: 5 minut do centrum dużo parkingów, chodników i zieleni w okolicyprzychodnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Raków,Częstochowa

185 000 zł48 m² 3 879,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Słoneczne mieszkanie 3 pokojowe w dzielnicy Raków w okolicy ulic Perla i Asnyka. Główne atuty bardzo dobre wykorzystanie przestrzeni, kuchnia z oknem, dobre doświetlenie pomieszczeń,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Tysiąclecie,Częstochowa

268 999 zł38 m² 7 078,92 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Powierzchnia - ok 38M: salon sypialnia z balkonemkuchniałazienka z wc Zamontowane drzwi antywłamaniowe W mieszkaniu została wymieniona instalacja elektryczna Czynsz - 550 zł Komunikacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Tysiąclecie,Częstochowa

249 000 zł39 m² 6 352,04 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Neo Nieruchomości prezentuje przytulną kawalerkę w dzielnicy Tysiąclecie! Mieszkanie znajduje się na 2. piętrze niskiego bloku i składa się z: dużego, jasnego pokoju z balkonem osobnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Trzech Wieszczów,Częstochowa

256 000 zł38 m² 6 736,84 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Manufaktura Nieruchomości oferuje na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 38 m , położone na parterze w spokojnej i dobrze skomunikowanej dzielnicy Trzech Wieszczów. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Północ,Częstochowa

289 999 zł51 m² 5 686,25 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Powierzchnia 51M: salon z balkonemsypialniakuchniałazienka z wc Czynsz - 700 zł Komunikacja: tramwajautobus Dobra lokalizacja: lasek Aniołowskiprzychodnia lekarskablisko C.H. M1 Zapraszamy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Tysiąclecie,Częstochowa

289 000 zł38 m² 7 605,26 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Manufaktura Nieruchomości prezentuje do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 38 m , położone na 7. piętrze w bloku w dzielnicy Tysiąclecie. Układ funkcjonalny i wygodny zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Stare Miasto,Częstochowa

260 000 zł57 m² 4 545,45 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Neo Nieruchomości prezentuje jednopokojowe mieszkanie w centrum Częstochowy Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 57,2 m , położone na 1. piętrze w bloku z cegły ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Trzech Wieszczów,Częstochowa

256 000 zł37 m² 6 918,92 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Neo Nieruchomości prezentuje na sprzedaż mieszkanie w dzielnicy Trzech Wieszczów. Na sprzedaż funkcjonalne, zadbane mieszkanie o powierzchni 37 m2, położone na parterze w 10-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Schillera

Częstochowa,śląskie

215 000 zł27 m² 7 962,96 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 27 m, położone na 2. piętrze w zadbanym bloku z windą na popularnej i dobrze skomunikowanej Jednostce B w Częstochowie. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Tysiąclecie,Częstochowa

253 999 zł39 m² 6 479,57 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Powierzchnia ok 40M: salon z balkonemsypialniakuchniałazienka Możliwość przebudowy na 3 pokoje z aneksem Czynsz - 600 zł Komunikacja: tramwajautobus Dobra lokalizacja: politechnika.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Wrzosowiak,Częstochowa

190 000 zł41 m² 4 679,80 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż przytulne 2-pokojowe mieszkanie z panoramicznym widokiem w dzielnicy Wrzosowiak w Częstochowie. Jeśli szukasz mieszkania na "dachu miasta" w doskonale skomunikowanym.