dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Częstochowa - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

529 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

529 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czartoryskiego

Tysiąclecie,Częstochowa

340 000 zł51 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

2 pokoje z wnęką z widokiem na panoramę miasta - Częstochowa, tysiąclecie Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 51 m , położone na 7. piętrze w zadbanym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Okulickiego

Parkitka,Częstochowa

679 000 zł60 m² 11 316,70 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Sprzedam komfortowe mieszkanie w Częstochowie przy ul Okulickiego 52 Oferujemy Państwu komfortowe mieszkanie w Częstochowie przy ul.Okulickiego Luksusowe 2?pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Częstochowa

Lisiniec,Częstochowa

370 335 zł35 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Luksusowe kameralne apartamenty w sercu Częstochowy - idealne do zamieszkania! Z przyjemnością prezentuję Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży luksusowych apartamentów, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa

249 000 zł87 m² 2 848,32 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentuję do sprzedania mieszkanie typu M-3 położone w kamienicy na 2 piętrze w ścisłym centrum Częstochowy. Lokal o powierzchni 69,52 m2 + przynależna piwnica o pow. 17,9 m2 (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Północ,Częstochowa

319 999 zł51 m² 6 225,66 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Powierzchnia ok 52M: - salon z balkonem - sypialnia - kuchnia - łazienka W mieszkaniu została wymieniona instalacja elektryczna Wyposażenie: -Zmywarka -pralka -lodówka Dobra lokalizacja: - lasek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Tysiąclecie,Częstochowa

225 000 zł39 m² 5 739,80 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Manufaktura Nieruchomości przedstawia Państwu na sprzedaż M3 położone w dzielnicy Tysiąclecie. Powierzchnia nieruchomości to 39,20m2, na którą się składa duży pokój, mniejszy pokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łukasińskiego

Raków,Częstochowa

1 400 zł35 m² 40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferuję do wynajmu mieszkanie położone na parterze w dzielnicy Raków na ul. Łukasińskiego. Pokój z aneksem kuchennym, sypialnia oraz łazienka. Podana cena 1400zł jest kwotą najmu, do ceny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Częstochowa

299 900 zł66 m² 4 571,65 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje: na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie M3 o powierzchni 59,22m usytuowane na drugim piętrze bloku w dzielnicy Śródmieście Częstochowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Trzech Wieszczów,Częstochowa

395 000 zł50 m² 7 915,83 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Punkt Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie zlokalizowane przy ul. Sobieskiego w dzielnicy Trzech Wieszczów. Dwa pokoje w bliskiej odległości Centrum. Ekspozycja okien na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Garibaldiego

Częstochowa,śląskie

79 000 zł58 m² 1 350,43 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

2 pokoje do zamieszkania w centrum za odstępne prowadzi Aleja Nieruchomości lokalizacja Częstochowa, centrum ul Garibaldiego O mieszkaniu Mieszkanie o powierzchni 58,5 m2 mieści się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dąbrowskiej

Raków,Częstochowa

238 000 zł48 m² 4 937,76 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Punkt Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie zlokalizowane przy ul. Marii Dąbrowskiej w dzielnicy Raków. Dwa ustawne pokoje z ekspozycją okien na północ i południe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Okulickiego

Parkitka,Częstochowa

353 000 zł38 m² 9 289,47 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz przytulnego mieszkania w bloku z windą w dzielnicy Parkitka. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 38,8 m , zlokalizowane w spokojnej dzielnicy Parkitka ul Okulickiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Księżycowa

Tysiąclecie,Częstochowa

369 000 zł52 m² 7 096,15 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Punkt Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie zlokalizowane przy ul. Księżycowej w dzielnicy Tysiąclecie. Dwa ustawne pokoje gotowe do wprowadzenia. Mieszkanie jest dwustronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa

255 000 zł50 m² 5 100 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Umowa na wyłączność, oferta dostępna tylko W biurze nieruchomości "labirynt" Przestronne, wysokie mieszkanie 2-pokojowe z balkonem, usytuowane na 3. piętrze w ocieplonym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Partyzantów

Śródmieście,Częstochowa

1 800 zł38 m² 47,37 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Częstochowa, śródmieście, mieszkanie M3 po generalnym remoncie na wynajem. Bardzo ładne, świeżo wyremontowane mieszkanie w Centrum Częstochowy! Oferujemy na wynajem mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łukasińskiego

Raków,Częstochowa

1 500 zł45 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferuję do wynajmu mieszkanie dwupoziomowe położone na parterze w dzielnicy Raków na ul. Łukasińskiego. Na pierwszym poziomie znajduje się pokój z aneksem kuchennym i łazienka. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Północ,Częstochowa

1 350 zł34 m² 39,36 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe z balkonem, nowoczesne, blok z windą Do wynajęcia bardzo ładne, przytulne 2-pokojowe mieszkanie położone w bloku w dzielnicy Północ, niedaleko Promenady. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Północ,Częstochowa

290 000 zł34 m² 8 454,81 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

3 piętro, blok z windą Do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie o pow. 34,3 m2, usytuowane na 3 piętrze w bloku 5-piętrowym z windą. Mieszkanie składa się z dwóch niezależnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kosmiczna

Tysiąclecie,Częstochowa

299 000 zł51 m² 5 862,75 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwustronne, wysokie, rozkładowe, słoneczne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni użytkowej 50,62m2 usytuowane na parterze w ocieplonym bloku 3-piętrowym położonym w dzielnicy Tysiąclecie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Iwaszkiewicza

Północ,Częstochowa

295 000 zł52 m² 5 673,08 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje: na sprzedaż dwustronne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 52m zlokalizowane na pierwszym piętrze w bloku czteropiętrowym przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Tysiąclecie,Częstochowa

319 000 zł51 m² 6 254,90 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Neo Nieruchomości przedstawia rozkładowe mieszkanie dwupokojowe w dzielnicy Tysiąclecie. Mieszkanie położone jest na pierwszym piętrze w wieżowcu. Składa się z kuchni, łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Śródmieście,Częstochowa

1 300 zł35 m² 37,14 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bardzo ładne mieszkanie dwupokojowe w Centrum Częstochowy przy ul. Glogera. Mieszkanie o powierzchni 35m2 znajduje się na 3piętrze w bloku, bardzo słoneczne składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Raków,Częstochowa

225 000 zł37 m² 6 081,08 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Biuro Nieruchomości Locatus przedstawia do sprzedaży mieszkanie dwupokojowe w dzielnicy Raków! Mieszkanie - powierzchnia 37m2 - 1 piętro bloku czterokondygnacyjnego - 10 lat temu został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Wrzosowiak,Częstochowa

288 999 zł45 m² 6 422,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Powierzchnia: 45M: salon z balkonem sypialnia kuchnia łazienka Czynsz - 600 zł Komunikacja: tramwaj autobus Dobra lokalizacja: vendo Park C. H. Jagielończycy Basen Zapraszamy do oglądania Jesteśmy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Poleska

Częstochówka-Parkitka,Częstochowa

2 300 zł36 m² 64,08 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą wynajmu przestronnego mieszkania zlokalizowanego w Częstochowie przy ul. Poleskiej 74D m. 15 Cechy nieruchomości:powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Trzech Wieszczów,Częstochowa

289 000 zł42 m² 6 930,46 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie M3 na sprzedaż, częstochowa, trzech Wieszczów, ul. Zana. Oferta dostępna tylko W wgn. Oferujemy do sprzedaży częściowo umeblowane dwupokojowe mieszkanie z kuchnią, łazienką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa

189 999 zł33 m² 5 757,55 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Powierzchnia - 33M: salon kuchniasypialniałazienka z wc Czynsz -500 zł Bardzo dobra lokalizacja: centrum miasta w pobliżu przychodnia, oraz liczne sklepy, m.in Biedronka, Paczkomat, Kawiarnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Raków,Częstochowa

218 000 zł51 m² 4 256,98 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie 2 pokojowe zlokalizowane przy alei Pokoju. Główne atuty ekspozycja na 2 strony świata, atrakcyjne 2 piętro, balkon, piwnica + dodatkowo wspólna, zamykana wózkownia/rowerownia oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wrzosowiak,Częstochowa

275 000 zł48 m² 5 741,13 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

**** rezerwacja oferty **** Częstochowa, wrzosowiak, mieszkanie M3 na sprzedaż. Oferujemy do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie usytuowane na 2 piętrze 4-piętrowego bloku w dzielnicy Wrzosowiak przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Podjasnogórska,Częstochowa

402 588 zł51 m² 7 950 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego mieszkania zlokalizowanego w Częstochowie, przy ul. św. Kazimierza na nowo powstającym osiedlu Santo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa

209 999 zł39 m² 5 384,59 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie znajduje się w ścisłym centrum Częstochowy Powierzchnia 39M: salonsypialniakuchnia łazienka z wc Czynsz - 540 zł Komunikacja: tramwajautobus Lokalizacja:centrum miastablisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa

299 000 zł39 m² 7 666,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Umowa na wyłączność, oferta dostępna tylko W biurze nieruchomości "labirynt" urokliwe mieszkanie Z klimatem! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nietuzinkowe, klimatyczne, wysokie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Niepodległości

Ostatni Grosz,Częstochowa

289 000 zł49 m² 5 928,21 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje: na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 48,75m zlokalizowane w dzielnicy Ostatni Grosz przy al. Niepodległości,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Ostatni Grosz,Częstochowa

289 000 zł46 m² 6 337,72 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Centrum Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie 45,6 m2 usytuowane na trzecim piętrze w niskim bloku w dzielnicy Ostatni Grosz przy ulicy Równoległej. Mieszkanie: -przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kiedrzyńska

Tysiąclecie,Częstochowa

220 000 zł38 m² 5 789,47 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Locatus przedstawia funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie - Częstochowa, tysiąclecie | 38 m Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji z potencjałem do własnej aranżacji?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dąbrowskiego

Śródmieście,Częstochowa

2 300 zł98 m² 23,47 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Częstochowa - Śródmieście, duże, komfortowe mieszkanie na wynajem. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu lokalu mieszkalnego o pow. 98 m2, zlokalizowanego w centrum Częstochowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Księżycowa

Tysiąclecie,Częstochowa

243 000 zł38 m² 6 480 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

***** rezerwacja oferty ***** Częstochowa, tysiąclecie, mieszkanie M3 na sprzedaż. Oferta dostępna tylko w wgn. Agencja Nieruchomości wgn oferuje do sprzedaży mieszkanie typu M3 o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Wrzosowiak,Częstochowa

229 999 zł41 m² 5 596,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Powierzchnia 41M: - salon z balkonem - sypialnia - kuchnia - łazienka z wc Czynsz - 450 zł Komunikacja: - tramwaj - autobus Dobra lokalizacja: - C.H. Jagielończycy - wiele sklepów (biedronka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mościckiego

Parkitka,Częstochowa

369 512 zł41 m² 9 050 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje: na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 40.83 zlokalizowane na pierwszym piętrze Nowego budynku Apartamentowego. Osiedle Nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Wrzosowiak,Częstochowa

309 999 zł41 m² 7 635,44 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Powierzchnia ok 41M: salon z balkonemsypialniakuchnia robiona na wymiarłazienka z wc W mieszkaniu została wymieniona instalacja elektryczna i gazowa w 2021 roku Czynsz - 750 zł.