dowolna

Mieszkania z centralnym ogrzewaniem Częstochowa - Lista ofert

537 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

537 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Wawrzynowicza

Parkitka,Częstochowa

699 000 zł114 m² 6 132 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Zapraszam do zapoznania się z ofertą atrakcyjnego dwupoziomowego mieszkania zlokalizowanego w Częstochowie przy ul. Wawrzynowicza w dzielnicy Parkitka. Mieszkanie zlokalizowane na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Najświętszej Maryi Panny

Śródmieście,Częstochowa

285 000 zł55 m² 5 210 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania w Częstochowie w dzielnicy Śródmieście. Mieszkanie mieści się na parterze w czteropiętrowym bloku. Łączna powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żywopłotowa

Dźbów,Częstochowa

249 000 zł51 m² 4 882 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zapraszam do zapoznania się z ofertą atrakcyjnego mieszkania z działką oraz garażem w dzielnicy Dźbów w Częstochowie. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Częstochowa

Tysiąclecie,Częstochowa

216 000 zł24 m² 8 870,64 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Biuro Centrum Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie 24,35 m2 usytuowane na drugim piętrze w czteropiętrowym bloku. Mieszkanie: w skład, którego wchodzą: -przestronny pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Grabówka,Częstochowa

379 000 zł68 m² 5 581,74 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Woźniakowski Nieruchomości prezentuje przestronne 3-pokojowe mieszkanie na 1 piętrze w 2 piętrowym segmencie zlokalizowanym w dzielnicy Lisiniec. Na niespełna 68 m2 znajduje się: - duży salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

278 000 zł44 m² 6 318,18 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest mieszkanie przeznaczone do własnej aranżacji o pow 44 mkw położone na czwartym piętrze w bloku z cegły przy samym Ratuszu Miasta, przy placu Biegańskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ossowskiego

Raków,Częstochowa

258 000 zł48 m² 5 319,59 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu do sprzedaży, przestronne, słoneczne 2-u pokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie, usytuowane na wysokim parterze, w niskim bloku z cegły, w spokojnej, cichej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Armii Krajowej

Tysiąclecie,Częstochowa

249 000 zł52 m² 4 788,46 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż słoneczne, rozkładowe mieszkanie 2-pokojowe z balkonem usytuowane na 10. piętrze w ocieplonym 10-piętrowym bloku, położonym w dzielnicy Tysiąclecie przy Al. Armii Krajowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Raków

Raków,Częstochowa

238 000 zł36 m² 6 704 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania typu M3 usytuowanego w dzielnicy Raków. Nieruchomość zlokalizowana jest nieopodal Placu Orląt Lwowskich. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Tysiąclecie

Tysiąclecie,Częstochowa

278 000 zł46 m² 5 991,38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie typu M-3 usytuowane na 3 piętrze w bloku 4-pietrowym w dzielnicy Tysiąclecie. Mieszkanie ma pow. 46,4 m2, składa się z dwóch niezależnych pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Północ

Północ,Częstochowa

339 000 zł61 m² 5 557,38 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Centrum Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie 61 m2 usytuowane na pierwszym piętrze w czteropiętrowym bloku. Mieszkanie: w skład, którego wchodzą: - przestronny salon - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Częstochowa

265 000 zł49 m² 5 408,16 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 49 mkw usytuowane na szóstym piętrze w wieżowcu w dzielnicy Śródmieście. W skład mieszkania wchodzą: -pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Witosa

Północ,Częstochowa

1 500 zł56 m² 27 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Marzycie O dużej kuchni I pięknych widokach Z balkonu.ZAPRASZAM DO ZAPOZNANIA SIĘ Z OFERTĄ! PREZENTUJE Aleja Nieruchomości LOKALIZACJA Częstochowa,dzielnica Północ jedn.C.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa

2 300 zł70 m² 32,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie położone na 3 piętrze w pięknej kamienicy z przedwojennym klimatem. Mieszkanie po generalnym remoncie, wyposażone w meble i sprzęt agd. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Tysiąclecie

Tysiąclecie,Częstochowa

319 000 zł63 m² 5 063,49 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Centrum Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie 63 m2 usytuowane na drugim piętrze w czteropiętrowym bloku. Mieszkanie: w skład, którego wchodzą: -przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słowackiego

Częstochowa,śląskie

249 000 zł40 m² 6 225 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż słoneczne mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na trzecim piętrze w ocieplonym 4-piętrowym bloku z cegły, położonym w pobliżu centrum przy ul. Słowackiego. Pełna własność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Kilińskiego

Tysiąclecie,Częstochowa

210 000 zł20 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Słoneczne, ciche mieszkanie 1-pokojowe po remoncie, usytuowane na 1. piętrze w ocieplonym bloku 4-piętrowym położonym w dzielnicy Tysiąclecie, przy ul. Kilińskiego, w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Tysiąclecie,Częstochowa

320 000 zł63 m² 5 079,37 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Woźniakowski Nieruchomości oferuje do remontu, duże M4 na 2 piętrze w bloku 4 piętrowym, na Tysiącleciu. Na powierzchni 63 m2 jest: - duży salon z wyjściem na balkon - 2 pokoje - kuchnia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Iwaszkiewicza

Północ,Częstochowa

333 000 zł61 m² 5 459,02 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Rezerwacja do 20 listopada. Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 61 m2, zlokalizowane w dzielnicy Północ przy ulicy Iwaszkiewicza. Mieszkanie o bardzo dużych możliwościach aranżacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Podjasnogórska

Podjasnogórska,Częstochowa

179 900 zł30 m² 5 996,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Biuro Centrum Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie 30m2 usytuowane na trzecim piętrze w niskim bloku. Mieszkanie: idealne pod inwestycję. W skład mieszkania wchodzą: -duży pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kopernika

Częstochowa,śląskie

425 000 zł66 m² 6 439,39 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kupujący nie płaci prowizji, wynagrodzenie biura w całości pokrywa Sprzedający! Na sprzedaż piękne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem, po generalnym remoncie, usytuowane na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Tysiąclecie,Częstochowa

220 000 zł52 m² 4 206,50 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Mieszkanie typu M-3 o powierzchni 52,3 m2 położone na 10 piętrze wieżowca w dzielnicy Tysiąclecie. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Pokoju

Raków,Częstochowa

243 000 zł38 m² 6 394,74 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie świeżo po remoncie w dzielnicy Raków w Częstochowie. Mieszkanie jest usytuowane do strony wschodniej, składa się z salonu połączonego z kuchnią, sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Północ

Północ,Częstochowa

339 000 zł61 m² 5 557,38 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Woźniakowski Nieruchomości prezentuje duże M4 na pierwszym piętrze w bloku 3-piętrowym zlokalizowanym w dzielnicy Północ. Na powierzchni 61 m2 znajduje się: - trzy niezależne pokoje, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obrońców Westerplatte

Tysiąclecie,Częstochowa

279 000 zł45 m² 6 200 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Sprzedam bezpośrednio mieszkanie 2 pokojowe 45m2 na 3 pietrze w wieżowcu na Tyciącleciu przy Obrońców Westerplatte. Mieszkanie z ekspozycja okien na Zachód, duży balkon, piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Bohaterów Monte Cassino

Częstochowa,śląskie

379 375 zł62 m² 6 070 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Piękne widne mieszkanie na 1-wszym piętrze 4-piętrowego bloku prezentuje Aleja Nieruchomości lokalizacja Częstochowa,ul.Boh.Monte Casino MIESZKANIE Lokal spółdzielczy własnościowy z założoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Okulickiego

Parkitka,Częstochowa

2 800 zł54 m² 52 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe mieszkanie z klimatyzacją-Częstochowa Parkitka prezentuje Aleja Nieruchomości lokalizacja;Częstochowa,Parkitka,ul.Okulickiego,przy Centrum handlowym O MIESZKANIU Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Północ

Północ,Częstochowa

369 000 zł60 m² 6 150 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Woźniakowski Nieruchomości prezentuje urocze 3-pokojowe mieszkanie na 1 pietrze w bloku 4-piętrowym zlokalizowane w dzielnicy Północ. Mieszkanie nie wymaga żadnych nakładów, gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bohaterów Katynia

Błeszno,Częstochowa

175 000 zł32 m² 5 384,62 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Prezentujemy Państwu do sprzedaży widną, przestronną kawalerkę typu M-2 w dzielnicy Błeszno, znajdującą się w wieżowcu na 5-tym piętrze. Mieszkanie jest do remontu, doskonałe do własnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Brzozowa

Częstochowa,śląskie

1 700 zł47 m² 36 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Bardzo przestronna kawalerka w pobliżu Alei Brzozowej prowadzi Aleja Nieruchomości lokalizacja Parkitka,ul.Oławska,przy Alei Brzozowej O MIESZKANIU Lokal 47m2 składa się z salonu,otwartej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Tysiąclecie,Częstochowa

1 800 zł46 m² 39,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja do 28.10! Komfortowe | rozkładowe | idealne na start | mieszkanie w zielonej okolicy ul. Kiedrzyńska 73, częstochowa Fantastyczny, dwupokojowy lokal czeka na nowego najemcę. Powierzchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kopernika

Częstochowa,śląskie

425 000 zł66 m² 6 439,39 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Umowa na wyłączność, oferta dostępna tylko W biurze nieruchomości "labirynt"! Na sprzedaż piękne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem, po generalnym remoncie, usytuowane na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Obrońców Westerplatte

Tysiąclecie,Częstochowa

249 000 zł46 m² 5 366 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Ciche dwa pokoje na Tysiącleciu prezentuje Aleja Nieruchomości lokalizacja Częstochowa,osiedle 1000-lecie,ul. Obrońców Westerplatte. Lokalizacja bardzo komfortowa pod względem dostępu do punktów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stare Miasto

Stare Miasto,Częstochowa

270 000 zł47 m² 5 744,68 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne dwupokojowe mieszkanie o pow.47 mkw zlokalizowane w dzielnicy Stare Miasto. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w bloku czteropiętrowym. Składa się z dwóch ustawnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Trzech Wieszczów,Częstochowa

419 000 zł66 m² 6 387,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Woźniakowski Nieruchomości przedstawia duże 3-pokojowe mieszkanie na 2 piętrze w bloku 4-piętrowym Nieruchomość przyciąga uwagę ciekawą aranżacją i funkcjonalnością, zaprojektowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wrzosowiak

Wrzosowiak,Częstochowa

249 000 zł48 m² 5 134,02 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Centrum Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie 48,5 m2 usytuowane na parterze w niskim bloku. Mieszkanie: w skład, którego wchodzą: -przestronny salon z wyjściem na duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pułaskiego

Śródmieście,Częstochowa

419 000 zł66 m² 6 348,48 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Biuro Nieruchomości expander poleca na sprzedaż nowoczesne mieszkanie położone na 2 piętrze w bloku przy Parku w Śródmieściu. Lokal o powierzchni 66 m2 składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kilińskiego

Tysiąclecie,Częstochowa

365 000 zł53 m² 6 886,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Biuro Nieruchomości expander poleca na sprzedaż mieszkanie po generalnym remoncie w bloku przy ul. Kilińskiego. Lokal o powierzchni 53 m2 składa się z salonu z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Najświętszej Maryi Panny

Śródmieście,Częstochowa

2 000 zł50 m² 40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę 2 pokojowe mieszkanie w samym centrum Częstochowy. Wielkość 50 m 2. Składa się z korytarza , osobnej kuchni, salonu z balkonem i widokiem na Aleje oraz sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Waszyngtona

Śródmieście,Częstochowa

4 000 zł202 m² 19,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Jedyny taki apartament W częstochowie! oferta dla wymagającego klienta! Przepiękny, luksusowy apartament w stylu włoskim, z balkonem, usytuowany na trzecim piętrze prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Tysiąclecie

Tysiąclecie,Częstochowa

349 000 zł52 m² 6 673,04 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

To mieszkanie jest dla Ciebie! Woźniakowski Nieruchomości przedstawia piękne i gustowne mieszkanie, położone na 3 piętrze w wieżowcu w dzielnicy Tysiąclecie. Mieszkanie po generalnym.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij