dowolna

Mieszkania z centralnym ogrzewaniem Częstochowa - Lista ofert

537 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

537 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Ostatni Grosz

Ostatni Grosz,Częstochowa

230 000 zł44 m² 5 227,27 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Centrum Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie 44 m 2 usytuowane na czwartym piętrze w wieżowcu w dzielnicy Ostatni Grosz. W skład mieszkania wchodzą: - przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zimorowicza

Śródmieście,Częstochowa

1 400 zł38 m² 36,84 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Słoneczne, przytulne mieszkanie z balkonem usytuowane w centrum miasta, ale bez hałasu ulicznego. Blok jest ocieplony, 2 piętro, ogrzewanie centralne. Mieszkanie jest częściowo umeblowane:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wilsona

Częstochowa,śląskie

410 000 zł70 m² 5 846 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Duże widne mieszkanie w samym Centrum Częstochowy prezentuje Aleja Nieruchomości lokalizacja Częstochowa,ul.Wilsona,w pobliżu Alei N.M.P, MIESZKANIE Lokal 70,13m2(3 pokoje)mieści się na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wrzosowiak

Wrzosowiak,Częstochowa

279 000 zł51 m² 5 449,22 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Centrum Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie 51,2 m2 usytuowane na dziewiątym piętrze w wieżowcu w dzielnicy Wrzosowiak. W skład mieszkania wchodzą: - przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

2 290 zł63 m² 36,35 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przestronne mieszkanie 3 pokojowe nieopodal Centrum Miasta Lokalizacja : Plac Bohaterów Getta Mieszkanie mieści się na parterze w bloku trzy piętrowym Nieruchomość o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Niepodległości

Ostatni Grosz,Częstochowa

1 400 zł38 m² 36,84 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę dwupokojowe mieszkanie przy ul. Niepodległości. 1400zł + 600zł czynsz + media tylko najem okazjonalny U notariusza Wyposażenie: pokój: duża szafa w zabudowie, łóżko Kuchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Częstochowa

Częstochowa,śląskie

1 600 zł79 m² 20,25 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Ofertą biura jest atrakcyjne duże trzypokojowe mieszkanie o pow 79 mkw, składające się z trzech dużych pokoi , łazienki, kuchni i przedpokoju w wieżowcu przy ul. Kopernika. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gwiezdna

Tysiąclecie,Częstochowa

1 700 zł38 m² 45 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia mieszkanie zlokalizowane na 10 piętrze z przepięknym widokiem na panoramę miasta przy ul Gwiezdnej w Częstochowie. Nieruchomość bardzo ustawna, 2 oddzielne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kilińskiego

Tysiąclecie,Częstochowa

279 000 zł38 m² 7 342,11 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta dostępna tylko W biurze nieruchomości "labirynt"! Słoneczne mieszkanie 2-pokojowe, usytuowane na 2. piętrze w ocieplonym bloku 4-piętrowym położonym w dzielnicy Tysiąclecie, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa

368 000 zł66 m² 5 609,76 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Przestronne czteropokojowe mieszkanie położone na 5 piętrze w wieżowcu w ścisłym centrum miasta. Mieszkanie kilka lat temu wyremontowane ( w tym wymieniona instalacja elektryczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Obrońców Westerplatte

Częstochówka-Parkitka,Częstochowa

1 550 zł46 m² 34 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowo wyposażone mieszkanie 2 pokojowe prezentuje Aleja Nieruchomości lokalizacja Częstochowa,ul.Westerplatte,osiedle 1000-lecie O MIESZKANIU Lokal mieści się na 4 pietrze 4 piętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Ostatni Grosz

Ostatni Grosz,Częstochowa

188 000 zł39 m² 4 795,92 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Centrum Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie 39,2 m2 usytuowane na trzecim piętrze w wieżowcu. W skład mieszkania wchodzą: - pokój dzienny z balkonem - sypialnia - kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Raków,Częstochowa

269 000 zł59 m² 4 543,92 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Woźniakowski Nieruchomości oferuję na sprzedaż w bardzo dobrej cenie M4 położone na 1 piętrze, w wieżowcu na Rakowie. Jeżeli szukasz mieszkania do własnej aranżacji, to to mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Częstochowa

Trzech Wieszczów,Częstochowa

160 000 zł20 m² 8 163,27 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Poszukujesz mieszkania, które będzie gwarantem dobrej inwestycji? Więc bardzo dobrze trafiłeś/aś! Ofertą sprzedaży jest mieszkanie do odświeżenia w jednej z dzielnic Częstochowy - na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrzosowiak,Częstochowa

233 000 zł33 m² 7 009,63 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta 0% - Kupujący nie płaci prowizji, wynagrodzenie biura w całości pokrywa Sprzedający! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie 2-pokojowe W stanie deweloperskim, usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Tysiąclecie

Tysiąclecie,Częstochowa

255 000 zł52 m² 4 866,41 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Centrum Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie 52 m2 usytuowane na trzecim piętrze w wieżowcu w dzielnicy Tysiąclecie. Opis mieszkania: bardzo widne mieszkanie w którego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Parkitka

Parkitka,Częstochowa

261 000 zł26 m² 10 034,60 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Woźniakowski Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą apartamentu o powierzchni 26,01 m2 w nowej części dzielnicy Parkitka. Mieszkanie położone w bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zana

Częstochowa,śląskie

264 000 zł50 m² 5 269 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

3 pokoje na Zana do wprowadzenia. Prezentuje; aleja Nieruchomości lokalizacja Nieruchomość o powierzchni 50,1 m2 mieści się 1500 metrów pieszo od al. Nmp. Dużym atutem mieszkania jest doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

320 000 zł50 m² 6 400 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest atrakcyjnie położone, dwupokojowe mieszkanie w Centrum o pow. 50 mkw z dużym balkonem typu loggia. Nieruchomość składa się z dwóch jasnych, ustawnych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Tysiąclecie

Tysiąclecie,Częstochowa

295 000 zł44 m² 6 705 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

M3 w Centrum - Aleja Jana Pawła prowadzi Aleja Nieruchomości lokalizacja śródmieście/tysiąclecie mieszkanie Lokal składa się z 2 oddzielnych pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Tysiąclecie

Tysiąclecie,Częstochowa

255 000 zł47 m² 5 425,53 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest mieszkanie dwupokojowe o pow 47 mkw przy samej Politechnice Częstochowskiej. Mieszkanie położone jest na ósmym piętrze z widokiem na Janą Górę. Bardzo praktyczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lelewela

Częstochowa,śląskie

1 350 zł48 m² 28 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

M3 w Centrum - Lelewela prowadzi Aleja Nieruchomości lokalizacja Śródmieście,ul.Lelewela,blok z zamykanym parkingiem(parking tylko dla mieszkańców). Mieszkanie Lokal składa się z 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Tysiąclecie

Tysiąclecie,Częstochowa

278 000 zł53 m² 5 245 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferuję na sprzedaż mieszkanie typu M3 w dzielnicy Tysiąclecie , w pobliżu uczelni i centrum handlowego Auchan w Częstochowie. Mieszkanie mieści się na parterze , w niskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Północ

Północ,Częstochowa

300 000 zł60 m² 5 034 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Oferuję na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe w dzielnicy Północ w Częstochowie. Mieszkanie mieści się na 8 piętrze w bloku 10 piętrowym zabezpieczonym domofonem. Na powierzchnię 59,6 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jasnogórska

Śródmieście,Częstochowa

338 000 zł65 m² 5 200 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Duże mieszkanie w Centrum Częstochowy prowadzi Aleja Nieruchomości lokalizacja Częstochowa,Śródmieście,ul.Jasnogórska,w pobliżu teatru. O mieszkaniu Lokal 65m2 znajduje się na 4 pietrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Trzech Wieszczów

Trzech Wieszczów,Częstochowa

250 000 zł49 m² 5 122,95 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Woźniakowski Nieruchomości przedstawia mieszkanie rozkładowe, położone w dzielnicy Trzech Wieszczów. Położone na pierwszym piętrze, w trzypiętrowym bloku. Na powierzchni 48,8 metrów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Raków

Raków,Częstochowa

190 000 zł38 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest jednopokojowe mieszkanie w dzielnicy Raków o pow. 38 mkw. zlokalizowane na parterze w trzypiętrowym bloku. Nieruchomość do odświeżenia, okna plastikowe. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Raków

Raków,Częstochowa

189 000 zł38 m² 4 973,68 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Biuro Centrum Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie 38 m2 usytuowane na parterze w niskim bloku w dzielnicy Raków. Mieszkanie: w skład, którego wchodzą: -przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Tysiąclecie

Tysiąclecie,Częstochowa

2 200 zł52 m² 42,31 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne mieszkanie po generalnym remoncie, wszystkie dogonienia do komfortowego życia. Atutem mieszkania jest spokojna okolica, mili sąsiedzi i parking dla mieszkańców. Blisko są przestanki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Tysiąclecie

Tysiąclecie,Częstochowa

269 000 zł47 m² 5 723,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiam ofertę sprzedaży dwupokojowego mieszkania o pow. 47 mkw. w dzielnicy Tysiąclecie. Mieszkanie zlokalizowane na parterze czteropiętrowego w bloku. Nieruchomość składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Lisiniec

Lisiniec,Częstochowa

490 000 zł95 m² 5 142 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1994

Oferuję na sprzedaż mieszkanie dwupoziomowe w dzielnicy Lisiniec w Częstochowie. Mieszkanie mieści się w budynku 1 piętrowym zabezpieczonym domofonem, w spokojnej części dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Trzech Wieszczów

Trzech Wieszczów,Częstochowa

269 000 zł49 m² 5 512,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwa pokoje, i piętro, trzech Wieszczów Ofertą sprzedaży jest dwupokojowe mieszkanie o pow. 48.8 mkw w rewelacyjnej lokalizacji na pierwszym piętrze w bloku. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kopernika

Tysiąclecie,Częstochowa

314 900 zł39 m² 8 074,36 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Na sprzedaż mieszkanie po generalnym remoncie na parterze w bloku czteropiętrowym w centrum Częstochowy. Lokal o powierzchni 38,44 m2 składa się z pokoju z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

399 900 zł71 m² 5 632,39 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest piękne mieszkanie w samym Centrum Częstochowy o pow 71 mkw składającego się z 3 przestronnych niezależnych pokoi, kuchni z zabudową i agd , przedpokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Stare Miasto

Stare Miasto,Częstochowa

399 000 zł71 m² 5 619,72 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Lubisz nowocześnie i stylowo urządzone wnętrza? Więc ta propozycja jest właśnie dla Ciebie! Ofertą sprzedaży jest mieszkanie po generalnym remoncie w jednej z dzielnic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Tysiąclecie

Tysiąclecie,Częstochowa

269 000 zł47 m² 5 723,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Centrum Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie 47 m2 usytuowane na parterze w niskim bloku w dzielnicy Tysiąclecie. Opis mieszkania: bardzo widne mieszkanie w którego skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Tysiąclecie

Tysiąclecie,Częstochowa

214 900 zł37 m² 5 871,58 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest dwupokojowe mieszkanie o pow. 36.6 mkw. zlokalizowane w atrakcyjnej dzielnicy miasta - Tysiąclecie. Mieszkanie usytuowane jest na czwartym piętrze w bloku. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Tysiąclecie

Tysiąclecie,Częstochowa

389 000 zł59 m² 6 570,95 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Centrum Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie 59,2m 2 usytuowane na trzecim piętrze w niskim bloku po termomodernizacji w dzielnicy Tysiąclecie. W skład mieszkania wchodzą:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Lisiniec

Lisiniec,Częstochowa

490 000 zł95 m² 5 157,89 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

Ofertą sprzedaży jest dwupoziomowe mieszkanie o pow. 95 mkw. zlokalizowane w spokojnej i zielonej części miasta na osiedlu dzielnicy Lisiniec. Układ funkcjonalny nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Ostatni Grosz

Ostatni Grosz,Częstochowa

194 000 zł39 m² 4 951,51 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ofertą biura jet małe dwupokojowe mieszkanie o pow 38 mkw, składające się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju w dzielnicy Ostatni Grosz przy ul. Powstańców śląskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Focha

Śródmieście,Częstochowa

385 000 zł54 m² 7 064,22 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1954

Sprzedam bezpośrednio mieszkanie 3 pokojowe około 54.5m2 po generalnym remoncie, wykończone pod klucz. Nieruchomość znajduje się na pierwszym piętrze w trzypiętrowym bloku z cegły.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij