dowolna

Mieszkania z centralnym ogrzewaniem Częstochowa - Lista ofert

537 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

537 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Obrońców Poczty Gdańskiej

Częstochowa,śląskie

1 200 zł30 m² 40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wyremontowany Pokój z kuchnią na 1 piętrze prezentuje;Aleja Nieruchomości lokalizacja; obrońców Poczty Gdańskiej 6. Osiedle 1000-lecia ,w pobliżu Szpitala. Blok usytuowany przy aptece.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Broniewskiego

Tysiąclecie,Częstochowa

234 500 zł42 m² 5 650,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie dwupokojowe z balkonem do remontu, pełna własność z Księga Wieczystą - spokojna okolica, na własne potrzeby oraz alternatywa pod wynajem i lokatę kapitału. Duży parking.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Częstochowa

Trzech Wieszczów,Częstochowa

380 000 zł65 m² 5 846,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie gotowe do wprowadzenie. Duże i widne. Okna na wschód i zachód. Kuchnia w pełni wyposażona - agd w zabudowie. W przedpokoju oraz w jednym z pokoi - szafa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja 11 Listopada

Wrzosowiak,Częstochowa

390 000 zł62 m² 6 320,91 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomości Expander oferuje na sprzedaż mieszkanie w Częstochowie, dzielnica Wrzosowiak. Nieruchomość o powierzchni 61,7 m2, położona jest na czwartym bloku po termoizolacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Raków,Częstochowa

299 000 zł50 m² 5 985,99 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferuję na sprzedaż wyremontowane mieszkanie w dzielnicy Raków w Częstochowie. Mieszkanie mieści się w spokojnej części dzielnicy , na 2 piętrze , w bloku zabezpieczonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Częstochowa

Wyczerpy Górne,Częstochowa

299 000 zł35 m² 8 518,52 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest atrakcyjna, wyremontowana, w pełni wyposażona kawalerka o pow 35,10 mkw. Mieszkanie położone jest na drugim piętrze w bloku czteropiętrowym z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krakowska

Stare Miasto,Częstochowa

1 500 zł45 m² 33,05 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia M3 Częstochowa ul. Krakowska 1 500 zł Do wynajęcia częściowo umeblowany lokal mieszkalny, bez balkonu położony w bloku mieszkalnym trzypiętrowym w Częstochowie przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Częstochowa

Raków,Częstochowa

179 000 zł35 m² 5 114,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest bardzo atrakcyjne małe mieszkanie o pow 35 mkw przy ul. Zamenhoffa w dzielnicy Raków. Mieszkanie położne jest na czwartym piętrze w bloku z cegły. Duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Okulickiego

Parkitka,Częstochowa

1 990 zł65 m² 30,62 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia przytulne 3-pokojowe mieszkanie na Parkitce, ul. Okulickiego 19b *centralne ogrzewanie *powierzchnia 65 m2 *parter *zamykane podwórko *idealna dla rodziny *w pobliżu przedszkole.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ogińskiego

Śródmieście,Częstochowa

379 000 zł49 m² 7 734,69 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Umowa na wyłączność! oferta dostępna tylko W biurze nieruchomości "labirynt" Ciche, wysokie mieszkanie po remoncie, w ścisłym Centrum! Atrakcyjne, dwustronne, rozkładowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

384 000 zł62 m² 6 194 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokojowe mieszkanie 62m2 przy promenadzie prezentuje; aleja Nieruchomości lokalizacja; częstochowa, północ jedn. A Gombrowicza opis nieruchomości Lokal 62m2 znajduje się na 2 piętrze piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Częstochowa

Trzech Wieszczów,Częstochowa

190 000 zł31 m² 6 109,32 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Nieruchomości oferuje do sprzedaży ciekawą kawalerkę do remontu i dowolnej aranżacji, położoną na 4 piętrze w bloku 4 piętrowym, dzielnica Trzech Wieszczów. Wystawa okien na południe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Focha

Śródmieście,Częstochowa

2 100 zł36 m² 57,53 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Cześć! Do wynajęcia od zaraz, nowoczesne mieszkanie po generalnym remoncie o powierzchni 36,5m2 przy ul. Focha (centrum miasta) z parkingiem dla mieszkańców zamykanym na pilota i klatką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Witosa

Północ,Częstochowa

337 000 zł52 m² 6 480,77 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Czyste, do wprowadzenia, rozkładowe, dwupokojowe mieszkanie na Północy. Położenie bardzo korzystne: blisko lasu, sklepów i komunikacji miejskiej. Blok posiada dwie windy, w tym jedną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Limanowskiego

Raków,Częstochowa

300 000 zł52 m² 5 769 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferta sprzedaży mieszkania 52 m2, 3-pokoje na trzecim piętrze w bloku 4-piętrowym z dużym balkonem i przynależną piwnicą. Szukasz idealnego miejsca dla swojej rodziny? To mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Pokoju

Raków,Częstochowa

245 000 zł48 m² 5 072 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe - Aleja Pokoju prezentuje: aleja Nieruchomości lokalizacja Nieruchomość oferuje nie tylko doskonałe połączenie komunikacyjne, ale także szeroki zakres udogodnień.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Tysiąclecie,Częstochowa

280 000 zł52 m² 5 353,73 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 52,30 mkw , zlokalizowane na drugim piętrze w wieżowcu. Nieruchomość składa się z: - dwóch pokoi - w tym jeden.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka na parterze, ul. Hoene-Wrońskiego

Śródmieście,Częstochowa

990 zł25 m² 39,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia studio położone na cichej ulicy w bardzo dobrze skomunikowanej części miasta *znajduje się na parterze dwupiętrowej kamienicy z cegły, od strony podwórka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Trzech Wieszczów,Częstochowa

409 000 zł62 m² 6 596,77 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Woźniakowski nieruchomości prezentuje piękne, ustawne i w pełni wyposażone M4 dostępne od zaraz. Nieruchomość zlokalizowana jest w dzielnicy Trzech Wieszczów, w spokojnej i cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bohaterów Katynia

Błeszno,Częstochowa

285 000 zł46 m² 6 209,15 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Woźniakowski Nieruchomości prezentuje jasne, ustawne i gotowe do zamieszkania M3 na Bohaterów Katynia. Lokal dostępny od zaraz. Na powierzchni 46 m2 jest: - salon - sypialnia - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Raków,Częstochowa

245 000 zł52 m² 4 676,46 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Mieszkanie M4 Raków wolne od zaraz pierwsze piętro Do sprzedaży lokal mieszkalny trzypokojowy z dużym balkonem typu loggia. Mieszkanie rozkładowe, położone na pierwszym piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łukasińskiego

Raków,Częstochowa

260 000 zł38 m² 6 914,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Zapraszam do zapoznania się z mieszkaniem położonym w Częstochowie przy ulicy Łukasińskiego 17. Mieszkanie o powierzchni 37,6 m2 znajduje się na trzecim piętrze w czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Tysiąclecie,Częstochowa

259 000 zł38 m² 6 906,67 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2-pokojowe, 1 piętro Klimatyczne M-3 z balkonem, położone na pierwszym piętrze w wieżowcu przy ul. Czartoryskiego. Na powierzchnię 38,5 m2 składają się 2 pokoje, kuchnia, przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Armii Krajowej

Tysiąclecie,Częstochowa

255 000 zł37 m² 6 854,84 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję ciepłe, dobrze nasłonecznione mieszkanie o pow. 37,2m2, zlokalizowane na p. 2/4 w budynku po pełnej termomodernizacji. Lokalizacja: budynek zlokalizowany jest w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zapolskiej

Częstochowa,śląskie

1 400 zł60 m² 23 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

3 pokojowe mieszkanie w Częstochowie(dzielnica 1000-lecie) prezentuje;Aleja Nieruchomości lokalizacja;Częstochowa,ul.Zapolskiej,przy sklepie Lewiatan O MIESZKANIU Lokal mieści się na 2 pietrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Starzyńskiego

Północ,Częstochowa

1 250 zł48 m² 26,04 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Starzyńskiego 4, dzielnica Północ w Częstochowie. Nieruchomość o powierzchni ok. 48m2 mieści się na 2 piętrze w bloku czteropiętrowym. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

360 000 zł44 m² 8 182 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2 pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie. Centrum miasta. Prezentuje;Aleja Nieruchomości lokalizacja;Częstochowa, śródmieście,ul.Nowowiejskiego LOKAL Mieszkanie o powierzchni 44m2 mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Częstochowa

Wrzosowiak,Częstochowa

1 790 zł59 m² 30,34 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 59 mkw, położone na czwartym piętrze w czteropiętrowym budynku w południowej dzielnicy Częstochowy. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Północ,Częstochowa

263 000 zł48 m² 5 467,78 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Biuro Woźniakowski Nieruchomości oferuje 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,1 m2, położone na drugim piętrze w wieżowcu, dzielnica Północ. Tylko 5400 pln za m2. Na powierzchni 48,1 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Glogera

Trzech Wieszczów,Częstochowa

269 000 zł60 m² 4 448,49 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie typu M3, zlokalizowane przy ulicy Glogera 18, dzielnica Trzech Wieszczów w Częstochowie. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, kuchni, przedpokoju oraz łazienki o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Michałowskiego

Północ,Częstochowa

1 350 zł36 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nieruchomości oferuje na wynajem przestronne M2 położone na 4 pietrze w bloku 4-piętrowym w Częstochowie na ul. Michałowskiego - osiedle Północ. Mieszkanie widne z wystawą okien na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Tysiąclecie,Częstochowa

289 000 zł45 m² 6 422,22 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest dwupokojowe mieszkanie znajdujące się na pierwszym piętrze w dzielnicy Tysiąclecie. W jego skład wchodzi przestronny salon z wyjściem na balkon, pokój, duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dąbrowskiego

Śródmieście,Częstochowa

339 000 zł39 m² 8 692 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie po generalnym remoncie na parterze w bloku czteropiętrowym w centrum Częstochowy. Lokal o powierzchni 39 m2 składa się z pokoju z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mireckiego

Raków,Częstochowa

320 000 zł58 m² 5 536,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie trzypokojowe położone na pierwszym piętrze w bloku czteropiętrowym. Blok z nową elewacją , po termoizolacji. Duża kwadratowa kuchnia, ustawne pokoje. Niski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Michałowskiego

Północ,Częstochowa

237 000 zł36 m² 6 583 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Nieruchomości oferuje do sprzedaży przestronne M2 położone na 4 pietrze w bloku 4-piętrowym w Częstochowie na ul. Michałowskiego - osiedle Północ. Mieszkanie widne z wystawą okien na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bacewicz

Kiedrzyn,Częstochowa

535 000 zł60 m² 8 916,67 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker lokalizacja: północ ul. Bacewicz Oferujemy wyjątkową okazję zakupu urokliwego mieszkania o powierzchni 60 m , które z pewnością stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pużaka

Północ,Częstochowa

399 000 zł51 m² 7 838,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Przestronne mieszkanie w bardzo dobrym standardzie, nieopodal Lasku Aniołowskiego i Promenady Niemena. Główne atuty rewelacyjna lokalizacja w jednej z najlepszych dzielnic miasta, spory.