dowolna

Mieszkania z centralnym ogrzewaniem Częstochowa - Lista ofert

537 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

537 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Tysiąclecie,Częstochowa

309 900 zł48 m² 6 456,25 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Manufaktura Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży dwupokojowego mieszkania, położonego na parterze w czteropiętrowym bloku w popularnej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Skrzyneckiego

Tysiąclecie,Częstochowa

1 000 zł20 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta dostępna tylko W biurze nieruchomości "labirynt" Atrakcyjne, słoneczne, ciche mieszkanie 1-pokojowe z balkonem francuskim, usytuowane na 2. piętrze w ocieplonym bloku 4-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Raków,Częstochowa

217 000 zł37 m² 5 943,58 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Manufaktura Nieruchomości prezentuje komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż, zlokalizowane w świetnie zlokalizowanej części dzielnicy Raków. To doskonała propozycja zarówno dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krasińskiego

Trzech Wieszczów,Częstochowa

1 090 zł44 m² 24,77 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie blisko centrum Krasińskiego 4 w Częstochowie. Nieruchomość: powierzchnia 44 m2. Parter. Miejskie ogrzewanie. Balkon. Lokalizacja: świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Północ,Częstochowa

369 999 zł61 m² 6 065,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Powierzchnia 61M: - salon z balkonem - sypialnia - sypialnia - kuchnia - łazienka Mieszkanie po remoncie: - wymieniona instalacja elektryczna - nowe panele oraz płytki - w pełni wyposażona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Jana III Sobieskiego

Śródmieście,Częstochowa

990 zł18 m² 55 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przytulna kawalerka w Śródmieściu przy ulicy Jana III Sobieskiego, częstochowa. *Nieruchomość* Powierzchnia 18 m2. Piętro 1. Ogrzewanie miejskie. Blok jest po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Ostatni Grosz,Częstochowa

259 000 zł48 m² 5 340,21 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie dwupokojowe , mieszkanie do remontu i własnej aranżacji , doskonała lokalizacja , w poblizu tramwaj , autobus , sieci sklepowe , siłownia. Oferta wysłana z systemu bck Galactica

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Dąbrowskiego

Śródmieście,Częstochowa

1 900 zł35 m² 54,29 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Częstochowa, śródmieście, mieszkanie na wynajem. Oferujemy na wynajem mieszkanie o pow. 34 m2 usytuowane na w centrum miasta na 1 piętrze 3-piętrowej kamienicy przy ul. Dąbrowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Skrzyneckiego

Śródmieście,Częstochowa

1 000 zł20 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żołnierzy Niezłomnych

Tysiąclecie,Częstochowa

396 000 zł52 m² 7 557,25 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Woźniakowski Nieruchomości prezentuje wyjątkowe, przestronne 2-pokojowe mieszkanie z potencjałem na 3 pokoje położone na 7. piętrze w zadbanym wieżowcu przy ul. Żołnierzy Niezłomnych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nadrzeczna

Stare Miasto,Częstochowa

265 000 zł38 m² 6 883,12 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do kontaktu i umówienia się na prezentację Aleksandra Ordon tel. Jeśli szukasz wyjątkowego mieszkania w doskonałej lokalizacji, to ta oferta jest dla Ciebie! Bezpieczna inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Błeszno,Częstochowa

1 000 zł32 m² 31,25 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Manufaktura Nieruchomości zaprasza Państwa do wynajmu przytulnego mieszkania położonego w spokojnej i zielonej dzielnicy Błeszno w Częstochowie. Na powierzchnię 32 m składają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Częstochowa,śląskie

289 000 zł34 m² 8 601,19 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Woźniakowski Nieruchomości oferuje na sprzedaż w najlepszej lokalizacji miasta urocze, gustowne mieszkanie na parterze w bloku 3 piętrowym o pow. 33,6 m2. Nieruchomość w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Armii Krajowej

Tysiąclecie,Częstochowa

298 000 zł52 m² 5 687,02 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Częstochowa, tysiąclecie, armii Krajowej, mieszkanie M3 na sprzedaż. Oferujemy na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe z wnęką o pow. 52,40 mkw, zlokalizowane w dzielnicy Tysiąclecie przy al.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Botaniczna

Wrzosowiak,Częstochowa

1 850 zł36 m² 50,85 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia. Mieszkanie o powierzchni 36,38 m2, zlokalizowane w nowym budynku apartamenty wrzos oddanym w 2022 roku, w dzielnicy Wrzosowiak w Częstochowie. Mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Tysiąclecie,Częstochowa

309 000 zł46 m² 6 717,39 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Manufaktura Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży wyjątkowego mieszkania położonego w jednej z najbardziej pożądanych i dobrze skomunikowanych dzielnic Tysiąclecie. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Iwaszkiewicza

Północ,Częstochowa

1 700 zł52 m² 33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przestronne dwupokojowe mieszkanie z dużym balkonem prezentuje; aleja Nieruchomości lokalizacja; częstochowa,Północ B,ul.Iwaszkiewicza OPIS NIERUCHOMOŚCI Lokal 52m2 mieści się na parterze 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Mościckiego

Parkitka,Częstochowa

480 000 zł75 m² 6 417,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Do sprzedania duże i przestronne mieszkanie o powierzchni 74,80 m2 położone na czwartym piętrze w bloku w dzielnicy Parkitka przy ul. Mościckiego. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Częstochowa

Parkitka,Częstochowa

2 000 zł50 m² 40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą komfortowego, nowoczesnego mieszkania w nowym apartamentowcu, położonego na parterze z dużym tarasem. To idealne miejsce dla osób ceniących sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Małopolska

Parkitka,Częstochowa

2 200 zł42 m² 52,38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe, atrakcyjne mieszkanie znajdujące się w nowym bloku, z miejsce parkingowym zewnętrznym, teren ogrodzony. Mieszkanie dwupokojowe o powierzchni około 42m, dwa pokoje, na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pużaka

Północ,Częstochowa

310 000 zł52 m² 6 019,42 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Mieszkanie typu M3, zlokalizowane przy ulicy Pużaka 6, dzielnica Północ, w Częstochowie. Mieszkanie dwu-pokojowe o powierzchni ok 52m2 mieści się na 1 piętrze w bloku czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Tadeusza Kościuszki

Śródmieście,Częstochowa

349 000 zł58 m² 6 017,24 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Na sprzedaż słoneczne, bardzo ciche mieszkanie 3-pokojowe z dużym balkonem, usytuowane na drugim piętrze w ocieplonym dziesięciopiętrowym bloku z windą, położonym w ścisłym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Raków,Częstochowa

239 900 zł32 m² 7 404,32 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Neo Nieruchomości prezentuje przestronne mieszkanie położone na osiedlu Raków. Mieszkanie usytuowane na 8 pietrze w 10 piętrowym wieżowcu z domofonem oraz dwoma nowoczesnymi windami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Północ,Częstochowa

450 000 zł62 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Szukasz komfortowego i przestronnego mieszkania w cichej i zielonej okolicy ? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! neo Nieruchomości prezentuje piękne, nowoczesne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Częstochowa

330 000 zł45 m² 7 333,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego w Częstochowie przy ul. Focha 57/61. Cechy nieruchomości: mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Witosa

Północ,Częstochowa

329 000 zł60 m² 5 447,02 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Sprzedam 3 pokojowe Mieszkanie osiedle Północ Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie o pow 60,4 m 2 zlokalizowane w dzielnicy Północ ul Witosa na 4 pietrze w cztero piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wyszyńskiego

Podjasnogórska,Częstochowa

490 000 zł68 m² 7 209,06 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Niezwykle atrakcyjne, wykończone mieszkanie w doskonałej lokalizacji przy ul.Wyszyńskiego 64. Kameralne, bezpieczne osiedle z ograniczonym dostępem osób trzecich, gwarantujące spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Ossowskiego

Raków,Częstochowa

970 zł20 m² 48,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: kawalerka o powierzchni 20 metrów w nowoczesnym standardzie przy ulicy Ossowskiego 32 *nieruchomość* Powierzchnia 20 m2 Piętro 3 Ogrzewanie centralne Mieszkanie idealnie nadaje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Częstochowa

Tysiąclecie,Częstochowa

1 050 zł22 m² 47,73 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia niewielka kawalerka 22m2, w dzielnicy Tysiąclecie w Częstochowie w bloku trzypiętrowym na 1 piętrze. Blok ocieplony, czysta klatka schodowa otwierana domofonem, okna pcv Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mościckiego

Parkitka,Częstochowa

2 600 zł50 m² 51,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia ładne i przestronne mieszkanie o powierzchni 50,29 m2 położone na pierwszym piętrze w budynku z windą w dzielnicy Parkitka przy ul. Mościckiego. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Trzech Wieszczów,Częstochowa

245 000 zł45 m² 5 444,44 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2-pokojowe mieszkanie w dzielnicy Trzech Wieszczów - narożne, słoneczne, z potencjałem! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 45 m zlokalizowane na 1 piętrze w czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa

270 000 zł50 m² 5 400 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Umowa na wyłączność, oferta dostępna tylko W biurze nieruchomości "labirynt" Przestronne, wysokie mieszkanie 2-pokojowe z balkonem, usytuowane na 3. piętrze w ocieplonym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Stare Miasto,Częstochowa

1 700 zł50 m² 34 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia M3 w Centrum Częstochowy, kuchnia umeblowana pokoje nieumeblowane Mieszkanie położone przy Pl. Daszyńskiego, na 3 pietrze kamienicy z windą Lokal gotowy do zamieszkania, czysty,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowowiejskiego

Śródmieście,Częstochowa

375 000 zł46 m² 8 152,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Sprzedaż prosto od właściciela! Mieszkanie po generalnym remoncie gotowe do wprowadzenia! Częstochowa, śródmieście | ok 46 m | 3 pokoje | 3 piętro |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Tysiąclecie,Częstochowa

209 999 zł38 m² 5 526,29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Powierzchnia ok 38M: - salon - sypialnia - kuchnia - łazienka Okolica bloku zadbana: - dużo terenów zielonych - place zabaw - miejsca parkingowe dookoła Dobra lokalizacja: - politechnika Częstochowska -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście,Częstochowa

419 000 zł63 m² 6 662,43 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Szukasz mieszkania w doskonałej lokalizacji, gotowego do wprowadzenia się bez dodatkowych nakładów? Mamy dla Ciebie idealną ofertę! Woźniakowski Nieruchomości oferuje przestronne, słoneczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kopernika

Trzech Wieszczów,Częstochowa

419 000 zł80 m² 5 270,44 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: przestronne mieszkanie 79,5 m w centrum Częstochowy, przy ul. Kopernika. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 8 piętrowym budynku z windą. Budynek oddalony jest od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kilińskiego

Tysiąclecie,Częstochowa

299 000 zł44 m² 6 773,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Częstochowa, ul.Kilińskiego - mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 44,14m2 w bloku czteropiętrowym. Agencja Nieruchomości wgn oferuje do sprzedaży mieszkanie dwupokojowe o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Północ,Częstochowa

349 000 zł52 m² 6 776,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Neo Nieruchomości prezentuje mieszkanie dwupokojowe w dzielnicy Północ. Mieszkanie położone jest na drugim piętrze w niskim bloku. Składa się z kuchni, łazienki, małego pokoju oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Północ,Częstochowa

449 999 zł62 m² 7 199,98 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Powierzchnia 62,5M: salon Sypialnia z balkonemsypialniakuchniałazienka Czynsz - 750zł Komunikacja: tramwajautobus Dobra lokalizacja: blisko Promenada Niemena i Las aniołowskiwiele obiektów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kopernika

Śródmieście,Częstochowa

310 000 zł45 m² 6 881,24 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Woźniakowski Nieruchomości oferuje na sprzedaż wyjątkowe, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 45 m2, zlokalizowane w ścisłym Śródmieściu Częstochowy, na 3. piętrze 4-piętrowego bloku.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij