dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Częstochowa - Oferty sprzedaży i najmu

412 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

412 ogłoszeń

375 000 zł63,80 m² 5 877,74 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży przestronne mieszkanie usytuowane na 3 piętrze w bloku 10-piętrowym w dzielnicy Tysiąclecie. Mieszkanie ma powierzchnię 63,8 m2, składa się z trzech pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł69 m² 31,88 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przestronne mieszkanie o wysokim standardzie w apartamentowcu przy ul. 3 maja w Częstochowie, bezpośrednio przy Parku Jasnogórskim, z klimatyzacją,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

488 392 zł59,56 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości Sverum oferuje do sprzedaży nowe mieszkania w dzielnicy Parkitka. Oferta! 0% kup bez prowizji 0%! Kupujący zwolniony z opłaty 2% podatku od czynności cywilnoprawnych.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł73,80 m² 9 200,54 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Manufaktura Nieruchomości prezentuje wyjątkowe, komfortowe mieszkanie o powierzchni 73,8 m , położone w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Częstochowy Częstochówka-Parkitka.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

449 000 zł55,77 m² 8 050,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1954

Trzypokojowe mieszkanie o pow. 55.77 m Nieruchomość znajduje się na czwartym piętrze w czteropiętrowym bloku przy ul. Sobieskiego. W skład mieszkania wchodzą: - przedpokój - salon.

Szczegóły ogłoszenia

409 000 zł60 m² 6 816,67 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Metropolia oferuje do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 60m2 położone na 1 piętrze w wieżowcu w dzielnicy Północ. Mieszkanie składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

237 000 zł48,43 m² 4 893,66 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 48,43 m , położonego na 1 piętrze w czteropiętrowym bloku po.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł62 m² 5 887,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest duże mieszkanie o pow 62 mkw , zlokalizowane na pierwszym piętrze w bloku z cegły w dzielnicy Raków. Mieszkanie ma fantastyczny funkcjonalny układ, dwustronne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

550 000 zł66,62 m² 8 255,78 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

| zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą nowoczesnych Apartamentów zlokalizowanych w Częstochowie przy ul. Makuszyńskiego! Parter o ogrodem- idealny Apartament dla Ciebie! Osobne.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł63 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Luksusowy Apartament premium - Forma Moderno - Częstochowa - Parkitka Elegancja, nowoczesność i kameralność w najlepszym wydaniu! Zapraszamy do wynajęcia wyjątkowego apartamentu.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 zł51,40 m² 38,72 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania zlokalizowanego bardzo blisko centrum, a jednocześnie w spokojnym miejscu. Prezentuje Aleja Nieruchomości Mieszkanie Powierzchnia mieszkania to 51,4 m2.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł61 m² 5 721,31 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Przestrzenne dwustronne 3 pokojowe mieszkanie sercu osiedla Północ B prezentuje Aleja Nieruchomości lokalizacja Częstochowa,Północ jedn B, cena do negocjacji! mieszkanie Lokal mieści się na.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł47 m² 8 276,60 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Ofertą sprzedaży jest atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy al. Armii Krajowej - dzielnica Tysiąclecie w Częstochowie. Mieszkanie : powierzchnia 47 m 2 sypialnie, salon.

Szczegóły ogłoszenia

657 800 zł60 m² 10 963,33 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Apartament premium | 60 m | Ostatnie piętro | Południowo-zachodnia ekspozycja Elegancki, dopracowany w każdym detalu apartament 3-pokojowy, położony na ostatnim piętrze nowoczesnego,.

Szczegóły ogłoszenia

483 750 zł64,50 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Oferuję do sprzedaży: przestronne, słoneczne trzypokojowe mieszkanie w Centrum Częstochowy przy ul Jasnogórskiej Mieszkanie, położone na 3 piętrze w bloku trzypiętrowym o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

549 000 zł74,18 m² 7 400,92 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro nieruchomości Sverum prezentuje Osiedle Muza. Kameralna inwestycja składająca się z domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej oraz z mieszkań, zlokalizowana w Częstochowie.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł68 m² 5 588,24 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 68 m - 3 pokoje, balkon - Częstochowa, tysiąclecie- 2. piętro Na sprzedaż przestronne i zadbane mieszkanie o powierzchni 68 m , położone na 2. piętrze w wieżowcu.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 zł61 m² 21,31 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Biuro Nieruchomości Metropolia oferuje do wynajmu mieszkanie o powierzchni 61m2 położone na trzecim piętrze w bloku czteropiętrowym w dzielnicy Północ przy ulicy Czecha. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł118,60 m² 3 962,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Północ Częstochowa prezentuje: na sprzedaż wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 118,6m Usytuowane na I piętrze kamienicy w Ścisłym Centrum Częstochowy, przy Al. Najświętszej.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 zł56 m² 52,68 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Północ Nieruchomości Częstochowa prezentuje: na wynajem 3-pokojowy Apartament o powierzchni 56m usytuowany na pierwszym piętrze w nowym Apartamentowcu "kawie Wzgórza" przy ul. Makuszyńskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

632 925 zł67,45 m² 9 383,62 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro Nieruchomości Sverum oferuje do sprzedaży mieszkania w nowej kamienicy w Śródmieściu Częstochowy, przy ul. św. Jana. Zakup bezpośrednio z biura sprzedaży dewelopera Kupujący.

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł77,15 m² 9 591,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży wyjątkowy, nowocześnie urządzony apartament z własnym ogródkiem. Mieszkanie położone na parterze, o powierzchni użytkowej 77,15 m2. Dzielnica parkitka. Kameralne,.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł61 m² 5 491,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży przestronne mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 61 m2 , położone na czwartym piętrze w bloku czteropiętrowym w dzielnicy Północ. Blok po termomodernizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

419 999 zł55 m² 7 636,35 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie nie wymaga dodatkowego nakładu finansowego Powierzchnia 54M: - salon - otwarta kuchnia - sypialnia z balkonem - sypialnia - łazienka z wc Mieszkanie przeszło generalny remont.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł76 m² 7 881,58 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz trzypokojowego mieszkania w cichej okolicy. Mieszkanie trzypokojowe do wprowadzenia w niskim trzypiętrowym bloku. Nieruchomość zlokalizowana w dzielnicy Parkitka przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

405 000 zł67,74 m² 5 978,74 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

________________________________________ 3 pokoje | 67,36 m | 2 balkony | ogród ok. 100 m | 2 miejsca postojowe | bezczynszowe Nowoczesne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 67,36 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł81 m² 7 160,49 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Komfortowy apartament częstochowa Al. N.M.P Idealny: - do zamieszkania - pod wynajem - na kancelarię, biuro - gabinety lekarski, kosmetyczny itp Lokal o powierzchni ok. 81m2 znajduje się na 1.

Szczegóły ogłoszenia

457 000 zł63,50 m² 7 196,85 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Twoje Pośrednictwo Nieruchomości tpn przedstawia mieszkanie trzypokojowe na sprzedaż, położone w Częstochowie. Mieszkanie o powierzchni 63,5m2. W skład mieszkania wchodzą: duży salon.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

471 600 zł59,70 m² 7 899,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szukasz zielonej alternatywy dla głośnej i zatłoczonej Parkitki? Odkryj Płocka Residence , kameralna i nowoczesna inwestycja z 2026 roku, składającą się z zaledwie 8 apartamentów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

690 700 zł86,88 m² 7 950,05 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Kancelaria Nieruchomości Kubacki & Broniszewski prezentuje na sprzedaż dwupoziomowy apartament zlokalizowany na Kwiatowym Osiedlu. Kwiatowe Osiedle to prestiżowa lokalizacja w dzielnicy Kiedrzyn,.

Szczegóły ogłoszenia

434 000 zł63,50 m² 6 834,65 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Biuro Nieruchomości Locatus pragnie przedstawić do sprzedaży mieszkanie w dzielnicy Północ! Atuty : - 3 ustawne pokoje - fantastyczna kuchnia - mieszkanie dwustronne -ekspozycja okien pn.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł110 m² 8 636,36 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu bardzo atrakcyjne, dwupoziomowe mieszkanie, położone w prestiżowej dzielnicy "parkitka" Nieruchomość znajduje się na piątym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł60,90 m² 7 389,16 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Częstochowa, północ, umeblowane 3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż. Oferta dostępna tylko w wgn. Agencja Nieruchomości wgn oferuje do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,9 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł52 m² 6 057,69 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości ep prezentuje trzypokojowe mieszkanie z funkcjonalnym układem w dzielnicy Trzech Wieszczów. Mieszkanie idealne dla osób ceniących sobie bliskość komunikacji miejskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł63,40 m² 6 861,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Oferuje apartament o powierzchni 63,4 m na pierwszym piętrze w kamienicy po termomodernizacji. Mieszkanie trzypokojowe, salon z aneksem kuchennym, sypialnia z oddzielna dużą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

455 097 zł52,31 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Ema Nieruchomości prezentuje nowy, luksusowy apartament przy ulicy Łódzkiej, usytuowany w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Częstochowie-dzielnica Parkitka. 0% Prowizji - do.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł69,53 m² 8 845,10 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zakupu mieszkania typu M-4 (3 pokoje z kuchnią) o powierzchni 69,53m. Mieszkanie położone na pierwszym piętrze w jednopiętrowym, wielorodzinnym.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł59,50 m² 6 386,55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Północ Częstochowa - Biuro Nieruchomości prezentuje: na sprzedaż przestronne mieszkanie M4 o powierzchni 59,5m zlokalizowane w dzielnicy Raków przy ul. Łukasińskiego, usytuowane na 4.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł64,30 m² 8 242,61 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1993

Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zakupu mieszkania typu M-4 (3 pokoje z kuchnią+2 pokoje strych) o powierzchni 64,30 m2 położonego na 2,5 piętrze w czteropiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł60,70 m² 6 573,31 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania trzypokojowego w zielonym otoczeniu. Oferta sprzedaży trzypokojowego mieszkania zlokalizowanego w dzielnicy Północ. Zielona ,ciesząca się ciszą i spokojem okolica.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł59 m² 8 457,63 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Metropolia oferuje do sprzedaży wyjątkowe mieszkanie po generalnym remoncie o powierzchni 59m2 - oferta premium!. Mieszkanie wykończone z dbałością o każdy detal,.