dowolna

Mieszkania z centralnym ogrzewaniem Częstochowa - Lista ofert

537 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

537 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie Częstochowa

Częstochowa,śląskie

1 621 zł39 m² 41,89 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Duże jednopokojowe mieszkanie w samym centrum miasta , niedaleko Placu Biegańskiego przy uniwerytecie Jana Długosza. W poblizu sklepy , uczelnie , urzędy .Znakomita komunikacja Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Armii Krajowej

Tysiąclecie,Częstochowa

295 000 zł48 m² 6 168,97 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Słoneczne, 3 pokojowe mieszkanie w popularnej i bogatej w infrastrukturę dzielnicy Tysiąclecie w okolicy ulic Gałczyńskiego i Armii Krajowej. Główne atuty v bardzo dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Raków

Raków,Częstochowa

214 000 zł34 m² 6 336,99 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest kawalerka znajdująca się przy ul. Al.Pokoju w Czestochowie o powierzchni 33,77 m. Mieszkanie składa się z dużego pokoju, oddzielonej kuchni oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Raków,Częstochowa

199 000 zł50 m² 3 987,98 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferuję na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie znajdujące się w Częstochowie przy ul. Limanowskiego 106/110 m. 22 w najbardziej zielonej części Częstochowy - dzielnicy Raków. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Częstochowa

Częstochowa,śląskie

440 000 zł88 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni 88m2 w samym centrum Częstochowy. Zlokalizowane jest na drugim piętrze w kamienicy przy Alei Kościuszki. Nieruchomość o bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Giżycka

Lisiniec,Częstochowa

325 000 zł44 m² 7 437,07 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Oferujemy Państwu do wynajęcia trzy pokojowe mieszkanie w dzielnicy Lisiniec o powierzchni użytkowej 43,70m2. Mieszkanie położone jest na pierwszym piętrze w budynku mieszkalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Tysiąclecie

Tysiąclecie,Częstochowa

285 000 zł46 m² 6 196 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Oferuję na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe w dzielnicy Tysiąclecie w Częstochowie. Mieszkanie znajduje się na parterze , w niskim bloku , pośród zieleni. Na powierzchnię 46 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lelewela

Śródmieście,Częstochowa

2 000 zł60 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Proponuję na wynajem mieszkanie zlokalizowane w Częstochowie,przy ulicy Lelewela 3/9,dzielnica Śródmieście. Mieszkanie o powierzcni 60m2 znajduje się na 5 piętrze wierzowca,składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Północ

Północ,Częstochowa

1 800 zł51 m² 35,29 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe , usytuowane na parterze w bloku 4 piętrowym. Lokalizacja : dzielnica Północ Powierzchnia : 51 mkw , na którą składają się dwa duże pokoje - jeden.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście,Częstochowa

430 000 zł88 m² 4 886,36 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Mieszkanie trzypokojowe w samym Centrum z dużym wewnętrznym zamykanym parkingiem. Mieszkanie wysokie 2,90m, duże okna , także w łazience. Na podłogach glazura i parkiet. Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Północ,Częstochowa

447 580 zł64 m² 6 950 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Brak prowizji dla kupujących! Zapraszamy Państwa do zapoznania się z inwestycją Osiedle Loretańska. Realizowana inwestycja zlokalizowana jest w Częstochowie przy ulicy Loretańskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, Tysiąclecie

Tysiąclecie,Częstochowa

1 430 zł26 m² 55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie po generalnym remoncie. Kuchnia wyposażona w nowe agd. Kaucja 1850 zł + prąd i gaz prezentuje; aleja Nieruchomości lokalizacja;Częstochowa, tysiąclecie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Częstochowa

298 000 zł48 m² 6 235,61 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o metrażu 47,79 m2, na drugim piętrze, przy ulicy Nadrzecznej w kameralnym budynku trzykondygnacyjnym. Mieszkanie położone jest w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Raków

Raków,Częstochowa

213 999 zł34 m² 6 294,09 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Biuro Centrum Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie 34 m 2 usytuowane na parterze w niskim bloku w dzielnicy Raków przy Alei Pokoju. W skład mieszkania wchodzą: -przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jasnogórska

Śródmieście,Częstochowa

1 450 zł64 m² 22,66 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta na wyłączność! dostępna tylko W biurze nieruchomości labirynt! Mieszkanie 3-pokojowe z dużym balkonem, usytuowane na ósmym piętrze w ocieplonym bloku 10-piętrowym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Częstochowa

Wrzosowiak,Częstochowa

442 000 zł79 m² 5 597,06 zł/m²

 

Piętro:3/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta 0% - Kupujący nie płaci prowizji, wynagrodzenie biura w całości pokrywa Sprzedający! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu dwupoziomowe mieszkanie 4-pokojowe W stanie deweloperskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wrzosowiak

Wrzosowiak,Częstochowa

220 000 zł41 m² 5 418,72 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Szukasz mieszkania w celach inwestycyjnych, w świetnej lokalizacji? A może chcesz zamieszkać ze swoją drugą połówką? Woźniakowski Nieruchomości przedstawia mieszkanie rozkładowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Tysiąclecie

Tysiąclecie,Częstochowa

299 000 zł44 m² 6 826,48 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Woźniakowski Nieruchomości przedstawia funkcjonalne mieszkanie, gotowe do wprowadzenia, w dzielnicy Tysiąclecie. Mieszkanie położone na czwartym piętrze, w czteropiętrowym bloku, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zana

Trzech Wieszczów,Częstochowa

1 500 zł36 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *dwupokojowe mieszkanie na Trzech Wieszczów. *Powierzchnia 36 m2. *Miejskie ogrzewanie = ciepłe mieszkanie. *Pełne wyposażenie i umeblowanie. *Świetna lokalizacja. Wyposażenie: *pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wrzosowiak

Wrzosowiak,Częstochowa

330 000 zł67 m² 4 896,14 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Biuro Centrum Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie 67,4 m 2 usytuowane na drugim piętrze w niskim bloku z cegły w dzielnicy Wrzosowiak. W skład mieszkania wchodzą: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Trzech Wieszczów

Trzech Wieszczów,Częstochowa

275 000 zł50 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Centrum Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie 50m 2 usytuowane na pierwszym piętrze w czteropiętrowym bloku w dzielnicy Trzech Wieszczów. W skład mieszkania wchodzą: -duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ogińskiego

Trzech Wieszczów,Częstochowa

220 000 zł38 m² 5 729,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

oferuję do sprzedaży mieszkanie dwupokojowe o pow. e38,40 m2 położone w dzielnicy Trzech Wieszczy Częstochowy, w ocieplonym bloku Mieszkanie położone na 4piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Śródmieście

Śródmieście,Częstochowa

394 000 zł49 m² 8 040,82 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Dzień Dobry, sprzedam bezpośrednio przestronne i słoneczne mieszkanie trzypokojowe, położone w doskonałej lokalizacji - w dzielnicy Śródmieście/ Trzech Wieszczów. ( 600 m od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Schulza

Raków,Częstochowa

1 390 zł47 m² 29,57 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie na zasadzie najmu okazjonalnego. 47 m2, 2 pokoje z kuchnią i łazienką, dwustronne, ciepłe. Pokoje i kuchnia jasne, przestronne. Nieruchomość mieści się na 1 piętrze w 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słowackiego

Trzech Wieszczów,Częstochowa

1 050 zł40 m² 26,58 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem słoneczne mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na trzecim piętrze w ocieplonym 4-piętrowym bloku z cegły, położonym w dzielnicy Trzech Wieszczów przy ul. Słowackiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Północ

Północ,Częstochowa

289 000 zł51 m² 5 666,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie dwupokojowe , usytuowane na parterze w bloku 4 piętrowym. Lokalizacja : dzielnica Północ Powierzchnia : 51 mkw , na którą składają się dwa duże pokoje - jeden.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stare Miasto

Stare Miasto,Częstochowa

259 000 zł36 m² 7 194,44 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest dwupokojowe mieszkanie o pow około 36 mkw, położone na pierwszym piętrze w niskim bloku w dzielnicy Stare Miasto przy ul. Nadrzecznej. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Raków

Raków,Częstochowa

400 000 zł65 m² 6 153,85 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest bardzo atrakcyjne trzypokojowe mieszkanie znajdujące się na drugim piętrze w bloku z cegły w dzielnicy Raków. Mieszkanie składa się z: - przestronnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Błeszno

Błeszno,Częstochowa

275 000 zł48 m² 5 670,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48,50 mkw , zlokalizowane na czwartym piętrze w bloku. Nieruchomość położona jest w spokojnej i cichej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Tysiąclecie

Tysiąclecie,Częstochowa

285 000 zł46 m² 6 195,65 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 46 mkw. zlokalizowane na parterze w bloku. Nieruchomość składa się z salonu z wyjściem na balkon, sypialni, oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obrońców Westerplatte

Tysiąclecie,Częstochowa

285 000 zł46 m² 6 195,65 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Centrum Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie 46 m 2 usytuowane na parterze w niskim bloku w dzielnicy Tysiąclecie przy ulicy Obrońców Westerplatte. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Niepodległości

Ostatni Grosz,Częstochowa

1 450 zł34 m² 42,65 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *dwupokojowe mieszkanie na Ostatnim Groszu. *Pełne wyposażenie i umeblowanie. *Miejskie ogrzewanie = ciepłe mieszkanie. *Oddzielna kuchnia. *34 m2. *Salon z balkonem. *Świetne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Trzech Wieszczów

Trzech Wieszczów,Częstochowa

315 000 zł56 m² 5 614,97 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie typu M-4 o powierzchni 56,10 m2, położone na 4 piętrze w bloku w dzielnicy Trzech Wieszczów. Mieszkanie składa się z trzech oddzielnych pokoi, (jeden.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Ostatni Grosz

Ostatni Grosz,Częstochowa

265 000 zł52 m² 5 096,15 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest bardzo ładne, duże dwupokojowe mieszkanie z wnęką ,w dzielnicy Ostatni Grosz o pow 52 mkw. Położone na czwartym piętrze w wieżowcu z bardzo ładnym widokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Trzech Wieszczów

Trzech Wieszczów,Częstochowa

240 000 zł40 m² 6 075,95 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Umowa na wyłączność, oferta dostępna tylko W biurze nieruchomości "labirynt"! Na sprzedaż słoneczne mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na trzecim piętrze w ocieplonym 4-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Starzyńskiego

Północ,Częstochowa

299 000 zł51 m² 5 862,75 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Słoneczne mieszkanie z ustawną kuchnią, dużym balkonem oraz pięknym przestrzennym widokiem m. in. symbol miasta czyli klasztor na Jasnej Górze. Główne atuty v rewelacyjna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Worcella

Częstochowa,śląskie

1 200 zł51 m² 24 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Duże widne 2 pokojowe mieszkanie we wspaniałej lokalizacji prezentuje;Aleja Nieruchomości lokalizacja;Częstochowa,1000-lecie,ul.Worcella LOKAL Mieszkanie 2 pokojowe(51m2)mieści się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gwiezdna

Tysiąclecie,Częstochowa

1 500 zł51 m² 29,41 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *piękne mieszkanie przy ul. Gwiezdnej blisko Politechniki Częstochowskiej. *2 piętro, 51 m2, centralne ogrzewanie. *Zamykane podwórko z miejscem parkingowym. *W pobliżu Politechnika.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Częstochowa,śląskie

3 500 zł100 m² 35 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia apartament położony w III Al. Nmp położony na 2-gim piętrze kamienicy Do dyspozycji 100m2 na co składają się 2 sypialnie, 1 łazienka, jadalnia/salon oraz kuchnia z pełnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Częstochowa

Częstochowa,śląskie

1 721 zł39 m² 44,47 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Tysiąclecie

Tysiąclecie,Częstochowa

1 565 zł30 m² 52 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie po generalnym remoncie. Kuchnia wyposażona w nowe agd. Mieszkanie jeszcze przez nikogo nie zamieszkałe po remoncie generalnym. Kaucja 1565 zł + media + czynsz prezentuje;.