dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Częstochowa - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

529 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

529 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Zawodzie-Dąbie,Częstochowa

365 000 zł51 m² 7 156,86 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Neo Nieruchomości prezentuje funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie położone w zielonej i dobrze skomunikowanej dzielnicy Zawodzie-Dąbie. Lokal o powierzchni 51 m usytuowany jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Częstochowa

Parkitka,Częstochowa

406 908 zł46 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Łódzka City 23 , - Bliżej centrum się nie da! Zamieszkaj tam, gdzie komfort spotyka się z nowoczesnością Łódzka City 23 , to nowoczesny budynek, które łączy idealną lokalizację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Broniewskiego

Tysiąclecie,Częstochowa

250 000 zł38 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Biuro Nieruchomości locatus ma przyjemność zaproponować do sprzedaży przytulne, słoneczne 2 pokojowe mieszkanie położone w dzielnicy Tysiąclecie w Częstochowie. Lokal o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Broniewskiego

Tysiąclecie,Częstochowa

258 000 zł38 m² 6 870,84 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Nowoczesne mieszkanie M3, częstochowa, tysiąclecie, broniewskiego, sprzedaż. Oferta dostępna tylko W wgn. Polecam do sprzedaży gotowe do zamieszkania 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Północ,Częstochowa

1 200 zł36 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Manufaktura Nieruchomości zaprasza Państwa do zapoznania się z ofertą wynajmu przytulnego i funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 36 m , zlokalizowanego w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bienia

Wrzosowiak,Częstochowa

1 500 zł51 m² 29,53 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje: na wynajem dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 50,8m zlokalizowane w dzielnicy Wrzosowiak przy ul. Bienia, usytuowane na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Okulickiego

Parkitka,Częstochowa

2 100 zł40 m² 52,50 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje: na wynajem urządzone M3 w nowoczesnym stylu o powierzchni 40m z garderobą. Apartament znajduje się na ulicy Okulickiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Częstochowa

Parkitka,Częstochowa

2 350 zł66 m² 35,61 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz przytulnego dużego mieszkania w dzielnicy Parkitka. Mieszkanie dwupokojowe do najmu z komórką lokatorską ,miejscem w garażu podziemnym Rozkład -salon z kuchnią wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Błeszno,Częstochowa

269 000 zł51 m² 5 253,91 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest atrakcyjne mieszkanie położone na 7 piętrze w wieżowcu z dwiema windami w dzielnicy Błeszno Mieszkanie składa się z : - Salonu z dużą wnęką , która.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Poleska

Częstochówka-Parkitka,Częstochowa

360 000 zł42 m² 8 633,09 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Ustawne, funkcjonalne zupełnie nowe dwupokojowe mieszkanie w nowym budynku apartamentowym przy ul. Poleskiej na pierwszym piętrze. Mieszkanie składa się z: -komunikacja -pokój dzienny -aneks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Częstochowa

275 000 zł40 m² 6 875 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Biuro Nieruchomości Locatus pragnie zaproponować do sprzedaży mieszkanie w samym centrum Częstochowy przy ul.Śląskiej Mieszkanie : - 40m2 - 3 piętro w bloku - blok z cegły - niski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Wolności

Trzech Wieszczów,Częstochowa

360 000 zł60 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Oferujemy na sprzedaż wygodne i przestronne mieszkanie o powierzchni 60m2 położone centrum Częstochowy, z bardzo niskim czynszem Blisko komunikacji miejskiej: autobus 200m, tramwaj 150m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Częstochowa

Wrzosowiak,Częstochowa

1 500 zł51 m² 29,41 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Metropolia oferuje do wynajmu duże dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 51m2, położone na trzecim piętrze w wieżowcu z windą przy ulicy Lechonia. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nałkowskiej

Tysiąclecie,Częstochowa

380 000 zł46 m² 8 260,87 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Bezpośrednio od właściciela bez prowizji! Sprzedam mieszkanie o powierzchni 46 m znajdujące się na 2. piętrze czteropiętrowego bloku. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słowackiego

Trzech Wieszczów,Częstochowa

259 000 zł47 m² 5 475,69 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Dwupokojowe mieszkanie z wnęką w budynku z dwiema windami, zlokalizowane w pełnej zieleni i bliskiej centrum dzielnicy Trzech Wieszczów. Główne atuty lokalizacja, bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Tysiąclecie,Częstochowa

389 000 zł52 m² 7 553,40 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie po generalnym remoncie na Tysiącleciu, ul. P.C.K. Studio Nieruchomości prezentuję ofertę sprzedaży bardzo ładnego dwupokojowego mieszkania w Częstochowie po generalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Loretańska

Podjasnogórska,Częstochowa

150 zł40 m² 3,75 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dzień dobry! Do wynajęcia na krótki najem nowe mieszkanie 40 m2. = ważne: od teraz do 31 marca lub 1 kwietnia. Minimum 4 dni. = ulica Loretańska. Dzielnica Podjasnogórska, blisko Jasnej Góry. Nowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Tysiąclecie,Częstochowa

329 000 zł42 m² 7 927,71 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Neo Nieruchomości prezentuje na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Tysiąclecie. Lokal znajduje się na parterze, dwupiętrowego budynku. Jego powierzchnia wynosi 41,5 m2 i obejmuje: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Tysiąclecie,Częstochowa

253 999 zł46 m² 5 521,72 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Powierzchnia 46M: salon z balkonem sypialnia kuchnia łazienka z wc Czynsz - 700 zł Dobra lokalizacja: - 10 minut do Alei nmp - blisko uczelnia - Club Fitness - Endorfina i Planet Fitness -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czecha

Północ,Częstochowa

359 588 zł55 m² 6 537,96 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe, 55,3 m na 2 piętrze w bloku 3 piętrowym. Do mieszkania przynależy piwnica. Mieszkanie jest przestronne z dużą oddzielną kuchnią. Okolica spokojna, blisko sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa

259 999 zł37 m² 7 027 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Powierzchnia 37M: salon sypialnia z balkonemkuchniałazienka z wc Czynsz - 500 zł Dobra lokalizacja: 5 minut do centrum dużo parkingów, chodników i zieleni w okolicyprzychodnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Tysiąclecie,Częstochowa

268 999 zł38 m² 7 078,92 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Powierzchnia - ok 38M: salon sypialnia z balkonemkuchniałazienka z wc Zamontowane drzwi antywłamaniowe W mieszkaniu została wymieniona instalacja elektryczna Czynsz - 550 zł Komunikacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Tysiąclecie,Częstochowa

1 400 zł38 m² 36,84 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 38m2 położone na parterze w bloku czteropiętrowym na Tysiącleciu. Mieszkanie umeblowane, gotowe do zamieszkania. Bardzo dobra lokalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Trzech Wieszczów,Częstochowa

256 000 zł38 m² 6 736,84 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Manufaktura Nieruchomości oferuje na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 38 m , położone na parterze w spokojnej i dobrze skomunikowanej dzielnicy Trzech Wieszczów. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Raków,Częstochowa

168 000 zł32 m² 5 185,19 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Metropolia oferuje do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 32,4m2 położone na 1 piętrze w wieżowcu z windą w dzielnicy Raków. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Północ,Częstochowa

289 999 zł51 m² 5 686,25 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Powierzchnia 51M: salon z balkonemsypialniakuchniałazienka z wc Czynsz - 700 zł Komunikacja: tramwajautobus Dobra lokalizacja: lasek Aniołowskiprzychodnia lekarskablisko C.H. M1 Zapraszamy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Tysiąclecie,Częstochowa

1 550 zł46 m² 33,84 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

- rezerwacja oferty do 12.03.2026 - Mieszkanie M3 na wynajem, Częstochowa, Tysiąclecie, ul.Zapolskiej OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W WGN. Oferujemy na wynajem umeblowane, dwupokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Tysiąclecie,Częstochowa

289 000 zł38 m² 7 605,26 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Manufaktura Nieruchomości prezentuje do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 38 m , położone na 7. piętrze w bloku w dzielnicy Tysiąclecie. Układ funkcjonalny i wygodny zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Trzech Wieszczów,Częstochowa

256 000 zł37 m² 6 918,92 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Neo Nieruchomości prezentuje na sprzedaż mieszkanie w dzielnicy Trzech Wieszczów. Na sprzedaż funkcjonalne, zadbane mieszkanie o powierzchni 37 m2, położone na parterze w 10-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Tysiąclecie,Częstochowa

253 999 zł39 m² 6 479,57 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Powierzchnia ok 40M: salon z balkonemsypialniakuchniałazienka Możliwość przebudowy na 3 pokoje z aneksem Czynsz - 600 zł Komunikacja: tramwajautobus Dobra lokalizacja: politechnika.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Wrzosowiak,Częstochowa

190 000 zł41 m² 4 679,80 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż przytulne 2-pokojowe mieszkanie z panoramicznym widokiem w dzielnicy Wrzosowiak w Częstochowie. Jeśli szukasz mieszkania na "dachu miasta" w doskonale skomunikowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Okulickiego

Parkitka,Częstochowa

2 000 zł40 m² 50 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szukasz przytulnego mieszkania w dzielnicy Parkitka , ul Okulickiego. Mieszkanie dwupokojowe do najmu. Rozkład -salon z kuchnią wyjściem na balkon - sypialnia - przedpokój - łazienka razem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gałczyńskiego

Tysiąclecie,Częstochowa

269 000 zł38 m² 7 078,95 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Ofertą sprzedaży jest 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Gałczyńskiego - dzielnica Tysiąclecie w Częstochowie. Nieruchomość usytuowana jest na parterze w 4-piętrowym bloku po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kopernika

Śródmieście,Częstochowa

1 700 zł45 m² 37,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta dostępna tylko W biurze nieruchomości "labirynt" Atrakcyjne, przestronne mieszkanie 2-pokojowe z balkonem, usytuowane na 3. piętrze w ocieplonym bloku czteropiętrowym położonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pietrusińskiego

Raków,Częstochowa

199 000 zł37 m² 5 378,38 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przedstawiam atrakcyjne M3 zlokalizowane w zielonej części częstochowskiego Rakowa. Mieszkanie zlokalizowane na drugim piętrze czteropiętrowego bloku po niedawnej termomodernizacji. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obrońców Westerplatte

Tysiąclecie,Częstochowa

285 000 zł45 m² 6 333,33 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Biuro nieruchomości czestate prezentuje: funkcjonalne i odświeżone mieszkanie położone w Częstochowie przy ul. Westerplatte 27. To idealna propozycja dla singla lub pary, którzy szukają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Niepodległości

Ostatni Grosz,Częstochowa

239 000 zł45 m² 5 304,04 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Słoneczne, 2 pokojowe zlokalizowane w kameralnej i bardzo estetycznej okolicy Niepodległości w Częstochowie. Główne atuty doskonała lokalizacja w bliskości pełnej infrastruktury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Tadeusza Kościuszki

Śródmieście,Częstochowa

2 200 zł91 m² 24,15 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Woźniakowski Nieruchomości oferuje do najmu przestronne, dwupokojowe mieszkanie 91,1m2 położone w ogrodzonej kamienicy z duszą 1905 roku, w samym centrum miasta, ul. Aleja Tadeusza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pietrusińskiego

Raków,Częstochowa

199 000 zł38 m² 5 236,84 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Centrum Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie 38 m 2 usytuowane na drugim piętrze w niskim bloku w dzielnicy Raków przy ulicy Pietrusińskiego. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Tysiąclecie,Częstochowa

349 000 zł45 m² 7 755,56 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie - Częstochowa, ul. Armii Krajowej Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo zadbane mieszkanie o powierzchni 45 m , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Raków,Częstochowa

199 000 zł38 m² 5 236,84 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Biuro Woźniakowski Nieruchomości oferuje na sprzedaż 2-pokojowe, ustawne mieszkanie o powierzchni 37,64 m , położone na drugim piętrze w czteropiętrowym bloku w dzielnicy Raków, na.