dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Częstochowa - Oferty sprzedaży i najmu

412 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

412 ogłoszeń

304 900 zł56,10 m² 5 434,94 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Biuro marvest market nieruchomości prezentuje Państwu trzypokojowe mieszkanie do odświeżenia w Częstochowie w dzielnicy Raków przy ulicy Żareckiej. W skład mieszkania o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł63 m² 5 873,02 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie na sprzedaż mieszkanie typu M-4 (3 pokoje z kuchnią) o powierzchni 63 m2. Mieszkanie położone na 3 piętrze w bloku czteropiętrowym,.

Szczegóły ogłoszenia

257 999 zł46,40 m² 5 560,32 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Możliwość przerobienia na 3 pokoje z aneksem kuchennym Powierzchnia ok 47M: - salon z balkonem - sypialnia - kuchnia - łazienka z wc Czynsz 750 zł Dobra lokalizacja: - 5 minut do centrum -.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł68 m² 6 029,41 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż bezpośrednio od właściciela jasne, słoneczne mieszkanie 68 m2 (3 pokoje z kuchnią, możliwość wydzielenia kolejnego 4 pokoju) w samym centrum Częstochowy przy ul. Jasnogórskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

329 900 zł48,20 m² 6 844,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest atrakcyjne mieszkanie położone na parterze o pow 48,2 mkw Mieszkanie składa się z ; - dużego pokoju - małego pokoju - salonu połączonego z kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł56 m² 5 517,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży przestronnego trzypokojowego mieszkania w położonego w dzielnicy Raków. Mieszkanie składa się z: - przestronnego salonu z aneksem kuchennym - dwóch sypialni w tym.

Szczegóły ogłoszenia

483 750 zł64,50 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Trzypokojowe mieszkanie w Centrum miasta , zamykane podwórko , wystawa okien południowo-zachodnia , niezależne indywidualne ogrzewanie gazowe , na podłogach dębowe parkiety, szafa w przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł60,70 m² 6 573,31 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Słoneczne 3 pokoje z panoramicznym widokiem - Częstochowa, północ Prezentujemy ustawne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,7 m , zlokalizowane na 8 piętrze w wieżowcu.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł66,70 m² 6 746,63 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne mieszkanie na trzecim piętrze , dwa odzielne pokoje , jeden mały z szafami w zabudowie. drugi duży z balkonem na stronę południową pełniący rolę sypialni , przestronna.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł58 m² 12 051,72 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oerta zarezerwowana Oferta dla wymagającego klienta - wysoka jakość wykończenia, luksusowy apartament z 2022 roku gotowy do wprowadzenia, dostępny "od ręki"! Na sprzedaż atrakcyjny 3-pokojowy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

465 440 zł58,18 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Ema Nieruchomości prezentuje na sprzedaż apartament (zb3/9) znajdujący się na pierwszym piętrze w dwukondygnacyjnym budynku. Jego łączna powierzchnia to 57,49m2 + balkon o powierzchni 14,07.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł55 m² 43,64 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowe 3 pokoje z dużym balkonem | Parkitka | 55 m | parking Pruszyński Studio Nieruchomości prezentuje ofertę wynajmu komfortowego mieszkania 3-pokojowego o powierzchni 55 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł119,30 m² 5 859,18 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości ep prezentuje wyjątkowe trzypokojowe mieszkanie w odnowionej kamienicy w Centrum Częstochowy z funkcjonalnym układem i dużym potencjałem. Mieszkanie zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł55,20 m² 6 884,06 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Cena do negocjacji! Szukasz mieszkania w centrum miasta to oferta idealna dla Ciebie! Oferuję na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie własnościowe o powierzchni 55,2 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł64,50 m² 7 519,38 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Interesujące mieszkanie o ładnym i funkcjonalnym układzie pomieszczeń, zlokalizowane na trzecim piętrze w bloku, w śródmieściu. Na powierzchnię 64,5 m2 składająsię: pokój.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł61 m² 7 524,59 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferuję na sprzedaż przestronne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 61 m . Znajduje się na pierwszym piętrze w bloku czteropiętrowym w Częstochowie w dzielnicy Północ.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł60 m² 30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Neo Nieruchomości prezentuje na wynajem mieszkanie 3- pokojowe z balkonem o powierzchni 60m2 w dzielnicy Wrzosowiak na parterze. Mieszkanie składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł89 m² 39,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem na krótki termin nowoczesny i komfortowy apartament, idealny dla osób ceniących wygodę i elegancki styl. Apartament o powierzchni 84 m 2 znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł47,50 m² 6 084,21 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż mieszkanie M4 - Częstochowa, ul. Kościuszki - centrum miasta Na sprzedaż oferuję funkcjonalne mieszkanie typu M4 o powierzchni 47,5 m , zlokalizowane w ścisłym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł64,80 m² 6 327,16 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Centrum Nieruchomości oferuje do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie 64,8 m 2 usytuowane na drugim piętrze w niskim bloku w Centrum przy ulicy K. Szymanowskiego. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł59 m² 5 508,47 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zakupu mieszkania typu M-4 (3 pokoje z kuchnią) o łącznej powierzchni 59 m2 położonego na 4 piętrze w czteropiętrowym bloku zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

576 732 zł73,94 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje: na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 73.94m zlokalizowane na pierwszym piętrze Nowego budynku Apartamentowego. Osiedle okulickiego.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł50 m² 5 580 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Ludzie od nieruchomości oferują na sprzedaż mieszkanie typu M4, zlokalizowane przy ulicy Kiedrzyńskiej 128, dzielnica Tysiąclecie w Częstochowie. W skład mieszkania wchodzą: - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

535 982 zł72,43 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje: na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 72.43m zlokalizowane na TRZECIM piętrze Nowego budynku Apartamentowego. Osiedle okulickiego park.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 zł78,85 m² 46,92 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Biuro Sverum Nieruchomości poleca do wynajęcia mieszkanie typu M-4 (2 pokoje i kuchnia z salonem) o powierzchni 78,85m położone na 2 piętrze w kamienicy, zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł62,42 m² 48,06 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Biuro Sverum Nieruchomości poleca do wynajęcia mieszkanie typu M-4 (salon z aneksem kuchennym oraz dwa oddzielne pokoje) o powierzchni 63,5 m2 położone na 1 piętrze w bloku 3 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł62,30 m² 7 046,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Manufaktura Nieruchomości zaprasza Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w dzielnicy Północ. Mieszkanie położone na trzecim piętrze w czteropiętrowym bloku,.

Szczegóły ogłoszenia

458 999 zł61 m² 7 524,57 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Powierzchnia - 61M: - salon z balkonem - sypialnia - sypialnia - kuchnia - łazienka - wc Czynsz - 800 Komunikacja: - tramwaj - autobus Dobra lokalizacja: - promenada Niemena - Las Aniołowski - C.H. M1.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł61,70 m² 7 455,43 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zakupu mieszkania typu M-4 (3 pokoje z kuchnią) o powierzchni 61,70 m2 położonego na parterze w czteropiętrowym bloku zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

715 320 zł59,61 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zakupu mieszkania typu M-4 (3 pokoje z kuchnią) o powierzchni 59,61 m . Mieszkanie położone na parterze w nowym bloku w Częstochowie,.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł47 m² 8 276,60 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie typu M3, zlokalizowane przy ulicy Armii Krajowej, dzielnica Tysiaclecie, w Czestochowie. Mieszkanie dwu pokojowe o powierzchni ok. 47m2 mieści się na szóstym pietrze w waiezowcu,.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł65 m² 10 138,46 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 65 m z ogródkiem 200 m - gotowe do wprowadzenia Oferuję na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 65 m , zlokalizowane w bloku z 2013 roku.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł59,10 m² 5 752,96 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży trzypokojowe mieszkanie położone przy al. Wyzwolenia (dz.Północ). Powierzchnia mieszkania to 59,10mkw. Mieszkanie rozkładowe, z dużym balkonem. WC i łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

836 990 zł76,09 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Nowoczesny apartament 76,09 m z tarasem | Parkitka | Na sprzedaż komfortowy apartament o powierzchni 76,09 m , położony na 2. piętrze nowoczesnego apartamentowca z 2020 roku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł85 m² 28,24 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie położone na trzecim piętrze w kameralnym, trzypiętrowym bloku. W pełni wyposażona kuchnia z nowoczesnym sprzętem agd, duży, jasny salon,.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł74,20 m² 5 929,92 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Częstochowa ul. Lechonia, duże mieszkanie M4 na sprzedaż. Oferujemy do sprzedaży duże, rozkładowe mieszkanie typu M-4 o powierzchni 74,20 m2, położone na 3 piętrze 4-piętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

825 000 zł74,30 m² 11 103,63 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż jasne, funkcjonalne i komfortowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 74,3 m wraz z balkonem 21 m 2 , położone na 2 piętrze w trzypiętrowym nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł59 m² 5 406,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zakupu mieszkania typu M-4 (3 pokoje z kuchnią) o powierzchni 59m2. Mieszkanie mieści się na 4 piętrze w czteropiętrowym bloku w Częstochowie,.

Szczegóły ogłoszenia

739 760 zł66,05 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zakupu mieszkania typu M-4 (3 pokoje z kuchnią) o powierzchni 66,05 m położonego na trzecim piętrze w trzypiętrowym bloku zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł75,23 m² 6 632,99 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zakupu mieszkania typu M-4 (3 pokoje z kuchnią) o powierzchni 75,23 m2 położonego na parterze w trzypiętrowym bloku zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł74 m² 5 256,76 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości ep prezentuje wyjątkowe czterpokojowe mieszkanie z funkcjonalnym układem i dużym potencjałem. Mieszkanie zlokalizowane jest na Wyczerpach - przy ul. Norwida. Dostępny duży.