dowolna

Mieszkania w spokojnej dzielnicy Częstochowa - Sprzedaż i wynajem

197 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

197 ogłoszeń

219 900 zł50,90 m² 4 320,24 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro marvest market nieruchomości prezentuje Państwu dwupokojowe mieszkanie do remontu na drugim piętrze w bloku trzypiętrowym w dzielnicy Raków ul. Prusa. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 zł47 m² 35,11 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu mieszkania o powierzchni 47 m , położonego na 2. piętrze kameralnej, zadbanej kamienicy przy ul. Dąbrowskiego w dzielnicy Tysiąclecie.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł51,80 m² 5 308,88 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

| przestronne mieszkanie dwupokojowe położona na parterze w niskim bloku przy ul. Kosmicznej. W większym pokoju znajduje się duża wnęka, którą wykorzystano na zabudowanie pojemnej szafy.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł50 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz trzypokojowego mieszkania do remontu? Mieszkanie trzypokojowe do remontu, możliwość wyburzenia ścianki działowej miedzy kuchnią, a salonem. Lokalizacja mieszkania na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

2 300 zł40 m² 57,50 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia atrakcyjne mieszkanie dwupokojowe, położone w nowym bloku w dzielnicy Parkitka. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym (na wyposażeniu: lodówka, płyta.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł47 m² 8 063,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz gotowego mieszkania do wprowadzenia Oferta sprzedaży trzypokojowego mieszkania do wprowadzenia po generalnym remoncie. Nieruchomość zlokalizowania w cichej , spokojnej dzielnicy Tysiąclecie.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł47 m² 7 978,72 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania do wprowadzenia, a może pod najem. Oferta sprzedaży dwupokojowego mieszkania do wprowadzenia po generalnym remoncie z dobrą opcją inwestycyjną jako najem. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

349 999 zł61 m² 5 737,69 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Wyjątkowe, jasne mieszkanie z balkonem Częstochowa, ul. Iwaszkiewicza prezentuje;Aleja Nieruchomości lokalizacja;Częstochowa,Północ jedn.B Jeśli marzysz o mieszkaniu z otwartą kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł70 m² 35,71 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie w apartamentowcu - z miejscem parkingowym i komórką lokatorską Oferujemy na wynajem komfortowe i funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

349 900 zł47 m² 7 444,68 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro marvest market nieruchomości prezentuje trzypokojowe mieszkanie po generalnym remoncie na dziewiątym piętrze w wieżowcu w Częstochowie w dzielnicy Trzech Wieszczów ul. Zana.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

494 870 zł60,35 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Neo Nieruchomości prezentuje nowe 3-pokojowe mieszkanie w dzielnicy Parkitka Kupujesz bez prowizji - oszczędzasz już na starcie! Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 60,35 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

399 000 zł52,48 m² 7 602,90 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży apartamentu zlokalizowanego w Częstochowie przy ulicy Kawodrzańskiej (dzielnica Stradom). Inwestycja: sosnowe.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł37,50 m² 6 266,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Neo Nieruchomości przedstawia mieszkanie z potencjałem w dzielnicy Tysiąlecie. Szukasz mieszkania, które urządzisz dokładnie tak, jak chcesz? To idealna propozycja dla osób ceniących dobrą.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł53 m² 5 830,19 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Manufaktura Nieruchomości prezentuje na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 53 m , z ogromnym potencjałem aranżacyjnym, zlokalizowane na 3. piętrze w 10-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł64 m² 46,88 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajmu apartament o powierzchni 64 m2 , położony przy ulicy Poleskiej. Na powyższy metraż składają się sypialnia, duży salon z aneksem kuchennym z bezpośrednim wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł55,10 m² 5 970,96 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Na sprzedaż M3 - 55 m (60 m po podłodze) z dużym balkonem i piwnicą - Parkitka, częstochowa Na sprzedaż przestronne i jasne mieszkanie M3 o powierzchni użytkowej 55,1.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł28,75 m² 6 573,91 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szukasz kawalerki w dobrej lokalizacji. Kawalerka do własnej aranżacji w dzielnicy Tysiąclecie , nieopodal akademików co jest dobrą opcją inwestycyjną pod najem. W bliskiej odległości.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie

Północ,Częstochowa

229 000 zł31,50 m² 7 269,84 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Manufaktura Nieruchomości prezentuje wyjątkową ofertę: szukasz przytulnego mieszkania w dobrze skomunikowanej części Częstochowy? Ta oferta jest dla Ciebie! Mieszkanie o powierzchni 31,5.

Szczegóły ogłoszenia

319 999 zł57 m² 5 614,02 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Manufaktura Nieruchomości prezentuje na sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie zlokalizowane w spokojnej, bardziej cenionej części dzielnicy Raków, z wygodnym dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł61 m² 7 704,92 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

| do sprzedaży M-4, o powierzchni 61 m2, położone na 2 piętrze w bloku 4-piętrowym w dzielnicy Północ. - 3 oddzielne pokoje - kuchnia w zabudowie - łazienka razem z wc -.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł55 m² 40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe mieszkanie w stylu loftowym plus kuchnia, łazienka i korytarz. Prezentuje: aleja Nieruchomości lokalizacja ul. Ogrodowa O mieszkaniu Lokal składa się z dużego osobnego.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł52 m² 7 211,54 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Woźniakowski Nieruchomości prezentuje duże, ustawne, duże 2-pokojowe mieszkanie z wnęką na 3 piętrze w wieżowcu, dzielnica Tysiąclecie. Mieszkanie po generalnym remoncie, nowe wylewki,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

355 590 zł43,90 m² 8 100 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowoczesny, nowy apartament w dzielnicy Parkitka w Częstochowie na sprzedaż. Oferta sprzedaży przestronnego apartamentu z ogródkiem, znajdującego się na nowoczesnym i zamykanym.

Szczegóły ogłoszenia

299 900 zł48,80 m² 6 145,49 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Ofertą sprzedaży jest 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Zana - dzielnica Trzech Wieszczów w Częstochowie. Nieruchomość znajduje się na 6 piętrze w wieżowcu z 1976 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł32,50 m² 6 461,54 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta dostępna tylko w naszym biurze. Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie M2 z dużym balkonem - 32,5 m Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie jednopokojowe o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

744 807 zł85,61 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania w nowym bloku. Szukasz mieszkania w nowym bloku ,w cichej spokojnej okolicy, z dala od otaczających blokowisk. Oferta sprzedaży mieszkania trzypokojowego usytuowanego na.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł47,20 m² 6 970,34 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

2 pokoje do zamieszkania w centrum prowadzi Aleja Nieruchomości lokalizacja Częstochowa, centrum ul Gąsiorowskiego. O mieszkaniu Mieszkanie o powierzchni 47,2 m2 mieści się na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł58,60 m² 7 320,82 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3 pokojowe mieszkanie na Północy.Piętro drugie. Prezentuje;Aleja Nieruchomości lokalizacja;Częstochowa,Północ, jednostka C,ul.Witosa 8 OPIS NIERUCHOMOŚCI Przestronne, odnowione mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

659 000 zł60,23 m² 10 941,39 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nie możesz tego przegapić! Marzysz o nowoczesnym, nietuzinkowym apartamencie, który zapewni Ci komfort i styl życia na najwyższym poziomie? Mamy dla Ciebie wyjątkową propozycję.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł100 m² 6 390 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Wyjątkowy apartament 100 m serce częstochowy, ul. Waszyngtona Z przyjemnością prezentuję Państwu unikatową nieruchomość położoną w prestiżowej lokalizacji przy ul. Waszyngtona.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł60 m² 5 483,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Ofertą sprzedaży jest 2-pokojowe mieszkanie z kuchnią zlokalizowane w spokojnej okolicy przy ul. Bialskiej - dzielnica Parkitka w Częstochowie. Mieszkanie usytuowane jest na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł48 m² 8 229,17 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania w centrum ? Ta oferta jest dla Ciebie. Nieruchomość znajduję się w dzielnicy Trzech Wieszczów. W pobliżu punkty handlowo usługowe , przychodnia, przystanki autobusowe,.