dowolna

Mieszkania w spokojnej dzielnicy Częstochowa - Sprzedaż i wynajem

197 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

197 ogłoszeń

3 900 zł60 m² 65 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szukasz apartamentu z ogródkiem oraz miejscem postojowym. Apartament z ogródkiem oraz miejscem parkingowymi w nowoczesnej architekturze zlokalizowane w dzielnicy Parkitka.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł48 m² 7 479,17 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Woźniakowski Nieruchomości prezentuje atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 48 m , położone w sercu miasta w dzielnicy Śródmieście przy ul. Partyzantów w Częstochowa idealne.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł63,50 m² 6 850,39 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Ofertą sprzedaży jest przestronne, 3-pokojowe mieszkanie położone przy ul. Kazimierza Pużaka - dzielnica Północ w Częstochowie. Mieszkanie jest funkcjonalne, słoneczne i posiada bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł40 m² 7 750 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowoczesne 2 Pokoje w Sercu Miasta - Widok na Filharmonię! Szukasz mieszkania, w którym luksus spotyka się z wygodą ścisłego centrum? Prezentujemy wyjątkową nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

272 000 zł49,85 m² 5 456,37 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż M3 o powierzchni 49,85m2 znajdujące się na parterze w 2 piętrowym, cichym bloku przy ul. Piotrkowskiej w Częstochowie. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, łazienki, kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie

Raków,Częstochowa

349 900 zł64 m² 5 467,19 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Neo Nieruchomości oferuje na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 64 m . Lokal znajduje się na 1 piętrze w 4-piętrowym bloku. Mieszkanie jest dwustronne , a okna wychodzą na wschód.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł37,50 m² 6 373,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania w doskonałej lokalizacji do remontu. Oferta sprzedaży mieszkania na Tysiącleciu przy ul. Broniewskiego w zielonym otoczeniu. Mieszkanie na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł52,40 m² 7 614,50 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Biuro marvest market nieruchomości prezentuje Państwu dwupokojowe mieszkanie po remoncie z wnęką znajdujące się na czwartym piętrze w wieżowcu Częstochowie w dzielnicy Tysiąclecie.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł30 m² 5 300 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Szukasz mieszkania na start lub pewnej inwestycji pod wynajem? Ta oferta łączy funkcjonalny metraż, świeży standard i atrakcyjne piętro. Na sprzedaż M2 o powierzchni 30 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

493 680 zł56,10 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Neo Nieruchomości prezentuje na sprzedaż nowe mieszkania w dzielnicy Parkitka. Kupujesz bez prowizji- oszczędzasz już na starcie! Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie na parterze o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

369 900 zł46 m² 8 041,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Metropolia oferuje na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 46m2 położone na 1 piętrze w bloku czteropiętrowym przy ulicy Niepodległości - 2,5km do II Alei. Mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł62 m² 25,81 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia przestronne 3-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią - os. Tysiąclecie Oferujemy do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią , położone na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł59 m² 6 694,92 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz trzypokojowego mieszkania na pierwszym piętrze. Mieszkanie trzypokojowe z balkonem do wprowadzenia, zlokalizowane na pierwszym piętrze w trzypiętrowym bloku z cegły zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

314 900 zł84 m² 3 748,81 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro marvest market nieruchomości prezentuje Państwu trzypokojowe mieszkanie do odświeżenia na drugim piętrze w dwupiętrowej kamienicy po termomodernizacji w dzielnicy Stare Miasto (ul. Berka.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł52 m² 5 557,69 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania dwupokojowego w zielonym otoczeniu. Oferta sprzedaży dwupokojowego mieszkania zlokalizowanego w dzielnicy Północ przy ul. Pużaka Zielona ,ciesząca się ciszą i spokojem.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł30 m² 6 166,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Manufaktura Nieruchomości oferuje na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni około 30 , położone na parterze w czteropiętrowym bloku w dzielnicy Tysiąclecie. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł51,20 m² 5 273,44 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mamy dla Państwa do zaoferowania dwupokojowe mieszkanie , zlokalizowane na Błesznie. W pobliżu nieruchomości znajdują się przystanki autobusowe, punkty handlowo - usługowe; przedszkole, szkoła.

Szczegóły ogłoszenia

314 900 zł55,84 m² 5 639,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Biuro marvest market nieruchomości prezentuje dwupokojowe mieszkanie do odświeżenia znajdujące się na trzecim piętrze w bloku trzypiętrowym w Częstochowie w dzielnicy Tysiąclecie ul.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł46 m² 7 369,57 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Metropolia oferuje do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 46m2 położone na parterze w boku czteropiętrowym na Wrzosowiaku. Mieszkanie po generalnym remoncie! Wymienione.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł80,70 m² 7 187,11 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Apartament - ul. ŚW. Brata alberta Do sprzedaży przestronne mieszkanie w stanie deweloperskim położone w kameralnym budynku mieszkalnym, nowego przedsięwzięcia deweloperskiego. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł55 m² 34,55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 pokojowe mieszkanie plus kuchnia , łazienka z wc i korytarz. Prezentuje: aleja Nieruchomości lokalizacja ul. Kilińskiego O mieszkaniu Lokal składa się z 3 osobnych pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł60 m² 5 483,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem świetna lokalizacja i duży potencjał prowadzi;Aleja Nieruchomości lokalizacja;Częstochowa,Wrzosowiak,Bohaterów Katynia 50 Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł102,30 m² 5 464,32 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1991

Bezczynszowe mieszkanie z dodatkowym pomieszczeniem, garażem i warsztatem prezentuje;Aleja Nieruchomości Na sprzedaż wyjątkowe, bezczynszowe mieszkanie o powierzchni 94,8 m + 7,5.

Szczegóły ogłoszenia

274 000 zł46 m² 5 956,52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz dwupokojowego mieszkania do remontu? Mieszkanie dwupokojowe, zlokalizowane na czwartym piętrze w czteropiętrowym bloku w dzielnicy Tysiąclecie. W pobliżu sklepy, szkoła,.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł75 m² 4 253,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Neo Nieruchomości prezentuje przestronne mieszkanie w malowniczej dzielnicy Dźbów! Mieszkanie położone jest na 2. piętrze w niskim, dwupiętrowym bloku , w spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł70 m² 40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia wyjątkowy, przestronny, nowocześnie urządzony apartament o powierzchni użytkowej 70 m2. Mieszkanie znajduje sie w kameralnym trzypiętrowym apartamentowcu z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł45,80 m² 34,93 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz mieszkania do wynajmu na Tysiącleciu Oferta najmu mieszkania dwupokojowego zlokalizowania w cichej , spokojnej dzielnicy Tysiąclecie przy ul. Kiedrzyńskiej. W bliskiej odległości.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł47,70 m² 6 687,63 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Przytulne 2-pokojowe mieszkanie w sercu Częstochowy prezentuje;Aleja Nieruchomości lokalizacja;Częstochowa,Śródmieście,ul.Dąbkowskiego OPIS NIERUCHOMOŚCI Na sprzedaż oferujemy ustawne,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

337 594 zł41,17 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Neo Nieruchomości prezentuje nowe mieszkanie dwupokojowe w dzielnicy Parkitka. Kupujesz bez prowizji- oszczędzasz już na starcie! Mieszkanie o powierzchni 41.17m2 położone jest na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł63,80 m² 5 642,63 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta dostępna tylko w naszym biurze. Przestronne 3/4 pokoje z widokiem na zamek w Olsztynie - Tysiąclecie Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową nieruchomość położoną.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł81,60 m² 7 953,43 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Biuro Nieruchomości Metropolia oferuje do sprzedaży wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie zlokalizowane w niskim bloku z 1996roku, położone w bardzo dobrej, spokojnej lokalizacji ,.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł41,60 m² 6 850,96 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2 pokoje do zamieszkania na Wrzosowiaku prowadzi Aleja Nieruchomości lokalizacja Częstochowa, ul Bohaterów Katynia O mieszkaniu Mieszkanie o powierzchni 41,6 m2 mieści się na 6 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł46 m² 6 956,52 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż mieszkanie 46 m - Częstochowa, północ, ul. Fieldorfa - Nila 3. Oferuję na sprzedaż rozkładowe, bardzo ustawne mieszkanie o powierzchni 46 m , zlokalizowane na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Elsnera

Parkitka,Częstochowa

1 600 zł33 m² 48,48 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Bardzo ładna kawalerka zlokalizowana w fantastycznym miejscu przy ul. Elsnera, w pełni wyposażona i umeblowana. Mieszkanie posiada duży balkon z widokiem na Jasną Górę i ogród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wrzosowiak,Częstochowa

440 000 zł74 m² 5 929,92 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Częstochowa ul. Lechonia, duże mieszkanie M4 na sprzedaż. Oferujemy do sprzedaży duże, rozkładowe mieszkanie typu M-4 o powierzchni 74,20 m2, położone na 3 piętrze 4-piętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Stare Miasto,Częstochowa

1 650 zł61 m² 27,05 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia funkcjonalne i w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 60 m , położone w świetnej lokalizacji przy Placu Bohaterów Getta w Częstochowie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Raków,Częstochowa

1 400 zł44 m² 31,82 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Częstochowa, raków, do wynajęcia mieszkanie M-3 (2 pokoje z kuchnią). Oferujemy do wynajmu mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 44 m2, położone na 1 piętrze w 2-piętrowym bloku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Aniołów,Częstochowa

1 190 zł35 m² 34 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Ludzie od nieruchomości prezentują ofertę wynajmu funkcjonalnego i zadbanego mieszkania o powierzchni ok. 35 m , położonego na 2 piętrze w bloku przy ul. Kontkiewicza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Ostatni Grosz,Częstochowa

234 999 zł46 m² 5 108,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Manufaktura Nieruchomości prezentuje mieszkanie o powierzchni 45 m , położone na 3. piętrze czterokondygnacyjnego budynku z odnowioną elewacją. To propozycja dla osób ceniących spokojne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście,Częstochowa

285 000 zł48 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Woźniakowski Nieruchomości oferuje na sprzedaż mieszkanie typu M4 o powierzchni 47,5 m , położone w samym sercu Częstochowy ul. Kościuszki 3. Lokal znajduje się w solidnym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Częstochowa

Północ,Częstochowa

349 000 zł61 m² 5 721,31 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Przestrzenne dwustronne 3 pokojowe mieszkanie sercu osiedla Północ B prezentuje Aleja Nieruchomości lokalizacja Częstochowa,Północ jedn B, mieszkanie Lokal mieści się na czwartym piętrze 4.