dowolna

Budynki użytkowe Częstochowa – oferty sprzedaży i najmu

96 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

96 ogłoszeń

3 400 zł280 m² 12,14 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:280 m²

Kancelaria Nieruchomości Kubacki & Broniszewski prezentuje na wynajem hale wraz z przynależącymi pomieszczeniami biurowymi oraz magazynowymi. Prezentowana nieruchomość zlokalizowana jest przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 zł330 m² 36,36 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:330 m²

Nowoczesna hala 300 m z zapleczem | magazyn | hala pod fitness elastyczna przestrzeń pod biznes. Hala do wynajęcia to 300 m powierzchni z zapleczem 30 m , zaprojektowana z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

Magazyn ogrodzony Częstochowa

Częstochowa,śląskie

2 700 000 zł2 200 m² 1 227,27 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż hala magazynowo - produkcyjna w Częstochowie. Powierzchnia użytkowa wynosi ok. 2200 mkw., a całkowita powierzchnia działki wynosi ok. 4300 mkw. Nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 000 zł680 m² 8 088,24 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:2 520 m²

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży kamienicy z potencjałem inwestycyjnym, położonej w centralnej części Częstochowy przy ulicy 7 Kamienic.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

9 300 zł515 m² 18,06 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

| do wynajęcia hala produkcyjno-magazynowa o łącznej powierzchni 515,7 m2, z opcją powiększenia powierzchni najmu o kolejne 500m2. Możliwość dostosowania metrażu oraz łączenia.

Szczegóły ogłoszenia

3 499 000 zł780 m² 4 485,90 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:416 m²

Kancelaria Nieruchomości Kubacki & Broniszewski zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży zadbanej 4 piętrowej kamienicy położonej w samym centrum miasta, zaraz przy ul. Waszyngtona. To.

Szczegóły ogłoszenia

6 999 zł280 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 m²

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie do wynajęcia wolnostojący magazyn z chłodnią oraz pomieszczeniami biurowymi. Budynek o powierzchni 280m , znajduje się w Częstochowie,.

Szczegóły ogłoszenia

4 800 zł306 m² 15,69 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy do wynajęcia halę o powierzchni użytkowej 306 m2, o przeznaczeniu magazynowym, produkcyjno-magazynowym położoną w dzielnicy Wyczerpy- aniołów. Powierzchnię hali stanowi jedno.

Szczegóły ogłoszenia

300 zł11 m² 27,27 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia nieduże pomieszczenie garażowe znajdujące się na zamykanym podwórku kamienicy w samym centrum miasta, przy Placu Biegańskiego. Pomieszczenie znajduje się w ciągu innych garaży.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł348 m² 3 304,60 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:925 m²

Szukasz idealnej lokalizacji na rozwijanie nowego biznesu? Mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę! Oferujemy na sprzedaż obiekt o powierzchni 348 m , składający się z przestronnej hali.

Szczegóły ogłoszenia

19 500 zł1 000 m² 19,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Do wynajęcia hala o powierzchni 600mkw, wysokość do 12m z bramą wjazdową o wymiarach 3,5x4m, podłoga niepylna, ogrzewanie nawiewowe. Przeznaczenie produkcja, magazyn Około 400mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Częstochowa

Częstochowa,śląskie

4 300 000 zł943 m² 4 559,92 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:1 502 m²

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjną nieruchomość komercyjną o przeznaczeniu produkcyjno-usługowo-mieszkalnym, położoną w prestiżowej i doskonale skomunikowanej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł698,50 m² 1 130,99 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 333 m²

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie nieruchomość inwestycyjną zlokalizowaną w Częstochowie w dzielnicy Stare Miasto. Zakład produkcyjny - szwalnia o powierzchni 698,5 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

2 390 000 zł730 m² 3 273,97 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:4 260 m²

Kompleks Produkcyjno-Magazynowy na działce 4260 m w Częstochowie - ul. Zaciszańska. Oferujemy na sprzedaż funkcjonalny obiekt komercyjny o dużym potencjale rozwojowym, zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł113 m² 22,12 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 372 m²

Hala o powierzchni 113 m , wysokość 3,9 m Nieruchomość wraz z budynkiem handlowo usługowym położona jest przy ul.Głównej 23. Bezpośrednie położenie przy dk46 gwarantuje bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

10 800 000 zł1 864,15 m² 5 793,53 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 908 m²

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowej kamienicy położonej w centrum Częstochowy przy Placu Daszyńskiego 5. Cechy nieruchomości: -.

Szczegóły ogłoszenia

1 320 zł120 m² 11 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:50 m²

Do wynajęcia lokal magazynowo-usługowy o powierzchni 120 mkw zlokalizowany w dzielnicy Ostatni-Grosz - pow. hali 120 mkw część socjalno-biurowa 20 mkw. media -woda, prąd. lokal nieogrzewany ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł435 m² 2 873,56 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:2 603 m²

Działka zabudowana gotową halą usługowo- produkcyjno -magazynową oraz domem W stanie surowym. UL. Turkusowa, częstochowa gnaszyn, w pobliżu autostrada A1 I droga krajowa dk46.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł205 m² 4 829,27 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:652 m²

Zapraszam do zakupu nieruchomości komercyjnej w dzielnicy Stradom, zabudowanej budynkiem handlowo usługowym ewentualnie produkcyjnym Nieruchomość położona przy jednej z przelotowych ulic.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 zł354 m² 19,77 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:650 m²

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach oferuje Państwu do wynajęcia budynek pełniący wcześniej funkcję hali pomiarowej napraw wagonów, zlokalizowany w Częstochowie.

Szczegóły ogłoszenia

30 750 zł450 m² 68,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą wynajmu atrakcyjnego lokalu komercyjnego o powierzchni ~ 450 m , zlokalizowanego w Częstochowie przy ul. Jadwigi 112.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł41 m² 2 439,02 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż podwójny garaż murowany - Raków Oferuję na sprzedaż podwójny garaż murowany , położony w ciągu innych garaży w atrakcyjnej lokalizacji w dzielnicy Raków. Garaż jest.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 000 zł1 290 m² 4 263,57 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:8 500 m²

Oferta dostępna tylko w naszym biurze. Wyjątkowa oferta - prosperujący Dom Weselny z rezydencją dla Właściciela. Na sprzedaż prezentujemy gotowy do przejęcia, w pełni wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł188 m² 6 914,89 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:warsztat

 

Powierzchnia działki:1 085 m²

Do sprzedaży dobrze prosperujący warsztat samochodowy zlokalizowany przy jednej z dróg wylotowych z miasta o dużym natężeniu ruchu. Powierzchnia około 188 m2 , dodatkowo trzy blaszane.

Szczegóły ogłoszenia

13 000 zł723,71 m² 17,96 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:834 m²

Kancelaria Nieruchomości Kubacki & Broniszewski prezentuje ogłoszenie wynajmu hali produkcyjno-magazynowej w Częstochowie. Oferujemy do wynajęcia halę produkcyjno-magazynową o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy

Częstochowa,śląskie

5 700 zł315 m² 18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:1 m²

Oferuję do wynajęcia lokal użytkowy w Częstochowie o powierzchni 315 m kw. Opis obiektu: obiekt składa się z hali magazynowo -produkcyjnej, handlowej. Parametry techniczne hali:.

Szczegóły ogłoszenia

7 592 zł506,10 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

| do wynajęcia hale produkcyjno-magazynowe o łącznej powierzchni 506,1 m2, składające się z 4 dużych pomieszczeń połączonych ze sobą (155,5+163+108,6+79), 2 łazienek, biura oraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł279 m² 5 372,76 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 012 m²

Oferujemy do sprzedaży nowoczesny, parterowy budynek usługowo- biurowy o powierzchni użytkowej 279 m2 , usytuowany na działce o powierzchni 1012 m2. Obiekt po rozbudowie i generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

8 000 zł402 m² 19,90 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Hala Magazynowa 402m z dokiem i dużą bramą "0" przy ul. Rocha. Do wynajęcia przestronna i funkcjonalna hala magazynowa, zlokalizowana w atrakcyjnym komunikacyjnie punkcie Częstochowy.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 zł302 m² 23 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia - hala produkcyjno-magazynowa czy usługowa w Częstochowie, dzielnica Tysiąclecie z bardzo dobry dojazdem do trasy dk1 Oferuję wynajem nowoczesnej i funkcjonalnej hali.

Szczegóły ogłoszenia

2 350 000 zł1 080 m² 2 175,93 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:2 795 m²

Komercyjna nieruchomość magazynowo-produkcyjno-biurowa na sprzedaż W centrum częstochowy. Cena do negocjacji! Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży atrakcyjnej nieruchomości łączącej.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Częstochowa

Częstochowa,śląskie

1 670 000 zł1 468 m² 1 137,60 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Teren - mwn - obszary zabudowy mieszanej wielorodzinnej i jednorodzinnej. Nieruchomość pod mieszkania i usługi w Częstochowie, w pobliżu Jasnej Góry. Nieruchomość obejmuje działki.

Szczegóły ogłoszenia

17 950 000 zł3 682,08 m² 4 874,96 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 m²

Atrakcyjna nieruchomość inwestycyjna 1,26 ha z halami i zapleczem biurowym Częstochowa Na sprzedaż kompleks przemysłowo-produkcyjny zlokalizowany w Częstochowie, przy ul. Jagiellońskiej.

Szczegóły ogłoszenia

250 zł25 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Biuro Nieruchomości Sverum oferuje do wynajęcia miejsce postojowe w garażu podziemnym, zlokalizowane na poziomie -1 w nowoczesnym, dwupiętrowym budynku w dzielnicy Ostatni Grosz.

Szczegóły ogłoszenia

2 495 000 zł960 m² 2 598,96 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:2 901 m²

Obiekt wielofunkcyjny - Idealny pod Centrum medyczne/fitness klub/siłownię - Bliski Dojazd z dk1. Oferta dostępna tylko W wgn. Oferujemy do sprzedaży nieruchomość inwestycyjną,.

Szczegóły ogłoszenia

4 650 zł186 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia niezależna hala o powierzchni 186 m , położona w Częstochowie przy ul. Drogowców. Budynek na planie ustawnego prostokąta łatwy do zagospodarowania pod regały lub park.

Szczegóły ogłoszenia

9 000 000 zł5 128 m² 1 755,07 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:8 741 m²

Nietypowy Obiekt produkcyjno-magazynowy: prawie nowa, nowoczesna i bardzo wysoka hala magazynowa (3411m2), w doskonałym stanie technicznym. Ponadto, biurowiec (416m2) Warsztat dla aut ciężarowych.

Szczegóły ogłoszenia

7 400 zł1 280 m² 5,78 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy Państwu hale na wynajem w dzielnicy Lisiniec. Usytuowaną w śród zabudowy jednorodzinnej. Powierzchnia całkowita hali wynosi 1280 m2, na którą składają się dwa pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

21 000 000 zł25 100 m² 836,65 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:40 803 m²

Na sprzedaż atrakcyjny kompleks nieruchomości położony w Częstochowa, w najbliższej okolicy Śródmieścia - doskonale skomunikowanej części miasta z szybkim dostępem do głównych.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł1 195,02 m² 1 464,41 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy do sprzedaży kamienicę o łącznej powierzchni użytkowej 1195,02m2, usytuowaną na działce o powierzchni 1345m2; w kamienicy znajduje się 11 lokali użytkowych oraz 22 lokale.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Częstochowa

Częstochowa,śląskie

7 200 zł360 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:1 m²

Oferuję do wynajęcia lokal użytkowy w Częstochowie o powierzchni ok 360 m kw ogrzewany. Opis obiektu: wymiary: długość ok 28,00 m Szerokość 11,70 m 1 brama wjazdowa.