dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Częstochowa - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

529 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

529 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Częstochowa

Tysiąclecie,Częstochowa

1 500 zł38 m² 39,47 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 38m2 położone na parterze w bloku czteropiętrowym na Tysiącleciu. Mieszkanie umeblowane, gotowe do zamieszkania. Bardzo dobra lokalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Częstochówka,Częstochowa

489 000 zł44 m² 11 113,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 44m2 położone na pierwszym piętrze w nowym apartamentowcu przy ulicy Poleskiej. Mieszkanie składa się z salonu otwartego na kuchnię,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Tysiąclecie,Częstochowa

298 999 zł52 m² 5 749,98 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Powierzchnia ok 52M: -Salon z balkonem -sypialnia -kuchnia -łazienka Na podłogach panele i płytki Do mieszkania przynależy piwnica + możliwość korzystania z komórki lokatorskiej Czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Poleska

Parkitka,Częstochowa

488 000 zł40 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Prezentujemy Państwu do sprzedaży, mieszkanie o powierzchni 40 m2 w budynku apartamentowym przy ul. Poleskiej na pierwszym piętrze. Mieszkanie wykończone na najwyższym standardzie. Meble.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Równoległa

Ostatni Grosz,Częstochowa

1 200 zł44 m² 27,27 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie zlokalizowane przy ul. Równoległej, dzielnica Ostatni Grosz w Częstochowie. Nieruchomość o powierzchni ok. 44m2 mieści się na 1 piętrze w bloku czteropiętrowym. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Tysiąclecie,Częstochowa

265 999 zł52 m² 5 115,37 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Powierzchnia ok 52M2 -salon z balkonem -sypialnia -kuchnia -łazienka -garderoba | sypialnia Czynsz wynosi ok 680 zł Okna pcv Na podłogach panele, płytki Politechnika Częstochowska W okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Tysiąclecie,Częstochowa

278 999 zł45 m² 6 199,98 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Powierzchnia ok 45 M2: -Salon z balkonem -sypialnia -kuchnia -łazienka Dobra lokalizacja: - blisko uczelnia, aqua Park - komunikacja - tramwaj i autobus - blisko ch M1 - spokojna okolica - dużo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Poleska

Parkitka,Częstochowa

488 000 zł40 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Poleska

Parkitka,Częstochowa

425 000 zł45 m² 9 427,68 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Ustawne, funkcjonalne zupełnie nowe dwupokojowe mieszkanie w nowym budynku apartamentowym przy ul. Poleskiej Mieszkanie składa się z: (45,08m2) -pokój dzienny z aneksem kuchennym 27,45 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa

335 000 zł46 m² 7 282,61 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 46m2 położone na trzecim piętrze w bloku czteropiętrowym z cegły w centrum Częstochowy. Mieszkanie składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Waszyngtona

Tysiąclecie,Częstochowa

335 000 zł38 m² 8 815,79 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Do sprzedania mieszkanie gotowe do wprowadzenia 38m2 z balkonem i piwnicą zlokalizowane w dzielnicy Tysiąclecie ul. Broniewskiego 22, pierwsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jasnogórska

Śródmieście,Częstochowa

410 000 zł46 m² 8 913,04 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Perfekcyjnie wyremontowane "do spodu" dwa pokoje z balkonem w cichym centrum miasta. Wszędzie blisko, miejsca parkingowe za bramą zamykaną na pilota. W mieszkaniu wymieniono wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Raków,Częstochowa

232 000 zł51 m² 4 581,36 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Centrum Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie 50,64 m 2 usytuowane na drugim piętrze w niskim bloku w dzielnicy Raków przy Alei Pokoju. W skład mieszkania wchodzą:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kilińskiego

Tysiąclecie,Częstochowa

245 000 zł42 m² 5 833,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż: mieszkanie w dzielnicy Tysiąclecie, ul. Kilińskiego 55 Biuro Nieruchomości kabe prezentuje na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie, zlokalizowane na czwartym piętrze w małym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jasnogórska

Śródmieście,Częstochowa

409 000 zł48 m² 8 520,83 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 47,5m2 położone na 1 piętrze w bloku czteropiętrowym przy ulicy Jasnogórskiej w Częstochowie. Mieszkanie po generalnym remoncie, który.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Tysiąclecie,Częstochowa

299 000 zł46 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 46m2 położone na trzecim piętrze w bloku czteropiętrowym w dzielnicy Tysiąclecie. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, osobnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kiedrzyńska

Tysiąclecie,Częstochowa

1 550 zł38 m² 40,26 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Agencja nieruchomości housestate prezentuje mieszkanie do wynajęcia w pobliżu parku im. Tysiąclecia oraz Promenady? Mieszkanie 2 pokojowe przy ul. Kiedrzyńskiej w pobliżu Promenady oraz parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kontkiewicza

Wyczerpy-Aniołów,Częstochowa

407 000 zł53 m² 7 636,02 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Biuro Woźniakowski Nieruchomości przedstawia ofertę przestronnego i komfortowego mieszkania o powierzchni 53,3 m , zlokalizowanego na 1 piętrze w spokojnej i zielonej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Trzech Wieszczów,Częstochowa

318 999 zł47 m² 6 321,33 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Powierzchnia ok 47 m2 -salon -sypialnia z balkonem -sypialnia -kuchnia -łazienka Generalny remont w 2021 roku - wymieniona instalacja elektryczna + gazowa - Drzwi antywłamaniowe Czynsz ok 600zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czartoryskiego

Tysiąclecie,Częstochowa

243 000 zł43 m² 5 651,16 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Umowa na wyłączność, dostępna tylko W biurze nieruchomości "labirynt"! Na sprzedaż słoneczne, rozkładowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 42,9m2, z balkonem, usytuowane na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa

329 000 zł47 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Idealna lokalizacja - centrum miasta Mieszkanie jest w pełni umeblowane i wyposażone (nowe meble) Powierzchnia ok 47M: -Salon -sypialnia -kuchnia -łazienka Mieszkanie jest po generalnym remoncie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Poleska

Parkitka,Częstochowa

337 535 zł40 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Expander S.A. prezentuje do sprzedaży dwupokojowy apartament w stanie deweloperskim, zlokalizowany na Nowym Osiedlu przy ul. Okulickiego. Mieszkanie o powierzchni 39,71 m2, składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czartoryskiego

Tysiąclecie,Częstochowa

227 000 zł36 m² 6 291,57 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie 2-pokojowe w popularnej i bogatej w infrastrukturę dzielnicy Tysiąclecie. Główne atuty bardzo dobra lokalizacja (tramwaj, autobus, politechnika, uniwersytet im. Jana Długosza,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pużaka

Północ,Częstochowa

358 000 zł51 m² 7 019,61 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Zapraszamy do obejrzenia przestronnego mieszkania z pięknym widokiem na Częstochowę. Mieszkanie po gruntownym remoncie: podwieszane sufity, nowe instalacje, drzwi wewnętrzne, bardzo ładna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jasnogórska

Śródmieście,Częstochowa

495 000 zł53 m² 9 382,11 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Woźniakowski Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie po generalnym remoncie w centrum miasta na ul. Jasnogórskiej , 4 piętro w bloku 10 piętrowym z windą. Na powierzchni 52,76m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krasińskiego

Częstochowa,śląskie

1 090 zł44 m² 24,77 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: -50% za najem W jednym miesiącu! *do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie blisko centrum Krasińskiego 4 w Częstochowie *powierzchnia 44 m2 *parter *miejskie ogrzewanie *balkon *świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zapolskiej

Tysiąclecie,Częstochowa

300 000 zł46 m² 6 521,74 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie z bardzo dobra lokalizacja. Cicha i bezpieczna okolica. Blisko szkkla, przedszkole, basen, ryneczek, promenada. Do Politechniki 15 min. piechtą.Przystanek autobusowy 500 m, tramwajowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Raków,Częstochowa

319 001 zł45 m² 7 088,91 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Mieszkanie nie wymaga dodatkowego nakładu finansowego Powierzchnia ok 45 m2 -salon -sypialnia -pokój -kuchnia -łazienka Czynsz: 550zł Drzwi antywłamaniowe Na podłogach panele oraz płytki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jasnogórska

Śródmieście,Częstochowa

265 000 zł38 m² 7 047,87 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność dostępna tylko W biurze nieruchomości "labirynt"! Słoneczne mieszkanie 2-pokojowe z balkonem, usytuowane na 2. piętrze w ocieplonym bloku 4-piętrowym położonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rakowska

Błeszno,Częstochowa

335 000 zł46 m² 7 362,64 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Biuro Nieruchomości greathouse prezentuje na sprzedaż piękne mieszkanie po remoncie w dzielnicy Błeszno! Zapraszamy do kontaktu! Mieszkanie bardzo ustawne i przestronne i składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kiedrzyńska

Tysiąclecie,Częstochowa

286 000 zł46 m² 6 244,54 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,8 mkw wraz z praktyczną i dużą piwnicą do przechowywania. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze budynku 4 piętrowego przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa

358 999 zł48 m² 7 479,15 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Powierzchnia ok 48 m2: 2 pokoje , kuchnia, łazienka Indukcja, pralka, lodówka Generalny remont 4 lata temu Wymienione wszystkie instalacje Całkowicie zlikwidowany gaz Gipsówki na ścianach Na podłogach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jasnogórska

Śródmieście,Częstochowa

265 000 zł38 m² 6 973,68 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Tysiąclecie,Częstochowa

409 000 zł56 m² 7 303,57 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Optimum Nieruchomości przedstawia mieszkanie dwupokojowe w dzielnicy Tysiąclecie. Mieszkanie znajduje się na parterze w niskim bloku. Na powierzchnię 56m składa się: - pokój, - łazienka, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nałkowskiej

Tysiąclecie,Częstochowa

239 000 zł40 m² 5 975 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż: mieszkanie M3, częstochowa, ul. Nałkowskiej 12 Oferujemy mieszkanie typu M3 w świetnej lokalizacji przy ul. Nałkowskiej 12 w Częstochowie. Lokal znajduje się na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Tysiąclecie,Częstochowa

319 002 zł51 m² 6 254,94 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Powierzchnia 51 m2: -Salon z duży balkonem -sypialnia -kuchnia -łazienka Do mieszkania przynależy piwnica Na podłogach panele i płytki Czynsz ok 850 zł (ogrzewanie, woda, śmieci, remontowy).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Tysiąclecie,Częstochowa

265 000 zł37 m² 7 162,16 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Optimum Nieruchomości prezentuje Państwu ofertę mieszkania dwupokojowego w dzielnicy Tysiąclecie. Nieruchomość usytuowana na drugim piętrze w bloku czteropiętrowym. Mieszkanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Armii Krajowej

Tysiąclecie,Częstochowa

269 000 zł46 m² 5 899,12 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Biuro Nieruchomości locatus ma przyjemność zaproponować do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie położone w dzielnicy Tysiąclecie w Częstochowie o powierzchni 45,6m2, usytuowanego na 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Polskiego Czerwonego Krzyża

Tysiąclecie,Częstochowa

1 800 zł47 m² 38,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta dostępna tylko W biurze nieruchomości "labirynt" oferta 0% - wynagrodzenie biura w całości pokrywa Właściciel nieruchomości! Atrakcyjne mieszkanie 2-pokojowe z balkonem usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Parkitka,Częstochowa

395 000 zł48 m² 8 229,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Optimum Nieruchomości prezentuje Państwu ofertę mieszkania dwupokojowego w dzielnicy Tysiąclecie. Mieszkanie w bardzo dobrym stanie. Wyposażone. Gotowe do zamieszkania. Okna pcv, na podłogach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Wrzosowiak,Częstochowa

239 998 zł49 m² 4 928,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Możliwość przerobienia na 3 pokoj Powierzchnia ok 49 m2 -salon z balkonem -sypialnia -kuchnia -łazienka z oknem Drzwi antywłamaniowe Okna pcv wychodzą na 2 strony Piwnica Blok świeżo po.