dowolna

Mieszkania z miejscem parkingowym Częstochowa - Sprzedaż i najem

420 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

420 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście,Częstochowa

459 000 zł52 m² 8 826,92 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Szukasz mieszkania, które łączy komfort, nowoczesne wykończenie i doskonałą lokalizację? To idealna propozycja dla Ciebie! Woźniakowski Nieruchomości oferuję przestronne, 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Parkitka,Częstochowa

245 000 zł26 m² 9 419,45 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Manufaktura Nieruchomości przedstawia Państwu ofertę kawalerki w apartamentowcu z ogródkiem w dzielnicy Parkitka. Mieszkanie w stanie deweloperskim. Wszelkie przyłącza wyprowadzone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Pokoju

Zawodzie-Dąbie,Częstochowa

299 000 zł50 m² 6 028 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

2 ustawne pokoje z wnęką na Alei Pokoju prezentuje Aleja Nieruchomości lokalizacja Mieszkanie o powierzchni 50 m2 zlokalizowane na 3 piętrze w 4 piętrowym bloku przy Alei Pokoju.Blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kosmowskiej

Północ,Częstochowa

355 000 zł46 m² 7 717,39 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomości locatus ma przyjemność zaproponować do sprzedaży słoneczne mieszkanie położone w dzielnicy Północ w Częstochowie o powierzchni 46m2, usytuowanego na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Parkitka,Częstochowa

2 500 zł42 m² 60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ema Nieruchomości prezentuje na wynajem nowe, mieszkanie gotowe do wprowadzenia, zlokalizowane w prestiżowej dzielnicy Parkitka, przy ul. Poleskiej w Częstochowie. Podstawowe informacje:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Tysiąclecie,Częstochowa

475 000 zł83 m² 5 743,65 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Oferuję do zakupu przestronne, słoneczne, wygodne mieszkanie w dzielnicy Tysiąclecie , przy ul Wodzickiego Mieszkanie, położone na 3 piętrze w bloku czteropiętrowym o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Wrzosowiak,Częstochowa

398 999 zł59 m² 6 717,15 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Powierzchnia ok 60 m2: -Salon z balkonem -sypialnia -sypialnia -kuchnia -łazienka -ubikacja Drzwi antywłamaniowe Okna pcv (północ / Południe) Piwnica Parking pod blokiem Blok ocieplony po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Armii Krajowej

Śródmieście,Częstochowa

375 000 zł51 m² 7 403,75 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Ema Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży uroczego dwupokojowego mieszkania o powierzchni 50,65 m , usytuowanego na 7 piętrze w wysokim, 11-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa

1 200 zł28 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Metropolia oferuje do wynajmu mieszkanie o powierzchni 28m2 położone na szóstym piętrze w wieżowcu w centrum Częstochowy. Mieszkanie po remoncie, pokój połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa

389 999 zł57 m² 6 842,09 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie o powierzchni ok 57M: - 3 niezależne pokoje, w tym jeden z balkonem - osobna widna kuchnia - łazienka - wc Bardzo dobra lokalizacja - centrum miasta: - w pobliżu ryneczek,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Częstochowa

Tysiąclecie,Częstochowa

1 600 zł39 m² 41 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ładnie i przytulne dwa pokoje w cichym miejscu lokal Mieszkanie jest usytuowane w odnowionym i ocieplonym bloku w Częstochowie. Mieszkanie składa się z kuchni, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Armii Krajowej

Tysiąclecie,Częstochowa

319 000 zł54 m² 5 962,62 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio jako właściciel (=bez prowizji dla biura) sprzedam mieszkanie 3 pokojowe 53,5 m2 położone w bardzo dobrej, pożądanej lokalizacji, na Tysiącleciu Al. Armii Krajowej 53, II piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Północ,Częstochowa

275 000 zł33 m² 8 233,53 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Neo Nieruchomości prezentuje mieszkanie w cichej i spokojnej części dzielnicy Północ. Mieszkanie o powierzchni 33,4 m2 składa się z przestronnego, jasnego pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Orkana

Wrzosowiak,Częstochowa

1 700 zł48 m² 36 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Widne i przestrzenne mieszkanie 2 pokojowe w dzielnicy Wrzosowiak prowadzi Aleja Nieruchomości lokalizacja Częstochowa ul.Orkana w dzielnicy Wrzosowiak O MIESZKANIU Lokal mieszczący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa

240 000 zł50 m² 4 800 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 50 m , położone na ostatnim piętrze (XI-piętrowego) wieżowca w dzielnicy Śródmieście. To doskonała okazja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Północ,Częstochowa

215 000 zł35 m² 6 107,95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Manufaktura Nieruchomości zaprasza Państwa do zakupu mieszkania położonego w dzielnicy Północ. Powierzchnia nieruchomości to 35,2 m2 składają się na nią dwa pokoje, kuchnia oraz łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kosmowskiej

Północ,Częstochowa

355 000 zł46 m² 7 717 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2 pokojowe mieszkanie w bloku należącym do wspólnoty.niskie opłaty PREZENTUJE;Aleja Nieruchomości LOKALIZACJA;Częstochowa,dzielnica Północ jedn.C,ul.Kosmowskiej,blok w pobliżu lasu. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sosabowskiego

Częstochowa,śląskie

350 000 zł51 m² 6 863 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

2 pokojowe mieszkanie 51m2 przy Lesie Aniołowskim prezentuje;Aleja Nieruchomości lokalizacja;Częstochowa,Północ jedn.C ul. Sosabowskiego. Opis nieruchomości Lokal 51m2 znajduje się na 3 parterze 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Częstochowa

1 500 zł43 m² 34,88 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Manufaktura Nieruchomości zaprasza Państwa do wynajmu mieszkania mieszczącego się w centrum miasta. M3 o powierzchni 43m2, na którą się składa salon z aneksem kuchennym, oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zapolskiej

Częstochowa,śląskie

1 700 zł46 m² 37,12 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe mieszkanie na wynajem po remoncie Lokalizacja: mieszkanie w pełni wyposażone w spokojnej okolicy Układ i wyposażenie: pomieszczenia: 2 pokoje Kuchnia Łazienka Przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Pokoju

Raków,Częstochowa

1 300 zł35 m² 37 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Duża kawalerka na parterze przy Al. Pokoju z wyposażeniem. Prezentuje Aleja Nieruchomości lokalizacja Al.Pokoju, dzielnica Raków O MIESZKANIU Mieszkanie znajduje się na parterze. Przeszło.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Wrzosowiak,Częstochowa

429 999 zł59 m² 7 300,49 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Powierzchnia ok 60 m2: -Salon z balkonem -sypialnia -kuchnia -łazienka Drzwi antywłamaniowe Okna pcv (wschód / Zachód) Piwnica Parking pod blokiem Blok ocieplony po termomodernizacji Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żołnierzy Niezłomnych

Tysiąclecie,Częstochowa

298 000 zł52 m² 5 687,02 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Biuro Woźniakowski Nieruchomości oferuje na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 52,4 m , usytuowane na 6. piętrze wieżowca z dwiema windami, w świetnej lokalizacji -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa

358 000 zł56 m² 6 415,77 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1961

Oferta Sprzedaży Mieszkania w Centrum Częstochowy Biuro Nieruchomości polma z przyjemnością prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania M4 w samym sercu Częstochowy. Szczegóły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowowiejskiego

Częstochowa,śląskie

385 000 zł46 m² 8 369,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Sprzedaż bez pośrednika! (zapraszam do obejrzenia filmu z prezentacją mieszkania ) Z przyjemnością przedstawiam Państwu mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piotrkowska

Trzech Wieszczów,Częstochowa

330 000 zł46 m² 7 173,91 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Biuro Nieruchomości Expander oferuje na sprzedaż mieszkanie w samym Centrum Miasta Częstochowy. Nieruchomość o powierzchni 46 m2, położona jest na pierwszym piętrze w dwupiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sportowa

Wrzosowiak,Częstochowa

468 000 zł69 m² 6 792,45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie do odświeżenia z możliwością zamieszkania od zaraz. Rozkład mieszkania pozwala na wiele rozwiązań w dopasowaniu ilości pokoi zamkniętych. Mieszkanie składa się z dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jasnogórska

Śródmieście,Częstochowa

353 400 zł38 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Woźniakowski Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie po generalnym remoncie w centrum miasta na ul. Jasnogórskiej , 2 piętro w bloku 4 piętrowym. Na powierzchni 38m2 znajduje się: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Północ,Częstochowa

354 999 zł46 m² 7 717,37 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Powierzchnia 46M: -Salon z balkonem -sypialnia -kuchnia -łazienka W mieszkaniu był przeprowadzony gruntowny remont: -Instalacja miedziana -na podłogach wylewki -gipsówki na ścianach Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Śródmieście,Częstochowa

320 000 zł42 m² 7 575,76 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferujemy mieszkanie w stanie deweloperskim. Powierzchnia mieszkania 42,24 mkw. Do mieszkania przynależy miejsce parkingowe zewnętrzne. Koszt miejsca postojowego wynosi 23 000 zł. Miejsce postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obrońców Poczty Gdańskiej

Tysiąclecie,Częstochowa

2 380 zł50 m² 47,60 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia: mieszkanie po remoncie Tysiąclecie, ul. Obrońców Poczty Gdańskiej Świetna lokalizacja! W pobliżu znajdują się szkoła, przedszkole, sklepy, szpital oraz przystanki tramwajowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Michałowskiego

Północ,Częstochowa

3 000 zł100 m² 30 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przestronne mieszkanie 100 m2 ul. Michałowskiego, północ Szukasz mieszkania w spokojnej okolicy z doskonałą komunikacją? Mamy idealną ofertę! Powierzchnia: 100 m kw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Loretańska

Śródmieście,Częstochowa

318 000 zł42 m² 7 528,41 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferujemy mieszkanie w stanie deweloperskim. Powierzchnia mieszkania 42,39 mkw. Do mieszkania przynależy miejsce parkingowe zewnętrzne. Koszt miejsca postojowego wynosi 23 000 zł. Miejsce postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Tysiąclecie,Częstochowa

175 000 zł34 m² 5 147,06 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Manufaktura Nieruchomości zaprasza Państwa do zakupu mieszkania położonego na 6 piętrze w dzielnicy Tysiąclecie. Powierzchnia nieruchomości to 34m2 składa się na nią pokój z wnęką oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Dźbów,Częstochowa

2 000 zł56 m² 35,71 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Manufaktura nieruchomości zaprasza Państwa do wynajmu nieruchomości położonej w dzielnicy Dźbów. Powierzchnia nieruchomości to 56m2, na którą się składa duży, przestronny salon, ustawna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa

259 999 zł47 m² 5 531,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Dobra lokalizacja: - centrum miasta - okolice Cinema City - blisko tramwaj i autobus Powierzchnia ok 47M: - salon z dużym balkonem - Sypialnia - Kuchnia - Łazienka Łatwość przerobienia na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Wilsona

Śródmieście,Częstochowa

890 zł18 m² 49,44 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: -50% za najem W jednym miesiącu! *do wynajęcia słoneczna kawalerka z aneksem kuchennym przy ul. Tomasza Wilsona 66/66a *powierzchnia 18 m2 *piętro 1 *ogrzewanie centralne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pułaskiego

Częstochowa,śląskie

1 300 zł38 m² 34 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Duża kawalerka w samym Centrum Częstochowy prezentuje;Aleja nieruchomości lokalizacja;Częstochowa,Śródmieście,ul. Pułaskiego opis nieruchomości Lokal 38m2 mieści się na parterze budynku 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Tysiąclecie,Częstochowa

385 000 zł47 m² 8 191,49 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Manufaktura Nieruchomości zaprasza Państwa do zakupu mieszkania położonego w dzielnicy Tysiąclecie. Powierzchnia nieruchomości to 47m2 składa się na nią salon z wyjściem na duży balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Mirowska

Mirów,Częstochowa

410 000 zł59 m² 6 914 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zapraszam Państwa do zapoznania się z oferta nowoczesnych mieszkań przy ul Mirowskiej. Inwestycja składa się z 4 segmentów dwulokalowych. Każdy z nich oferuje dwa niezależne mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Tysiąclecie,Częstochowa

339 000 zł46 m² 7 369,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Jeśli szukasz mieszkania gotowego do zamieszkania dla siebie bądź pod inwestycję, a do tego w świetnej lokalizacji to ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Manufaktura Nieruchomości zaprasza.