dowolna

Mieszkania pod klucz Częstochowa - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

271 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

271 ogłoszeń

410 000 zł57,70 m² 7 105,72 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości My Home zaprasza do zapoznania się z ofertą mieszkania położonego na osiedlu Tysiąclecie. Nieruchomość znajduje się w świetnej lokalizacji - w bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł55 m² 6 709,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Z przyjemnością prezentuję 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55 m , zlokalizowane w dzielnicy Raków w Częstochowie. Nieruchomość położona jest w spokojnej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł38 m² 8 289,47 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Woźniakowski Nieruchomości oferuje na sprzedaż funkcjonalne i przytulne mieszkanie o powierzchni 38 m , usytuowane na 2. piętrze w zadbanym, 5-piętrowym budynku. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł63 m² 7 444,44 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Na sprzedaż atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 62,8m2, z balkonem, po remoncie, usytuowane na szóstym piętrze w ocieplonym dziesięciopiętrowym bloku położonym.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

810 000 zł77,09 m² 10 507,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Nowoczesny Apartament gotowy do wprowadzenia na Parkitce Wyjątkowa oferta sprzedaży apartamentu, położonego w najbardziej pożądanej lokalizacji Częstochowy - prestiżowej dzielnicy Parkitka. To.

Szczegóły ogłoszenia

825 000 zł74,30 m² 11 103,63 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Neo Nieruchomości oferuje na sprzedaż piękne, komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie (74,29 m2) położone na 2. piętrze w nowoczesnym, 3-piętrowym budynku z windą na osiedlu Parkitka. Dodatkowo:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

550 000 zł75 m² 7 333,33 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie na I piętrze 75,18 m2 z balkonem ok. 14m2 Lokal znajduje się na kameralnym, nowo powstałym osiedlu, składającym się z niskiej zabudowy wielorodzinnej o wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł35,90 m² 5 264,62 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1986

1 pokojowe mieszkanie na Trzech Wieszczów, blisko parku i centrum. Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane jest na Trzech Wieszczów niedaleko centrum, na 3 piętrze ocieplonego bloku. Przy bloku parking,.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł52 m² 6 153,85 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zadbane widne mieszkanie z dużą kuchnią.Północ B.Parter. Prezentuje;Aleja Nieruchomości lokalizacja; mieszkanie mieści się w dzielnicy Północ jedn.B przy ul.Iwaszkiewicza,w bardzo zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł38 m² 8 657,89 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 37,7m2 położone na trzecim piętrze w bloku czteropiętrowym z cegły w dzielnicy Tysiąclecie. Mieszkanie przeszło gruntowny remont.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł40 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia zadbane mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 40 m2 , położone na parterze w bloku jednopiętrowym w dzielnicy dźbów. Powierzchnię mieszkania stanowi: pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł27 m² 9 962,96 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż - funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe po remoncie | 27 m | duży balkon Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 27 m , składające się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł53,26 m² 5 801,73 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży zadbane i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni użytkowej 53,26 m2 , położone na trzecim piętrze w bloku z cegły w dzielnicy Raków. Jest to propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Kawalerka

Tysiąclecie,Częstochowa

179 000 zł25 m² 7 160 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Metropolia oferuje do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 25m2 położone na parterze w wieżowcu na Tysiącleciu. Na ścianach gładzie gipsowe, na podłogach panele.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł72,60 m² 4 820,94 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż, przeznaczone go remontu, duże mieszkanie w centrum miasta. Oferta dotyczy jednego z trzech mieszkań w kamienicy w ścisłym centrum Częstochowy. Przedmiotowa kamienica.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł30 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Słoneczne mieszkanie 30 m | 1 piętro | os. Tysiąclecie Lokalizacja: częstochowa, os. Tysiąclecie Cena: 240 000 zł Powierzchnia: 30 m Piętro: 1/4 Liczba pokoi: 1 Rok budowy: 1970 Ogrzewanie:.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł46 m² 7 608,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania do zamieszkania , a może inwestycyjnie pod najem. Mieszkanie do wprowadzenia lub dobra opcja inwestycyjna pod najem bez nakładów finansowych. Zlokalizowanego w Centrum przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł62 m² 25,81 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia przestronne 3-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią - os. Tysiąclecie Oferujemy do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią , położone na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł48 m² 6 854,17 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Metropolia oferuje do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 48m2 położone na drugim piętrze w bloku czteropiętrowym w centrum Częstochowy. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł85 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3- pokojowe Parkitka Oferuję na sprzedaż słoneczne, funkcjonalne i komfortowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 85 m wraz z tarasem 25m 2 oraz balkonem 12 m 2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł60 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Biuro Sverum Nieruchomości poleca do sprzedaży przestronne mieszkanie typu M-2 (pokój z aneksem kuchennym) o powierzchni 60 m , położone na 1. piętrze w 2-piętrowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł60 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajmu komfortowy apartament o powierzchni użytkowej 60m2, położony na pierwszym piętrze w bloku w ścisłym centrum miasta. Powierzchnię apartamentu stanowi: przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 000 zł81,44 m² 7 969,06 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Lokal D-2 Zapraszamy do zapoznania się z nową ofertą -kończymy drugi etap naszej nowej inwestycji. Forma Futura to nowoczesne, a zarazem kameralne osiedle położone na północnych obrzeżach.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

480 000 zł41,23 m² 11 642,01 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Ema Nieruchomości prezentuje luksusowe mieszkanie usytuowane przy ulicy Małopolskiej w dzielnicy Parkitka, jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji w Częstochowie. 0% Prowizji - do.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł44 m² 6 363,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

M-3 44 m po remoncie Centrum Częstochowy ul. Kilińskiego Na sprzedaż mieszkanie M-3 o powierzchni 44 m , położone na 4. piętrze w 4-piętrowym bloku w samym centrum Częstochowy.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł57,73 m² 8 401,18 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Bezpośrednio od właściciela brak prowizji! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 57,73 m , położone przy ul. Poleskiej 74a w Częstochowie, na 2. piętrze trzypiętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowowiejskiego

Śródmieście,Częstochowa

350 000 zł48 m² 7 256,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego w Częstochowie przy ul. Nowowiejskiego 20. To idealna propozycja dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piłsudskiego

Stare Miasto,Częstochowa

270 000 zł62 m² 4 320 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

4300 zł/m | 270 000 zł gotowe do wprowadzenia! ul. Przemysłowa - spokojna okolica, a jednocześnie 2 min do centrum przesiadkowego kilka minut do Alei nmp 5 min do Galerii Jurajskiej Odczarujmy tę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Śródmieście,Częstochowa

1 900 zł52 m² 36,54 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje: na wynajem mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 52m zlokalizowane na drugim piętrze w bloku z cegły w dzielnicy Śródmieście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Tysiąclecie,Częstochowa

299 999 zł40 m² 7 499,98 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Manufaktura Nieruchomości oferuje na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 40 m , położone na 2. piętrze w kameralnym, 4-piętrowym budynku w dzielnicy Tysiąclecie. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Norwida

Częstochowa,śląskie

369 000 zł54 m² 6 833,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią Wyczerpy Na sprzedaż przestronne i bardzo przytulne mieszkanie dwupokojowe, położone na 1 piętrze w kameralnym, niewielkim bloku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wrzosowiak,Częstochowa

1 800 zł47 m² 38,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę jasne, w pełni wyposażone mieszkanie zlokalizowane w Częstochowie przy ul. Sportowej. Mieszkanie jest gotowe do zamieszkania od zaraz, idealne dla pary, singla lub studentów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Okulickiego

Parkitka,Częstochowa

535 982 zł72 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje: na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 72.43m zlokalizowane na TRZECIM piętrze Nowego budynku Apartamentowego. Osiedle okulickiego park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Tysiąclecie,Częstochowa

299 000 zł43 m² 6 889,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Manufaktura Nieruchomości zaprasza Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w dzielnicy Tysiąclecie. Mieszkanie położone na pierwszym piętrze w czteropiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Senatorska

Stare Miasto,Częstochowa

339 000 zł46 m² 7 401,75 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje: na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 45,8m zlokalizowane w ścisłym centrum Częstochowy. Mieszkanie usytuowane na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Trzech Wieszczów,Częstochowa

315 000 zł38 m² 8 289,47 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Manufaktura Nieruchomości prezentuje wyjątkowo funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie położone na wysokim parterze w jednej z najbardziej poszukiwanych lokalizacji w Częstochowie dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Stare Miasto,Częstochowa

1 650 zł61 m² 27,05 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia funkcjonalne i w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 60 m , położone w świetnej lokalizacji przy Placu Bohaterów Getta w Częstochowie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Aniołów,Częstochowa

1 190 zł35 m² 34 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Ludzie od nieruchomości prezentują ofertę wynajmu funkcjonalnego i zadbanego mieszkania o powierzchni ok. 35 m , położonego na 2 piętrze w bloku przy ul. Kontkiewicza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Ostatni Grosz,Częstochowa

234 999 zł46 m² 5 108,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Manufaktura Nieruchomości prezentuje mieszkanie o powierzchni 45 m , położone na 3. piętrze czterokondygnacyjnego budynku z odnowioną elewacją. To propozycja dla osób ceniących spokojne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Armii Krajowej

Tysiąclecie,Częstochowa

1 600 zł32 m² 50,79 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam do zaoferowania wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane przy Alei Armii Krajowej 66 w samym sercu dzielnicy Tysiąclecie. To przestronne wnętrze o wysokim standardzie wykończenia, gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Północ,Częstochowa

360 000 zł46 m² 7 912,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego w Częstochowie przy ul. Kosmowskiej 6. Cechy nieruchomości:powierzchnia: 45,5.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij