dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Częstochowa - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

529 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

529 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Parkitka,Częstochowa

390 000 zł41 m² 9 507,56 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Optimum Nieruchomości przedstawia Państwu ofertę apartamentu dwupokojowego z ogródkiem w dzielnicy Parkitka. Apartament do własnej aranżacji w stanie deweloperskim. Nowe budownictwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa

405 000 zł51 m² 7 941,18 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Optimum Nieruchomości prezentuje Państwu ofertę mieszkania dwupokojowego w samym centrum Miasta. Mieszkanie w klimatycznej kamienicy w samym centrum miasta, o powierzchni 50 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Katedralna

Stare Miasto,Częstochowa

347 500 zł40 m² 8 687,50 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Ostatnie mieszkanie z ogródkiem na Osiedlu Neonowym w Częstochowie komfort i lokalizacja, której szukasz! Zamieszkaj w nowoczesnym, świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Częstochowa

318 000 zł49 m² 6 489 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Optimum Nieruchomości przedstawia Państwu ofertę mieszkania dwupokojowego w dzielnicy Tysiąclecie. Mieszkanie w bardzo dobrym stanie, świeżo po remoncie. Gotowe do zamieszkania. Okna pcv.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Raków,Częstochowa

259 000 zł51 m² 5 078,43 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Optimum Nieruchomości prezentuje Państwu ofertę mieszkania dwupokojowego w dzielnicy Raków. Mieszkanie jest rozkładowe. Okna pcv i drewniane wychodzące na wschód i zachód. Na podłogach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Tysiąclecie,Częstochowa

349 000 zł52 m² 6 711,54 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Optimum Nieruchomości prezentuje Państwu ofertę mieszkania dwupokojowego w dzielnicy Tysiąclecie. Mieszkanie w dobrym stanie - do zamieszkania. Okna pcv. Na podłogach płytki. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Wrzosowiak,Częstochowa

239 999 zł43 m² 5 526,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Powierzchnia ok 43 m2 -salon z balkonem -sypialnia -kuchnia -łazienka Drzwi antywłamaniowe Okna pcv Piwnica Otoczenie bloku zadbane, dużo zieleni Bardzo dobra komunikacja - tramwaj, autobus Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Raków,Częstochowa

210 000 zł37 m² 5 675,68 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Optimum Nieruchomości przedstawia Państwu ofertę mieszkania dwupokojowego w dzielnicy Raków. Mieszkanie nadaje się do remontu. Na podłogach płytki pcv. Częściowo umeblowane. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Tysiąclecie,Częstochowa

329 000 zł55 m² 5 954,75 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Optimum Nieruchomości prezentuje mieszkanie dwupokojowe w dzielnicy Tysiąclecie. Mieszkanie położone jest na pierwszym piętrze w bloku trzypiętrowym. Posiada salon z przejściem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Zawodzie,Częstochowa

375 000 zł57 m² 6 578,95 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Optimum Nieruchomości przedstawia Państwu ofertę apartamentu dwupokojowego na Zawodziu. Apartament w bardzo dobrym stanie. Gotowy do zamieszkania. Nowe budownictwo z 2010 roku. Usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kopernika

Częstochówka,Częstochowa

444 000 zł39 m² 11 496,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowy i oszczędny, zlokalizowany na prestiżowej inwestycji - Stacja Kopernik - w samym sercu Częstochowy, apartament z tarasem i garażem. Budynek charakteryzuje doskonała lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Ostatni Grosz,Częstochowa

1 650 zł53 m² 31,13 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bardzo ładne, umeblowane i wyposażone mieszkanie, położone na trzecim piętrze niskiego bloku usytuowanego przy Alei Niepodległości. Mieszkanie znajduje się w bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa

1 800 zł50 m² 36 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajecia atrakcyjne mieszkanie w odnowionej kamienicy z windą zloklaizowanie w I al nmp. Mieszkanie jest przestronne, jasne i gotowe do zamieszkania. Duza kwadratowa kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zana

Trzech Wieszczów,Częstochowa

299 999 zł36 m² 8 450,68 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Woźniakowski Nieruchomości oferuje na sprzedaż przytulne mieszkanie przy ul. Tomasza Zana po generalnym remoncie ,o powierzchni 35,5 m . Oferujemy na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Parkitka,Częstochowa

420 000 zł54 m² 7 777,78 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam do sprzedaży mieszkanie dwupokojowe na Parkitce , budowane przez firmę Bajda usytuowane na trzecim piętrze z wystawą okien wsch-zach i dużym balkonem. Do mieszkania przynależy piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Małopolska

Parkitka,Częstochowa

1 850 zł38 m² 48,68 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38 mkw, zlokalizowane w nowoczesnym apartamentowcu na pierwszym piętrze przy ulicy Małopolskiej. Idealne dla osób ceniących wygodę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bacewicz

Północ,Częstochowa

1 100 zł51 m² 21,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: -50% za najem W jednym miesiącu! *do wynajęcia w pełni wyposażone 2-pokojowe mieszkanie przy ulicy Bacewicz 3 w Częstochowie *powierzchnia 51 m2 *4 piętro *centralne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nadrzeczna

Stare Miasto,Częstochowa

309 000 zł48 m² 6 437,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Woźniakowski Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania na parterze o powierzchni 48 m na Starym Mieście w Częstochowie. Mieszkanie po remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa

2 300 zł47 m² 48,94 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne mieszkanie dwupokojowe, położone w ścisłym centrum miasta ( Al nmp ) Mieszkanie przestronne i przytulne całkowicie umeblowane i urządzone. Całość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dąbrowskiej

Raków,Częstochowa

1 000 zł48 m² 20,75 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Poszukujesz mieszkania na Rakowie z dostępem do pełnej infrastruktury? Ta oferta jest dla Ciebie! Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 48,2 m2, zlokalizowane przy ul. Marii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Parkitka,Częstochowa

2 300 zł46 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przedstawiamy komfortowe mieszkanie wraz z miejscem do parkowania i komórką lokatorską. W mieszkaniu jest klimatyzacja, , duży balkon z wystawą okien na zachód. Kuchnia wyposażona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Ostatni Grosz,Częstochowa

218 999 zł46 m² 4 760,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Możliwość przerobienia na 3 pokoje z aneksem Powierzchnia 46 m2 -salon z wyjściem na balkon -sypialnia -kuchnia -łazienka Drzwi antywłamaniowe Na podłogach panele i płytki Okna pcv.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa

285 007 zł33 m² 8 636,58 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie przeszło generalny remont niecałe 3 lata temu - wymieniona instalacja elektryczna - wymieniona instalacja gazowa Powierzchnia 33 m: -Salon z aneksem -sypialnia z balkonem -sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Śródmieście,Częstochowa

1 490 zł40 m² 37,25 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia, na pierwszym piętrze w pobliżu uczelni. Dobry standard Mieszkanie umeblowane ze sprzętem agd Są to 2 niezależne pokoje z osobną kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słowackiego

Trzech Wieszczów,Częstochowa

265 000 zł47 m² 5 602,54 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Oferujemy do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 47,3m2 zlokalizowane na czwartym piętrze w wieżowcu - a więc do dyspozycji winda w dzielnicy Trzech Wieszczów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Tysiąclecie,Częstochowa

229 000 zł38 m² 6 090,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ciche i słoneczne mieszkanie 2 pokojowe nieopodal linii tramwajowej oraz 550m od Politechniki. Główne atuty doskonała lokalizacja pośród zieleni i w bliskości pełnej infrastruktury, także.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Częstochowa

Tysiąclecie,Częstochowa

2 000 zł55 m² 36 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem niedaleko Parku Wodnego prezentuje; aleja Nieruchomości lokalizacja;Częstochowa, tysiąclecie O mieszkaniu Lokal mieszczący się na parterze,o powierzchni 55 m składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jasnogórska

Śródmieście,Częstochowa

353 400 zł38 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Na sprzedaż bez pośredników mieszkanie po generalnym remoncie. Mieszkanie mieści się przy ul. Jasnogórskiej w dzielnicy Śródmieście. Idealne zarówno pod inwestycję, wynajem, jak i do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa

309 000 zł46 m² 6 717,39 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 46,4m2 położone na czwartym piętrze w bloku czteropiętrowym blisko centrum Częstochowy. Mieszkanie po generalnym remoncie kilka lat temu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Północ,Częstochowa

279 000 zł52 m² 5 406,98 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Zapraszamy do zakupu mieszkania typu M3, zlokalizowanego w dzielnicy Północ, w jednostce D przy ul. Pużaka Mieszkanie o powierzchni 51,60m2 mieści się na IX piętrze wieżowca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Tysiąclecie,Częstochowa

308 999 zł46 m² 6 659,46 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Powierzchnia ok 46 m2: -Salon z balkonem -sypialnia -kuchnia -łazienka Na podłogach panele oraz płytki Drzwi antywłamaniowe Częściowo wymienione instalacje Piwnica Dużo miejsc parkingowych pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Tysiąclecie,Częstochowa

309 000 zł46 m² 6 659,48 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Biuro Nieruchomości locatus ma przyjemność zaproponować do sprzedaży 2- pokojowe mieszkanie z balkonem położone w dzielnicy Tysiąclecie w Częstochowie. Lokal ma powierzchnię 46,4m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Zawodzie,Częstochowa

370 000 zł52 m² 7 115,38 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Woźniakowski Nieruchomości prezentuje M3 o powierzchni 52 m2, położone na 2 piętrze, w 3 - piętrowym budynku. Dzielnica Zawodzie. Przestronne i dobrze nasłonecznione mieszkanie gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Ostatni Grosz,Częstochowa

1 800 zł30 m² 60 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie połozone w nowym bloku w dzielnicy Ostatni grosz Na wyposażeniu telewizor pralka, lodówka płyta indukcyjna. Niskie koszty utrzymania. Blok ogrodzony , z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krasińskiego

Trzech Wieszczów,Częstochowa

349 000 zł46 m² 7 653,51 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży jasnego mieszkania w Częstochowie przy ul. Krasińskiego. Mieszkanie o powierzchni 46m , które dzięki pomieszczeniom "na kwadracie", staje się przestronne i ustawne. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Częstochowa

219 000 zł48 m² 4 562,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 48,32 mkw, położone na pierwszym piętrze dwupiętrowej kamienicy w Śródmieściu. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Częstochowa

Północ,Częstochowa

368 000 zł56 m² 6 583,18 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Jeśli szukasz mieszkania, do którego można się wprowadzić bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów, mamy coś idealnego! Przestronne M3 o powierzchni 55,9 m , usytuowane na osiedlu Północ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zana

Trzech Wieszczów,Częstochowa

225 000 zł44 m² 5 113,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie "narożne" z ładnym widokiem, tuż obok centrum. ul. Zana 9, dzielnica Trzech Wieszczów. Cicha dzielnica 5 minut od centrum. Mieszkanie do remontu, warte uwagi ze względu na lokalizację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kiedrzyńska

Tysiąclecie,Częstochowa

369 000 zł51 m² 7 235,29 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Centrum Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie 51 m 2 usytuowane na piątym piętrze w wieżowcu w dzielnicy Tysiąclecie przy ulicy Kiedrzyńskiej. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Trzech Wieszczów,Częstochowa

254 999 zł38 m² 6 710,50 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Powierzchnia ok 38 m2 -salon -sypialnia z balkonem -kuchnia -łazienka Mieszkanie przeszło generalny remont w 2019 (wylewki, gipsówki, częściowo wymienione instalacje) - Drzwi antywłamaniowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Wrzosowiak,Częstochowa

299 999 zł48 m² 6 249,98 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Powierzchnia 48 m2 -salon z balkonem -sypialnia -kuchnia -łazienka Drzwi antywłamaniowe Na podłogach panele i płytki Okna pcv Piwnica Blok ocieplony po termomodernizacji Otoczenie bloku zadbane,.