dowolna

Mieszkania dostępne na sprzedaż lub na wynajem od zaraz Częstochowa

462 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

462 ogłoszenia

365 000 zł49 m² 7 448,98 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie po generalnym remoncie w świetnej lokalizacji - przy ulicy Sobieskiego. Blok znajduję się w cichej okolicy. W bliskiej odległości znajdują się przystanki.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 zł38 m² 28,95 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szukasz mieszkania do najmu. Oferta najmu dużego jednopokojowego mieszkania zlokalizowanego w dzielnicy Raków przy ul. Sempołowskiej. W bliskiej odległości przystanki autobusowe/tramwajowe,.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł65,10 m² 5 837,17 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1937

Szukasz miejsca w centrum do zamieszkania, biznesu lub wynajmu? Sprawdź tę ofertę. Mieszkanie na 3 piętrze w urokliwej kamienicy przy III Alei nmp w Częstochowie o powierzchni 65,1.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

659 000 zł60,23 m² 10 941,39 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Ekskluzywny apartament dwupoziomowy premium pod klucz , zlokalizowany w inwestycji Forma Futura w Częstochowie, stanowi propozycję dla osób ceniących komfort, estetykę oraz wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

384 000 zł65 m² 5 907,69 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyjątkowe mieszkanie w kamienicy - 65 m | po remoncie | centrum | 2 pokoje Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie o powierzchni 65 m , położone w urokliwej kamienicy w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł46 m² 52,17 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem | 46 m | 1. piętro | winda Pruszyński Studio Nieruchomości prezentuje ofertę wynajmu nowoczesnego, w pełni wyposażonego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł38 m² 7 868,42 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Neo Nieruchomości oferuje na sprzedaż mieszkanie M-3 o powierzchni 38 m , położone na 2 piętrze w bloku pięciopiętrowym bez windy w dzielnicy Śródmieście. Lokal składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

376 000 zł48,50 m² 7 752,58 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Neo Nieruchomości oferuje na sprzedaż mieszkanie M-3 o powierzchni 48,5 m , położone na 2 piętrze w bloku czteropiętrowym w dzielnicy Raków. Lokal składa się z: dwóch pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł33 m² 8 151,52 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Neo Nieruchomości prezentuje mieszkanie po remoncie w dzielnicy Raków. Na sprzedaż funkcjonalne i nowocześnie wykończone mieszkanie o powierzchni 33 m , położone na 8. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł87,80 m² 7 505,69 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Z przyjemnością prezentuję komfortowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 87,8 m , zlokalizowane na 2. piętrze kameralnego budynku przy ul. Elsnera 4 w Częstochowie. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł31,62 m² 6 008,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo słoneczne mieszkanie o powierzchni 31,62 m , położone na 3 piętrze w bloku po termomodernizacji, przy ul. Botanicznej w dzielnicy Wrzosowiak.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł100 m² 3 890 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Biuro Sverum Nieruchomości poleca do sprzedaży przestronne mieszkanie typu M-5 o powierzchni 100 m , położone na 1 piętrze w 2-piętrowej kamienicy w dzielnicy Śródmieście.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł70,60 m² 9 206,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży apartamentu zlokalizowanego w Częstochowie przy ul. Mazowieckiej 94/18, w wyjątkowej części miasta znanej.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł60,50 m² 5 785,12 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż oferujemy komfortowe mieszkanie o powierzchni 60,5 m , położone na 11. piętrze w dzielnicy Wrzosowiak, przy ulicy Lechonia. Mieszkanie jest w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł40 m² 5 750 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Sprzedam mieszkanie w kamienicy centrum, parter, bezczynszowe Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 40 m2, położone na parterze w kamienicy w ścisłym centrum, w okolicach placu.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł59 m² 5 677,97 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 59 m - 3 pokoje, duży balkon, ul. Sportowa Oferuję na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 59 m , położone w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1910

Przestronny lokal 100 m w centrum Częstochowy idealny na biuro lub mieszkanie Aleja Najświętszej Maryi Panny Z przyjemnością prezentuję przestronny lokal o powierzchni 100 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł50,28 m² 11 734,29 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż luksusowy, 2-pokojowy apartament z ogródkiem Mieszkanie nigdy nie było zamieszkane, wykończone w wysokim standardzie, idealne do wprowadzenia, wyposażone we wszystkie sprzęty agd.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł29 m² 62,07 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajmu przytulne mieszkanie położone w centrum miasta w okolicy Filharmonii, położone na parterze w wyremontowanej kamienicy. Mieszkanie po remoncie w pełni umeblowane,.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł48 m² 6 020,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Cena do negocjacji. Oferuję na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48 m , położone na 4 piętrze w czteropiętrowym bloku po termomodernizacji w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

560 000 zł64,61 m² 8 667,39 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Sverum prezentuje wyjątkowe mieszkanie typu M4, zlokalizowane w prestiżowej i cenionej dzielnicy Parkitka przy ul. Poleskiej. To idealna propozycja dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

249 900 zł38 m² 6 576,32 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 38m2 położone na pierwszym piętrze w bloku czteropiętrowym w dzielnicy Tysiąclecie. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, osobnej.

Szczegóły ogłoszenia

463 000 zł68,90 m² 6 719,88 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3- pokojowe mieszkanie - na Wrzosowiaku - interesujący oraz funkcjonalny rozkład pomieszczeń - dla wymagających. Blok czteropiętrowy usytuowany przy ulicy Sportowej w Częstochowie. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł72 m² 5 263,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania czteropokojowego. Oferta sprzedaży mieszkania czteropokojowego do własnej aranżacji o wielu możliwościach. Nieruchomość w cichej, zielonej i spokojnej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł69 m² 50,72 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia luksusowe mieszkanie o powierzchni 69 mkw, położone na trzecim piętrze apartamentowca usytuowanego przy ulicy Bialskiej na Parkitce. Mieszkanie składa się z dużego, przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

291 000 zł46,90 m² 6 204,69 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta dostępna tylko w naszym biurze. Na sprzedaż mieszkanie w świetnie skomunikowanej lokalizacji Częstochowy - tuż przy centrum handlowym Jagiellończycy! 4. piętro w niskim,.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł91,10 m² 4 939,63 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie położone w sercu miasta w ogrodzonej kamienicy z duszą. Przestronny układ obejmuje dwa duże pokoje, osobną kuchnię,.