dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Częstochowa - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

529 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

529 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kopernika

Śródmieście,Częstochowa

339 000 zł36 m² 9 416,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Metropolia oferuje do sprzedaż mieszkanie o powierzchni 36m2 położone na trzecim piętrze w boku z cegły przy ulicy Kopernika. Mieszkanie składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Katedralna

Stare Miasto,Częstochowa

339 000 zł39 m² 8 597,51 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Sprzedam mieszkanie 2 pokojowe na parterze z ogródkiem. Powierzchnia 39,43m2 powierzchnia ogródka około 30m2 Mieszkanie o wysokości sufitu 350cm, przez co możliwe jest wykonanie antresoli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Iwaszkiewicza

Północ,Częstochowa

275 000 zł52 m² 5 288,46 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Budynek 4 piętrowy, ocieplony, czysty, zadbany. Mieszkanie środkowe, słoneczne na dwie strony Duża kuchnia, dwa ustawne pokoje, z ogródkiem w cichym miejscu w środku osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Dźbów,Częstochowa

254 900 zł48 m² 5 310,42 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Mieszkanie w dzielnicy Dźbów Oferujemy do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie o powierzchni około 48m2 zlokalizowane na parterze w bloku dwupiętrowym. Mieszkanie składa się z: - dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Raków,Częstochowa

280 000 zł50 m² 5 600 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Atrakcyjne mieszkanie M3 na sprzedaż, częstochowa, raków, ul. Limanowskiego. Oferujemy do sprzedaży częściowo umeblowane dwupokojowe mieszkanie z kuchnią, łazienką z wc i przedpokojem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mościckiego

Parkitka,Częstochowa

1 790 zł51 m² 35,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji bez pośredników; komfortowe mieszkanie na cichym osiedlu na Parkitce przy ul. Mościckiego 11. 51 m2 dwa pokoje: salon z aneksem kuchennym (kanapa, szafka pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kazimierza

Podjasnogórska,Częstochowa

382 012 zł44 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Ema Nieruchomości prezentuje nowe, luksusowe mieszkanie na Osiedlu Santo usytuowanym w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Częstochowie (dzielnica Podjasnogórska). 0% Prowizji -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Tysiąclecie,Częstochowa

227 999 zł38 m² 5 999,97 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Powierzchnia ok 38M: - salon z balkonem - sypialnia - łazienka - kuchnia Mieszkanie do remontu Czynsz - 500 zł Dobra lokalizacja: - blisko tramwaj i autobus - wiele sklepów i punktów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Tysiąclecie,Częstochowa

229 900 zł38 m² 6 130,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest fajne małe mieszkanie, składające się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju. Mieszkanie posiada fajny balkon, położone jest na drugim piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kazimierza

Podjasnogórska,Częstochowa

425 376 zł51 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ogrodowa

Śródmieście,Częstochowa

1 400 zł60 m² 23,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem - 2 pokoje Centrum Miasta - od zaraz. Przyjazne zwierzętom, 2 pokojowe mieszkanie w okolicy Placu Daszyńskiego gotowe do wejścia od zaraz! Dla kogo? Idealne dla singla, pary lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wierzbowa

Wrzosowiak,Częstochowa

325 000 zł51 m² 6 372,55 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Mieszkanie typu M3, zlokalizowane przy ulicy Wierzbowej 24, dzielnica Wrzosowiak w Częstochowie. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, kuchni, przedpokoju oraz łazienki o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Raków,Częstochowa

1 100 zł47 m² 23,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Woźniakowski Nieruchomości oferuje do wynajęcia duże mieszkanie M3 o powierzchni 47 m , usytuowane na 2. piętrze w 4-piętrowym bloku. Nieruchomość położona w dzielnicy Raków, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Północ,Częstochowa

1 550 zł33 m² 46,97 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem zadbane, jasne, czyste mieszkanie do wynajęcia, położone w świetnie skomunikowanym miejscu, położone w dzielnicy Północ przy ul. Iwaszkiewicza 2 w Częstochowie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Ostatni Grosz,Częstochowa

305 000 zł38 m² 8 026,32 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest atrakcyjne mieszkanie składające się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju o łacznej pow 38 mkw. Mieszkanie jest po kapitalnym remoncie z nowymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kazimierza

Podjasnogórska,Częstochowa

320 264 zł37 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Tysiąclecie,Częstochowa

345 000 zł49 m² 7 040,82 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Manufaktura Nieruchomości prezentuje Państwu na sprzedaż przestronne M3 położone w dzielnicy Tysiąclecie. Powierzchnia nieruchomości to 49m2, na którą się składa salon z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dąbrowskiego

Śródmieście,Częstochowa

2 000 zł100 m² 20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia atrakcyjne mieszkanie trzypokojowe, położone w ścisłym centrum miasta przy ul Dąbrowskiego. Mieszkanie bardzo przestronne i przytulne z ciekawym klimatem. Całość składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Wrzosowiak,Częstochowa

309 000 zł48 m² 6 371,13 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie nadaje się do zamieszkania lub jako dobra lokalizacja pod wynajem Bardzo dobra komunikacja - blisko tramwaj , autobus W pobliżu liczne sklepy oraz centra handlowe - m.in. Jagielończycy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Częstochowa

319 000 zł40 m² 7 975 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Woźniakowski Nieruchomości prezentuje M3 w centrum miasta. Mieszkanie o powierzchni 40 m2 położone jest na 3 piętrze, w 3 - piętrowym budynku na ul. Śląskiej. Mieszkanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Wrzosowiak,Częstochowa

324 999 zł48 m² 6 701,01 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Powierzchnia ok 49 m2: -Salon z balkonem -sypialnia -garderoba -kuchnia -łazienka Drzwi antywłamaniowe Okna pcv (północ / Południe) Piwnica Parking pod blokiem Blok ocieplony po termomodernizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jasnogórska

Śródmieście,Częstochowa

265 000 zł38 m² 7 047,87 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność dostępna tylko W biurze nieruchomości "labirynt"! Słoneczne mieszkanie 2-pokojowe z balkonem, usytuowane na 2. piętrze w ocieplonym bloku 4-piętrowym położonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Tysiąclecie,Częstochowa

249 999 zł38 m² 6 648,91 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dobra lokalizacja: - zielone osiedle - blisko uczelnia - pływalnia Taurus - komunikacja - tramwaj i autobus Powierzchnia ok 38M: - salon z balkonem - Sypialnia - Widna kuchnia - Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Limanowskiego

Raków,Częstochowa

285 000 zł50 m² 5 643,56 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie M4 do remontu, dzielnica Raków, częstochowa Mieszkanie o powierzchni 50,5 m , zlokalizowane na 1 piętrze 4-pietrowego bloku zabezpieczonego domofonem. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Tysiąclecie,Częstochowa

309 999 zł51 m² 6 078,41 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Bardzo dobra lokalizacja: - aqua Park - klub Taurus - hala Polonia - w okolicy mnóstwo zieleni Istnieje możliwość przebudowy na 3 pokoje z aneksem Powierzchnia ok 51m: -Salon z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Tysiąclecie,Częstochowa

393 000 zł46 m² 8 543,48 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Nie musisz robić remontu - kupujesz i mieszkasz Zaprasz amy do zakupu mieszkania dwupokojowego z oddzielną kuchnią, zlokalizowanego w dzielnicy Tysiąclecie, w doskonałej lokalizacji -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrzosowiak,Częstochowa

319 000 zł51 m² 6 279,53 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferujemy Państwu do sprzedaży w pełni umeblowane , przestronne, i funkcjonalne mieszkanie w dzielnicy Wrzosowiak , położone na ósmym piętrze, w zadbanym budynku po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Częstochowa

Tysiąclecie,Częstochowa

1 300 zł56 m² 23,21 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Neo Nieruchomości przedstawia mieszkanie dwupokojowe w dzielnicy Tysiąclecie. Mieszkanie znajduje się na parterze w niskim bloku. Na powierzchnię 56m składa się: - pokój, - łazienka, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kazimierza

Podjasnogórska,Częstochowa

365 156 zł42 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Tysiąclecie,Częstochowa

229 899 zł37 m² 6 180,08 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Powierzchni 37M - Salon - Sypialnia z balkonem - Kuchnia - Łazienka Dobra lokalizacja: - blisko uczelnia - tramwaj i autobus - hala Polonia - kilka minut spacerem C.H. M1 - osiedle zadbane - dużo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Tysiąclecie,Częstochowa

249 000 zł38 m² 6 622,34 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Woźniakowski Nieruchomości oferuje na sprzedaż mieszkanie na Tysiącleciu, w cichej i spokojnej okolicy. Nieruchomość o powierzchni 37,6 m znajduje się na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Raków,Częstochowa

295 000 zł53 m² 5 566,04 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 52,3m2 położone na pierwszym piętrze w bloku czteropiętrowym w dzielnicy Raków. Mieszkanie jednostronne, z wystawą okien na zachód,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Częstochowa

Ostatni Grosz,Częstochowa

1 800 zł38 m² 47,37 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ofertą jest bardzo ładne dwupokojowe mieszkanie po remoncie z nową kuchnią i sprzętami. Mieszkanie dostępne od zaraz. Sypialnia wg potrzeb będzie wyposażona w łóżko lub tapczan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Dźbów,Częstochowa

260 000 zł52 m² 4 952,38 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja! neo Nieruchomości prezentuje widne, przestronne mieszkanie w niezwykle cichej i spokojnej części dzielnicy Dźbów. Mieszkanie składa się z jasnego, dużego salonu, sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kontkiewicza

Wyczerpy Dolne,Częstochowa

1 800 zł40 m² 44,88 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia urokliwe mieszkanie dwupokojowe, usytuowane na wysokim parterze w nowym bloku przy ul. Kontkiewicza Mieszkanie znajduje się w spokojnej części dzielnicy Wyczerpy, z dala od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Armii Krajowej

Tysiąclecie,Częstochowa

265 000 zł52 m² 5 057,25 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Biuro Nieruchomości locatus ma przyjemność zaproponować do sprzedaży przestronne mieszkanie położone w dzielnicy Tysiąclecie w Częstochowie. Opis mieszkania - powierzchnia 52,4m2 - piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zapolskiej

Tysiąclecie,Częstochowa

249 000 zł38 m² 6 552,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

***** rezerwacja ***** Mieszkanie na sprzedaż - słoneczne, na pożądanym osiedlu, z balkonem. Doskonała lokalizacja z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej oraz bliskością terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Armii Krajowej

Tysiąclecie,Częstochowa

265 000 zł52 m² 5 057,25 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Biuro Woźniakowski Nieruchomości oferuje na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 52,4 m , usytuowane na 7. piętrze wieżowca z dwiema windami, w świetnej lokalizacji -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Armii Krajowej

Tysiąclecie,Częstochowa

265 000 zł52 m² 5 057,25 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

M3 z potencjałem 52,4 m na 7. piętrze | Tysiąclecie, częstochowa Lokalizacja: dzielnica Tysiąclecie, częstochowa Powierzchnia: 52,4 m Piętro: 7/10 Cena: 265 000 zł (do niewielkiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Trzech Wieszczów,Częstochowa

1 800 zł42 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Częstochowa, trzech Wieszczów, ul.Zana, mieszkanie na wynajem. Oferta dostępna tylko W wgn. Oferujemy do wynajmu częściowo umeblowane dwupokojowe mieszkanie z kuchnią, łazienką z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa

282 000 zł40 m² 7 057,06 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż sympatyczne, dwupokojo we mieszkanie położone w sercu miasta, w bezpośrednim sąsiedztwie III Al. Nmp, kawiarni i restauracji. To idealna propozycja zarówno do zamieszkania,.